Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

jajona
11. aug 2010

my sme tiež nikde neboli na dovolenke, ale pobehali sme trochu po rodine a to nám stačilo
nuž pôžička nepustí 😒

gabrielkabj
11. aug 2010

no opúšťam vás idem hodiť sprchu a potom uvidím čo dál tak papik

jajona
11. aug 2010

@lucim pekne napísané... inak je to pravda, že oni to tak berú a Juraj zvykne tiež také, že "umyl som Ti dlážky" ako keby len ja po nich chodím

riusik
11. aug 2010

dobry vecer sa praje 🙂 tu sa keca.... my sme boli dnes v pn na kupelnom ostrove... jaka nostalgia na mna dopadla.. 😕 😵

jajona
11. aug 2010

@gabrielkabj oki, tak aj si pokecala, aj oddýchla 😉

gabrielkabj
11. aug 2010

my sme boli v Nemecku v Berlíne a tak po okolí ale len na 5 dni mám tam ségru vydatú tak preto nemecko bolo super vrátili sme sa presne pred týždňom o takomto čase aspoň som si zaspominala

jajona
11. aug 2010

@riusik ahoooj. aj my sme tam boli.... na stretku 🙂 🙂 🙂

gabrielkabj
11. aug 2010

riusik to kde je? Ja chcem isť ešte do tropical islandu v Nemecku môžte kuken cez google

lucim
11. aug 2010

@zmurkaz ahaaaaa, vylety, je to super, fakt ... a aj ty cakaj, ze ti zazvoni telefon, ked ma tu bude ominat domacnost, ze lucku nieco nakopne, ze prec prec, matulik, ideme brm brrrrm? 😉 😀 😀

@jajona aj ja tu mam nejake maminy, tiez pokecame tak ze o detoch, ale spolocne akcie, to asi nehrozi ... a potom tu mam 2 kamosky, z ktorych je jedno cerstva znamost s cerstvym babom, ale dost sme si sadli, a druha dobra kamoska je teraz furt zaneprazdnena alebo depkova z frajera. 😝
ale dnes sme sa neplanovane navecerali na grilovacke u starostu ... sme okukavali na trojkolke zvery za plotmi a oni nas vtiahli k sebe. 🙂

zmurkaz
11. aug 2010

@jajona ...u nás zaznie aj "malú máš v ...." ...alebo "malá sa ti pokadila...." ....
@gabrielkabj ...supiš 🙂 ....zmena prostredia robí divy 😉
@riusik ...ahoooooj 🙂

zmurkaz
11. aug 2010

@lucim ...čakááám čakáááám ... a teším 😉

jajona
11. aug 2010

@lucim tak pekne. my tiež chodíme na trojkolke s Maťom po dedine, ale grilovačka z toho nevzišla ešte žiadna 😀

lucim
11. aug 2010

@zmurkaz juras ma uz skolsku vybavu? super. 🙂 🙂 🙂 a aj dovolenky a vylety po sk sa rataju. 🙂 my budeme mat asi este jednu chatovicu, som sa dnes dozvedela.
ahoj rius 🙂

riusik
11. aug 2010

@lucim super, to je caro dediny 😵

pn = piestany, kto sa to pytal?? a @jajona ja viem, ze ste boli, preto som to pisla, hehe

jajona
11. aug 2010

@zmurkaz 😀 😀 😀

gabrielkabj
11. aug 2010

už fakt sa lúčim tak papa

jajona
11. aug 2010

@riusik ale ty si nebola!

riusik
11. aug 2010

aj my chceme este zdolat dake vrsky slovenske - bud to bude slovensky raj www.chataostrica.sk alebo mala fatra..

jajona
11. aug 2010

ozaj a to stretko v Blave ste už mali, v nejakom centre. myslím, že majkas dávala tip

lucim
11. aug 2010

@gabrielkabj dakujem, konikovy bazar som skukla, ale ja neviem, je len do 9 kil, lukasko synovec uz bude mat pol roka, aby o chvilu nebol maly. ... teda, neviem, kolko ma kil, ale ...

@jajona ale my sme sa fakt nevterkli naschval 🙂 ... aj ked boooolo nieco grilovaneho citit vo vzduchu 😝 😉

riusik
11. aug 2010

@jajona ja viem, ze som nebola 😎 som to dohanala teraz, hehe so svagrinkou a s tomaskom na korculiach

zmurkaz
11. aug 2010

Bože babule - ja si tu oprašujem bazár a predáááávaaam 🙂 🙂 🙂

lucim
11. aug 2010

@riusik to si sa pekne opozdila na to piestanske stretko 😀 😀 😀 😀

majkas
11. aug 2010

ahojki,

@lucim este su liliputi nosice, velmi podobne manduce, nove za cca 60eur
@zmurkaz super ze uz zasa ficis na konovi 😉

inac k tomu menzesu resp k ovulacii, ja ju mam tiez bolestivu od porodu a posledne mesiace je to dost citelne, aj som to hovorila doki na preventivke ale to bola asi prave prva po porode tak doki ze to preto ze je prva... neviem... akoze prezit sa to da, ale niekedy je to neznesitelne a brucho mam nafuknute jak balon... 😒

lucim
11. aug 2010

@zmurkaz len predavaj predavaj, treba bubaky na skolaka pominat 🙂

majkas
11. aug 2010

@jajona stretko este nebolo, idem pohladat tabulku

zmurkaz
11. aug 2010

@majkas 😉 ...dlhujem ti 2 receptoše ☹ 😒 ....ale všetko bude 😉 ....a po Jurášovi som mala ako hodiny ale teraz 🙄

@lucim ...jasnééééé .... 😉

jajona
11. aug 2010

babule, ja sa lúčim. dobrú noc 😔

riusik
11. aug 2010

@lucim to hej, ale robim, co mozem.. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre