Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

alexarisko
30. máj 2010

Sefe Lulu, tak chybala si mi co ti budem vypravat

raona
30. máj 2010

@katkah ahoj.. no jasne ze ta vezmeme, no ne baby? a odkial si??

traktor
30. máj 2010

ahoj katkah vitam ta tu 😵 😉 ...lucim pekna veta ti vysla 😀 😀 😀 😀 ..alex jasne, ze kazdy vie kto tvoja manzelka 😉 ..a ak je to vsetko po starom, o chvilku by sa tu aj ona mala ukazat 😀

riusik
30. máj 2010

@katkah ahoj, vitaj a zarad sa.. 😉

traktor
30. máj 2010

@nykyta vyleeeez...kukaj aj zavinaca som pouzila ..a u mna je to co uz povedat 🙂

alexarisko
30. máj 2010

Rius caf moja caf a co by som mala objavit? sak kupila som golfac tak trojkombi chcem predat, kua kupila som za 600 predavam za 300 a stale nic

traktor
30. máj 2010

jej a mame tu prvu ninku 🙂

katkah
30. máj 2010

dakujem za privitanie...@raona z Krakovian, mame tu novo postaveny domcek...inak povodne z Vrboveho

traktor
30. máj 2010

alex..vsak uz mas prveho zaujemcu 🙂

nykyta
30. máj 2010

traky nemozem vyliezt,ale vliezt 😀 😀

traktor
30. máj 2010

katka mas krasnu malu...na kazdej fotke sa tvari ako modelka...asi sa rada foti, ze? 🙂

alexarisko
30. máj 2010

Ach jaj zeny, mna to tu zachvilu vypne, bo uz tretikrat nam vypadol neska prud a teraz nam v elektrarni povedali ze posledne dve hodky dali len testovaci prud a zachvilu sa mi vybije baterka, heh no proste vtip

riusik
30. máj 2010

@alexarisko to su nevdacnice nevdacne tie mamicky 😎 sak to je vyborny kocik za vybornu cenu!!! aky golfac si kupila?

@katkah aaaale? 🙂 aj ja som tam kedysi davno byvala..

traktor
30. máj 2010

nyky 😀 😀 😀 😀 ..co ty vies..mozno še da tak i tak 😀 😀 😀

ani3012
30. máj 2010

@katkah no kukla som,zuby máte,poslednú požužlanú piškótku nám už nevyfúknete,tak sa pridaj 😀

alexarisko
30. máj 2010

Traky E?

nykyta
30. máj 2010

bola som medzicasom vonku s trhacmi sa nadychat cerstveho vzduchu 😀 😀
@katkah vitaj vrbovcanka 😀 teda krakovianka,alebo krakovanka-kedze su to krakovany 😀 😀 ci sa mylim 😕

raona
30. máj 2010

@katkah sak to si tod za rohom odomna.. 😀 😀
vraj tam mate lacne ovocie, ale my tam chodime na vinko 😀

traktor
30. máj 2010

vsak na koni ti nad inzeratom svieti zaujemca..nevidis?

katkah
30. máj 2010

@traktor ano je to mala modelka..ked vidi fotak, tak sa hned dolezito tvari 😀
@riusik nooo teda..tak mozno sa aj z videnia pozname 😉

ani3012
30. máj 2010

@traktor
@alexarisko 😀 😀 😀 😀

alexarisko
30. máj 2010

Jaj, no hej nejaka kocena sa pyta ci predam len sportovu cast a s tym zvyskom co????

riusik
30. máj 2010

@nykyta dvojtvar, tak je spravne aj tak aj tak 😉 trhaci su super, som sa minule tesila na nejakych velkych hafanov, pozriem foto a ta take dve mile biele chumaciky 🙂

riusik
30. máj 2010

@raona sak ked idete na vino, kupte aj ovocie, dve muchy jednou ranou, ako sa hovori... 😉

katkah
30. máj 2010

@nykyta krakovianka 😉
@raona ano ovocie aj zeleninku tu mame fakt lacnu.....to sa nam teraz hodi, kedze mala je taka jedacka 🙂

lucim
30. máj 2010

alex srdenko, budeme ti posielat prud po postovych holuboch. aj ty si mi chybala. co ma nove male certica a svokrusa? de su tvoje pikosky na dobru naladu? 🙂 sa na teba tesim.
katkah vitaaaaaj medzi nami, ste krasne sikovni, len tak dalej. 🙂
riusik, to sa mi stalo dnes, na zeleznej, takze nie na vasej strane BA. aj tak su to svine co okradaju mamicky. 😒

alexarisko
30. máj 2010

No ide nam prudik tak som zvedava dokedy zas, co je nove poviem na stretku je toho velaaaaaa vela

riusik
30. máj 2010

@katkah pozrela som foto, nepoznam.. ja tam 15 rokov chodim iba k nasim.. ale mozno sme sa uz obisli na dakej prechadzke..

@lucim jaaaj, este som aj nepozorna, ale to je v podstate jedno, fakt svine 😒 ja sa radej vyhybam tymto hromadnym akciam, hoci okradnut ma moze hocikto hocikde 😖

zmurkaz
30. máj 2010

@ani3012 teda tú tortu ... 😅
no dieťa mi zaspalo

raona
30. máj 2010

@riusik sak ja som o tom ovoci nevedela, to je pre mna novinka tak cca dva tyzdne.. o vinku viem dlhooo 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre