Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
30. sep 2010

@ani3012 veru rastú...ty to je taká maska, že jak vidí foťák, hádže také ksichty, že my pomaly nemáme normálnu fotku, jedine od zadu 😀
A dííík...na stretku v Košiciach vyfasujete aj vy...čiapočku, nie po papulke 😀

ani3012
30. sep 2010

@lucia32 😀 😀 😀

laurajana
30. sep 2010

@majkas ďakujeme pekne 😉

zmurkaz
30. sep 2010

Ahojte kočky - je mi úúúplne jasné, že vás strašidelne zanedbávam, ale akosi mi tie dni neuveriteľne letia 😕 😨 ...sem tam som nakukla, a háčkovali ste 🙂 - tak to ja nem - ale pokukučkovala som aké ste šikulky 😵 😵 😵 😵
No a správa - Zuzanka sa včera posadila sama ku kockám a že aha akú vežičku viem postaviť ... cca 3- 4 kocky 😵 😵 - tak somn sa vytešovala, bo som jej to neukazoval a ona na to prišla sama 😵 😵 😵

zaba2707
30. sep 2010

ahojte bambulky tak zatial to vyzera v celku nadejne do pondelka si mam rozmysliet ci tam chcem pracovat a ak ano dohodnu mi este jeden pohovor s nadriadenym 🙂 tak v priebehu bud. tyzdna by sa to mohlo rozlusknut 🙂 taaaak sa tesim a velmi pekne dakujem za drzanie palcuchov a pasticiek 🙂

@lucia32 krasna ciapocka a Naty je tiez nasa princeznicka 🙂 cmuk malej modelke fotakovej
btw. kedy sa chysta zasa stretko v KE?

lucia32
30. sep 2010

@zaba2707 dík 🙂
Práve som dorazila od kaderníčky, je zo mňa chlapčúrik 😀
Stretko netušííím, asi až na jar 😉

lucia32
30. sep 2010

@zaba2707 a práca ako? Pozdávala by sa ti?

zaba2707
30. sep 2010

@lucia32 pojdem platovo dooost dolu ale podstatne je mat aspon nejaky prijem ako ziadny a zasa to nie je take zle 🙂 takze tak ... bude to praca asistentky ale pacilo sa im ze mam vystudovane uctovnictvo tak mozno casom .... bude zasa o nieco lepsie 🙂

zaba2707
30. sep 2010

ja v pondelok zavolam, ze samozrejme mam zaujem 🙂

lucia32
30. sep 2010

@zaba2707 no ako sa hovorí....lepšie ako s drôtom do oka 😀
A nikde to nie je žiadna sláva 😝

inneska
30. sep 2010

ahojte..erik soplí už 3tí týždeň, mňa to chytilo znova už 2x tento mesiac, a tento týždeň ešte aj net štrajkuje, ide nejde..a ked ide, tak ako v lete na saniach..no hrúza..a ja som z toho nachladnutia aj tak taká skapatá, že sa mi nič nechce..zajtra ideme k dokimu..a na december sme na kardio objednaný...snád priebežne dočítam 🙂

zaba2707
30. sep 2010

dnes tu tusim skapal pes .... presne viem vacsina sedi pri lampe v kresle a hacki hacki o sto sesto 🙂 ja som prave dorobila 8 dalsich vencekov ale ledva kukam idem zmyt chrup a paaaaaaaaaaaa paaaaaaaaaaaaaa krasne sny vsetkym 🙂

nina41
1. okt 2010

Dobre ranko 😵 😵 😵

zmurkaz
1. okt 2010

Dobré ránečko - tak ja som vychystala Jurka do školy, chlopa s princeznou do zimy som vyhnala poplatiť ešte nejaké účty .... a že idem upratať dvojdňovný bordelík ☹ ....tak PC zapnuté a keby dačo tak kričtééé cez @ 😉 😉 😉

lucia32
1. okt 2010

@zmurkaz kričííííííím 😀 nechceš poplatiť aj moje účty ? 😝 😀

lucia32
1. okt 2010

@traktor čo sa mi ryješ do písmena? 😝 😀

zmurkaz
1. okt 2010

@traktor 😀 😀 😀 😀 čo jééééééé???? 😀 😀

zmurkaz
1. okt 2010

@lucia32 😀 😀 - počujéééém - teda ohľadom účov nepočujééééém 😀 😀

traktor
1. okt 2010

@zmurkaz tak skusam, ci to funguje 😀 😀 😀
@lucia32 😀 😀 😀 😀 😉

zmurkaz
1. okt 2010

@traktor 😉

lucia32
1. okt 2010

@traktor ja len, že som chcela prva kričať na žmur 😀

zmurkaz
1. okt 2010

@lucia32 ...ráta sa aj chcenie 🙂 ..... 🙂

traktor
1. okt 2010

@lucia32 napisem rei, nech vymaze môj prispevok? 😀 😀 😀 😀 😀

ani3012
1. okt 2010

@zaba2707 ja som si čítala knihu 😉

@zmurkaz aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
takto ? Som obkukala od Ivanky,tak snáď dobre 😀

@lucia32 krič aj ty ,nie je to ťažké aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

@traktor už som napalila pár CD,len nemám obálku 😅 som zabudla kúpiť a nemôžem ani do T-comu poslať papier,čo mám nachystaný už cez dva týždne 🙄 ale budúci týždeň pôjdem na to 😉

zmurkaz
1. okt 2010

@ani3012 😀 😀 daj žiacku - máš jednotku ako všetky pred tebou - len+ poznámku za odkukávanie 😀 😀

ani3012
1. okt 2010

@zmurkaz som sa priznala !Poľahčujúca okolnosť 😅

traktor
1. okt 2010

@ani3012 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...a obalka aj u ns nedosttkovy tovar,,nikdy nemam , ked treba..a ani..ale ja to nechcem zdarmo...napis si...abo posli dobierkou 😉

ani3012
1. okt 2010

@traktor 🙄 si minule poslala 😉

ani3012
1. okt 2010

idem domov,lebo som u sestry,varovala malú a ja teraz budem varovať synovca u nás doma .Tak zatiaľ pá 🙂
a že stránka 2002 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre