Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

nina41
25. aug 2010

A my takto buvkame

nina41
25. aug 2010
ani3012
25. aug 2010

@nina41 no nehovorím ? keď spia,tak sú najkrajší 😀 😵 😵 😵 😵

inneska
25. aug 2010

ahojte 🙂
dnes sme síce len doma, ale boli sme kolo domu pochodiť, ešte dováram obed(či skôr večeru) a prezerala som založené väčšie veci, čo by mohlo byť erikovi už dobré..a ono takmer všetko 😀 sú tam hlavne kombinézy na zimu a prechodné bundy(bundy skôr len kolo domu, ale aj tie treba) a kombinezy sú super, tak aspoň to nemusím kupovať..a nejaké mikiny, triká, tepláky...

a skúšala som erikovi gumáčky, čo mi posunula švagriná...určite sú mu dobré, len vždy začne plakať, ked mu ich obujem ☹ fakt neviem, či ho niekde tlačia(na dlžku sú mu ešte aj kúsok väčšie a obujem mu ich lahko, tak by mu nemali byť úzke) .. tak mu ich asi nebudem dávať...aj pršiplášť ked som mu 1x obliekala, tak pri tom pišťal...že by averzia voči gume ??? 😀 ked už ani dudle gumové nechce 😅
ale topanky nemáme ani jedny, tak musíme kupiť..momentálne má na nosenie len jedny...asi výlet do trenčína na nákupy to istí 🙂

a ked sme pri tých topánkach..aké topánočky kupujete?? neviem, či kúpiť botasky, či kožené, či aj aj?? 😕 asi by som zobrala to aj to...a na zimu tiež dvojo aby mal...na výmenu keby čosi...

inneska
25. aug 2010

@brusinka.pusinka ahojky...tak to sa normalne teším aj za vás na také krstiny, to by som sa nechala asi ukecať 😀 mrzí ma, že to prekazila taká smutná udalosť, ale o to radostnejšie to potom o rok oslávite 😉
@zmurkaz parádička, že zuzi ťa nechala pospať...niekedy sú tie noci lepšie, inokedy horšie 😒 ale vyrastú z toho a my budeme spomínať 🙂
@jajona a vy ste jarka akú mali noc??

u nás noc bola v poho..klasika tuším 2-3 zobudenie..len večer sa viacej mrvil, nedali sme viburcol 😒 a spali sme do 7...doobeda spánok 1,5h a teraz chrní zas..ale už bude asi zachvílu vstávať..rozlepil oči, kukol na mňa, založil ruky hore nad hlavu a spí dalej 😀

inneska
25. aug 2010

@nina41 krásny búvajko 😵 tie chvíle mám velmo rada, ked spí 😀

lucia32
25. aug 2010

@inneska aj ja som včera kúpila viburcol a dali sme na noc, lebo sa mrví v postielke a obuchuje hlavičku a občas z nej ku mne vylezie...a tato noc bola ovela lepšia, síce sa budí len raz na mliečko, okolo 3, ale ten spánok bol lepšíííí 😉
My na jeseň tiež ešte nič nemáme, síce som jej kúpila megabaliček z mimibazaru, ale ešte nedorazil...my žijeme ešte letom 😀 včera tu bolo 28 a dnes podobne 😉

inneska
25. aug 2010

@lucia32 aj unás noc s viburcolom bolo omnoho lepšie, tada ako aj ty píšeš, to spanie..lebo pri každom zamrvení sa takmer vždy zobudil, alebo mrnkal zo spania...s ním vôbec 😎 tka dnes nesmiem zabudnúť 😝 a mňa to napadlo tie veci, že ešte kým je pekne teplo by som ich poprala, nech to vonku poschne...vo vnútri by mi to aj 2 dni schlo 🙄
a u nás tiež stále teplúčko 😎

inneska
25. aug 2010

súťaž o ----NAJVAČŠIEHO MLIEKOHOLIKA---- 🙂

inneskin ERIK
zmurkina ZUZANKA
jajonin MATÚŠKO
samaykina ELUŠKA
majkina TAMARKA

ak je tu ešte niekto kto kojo, tak sa dopíšte 🙂

lucia32
25. aug 2010

Mne dala segra v nedelu plnú tašku vecí po dcerke, ale ešte som nemala čas na to kuknúť...no niektoré veci sú tam aj po Bianke 🙂 Treba mi to roztriediť a dať do krabice a na povalu, nech to nezavadzia 😝 😀

zmurkaz
25. aug 2010

@inneska ...no ona to dnes dobehla - za celý deň dala 1x 40 min 🙄 🙄 🙄 🙄 ...aaaa samozrejme - ona sa za ručičku držať nebude 😠 😠 😠 tak si rachla hlavu - čelo o obrubník 😖 - je jak poslený jednorožec - len z odťatým rohom 😀 😀 😀 😕 ...ale ani moc nerevala...

AAA som zabudla pekne pozdraviť 🙂 ... ahojky ;)

ani3012
25. aug 2010

@zmurkaz jejda, nehoda ☹ fúkam Zuzke čielko! 😲 (akože fúkací )

zmurkaz
25. aug 2010

@ani3012 😉 ...ďakujeme - ale sama si za to môže ... veď som ju aj uspávala odznova (po tých 40-tich min. ... 🙄 ) ...a on a že "hava" a ukázala na okno - aby sme sa išli pozrieť - bo pes štekal niekde asi 100 Km od nás 🙄 a za ruku sa nechytí ani keby umreť mala 😠 😠 😠 😠

zmurkaz
25. aug 2010

@lucia32 😵 😵 😵 jéééé

sorciera24
25. aug 2010

ahojte,nova sutaz? 😀 inak my uz samy chodime asi 2 tyzdne,tak hadam nie sme posledni cupkaci 😀 ale zapojime sa aj do tejto sutaze,kedze sa este kojime.....sice uz malicko,vecer a nadranom a uz by sme pomalicky aj xceli odstavit...ale maly zavislak,este cicka 🙂 tak sa dopiseme

inneska
25. aug 2010

@zmurkaz tak fúkame čielko, fúúúú 🙂 ani my za ruku ee...ani mna chytiť nechce...tak to mám šťastie, že aspoň cez deň mi erik pekne pospí, dnes spal 2x1,5h..ked spí raz za deň, tak tie 2-2,5h potiahne...tak aspoň niečo 😝

a my už spíme...na to, že dnes boli 2 spánky, tak sa aj divím..len aby som sa nedodivila tak o 2 hodky 😀 ale dala som viburcol, tak hádam ... 😅

sorciera24
25. aug 2010

súťaž o ----NAJVAČŠIEHO MLIEKOHOLIKA----

inneskin ERIK
zmurkina ZUZANKA
jajonin MATÚŠKO
samaykina ELUŠKA
majkina TAMARKA
sorcierin RIŠKO

inneska
25. aug 2010

@sorciera24 tak sa pekne krásne zapíš, nech o vás vieme 😉 a gratulka ku cupkaniu 🙂
@zmurkaz ani u nás za ruku ani za svet..hned začne pišťať, jedovať sa 😠 tak asi jej stačí tak málo spinkať..len o to je to horšie pre teba ☹ ale prežijete a pokial to nieje nič horšie 😉

inneska
25. aug 2010

tak zatial sú v tabulke traja na tri 😀

ani3012
25. aug 2010

@zmurkaz akurát dnes v hračkárni som ukazovala Evičkinu ručičku,že tam má normálne ako zrazenú krv na zápästí ako ju nasilu držím,čo sa ma nechce držať a myká sa .... Predvčerom som ju tak pustila Patrikovi,že ju postráži a len počujem: Evička,hľadaj ma!
som vedela ktorá bije, krpec sa hral na schovávačku 😝 .No a samozrejme ona rovnou čiarou von.Ja som vyutekala z obchodu,ale to ju už jedna pani držala za ruku a ťahala od cesty. Tak ju musím držať nasilu 😠
Teraz som si spomenula,že som jej kúpila batôžtek lienku a tá ma také niečo ako vôdzka .Asi to začnem používať 😎

zmurkaz
25. aug 2010

@inneska 😀 😀 😀 ...aj mne žužu zaspala o 19:00 - tak som len tŕpla čo bude o 40 min 😅 ...ale som ju prehovorila prsom 😝
@ani3012 ...vidíš to? No mne našťastie neuteká - ale aj tak sa bojím ... ja keď niečo tak šup na seba 🙄 ....ale zatiaľ mi neutiekla 😉

No a ja nie že za ruku - ani za traky, sveter a ani nič podobné čo sa jej výsosti priamo dotýka ...

ani3012
25. aug 2010

idem preč od PC,teda iba od netu,stiahla som si rozprávku Alica v krajine zázrakov ,tak idem pokukať 🙂
som zabudla že: dovidenia a dobrú noc (určite ešte nakuknem )

nina41
25. aug 2010

nova suťaž ,tak aj my sa zapojime,ked ešte pije rano,počas dňa a v noci
inneskin ERIK
zmurkina ZUZANKA
jajonin MATÚŠKO
samaykina ELUŠKA
majkina TAMARKA
sorcierin RIŠKO
nina41 RIŠKO

brusinka.pusinka
25. aug 2010

súťaž o ----NAJVAČŠIEHO MLIEKOHOLIKA----

inneskin ERIK
zmurkina ZUZANKA
jajonin MATÚŠKO
samaykina ELUŠKA
majkina TAMARKA
sorcierin RIŠKO
Brusinka.pusinka Karamelka

i my se stále kojíme sice jen ráno a večer ale mlíčko maminky je mlíčko maminky 😀

lucim
25. aug 2010

Dobry vecer, hviezdice. 🙂
@inneska ja kupujem aj aj - topanky aj tenisky , uz su objednane, presne preto, co pises, aby bolo na vymenu, ked trebars bude preskakovat kaluze (dnes mu tiez jedna nedala pokoj, stale ma k nej tahal) 😉
nina , risko krasne spinka, spinkaci malinki su na spapanie 🙂
@zmurkaz dobra noc a malo haji cez den? ta zuzinka si to nejak priemeruje a fuuuuuuuuuuuuuuuu na celicko ... snad ale bude zase dobra noc. 😉
@ani3012 prijemne pozeranie. 🙂
@brusinka.pusinka brusi to mate teda krasne rodinne oslavy v tom grecku, super ... smutne, co sa tstalo, ale na buduci rok to bude o to lepsie. 🙂

kojo tabulka sa vam krasne rozrasta. 😉 😵 😵 😵

zmurkaz
25. aug 2010

@lucim ....nehají 🙄 ...dala 1x 40 min a nezaspala som ju aj keď som čokoľvek robila 😖

zmurkaz
25. aug 2010

inak som tu - len dávam izerátos ... tak ak niečo tak @ 😉

lucim
25. aug 2010

@zmurkaz jaaaaaj? ja ze uz zabrala na celu noc 😒 zuzi, spat ! maminka je unavena a zuzi urcite tiez. 😉

nina41
25. aug 2010

@lucim poslala som IP

nina41
25. aug 2010

ja aj drobca nedam spať do 20.00 h.,,tak potom už ťaha aj do 22,00

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre