Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

samayka
2. sep 2010

@lucia32
ešte chvíííluuuu... my sme mali našetrené čosi, že na dovču.. potom prišla možnosť dokončiť čosi v byte.. ale nakoniec si ešte predĺžime leto. sýkorka miluje vodu a teplo a teraz keď sa to leto tak brutálne rýchlo skončilo, doprajeme jej ešte trošku slniečka... dúfam že to výjde.

samayka
2. sep 2010

@zmurkaz - zuzu spí? 😉 eli spí 🙂 zatial...

zmurkaz
2. sep 2010

@lucia32
@samayka si to dobre zakončila - zatiaľ - ale my už finišujeme s tým spaním ... spí od cca 12:10 ...tak keď rátam 1,5 hodky s medzicucnutím - dlho jej to už nevydrží 😖

lucia32
2. sep 2010

@samayka 😝 my nič našetrené 😝 všetko sme vrazili do predajne, dlhy až po uši, tak nejakých 600€ na dovolenku by nás už nezabilo, že? 😀 A potom mesiac diéta 😀
@zmurkaz aj naša ešte chrnela o 13.00, včera dala 2,5 hodky...dnes ? Ale noc prespinkala celú...hurááá...škoda, že len v mojej posteli 😀

samayka
2. sep 2010

tak u nás sa pred chvílkou prvý krát kňuklo... dala som dudku, objala som ju a už hajá ďalej... od 11:55 😅 takého mi máme teraz spinkáča 😀 dobieha to, že od 5:15 sa hráme 🙂 jej vôbec nevadí že tak skoro ráno je ešte tma... teda svitá.. ona má skrátka deň a hotovo...

lucia32
2. sep 2010

@samayka tak čoooo? Bude Egypt?

samayka
2. sep 2010

zatial ticho aj z telefónu... nielen zo spálne ☹

asi im zavolám ja...

lucia32
2. sep 2010

@samayka ja ked vyleziem z postele, hned je drnda hore...2 dni za sebou už o 6.00 😝 ale večer chodí skoro spať, tak čo by som chcela 😀

samayka
2. sep 2010

my zaspávame okolo 8. budí sa tak 1-2x za noc... booože keby to takto vydržaloooooo !!!! 😀 😀 😀

zmurkaz
2. sep 2010

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/zmurkaz/albu... ...dnešné fotos ...ale ešte mám v druhom foťáku
...a samozrejme že sme už hore - som to už dorábala s ňou na kolenách .... Samy - my tak všelijako .... nikedy 2x a niekedy sa len prehadzujem kvôli psám 😠 ...a ráno vstávame o 7:00 a večer tak okolo 19:30

lucia32
2. sep 2010

@zmurkaz no fakt je ten Juráš velký chlap....ja som svoje trdla včera merala, bo že akí sú vyrastení a Miňoš dal 163 cm a Bianka 152 😲 rastú nám tie dietky...Natalka klasika 79 cm 😀

lucia32
2. sep 2010

A zmenili sa nám očká, sivá sa nejak vytratila a ostali zeleno hnedé, ale také guľašové, že mixáž 😀

samayka
2. sep 2010

tak nič..

a dieťa už je hore...

lucia32
2. sep 2010

@samayka 😝 nech si trhnúúú

samayka
2. sep 2010

nooo.. volali, že zájazd bol rezervovaný a aj ho predali.. tak načo s takým chodia na trh?? ale sme si našli to isté od budúcej nedele.. dáme asi o 40 eurášov viac, ale stojí to za to.. pre sýkorku ako stvorené 🙂

zmurkaz
2. sep 2010

@lucia32 ..no pekné miery majú tie tvoje detúrence ... ja som ešte reál nemerala .... ale to oblečko hovorí za veľa 😕 😝

@samayka ....no a možno nebudú mať pekné počasko a vy áno 😉

lucia32
2. sep 2010

@samayka tak predsa 😵 a prezradíš aj kde...psssst my to nikomu nepovieme 😉
@zmurkaz Miňo je zákrpok, ešte sa nevytiahol...Bianka je na svoj vek vysoká, taká ruka, noha 😉 a Jurko vyzerá na veľkáča 😵

lucia32
2. sep 2010

Cárski dôstojníci sa zhovárajú v jednom zo salónikov...
Poručík Vysockij zahlási:
"Som ochotný sa staviť, ze ak dnes príde Rzevskij do saloniku a
nezacne hovoriť o sexe, tak sa na mieste zastrelím.."
V tom prichádza Rzevskij a hlási:
"Páni, čo keby sme sa dnes porozprávali o hudbe..."
Bác, výstrel, Vysockij padá mŕtvy na zem a Rzevskij pokračuje:
"...napríklad dnes ráno som pomiloval Natašu na klavíri..."

Manžel leží vedľa manželky v posteli a potichu sa pýta:
"Nechcela by si sa pomilovat miláčik?"
A manželka na to: "Neee, som strašne dnes unavenaaa."
Manžel na to: "V pohode drahá, len spi ďalej, ja telefonujem."

Mama mala zajace a robila zajačiu polievku. S mužom nechceli povedať detom z čoho je aby neboli smutné. Dohodli sa teda čo povedia. Syn sa pýto otca: Oci z čoho je tá polievka? Vieš tak mi niekedy hovorí tvoja mama. Dcéra položí lyžicu a povie: Fuj, veď to je zo somára.

Pride žena na gynekologiu, lahne si na kozu a čaka.
O chvilu pride chlapik v bielom, pozrie sa jej medzi nohy, usmeje sa a odide
Zena za nim volá:
,,No moment. Co ste zistili?´´
,,Ja neviem, my tu len malujeme.´´

Robotnici stavaju velmi vysoky komin. Uz ho maju skoro hotovy, ked v tom k nim pribehne majster:
-Chlapi, zle je! Niekto mi otocil stavebny plan. Mali sme kopat studnu!

brusinka.pusinka
2. sep 2010

@lucia32 😀 😀 😀 😀
@zmurkaz parádní moc fajnový a vypadá větší než na prvnáka moc mu to sluší a to stužkování máte vymyšleno bezvadně 😉
My byli venku a malá si 2 hod pocapkala 😀

samayka
2. sep 2010

tak z rodinnej dovolenky nakoniec asi nič nebude... michal nechce ísť 12teho, lebo že už bude chladno.. na Kréte.. nejdete niekto so mnou??? asi pôjdem nakoniec sama. so sýkorkou 🙂

zmurkaz
2. sep 2010

@lucia32 ...no to teda je ... ale šak oni všetci raz dorastú a budú "veľkí" 😉

zmurkaz
2. sep 2010

@brusinka.pusinka .. každý ho tipuje na 2háka - 3tiaka... ale v triede som pozerala - tak baby tam majú vysoké ale z chalanov je asi najvyšší ... a sú tam aj takí čo sú mu tak po prsia... ale ako sa hovorí - dobrého je málo - tak teraz neviem ... lebo poznám aj "stádo vede vúl" - tak ak bude najvyšší 😀 😀 😀 😝

...a Karamelka je kúúúúzelnáááá 😉

zmurkaz
2. sep 2010

@samayka ☹ 😠 😠 😠 ...nahoď ženské zbrane a 12-teho idetééééé 😵

zmurkaz
2. sep 2010

...no a herečke ide ďalší žub 😉

zmurkaz
2. sep 2010

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/zmurkaz/albu... .som tam hodila ešte 3 fotos ... čo mi jedna ubehla - s učiteľkou a doma....tak komu sa chce - kukííí

A tuším pozeráte Ordináciu 😉

samayka
2. sep 2010

@zmurkaz - môžem ho kašlať, aby som si vydupkávala dovolenku... pôjdeme samé a on nech si tu mrzne.

zmurkaz
2. sep 2010

@samayka ...si dobre naňho nasr...dená 😠 ...ale máš recht - ak si trúfaš - aj vy dve si môžete dobre oddýchnuť - veľa spraví už len tá zmena prostredia 🙂

zmurkaz
2. sep 2010

...no nič - som K.O. - idem hajde do hajan ... pa pa pusy 😉

nina41
3. sep 2010

Dobre ranko 😵
@zmurkaz krasne fotečky a Jurko ozaj vyzera na 2 alebo 3 ,riadne je vysoky 😵
@samayka ty chlapi 😝

lucia32
3. sep 2010

Ránko... 🙂
U nás opäť pod mrakom....
@samayka ja keby že poviem, že idem sama, tak mm už len preto by šiel, on by ma samu nepustil 😅
Však kuknite predpoved na Krete, myslím, že dole je ešte teplo...však v Španielsku dávali, že 40°C 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre