Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
12. aug 2010

@lucim tak to teda neviem .... 😅 ...ale veď ja si niečo "free" poriešim 🙂

lucim
12. aug 2010

zmur windows fotogaleria je free. aj irfan.

traktor
12. aug 2010

ahojte 😉 ..tak ja nikoho drzat nebudem, bo sa bojiiiim 😀
@nina41 ruzova dudka a aj tak vidiet, ze chalan 😉
@zmurkaz vodicka sa vam paci 😵 😵 😵 musis vsak pridat viac foto, nech sa kochame 😉 , a chval sa , vsak mas cim 🙂
@lucim ahoooj.....ja teraz peciem kolace., u nas to taaaaaaak rozvoniava..dufam , ze nezhoria 😀 😀 😀 ..ale musela som tu zakuknut..

lucim
12. aug 2010

traky kolace posli aj nam 😝 😝 😝 😝 😝 (slintacie) ... ten vylet maju decka kedy? a ty s nimi nejdes? preco?

zmurkaz
12. aug 2010

@lucim ooooo - to je akože adresa? 😕 😅 😅 😅
@traktor - ahoj kočka ..... 😵

...no a ak sa odmlčím - tak odbieham - Zuzi mi odtrucovala večeru - tak je na mojom mlieku - to bude cuckavá noc 🙄

traktor
12. aug 2010

@lucim lucim zajtra vyrazaju rano o siedmej..preto aj tie kolace 😉 ..a ja mam povinne odpocivat, deti berie teta a krsny, ze im to zaplatia za odmenu 😉

zmurkaz
12. aug 2010

@traktor - jééé traky - ty budeš bezdetná?????

traktor
12. aug 2010

@zmurkaz 😀 ..no jeden mrnus mi ostane..ale ten je v pohode ....daj mu napit a najest a bud spi alebo ma velmi dolezitu pracu 😀 😀 😀

zmurkaz
12. aug 2010

@traktor 😀 😀 😀

lucim
12. aug 2010

@zmurkaz zmur myslis tie programy? ne, ale ked chces, najdem ti ...

zmurkaz
12. aug 2010

@lucim - no vidíš aká som ja veľmi zbehlá 😅 .... ale na to mám tatina a kamošov 😉

zmurkaz
12. aug 2010

https://www.modrykonik.sk/bazar/detska-obuv/x1d... ....no čo - kúpim ich Jurášovi do školy?

lucim
12. aug 2010

zmur pekne bioticky, ale ja boticky uz len nove. 😉
traky nebudes sa citit tak nejak opustene? 🙂

traktor
12. aug 2010

@zmurkaz zmurka ked , tak popytaj vnutornu dlzku, kazde cislo ine , aby neboli male alebo velke 😉
@lucim viem ti ja?..uvidime...zajtra napisem...aj ked pravdu poviem , kus sa bojim, neboli este takto bezomna pri vode...ale vsak bude dobre a nech si uziju 😉

zmurkaz
12. aug 2010

@lucim -no to by mali byť .... ale Jurkovi len novéééé a malej to už musí byť že sa nechám nachytať netom ... 😅

zmurkaz
12. aug 2010

@traktor ...a kam idú? ...no a keď to sú Baťovské - a to mám vyskúšané že by to malo byť OK ...by som nemusela nikam chodiť
😅

majkas
12. aug 2010

kukuk 😕 🙂

lucim
12. aug 2010

@traktor neboj, mas uzasne rozumne decka, zabavia sa a pridu celi, len plni dojmov. 🙂

majkas
12. aug 2010

@zmurkaz slovobuv mame aj my a sme spokojni, su kvalitne a tieto vyzeraju fakt akoby neboli vobec nosene

@traktor a jake kolaciky pecies? hned by som si dala, uz len pri slove kolacik sami zbiehaju slinky 🙂 ale uz som dnes zozrala polku studetnskej pecate tak by mi mohlo aj stacit. ci nie? 😝 😅 😀
a nech sa detickam vylet vydari a maminka si oddychne 😉

@lucim dnes ziadna prepadovka? 😉

jajona
12. aug 2010

Dobrý večer všetkým,

tak dnes trošku neskoršie, lebo sme boli posunutí. Boli sme v poradni, takže spánok sa posunul.
Inak máme 11, 17 kg a 84 cm. Ďalšia poradňa - pichacia 4. 11., deň po mojich narodkách 😅

@lucim super, že ste prespali celú noc. v tíšku aj trochu závidím, ale raz sa dúfam dočkáme
@lucia32 no to je ten lepší prípad, že našli príčinu a majú ho tam pod dohľadom
@nina41 no budem držať palce. zub trhali aj mne cca pred 1,5 mesiacom. úplne prvýkrát. chvála bohu som to zvládla

zmurkaz
12. aug 2010

@majkas ...ahoj kamoška 🙂 ....kedy je teda to stretko? a kde? šanca že prídem je síce malilinká - ale radšej sa pozriem - že by som sa nestratila.....ak nááááááááhodou ....bo ani neviem ako mi muž bude robiť....
A slovobuv je dobrá 😉

traktor
12. aug 2010

@zmurkaz idu do tralalandie ci jak sa to vola 🙂
@majkas ahoj 🙂 ..peciem kysnute zaviny -skoricovy s jablckom a kakaovy s jablckom 😉

traktor
12. aug 2010

@zmurkaz inak aj ja som skor za nove ale kupila som aj nosene, teda minimalne...cizmicky, za smiesnu sumu a fakt popis sedel, mozno ich mali 2 x na nozke..a krasne su 😉

zmurkaz
12. aug 2010

@jajona -ahojky 🙂

Inak dnes u dokiny sme boli aj my - a som sa pýtala na jedlo - a som odpadávala - že už môžeme rad za radom všetko postupne zaviesť - mi to príde ....no uffff..... tak sa osmelím a pôjdeme na to... a že aj obyčko mlieko - plnotučné prevarené..... som len kukenzííííííí - že keď je kojená - bolo by dobré aby sa spriatelila s alergénmi 😅

zmurkaz
12. aug 2010

@traktor - ja som Zuzinke dvoje - jedny biele lakovky - som neodolala - no tie som riskla - boli za smiešne nízku sumu - ale výborný stav - asi to mala len na jednu príležitosť ... a jedny také v lekárni som ich videla - a sedeli tiež podľa popisu - ešte aj tie lemy-či výlisky /no to-čo je naspodu topánky/ boli nepoškodené - tak sa mi oplatilo 😉
...a detúchy sa vyjašia - a budú ti rozprááááááávať 😉

jajona
12. aug 2010

baby, čo máte chlapcov... ako sa tá predkožka preťahuje? 😅 dnes sa ma pýtala dr. na to, že ako sme na tom, že sa mu to dá. len sa mi nesmejte
dnes som mu to pri kúpaní trošku pretiahla, ale či dobre, či zle, či ešte treba,neviem...

traktor
12. aug 2010

jaj a este sme vyaukciovali botasky..lebo nam vyrastla nozka a tiez som milo prekvapena, nikto nepozna, ze uz boli nosene 🙂 http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2369034... no a inak musim skonstatovat, ze aspon u nas..neviem ako inde..je vyber detskych topanociek strasny teraz...ako za marie terezie...stoji to pomalicky pol vyplaty a smesne ako galose....a celkovo je cislo 21 problem kupit..

traktor
12. aug 2010

@zmurkaz inak o tom mlieku...teta co je teraz u nas..tak u nich uz tiez kazdy kto nekoji fici na krabickovom mlieku, ze to tak odporucaju, pretoze dietatko uz papa v podstate vsetko...a ze UM su len ako marketingovy tah / boj ktora znacka lepsia../...tymto nikoho nenahovaram, len referujem..

majkas
12. aug 2010

@zmurkaz a uz si skusala ten chlebik zo som ti poslala? inac ja budem vdacna za odskusane receptiky, tak kludne posielaj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre