Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

leve26
24. jún 2010

@vendulacky to poznam ja mavam salku s kavou na okne za sedackou pokial ju nezbystri ze tam je.inak musi prec

lucim
24. jún 2010

ha mi hovorte .. som dala matka do ohradky a maly saxan vytiahol archivne vino zo stojana a padlo na zem .. sa divim, ze sa nerozbilo. 😉 uz dociahne hore na kuchynsky stol, takze moje prestieranie o chvilu pojde na odpocinok, lebo stiahne vsetko co je na nom ... ale sranda je, ze je prekvapeny, ze mu pod stolmi otukava hlavicku, ked predtym tade presiel hladko. 😝

vendulacky
24. jún 2010

Asi už jste některé viděly na FB...

lucim
24. jún 2010

leve u nas uz hosti za obyvackovym stolikom nehostime (narodky boli vynimka, ale kazdy mal instrukciu strazit si pohar 😀 ), kava presne aj u nas - parapeta, alebo kuchynsky stol . 🙂

leve26
24. jún 2010

@lucim moj drobec sa tiez dostane pod jeho jedalensku stolicku a tuk pozrie sa na mna ze ci si ho vsimnem ak nie tak ide dalej ale ak ano tak spravi taky smutny pohlad trosku zamrnka a potom si zacne buchat tu jeho makovicku stale az pokial ho od tial nedostanem.je to take sidielko moje

lucim
24. jún 2010

ven jeeeeejeeee vy ste paradni, fakt si to emca uzila. 😀 😀 😀

leve26
24. jún 2010

@vendulacky tam muselo byt super

leve26
24. jún 2010

maminky idem sa najest este som dnes nestihla tak papa

lucim
24. jún 2010

leve, matko, ked nie je unaveny, tak sa vie podplazit, aj zohnut, ale ked je mrncos, tak tiez piska o zachranu. 🙂

lucim
24. jún 2010

leve dobru chut.

vendulacky
24. jún 2010

tak emča taky pravidelně obinká všechny židličky zespoda 😀 😀 Možná jí to někdy dojde 😀

Jinak na tý pláži fakt dost dobrý, mažeš, emča se vyválí v písku, je obalená ja řízek na smažení, ručičky do pusy, mokré hračky obalené od písku do pusy....a jí to nijak zvlášť nevadilo....no byla to fakt bojovka 😀

vendulacky
24. jún 2010

leve, brou nocku a dobrou chuť, hlavně ať to takhle na noc strávíš 😀

kafe u nás taky na parapetu 😀 😀

tak já půjdu dát sprchu a pak se uvidí, nějak jsem nestihla vypít kafe, tak jsem ho dopíjela studený v 6 večer, ale myslím, že tentokrát bych usla i kýblu kávy 😀 😀

jestli se už nepotkáme, tak ti lucinko přeju dobrou nocku, střízlivého manžela 😀 😀 (mně se to včera nepodařilo, to víš německo prošlo dál a párty se protáhla) a zítra dej vědět jak jste dopadli s Maťulkem

zatím pááááá

inneska
24. jún 2010

som sa zabudla na farme a aj som kojo...ale idem aj ja spinkať..dobrú nocku všetkým 🙂

lucim
24. jún 2010

aj ja som bola dotankovat milacika, zhasinam, cvak. 😉

ani3012
25. jún 2010

tak som si počítala a nestíham tabuĺku...Patrik ešte nieje hore a samozrejme že Evička je od šiestej ,večer išla až o jedenástej a v noci sa budila 😝
Soplíky nemáme,máme sople ,teplota není ale je umrnkaná a chce iba na rukách.
Dovolenká s deťmi sa už ani ako dovolenka neráta 😀 ,ale má to zas iné čaro, hodnoty 😵
Vyliezať nevyliezame,chodiť chodíme,natočím a ukážem 🙂

A teším sa,že sme vyhrali,ale po pravde do teraz som ani nejako neregistrovala,že nejaká FIFA je,lebo viac sa mi páči hokej ako futbal. Ale otec to pozeral,tak som videla 4 góle 🙂

a na tom úrade...že my máme byrokraciu ? 😀 ale strašné ako tam Vás preháňajú. Ale tiež som ten typ, že pobehala by som aj záchody,ak by som chcela niečo vybaviť. 😎

ani3012
25. jún 2010

Dnes máme 11 mesiačikov 😵 😵 😵
Gabrielkabj..............25.7..............................Ella
lucia32......................25.7.............................Natálka
leva............................25.7............................Patrik

Meniny oslavuje: Tadeáš, Olívia, Olívius, Prosper, Febrónia, Oliva
Meniny oslavuje v ČR: Ivan, Prosper, Tadeáš

Prajeme všetko najlepšie 🙂

a kde sa vlastne túla @zmurkaz ? 😕 som ju dlho nevidela-nepočula

ani3012
25. jún 2010

ven a fotečky su krásne ,musím kuknúť aj na FB,nejako mi utiekli-som si nevšimla,že si niečo už dávala. 😅

monr
25. jún 2010

bré ránko

som všetko dočítala

gratulujem oslávencom aj včerajším

@ani3012 už sa na Kramáre nechystáme, očká v pohode. chvalabohu. ale držím palce, nech už ste aj vy v pohode. Má zápal?

@vendulacky tomu sa povie byrokracia, fuuuuuj.

a ostatné chválim fotenky, a videá

ja stále len na skok, bo celé dni naháňam mišku po byte, upratujem psa ďalej od nej, bo sa navzájom ocucávajú, miška mu trhá chlpy, zbieram hračky po obývačke a chodievame von.

tak sa zatiaľ majte

lucia32
25. jún 2010

Ránko....dnes máme 11 mesiačikov...huráááá, už len 30 dní a je to tu...deň D 😀
Tak váha od minulého mesiaca nezmenená 10500 g, akurát sme povyrástli o 2 cm na rovných 77 🙂
Sople pretrvávajú, no neviem či sa bude v pondelok očkovať 😝 Na ďasienku je už dierka, medzierka, tak dúfam, že cez víkend už budeme majiteľmi ďalšieho zúbka 🙂

@inneska Eričko cupkáčik...zlatý je a ten kukuč na konci 🙂
@vendulacky jaj máte to veselé, pracák, dovolená, babysitting...

traktor
25. jún 2010

ahojte, oslavencom gratulujem 😵
@lucia32 natalke vseeeeeeeeeeeeetko najlepsie a posielame sladku cmuk 😵 😵 😵
@monr super, ze ocka su uz ok 😉
@ani3012 tak tie sople uz nech idu do prdele kurnik...a nech je evka uz v pohode 😉
@vendulacky zas si ma potesila...romaaaaan 😀 a perfektne fotecky......mne uz kon ide asi daka porucha bola , tak nonono toto mi nerobte...a inak som nasrata jak fras 😠 ..som vyhrala na aukciach pre misku bluzku, velmi ju chcela..a za smiesnu sumu...pani mala dobre hodnotenia...a bum dodnes neprislo nic a naraz 11 zlych hodnoteni, ze peniaze zoberie tovar neda...ma ide porazit ..nejde o peniaze ale miska furt dobehne zo skoly a ze ..uz ju mam..a nic...juj tak som to aspon napisala bo mam nerf 😠 😠 😠

lucia32
25. jún 2010

🙂 @traktor dííík
A to s aukcoiu naserie...u mňa vyhrala jedna baba botasy a má aj negatko, ale to neovplyvníš kto ti klikne a už prešiel týždeň a ani peniaze ani správa, tak som jej napísala, nech sa ozve, že čo a ako...ale asi niekto nemá charakter 😝 ...no možno jej krivdím 😝 uvidím

traktor
25. jún 2010

@lucia32 lu mne nejde o peniaze...ved aukcia bola 1 euro +1,50 posta...ale o to, ze si to zatiahla miska zo svojho...a, ze vysvetli to teraz decku..a bola taka pysna, ked mi davala peniazky......ako vidim, tak ani dobre hodnotenia nie su zarukou...

traktor
25. jún 2010

no a este ku vcerajsku..mali sme rozlucku v skolke..joj super bolo...zabava neskutocna 😀 ...a deti dostali /okrem inych veci/aj tricka zo snoopym na prednej strane a vzadu maju napisane mena vsetkych deticiek co koncia a prianie od skolky...tak to bolo take mile... 😵, a patko tam ma frajerku...sme si museli vymenit cisla, bo pri nas deti stali a nechceli odist , kym si ich nenapiseme, aj ucka sa smiala , ze vsade ci uz pri stole, na prechadzke musia byt spolu a ake rozhovory vedu 😀 😵... a matko ma prekvapil..vobec sa nestaral o deticky, o hudbu..len sedel pri stole a napchaval sa 😀

vendulacky
25. jún 2010

@ani3012 bré ranko všem 🙂 fotky dávala kamča, já ještě ne..🙂 Jinak přejeme vše nejlepší Natálce a ostatním ;) Doufám, že se máte holky dobře🙂

lucia32
25. jún 2010

@vendulacky diki diki ....a to skakanie do bazena, si mi pripomenula môjho malého...boli sme v Maďarsku na kupku a to mal 2 roky a skočil si z okraja bazéna rovno do najväčšej hlby...trdlo malé...ešteže sa hneď vynoril a my sme ho vylovili 😀 😝 😀

nykyta
25. jún 2010

dobre ranko kocenky 🙂 gratulko oslavencom aj vcerajsim 🙂 🙂 🙂 ja sa omluvam,ze sa tu moc neukazujem,ale s macikom mame perno 🙂 cez den sa venujem len jemu a vecer tiez 🙂 a posledne vecer musim si ist lahnit s nim do nasej postele a tak chodim spavat o 21:30 😕 😕 😕 takze konicek je opusteny ☹ ☹ tak rada by som si s vami pokecala,ale neda sa ☹ dufam,ze sa toto obdobie uz coskoro skonci a bude spinkavat ako za starych casov ☹ a tak vam posielam nejake fotecky a videjka aspon si na nas spomeniete 😉 😉 😉

nykyta
25. jún 2010
nykyta
25. jún 2010

http://www.youtube.com/user/MegaNykyta a este videjka zatim papa 😉 😉 😉

zmurkaz
25. jún 2010

@samayka ...jéééééé 😵 😵 😵 😵 😵 ...tak my teraz válčime s kiahňami - tak som rada, že spíme v babyvaku - teda zaspí behom 5 min - ale len v ňom no našťastie sa dá preložiť do postele .... no potrebuje ma pri sebe - sa docucáva - no stojí mi to za to, že spí (po tých našich peripetiách s nespaním aj 6 hod keď bola ešte malilinká 😨 )

zmurkaz
25. jún 2010

@ani3012 ...hlásim sa že prežívam ... takže veeeeľmi v skratke.... furt som bez svojho PC 😠 😠 😠 😠 , válčime so Zuzankinými kiahňami - baby- ona vyzerá ako z lekárskej encyklopédie - chúďa moje bodkované ..... a pomáham maminke - v sobotu bude mať oslavu "60" 😅 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...takže tak
Na všetky myslím, Ani - aj na Patrika - ako dopadol na tanečnej 🙂 .... a všetci mi chýbate ☹ 😢 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre