Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
1. jún 2010

mi mm volal, nie je piesok...nemaju s coho robit zabrany 😠 ...uz len chvilku a bude vsetko zaliate..ludia sa len prizeraju...strasne daco...na co do teraz cakali? 😕

traktor
1. jún 2010

to litanie...tie zeny tiez tak zavesit dole hlavou a pohadzat nimi....to pre mna nie su matky....ja si svoje deti ofukujem ...a tieto nalpy takto...y som povedala aj horsie, ale to by som tie zvierata urazila a to im nemozem urobit 😠

nykyta
1. jún 2010

a babulky dnes sme mali na obed spenatik a prvy krat zltok 😕 a tak mu smakovalo 😝 😝 😝 a to pocasie uz lezie na mozok 🙄 🙄 🙄 sak doma sa to neda vydzat 🙄vsetko je uz okukane a tak nervacime a nevieme co robit 🙄 a vy co porabate ked sa neda ist von? 😕 lebo macko sa hrat nechce 🙄 stale len chodit a chodit 😉 😕

traktor
1. jún 2010

...takto zahajal o pol siedmej 😵 😵 😵

nykyta
1. jún 2010

trakus to je hruza ☹ ☹ uz to vyzeralo tak nadejne a zasa leje a leje 😠 😠 sak to zasa bude po urode-zasa vsetko zdrazie no parada 😠 no a chudaci ludkovia co ich zatapa 😠 to musi byt strasna beznadej ☹ ked nemozes nic urobit a len sa prizerat ☹ a palbu pozerat nembudem bo by som asi rozbila tv a to nemozem ☹ uz mi stacilo to co som pozerala na discovery a to mam dost ☹ 😕

nykyta
1. jún 2010

no to je nadhera 😎 😎 aj nas macko zahajal o 18.45 ale bez flase bo hned pri prvom cucnuti odkvacol 😒 😒 takze zasa budeme buntosit kvoli jedlu o 23.00 lebo nic nezjedol 😕 🙄

zmurkaz
1. jún 2010

tak dieťa odpojené od nádrže s mliekom 😀 😀 😀 .... no akurát sme to doma preberali - že hrúúúúza - a hlavne tam, kde je najviac nezamestnaných ... a mááálo peniažkov a si pomáhajú záhradníčením - a teraz toto 😖 😢 😢 😢

No a ešte tak deň - dva a malú chytí zrádnik - bo furt sme doma ... normál začínam rozmýšlať že pôjdeme na prechádzku do tesca či do Maxu ... alebo do detského centra by nás odviezli ... či čvo - bo už je toho akurát tak dosť 😠

zmurkaz
1. jún 2010

@traktor 😵 😵 😵 😵 😵

lucim
1. jún 2010

traky dokelu, nech prepadnu nejake stavebniny, piesok.... 😖
a matko je zlatyyyyyy, hlavka dozadu, na boku, ako u nas 😵 😵 😵 .... akym mlieckom prikrmujes? este kojis, ze? a tusim mame podobnu flasku 🙂
cau nyky.

nykyta
1. jún 2010

@zmurkaz nas uz zradnik chytil 😀 😀 😠 😠 a este k tomu som bez auta tak si mozem akurat tak trhnut nohou 😀 😀 😀

nykyta
1. jún 2010

@lucim ajoj 😉 dakujem,ze si si ma vsimla 😀 😀 😀 bo trakus a zmur ma nevidia 😀 😀 😀 😀

nykyta
1. jún 2010

@lucim a chcem sa ta spytat ako veducej zajazdu 🙂 🙂 a co ked bude taketo pocasie 😕 😕 stretko bude ci ? 😕

samayka
1. jún 2010

ahojteee

@nykyta - tak MY (už si dávam na to pozor 😀 ) chodievame dopoludnia do herničky - v materskom centre. drahý nám nechal auto a on chúďa šlape ráno s dáždnikom... no a popoludní ideme buď mojej mame, skorosvokre, kamoške.. vždy niekam, lebo doma by sme asi načisto zblbli...

a hajáme - od pol ôsmej - s jedným zobudením... sa točila a zamotala sa pri tom do deky.. bubátko moje malé...

zmurkaz
1. jún 2010

@nykyta my ťa tu vidíme furt 😀 😀 😀 ...to akože tááák fajn že si tu - to by sme ti tu museli furt písať ahoj nyky ..... 😀 😀 😀 a ešte by si si pomyslela že ťa posielame preč 😕 🙄 😨

lucim
1. jún 2010

my sme dnesok iba doma kupodivu zvladli dobre ... matko sa hral aj sam, aj tu rozvlacil vsetko co sa dalo, aj skontroloval moje podprdy a tatove ponozky, vsetko v kuchyni, valali sme sa po fit lopte, s choditkom prebrazdil chodbu, s mackou sa nepobil, novy pohyb na zober ma na ruky je podskakovanie, aj papal, hrali sme na klavesy, citali knizky, obdivovali vysavace, prepinali dvdcka, vytahali sufliky v kupelni, ale vlastne bol dobrucky.... 🙂 zajtra skusime ist von, dufam dufam.

zmurkaz
1. jún 2010

...práve tadeto leteli hasiči 😔 ...u nás ... na rovine .... 😔 😔 😔

zmurkaz
1. jún 2010

@lucim 😵 😵 😵 😵 😵

lucim
1. jún 2010

nyky tak uz som zase veduca cohosi? 😀 😀 😀 ak bude skaredo, budeme v auparku a budeme kratsie ... zmestime sa tam? skoda to rusit, nie? ale ilko predpovedal zlepsenie. 😉 ci ci ci ci ci ci ci? 😀

lucim
1. jún 2010

samy to mas paradny program 🙂 🙂 🙂 ... ja mam teraz draheho vlastne cely cas, co som doma, doma, tak sa nenudime, stale je co robit a aj matko nas takto spolocne tolko nevycerpa, ze az do dna ... ale potom budem musiet aj ja nieco pohladat ...

nykyta
1. jún 2010

@samayka ajoj 😉 no ja mm auto zobrat nemozem bo on lieta po celom slovensku a zaraba eurace 😀 😀 a pesi ist do najblizsieho centra tak to radsej budeme nervacit doma 😀 😀 bo az tak najblizsie to neni,ale to by az tak nevadilo lebo sa radi prejdeme,ale ked prsi tak nechce mat prsiplast na kocari a nervaci 😠 😠 a bez toho sa neda ist 😠 a babka radsej pride ku mne sama 😀 😀 😀
@zmurkaz to fakt ma tu furt vidis?ved dnes som tu nebola cely den 😀 😀 😀 ty mas zo mna aj vidiny 😀 😀 😀 😀 ja sa nenecham poslat preeeec 😀 😀 😀 kludne ma mozes zdravit aj 100 krat mne to neva 😀 😀 😀 😀

traktor
1. jún 2010

lucim hami mliecko...ale matkovi jedno, hlavne ze mliecko alebo mliecne..on to ma rad 😉

lucim
1. jún 2010

traky to mame aj my , sa mi zdalo povedome 😀 😀 😀

nykyta
1. jún 2010

@lucim a nie si ? 😕 pre mna si 😀 😀 neboj obsadime detsky kutik a vyvesime vlajku okupacie konikoviek 😀 😀 😀 a rusit sa nemusi nic 😀 😀

traktor
1. jún 2010

tak myslim na teba ci nie? 😀 😀 😀 😀

traktor
1. jún 2010

a matko asi niekoho vita...bo zo spanku hovori pa pa 😀 😀 😀 😀

nykyta
1. jún 2010

ooo trakus dik 😀 😀 aby ti kvoli mne nezblbol net 😀 😀 😀 😀

zmurkaz
1. jún 2010

@nykyta ...tak to včera sme si dávali doobeda to kakavko a kávičku? 😕 ...bože to letí.... 😨

nykyta
1. jún 2010

aaano myslis 😀 😀 aj trhaci myslia na teba 😀 😀 😀 inac ked tak nad tym uvazujem a co by robili chudaci v tych zaplavach 😀 😀 sak len ked prsi nechcu ist von 😀 😀 nooooo 😕 radsej nemyslim 😀 😀 😀

zmurkaz
1. jún 2010

No a musím odskočiť - tak keĎ niečo - prosím cez @ 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre