Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
11. aug 2010

@majkas maji ahojky ... ano, aj tie som pozerala, len som ich hore zabudla napisat ... aj tie su u mna v tych lepsich, ... a jasnacka, na bazare nenajdes. 😖 brasko chce nieco do lesa, ked pojde na huby a tak ... vsak s nim zajtra hodim rec. moc bubakov nemaju ,ale toto bohuzial po nas este nezdedia.
.
ja mam menzes uz daaavno a je iny, silnejsi a kratsi ... aj fcul . 😕

lucim
11. aug 2010

@jajona dobruuuuuuuuuuu

majkas
11. aug 2010

♥♥♥♥♥♥♥♥ Stretnutie julovciatok v HOPSASA, Bratislava- Petrzalka ♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥♥♥♥ 18.8.2010, 10.00 http://www.hopsasa.sk/ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Tamarka a majkas
Matko a lucim
Sarinka a raona
Evička a ani3012
Eluška a samy

majkas
11. aug 2010

dufam ze som nasla tu poslednu 😅

@jajona dobru nocku a pridte aj vy na stretko 😉

@lucim luci ked sme my kupovali tak babyzuz predavala svoj liliputi ze ho nepouziva ale mala cely cierny a to som ja nechcela. skus jej napisat, mozno este nepredala

majkas
11. aug 2010

sak aj ja mam uz davno, tusim od 3mesiaca ale je to horsie, dlhsi, silnejsi a este aj bolava ovulacia... no proste na h...

lucim
11. aug 2010

maji, pisni to stretko aj nasim dorkam na FB - tam to obcas citaju, tu velmi pomenej ... alex, babyzuz ....
my sme este stale otazni, ze skor nie ako ano a uvidi sa, ked rano 18teho vstanem.

lucim
11. aug 2010

jaaaaaj? zuz ho mala? hned jej pisem 😉

lucim
11. aug 2010

@majkas a ty mas ten liliputi nosic? spokojna?

majkas
11. aug 2010

ja som celkom spokojna, aj ked pouzivali sme ho dost malo, lebo Tami v nom nechcela dlho byt, ale zisiel sa pri umyvani riadu ked bola mensia, upratovani, alebo len tak ked uz som nevedal co s nou tak sme tancovali v nosici 🙂 teraz uz vobec nepouzivam, chceli sme ho ked pojdeme na nejaku turu len este sme sa k nej furt nedokopali 😝

majkas
11. aug 2010

juj a aj ja vsetkym Zuzkam zelam vsetko najlespie 🙂

lucim
11. aug 2010

@majkas vsak aj my nosime manducu v kufri len pre pripad .. mali sme ho v lese, ked sme boli na bubnovacke, a na mdd .... a caka na svoju dalsiu prilezitost ... ale je az do 25kg, takze radsej ho budem mat, ako nadavat, ze potrebujem a uz nie je. no nie?

riusik
11. aug 2010

@lucim jasne, dobre pises 😉 a ty nas nechces vidiet? ze uvidis rano...?

lucim
11. aug 2010

zuzanky zuzicky zuzulky cucky zuzinky zuzky, aj odo mna vsetko naj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .. aj ja vam .. aj sem 😉

lucim
11. aug 2010

@riusik srdcko, ja mam den pred tym obrus zubov a okrem toho, ze sa toho bojim jak cert kriza,tak neviem, ako budem vyzerat a ako budem ubolena. 😢

riusik
11. aug 2010

jaaaaj.. jooooj, au 😒 ☹ som nevedel... no, sak uvidis

majkas
11. aug 2010

@lucim a to predne zuby ci stolicky?

akoze mne by nevadil ani pondelok 16.8 ak by ste mohli prist, len tu uz nechem chaosit a neviem ci by to vyhovoalo aj ostatnym

lucim
11. aug 2010

rius tak tak 😉

majkas
11. aug 2010

tak som napisala alex aj babyzuz na FB

majkas
11. aug 2010

@lucim a toho 16reho by ste mohli prist? ci ani to nevyhovuje?

lebo sak zatial len ani, rao a samy potvrdili tak by som im pisla ci by nevadilo prelozenie

zmurkaz
11. aug 2010

...no babulečky - idem OF - som K.O. .... tak zas zajtra 😉

tešííííííím sa že mám PC domááááááááááá 😵 😵 😵 😵 😵 ................ 😕 😕

lucim
11. aug 2010

maji, ale to si trafila, to je asi fakt jediny datum, ktory by u mna bez problemov pripadal do uvahy. 😉 ale tiez nechcem chaosit. 😵 .... a drahy este nevie, co vsetk osom este do konca mesiaca vymyslela, aj ked ta jeho vyplata, na ktoru cakame bude az v septembri. 😖 😝
ale zase na druhej strane - za vcerajsi vylet som dostala pochvalu, ze nic lepsie som nemohla vymysliet na tu depku a ked tu on nebol, dokonca sa fajn bavil, ze som akcna, ked matkovi kupim hned nove oblecko, ked sa premaca. 😀 (inak, je to na 30 mesiacov, kupujem na rok dopredu 😀 )

lucim
11. aug 2010

a aha ho, ani riuska sa zatial nedopisala do stretka 😉

lucim
11. aug 2010

@zmurkaz prides do BA? a dobru nocku 😵 😵 😵 😵 pocitacova kralovna 😵

majkas
11. aug 2010

@raona, @ani3012 , @samayka, @inneska, @riusik vyhovovalo by vam stretko aj v pondelok 16.8 aby mohli dojst aj lucim s matkom?
dajte vediet aby sme sa zorganizovali

dufam ze som nikoho nezabudla kto sa chystal... a este @jajona sa pytala a aj @zmurkaz by mozno prisli

majkas
11. aug 2010

idem uz aj ja do postele
dobru nocku 😵

lucim
11. aug 2010

juj, som sa zabudla na tych bazaroch, to uz je tolko? .... idem aj ja .... pa paaaaaa

pirinka
11. aug 2010

ahoj cácorky 🙂
hlásím se po 100 letech. Doufám, že jste tu na mě nezapomněly a nezanevřely 😉 ?! Vždycky se nějak zasekám na fb nebo netu a sem už pak nestíhám nakukovat.
Ale předpokládám, že všechna drobátka rostou, žvatlají, běhají (skoro všechna) a mají plné pusinky bilých perliček 🙂

jo a dodatečně přeji všechno nej, nej, nej všem Zuzankám a hlavně té naší 😀

naše princezna se od rána nezastaví a jen co přišla chození na kloub, tak už lítá po bytě jako čertík. Taky se jí vyklubaly konečně další dva zoubky, takže momentální stav je 8 ks. Je hrozně užvatlaná (asi po mamince 😀 ) a je to naše zlatíčko 🙂 . Doufám, že zítra nebo v pátek se mi podaří konečně zapojit víc do diskuze, abych byla v obraze

zatím papa, dobrou všem a dnešním oslavencům rovnou všechno nejlepší 🙂

traktor
12. aug 2010

ahojte 🙂 , vsetkym vcerajsim Zuzkam vsetko najlepsie 🙂
@zmurkaz jeeej pccccc 😀 😉 , ze konecne 🙂 ...........no u nas podobne ako u vsetkych..mm vecne v robote, od vidim do nevidim, na deti som sama, ale uz som si zvykla..starsie tie uz maju svoj program, matka ani neviem , ze mame..kazda navsteva prekvapena, ze je taky....furt hovorim ,uvidime aka bude puberta 😀 ..dovolenka nehrozi..jednak sama nejdem nikde , jednak niet peniazky 😒 ..bo furt daco ine treba...ale ludia, ja zajtra budem sama len z matkom 😉 ..teta co strazim deti, berie vsetky deti do tralalandie ci ako sa to vola, tak sa velmi tesia 🙂 ..dakujem za taku rodinu 😵...a uz mi vsetky velmi chybate...som tu veelmi malo, pre mna nezvyk 😀 ..ale hold cudzie deticky, treba davat velkyyy pozor 😉 ..a vecne som v kuchyni....to treba aj krmit 😀

ani3012
12. aug 2010

@majkas bre ránko ! Mne je jedno kedy 🙂 aj toho 16.8. ....ale prd...idem s malým k psychologičke.....ale asi by som jej brnkla,že nemôžem prísť a sa preobjednala a prišla by som 🙂

ani3012
12. aug 2010

@pirinka jasne že sa na teba pamätáme...nejako není času,že ? Ako ste oslavili narodeninky ? Čo dostala Zuzka k sviatku ?


@traktor tak do Tatralandie by som išla aj ja,tam som ešte nebola.Nech sa detičky zabavia-pozor na úrazy ,malo by byť aj počasie pekné 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre