Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

nykyta
31. máj 2010

@inneska ale ano ☹ ☹ somto ale koza 😀 😀 ale to druhe plati 😉 sak v tom mam nejak chaosne 😀 😀 ale je dobre ked sa clovek obava a spyta sa 😉 ci? 😕

inneska
31. máj 2010

trakyyy...sme naraz hodili príspevok 😉 dakujem...som aj ja zvedavá..ale ma prekvapila tá váha,som tak o kilo menej počítala 😅

a ešte asi aj zuby do toho..sa poobede 2x taak pokakal...tak asi bude rušno dnes...

nykyta
31. máj 2010

trakus tak teda mas doma coro-moro 😀 😀 podobne aj u nas len my sme sa naucili jedovat a hadzat sa o zem s hlavou 😠 dnes som mu zavrela dvere pred nosom a co ten nezbednik nespravil svacol si celo o dvere z nervou a pak plac 😠 najprv som ho lutovala,ale potom som sa musela smiat co on uz nevymysli 😀 😀 sak si sam ublizuje 😕 no katastrofa 😀 😀

inneska
31. máj 2010

nyky...pohodaaaa, jasne 😉 a koza nie si..také nevyprávaj 😉

inneska
31. máj 2010

nyky a čo to máš?? akú leiden 5 či čo...a prečo nem letieť?? akosi ničomu nerozumiem 😕

nykyta
31. máj 2010

ale raz za cas si mozem sama sebe vynadat 😀 😀 😀 to treba a koza je este dobry pripad 😀 😀

lucim
31. máj 2010

juuj, inn prepac, hlava derava . jasne, reakcia na ockovanie a mate krasnu chlapsku vahu, gratulujem. 🙂 😵 😵
a aj ja gratulujem aj k 7 zubkom. 😉
cau trakyyyyy , patko uz nie je v zarucnej dobe, uz ma viac ako 2 roky. a kde je zavada? 😀

traktor
31. máj 2010

inka..tak erik je riadny chlap uz..u nas bude vaha menej...je velmi v pohybe, takze sa mu nema co ukladat, ..u nas zubky furt len 6..a uz veeelmi dlho..adalsie vobec nevidno...nyky, no...mame veselo...a uz teraz vidno ze drobec je uz velky clovek....uz aj sam rozhoduje co bude, kedy bude...

traktor
31. máj 2010

lucim...no neskoro reklamujem 😀 😀 😀 obcas porucha..asi musim premastit 😀

nykyta
31. máj 2010

@inneska ale to tak z hematologie poslali 😀mam zlu zrazanlivost krvi,ale keby som chcela letiet tak mozem ale musim si zajst po injekciu 😕 a este neviem ci to nezdedil aj macik tak sa radsej budeme pohybovat po zemi 😀 😀 😀

traktor
31. máj 2010

...noooo...ale keby si velmi chcela letiet....mozem sa obetovat....a nakopnem ta...chces? 😀 😀

lucim
31. máj 2010

traky tak behadlo mas doma? to je dalsi level? paaaanabeka. a este sa to aj vyplazuje 😝 😝 😝
ake zubky si po dvojkach? som citala, ze stvorky, to su prve stolicky? ak si dobre pamatam ... ale my nemame este dolne dvojky ... a prstiky si strkame niekam hore a bokom ....
inn, aj u nas boli dnes 2x nakladacky do plienok , ale doobeda.... ufff .. co to bude, ked sa to vyklube?

traktor
31. máj 2010

no....chodenie, behanie...teraz ten jazyk..tiez uz vie ked mu nieco poviem..napriklad kde mas loptu, tak ju donesie...hraje sa uz z autami...si ich pusta...opakuje vsetko po patkovi.. 😉 ...zubky u nas sa neriadime podla tabulky ako maju ist...pretoze ako prvy zub nam vysiel vrchny...

traktor
31. máj 2010

nyky kde si?...zamestnali ta ..trhaci 😀 😀

nykyta
31. máj 2010

@traktor a si predstav,ze som to chcela napisat,ale ako vidim telepatia funguje 😀 😀 😀 😀 a ver mi lietiet sa mi moc nechce 😀 😀 a aj kvoli tomu ,aby si si na mojom zadku nezlomila nozku 😀 😀 😀

nykyta
31. máj 2010

trakus tu som len som ti omylom poslala udenaca 😀 😀 😀 😀 viem,ze ho nemusis 😀 😀 no a s trhacmi pojdem za chvilu 😀 😀 😀

samayka
31. máj 2010

ahojte cicušky

lucim - aj my si tlačíme palce - niekedy až po zápästia smerom hore a bokom.. a to už máme 8 žubov vonku..

idem vás dočítať , aspoň zbežne...

samayka
31. máj 2010

traky - nám vyšli najprv spodné jednotky a potom horné dvojky.. to aby si nezavadzali keď zacvakne 😀 😀

traktor
31. máj 2010

nyky ten zavinac obcas neuskodi 😀 😀 ..a neboj moja nozka veeeela vydrzi, je obalena...teraz som si dopriala banan v cokolade...vsak mozem nie?...leto nebude, plavky nebudu...jaj jak je mi dobre, sladko 😀

riusik
31. máj 2010

aj alexandre vysli zubky ako eluske 😵 maly upir z nej chvilu bol..

nykyta
31. máj 2010

@samayka ajoj 😉 a macikovi nestacia jeho usta tak svoju rucicku rve aj mm do ust a prehliada mu zuby sa tak nasmejem ked ho vidim 😀 😀 😀 ale zaujimave,ze mne to nerobi,len mm 😀 😀 😀 😀

zmurkaz
31. máj 2010

som tu 😉 ..a to som si aj schrupla 😀 😀 😀 😀 ...ale mala by som upratať kúpeľnu 😒

nykyta
31. máj 2010

trakus 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sereme na leto 😀 ci radse na leto nie ale na plavky 😀 😀 😀 tusim aj ja si nieco idem hodit do tlamy 😀 😀 si ma nabudila na sladke 😀 😀

lucim
31. máj 2010

ahojte samyyyyyyyyyyyyyy riuuuuuus, upirie mamulkyyyyyyyyyy 😀 😀 😀

zmurkaz
31. máj 2010

@traktor ...mňam 🙂 ...ja hádžem do seba hranolky od obeda - to už čo je ? 😕 😅

nykyta
31. máj 2010

@zmurkaz no to si si moc schrupla 😀 😀 kasli na kupelnu aj ja som sa dnes na nu vykaslala 😀 😀 sak mam este jednu 😀 😀 😀 😀

traktor
31. máj 2010
nykyta
31. máj 2010

@riusik ajooj 😀

traktor
31. máj 2010

zmurka hod do mna hranolkuu 😀

lucim
31. máj 2010

ja som prave stlacila chlebik s cottage cheesom. 😝 😝 😝
zmur , kupelna neutecie. oddychuj aspon niekedy. jo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre