Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

brusinka.pusinka
2. nov 2010

@lucia32 dík no kukni na slovenské stránky kočárku Tako my je kupovali v polsku 😀
@lucianna1312 jj právě že už bude vědět že se něco děje a že ty balíčky jsou pro ni a jak bude krást ze stola cukrovíčko a ovoce , no strašně se těšíme všichni 😀

brusinka.pusinka
2. nov 2010

holky o jen se člověk vzdálí do kuchyně točené tajně 😀 proto na ležato 😀

https://www.youtube.com/watch?v=oTFiIXPYBYQ
lucia32
2. nov 2010

@brusinka.pusinka to je malá mrška 😀

brusinka.pusinka
2. nov 2010

@lucia32 jj a to jsem ji už hledala vkoši na prádle seděla tam ani nedutala a že je hluboký hihi ale proutěný 😀

lucianna1312
2. nov 2010

@brusinka.pusinka zlatucka 🙂 , urcite chcela konikovat, len si ju vyrusila 😀

No mala uz pomalicky vstava, takze idem pa...dufam, ze sa tu coskoro dostanem znova 🙂

brusinka.pusinka
2. nov 2010

@lucianna1312 😀 pááá

traktor
2. nov 2010

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9492555 matko bude opičkovy...ja sa tak tesiiim 🙂

brusinka.pusinka
2. nov 2010

@traktor krásný opičkový v tom bude frajer usmátý 😀

lucia32
2. nov 2010

@traktor takj ste sa dohodli? no super... Maťušo bude fešák...no nič ja padám, pááá dievčatká 😉

traktor
2. nov 2010

@brusinka.pusinka 😉
@lucia32 lu dohodli, a posta je uz v cene a svetrik bude novy z vysackou 🙂 ..a sa tesim, lebo na chalanov nic nikde nie je..

ani3012
2. nov 2010

Dobrý večer priatelia,vyletíme na polia,čaká nás,ďalšia noc,plná emócie......... 😵

Tak dnes som na seba pyšná,postíhala som čo som chcela,Patrik je ostrihaný,odfotený,stihli sme lekárku s Evičku, s Patrikom neurofeedback,zubára,krúžok,obchod 🙂

@brusinka.pusinka to mi niekoho pripomína 😀 Maminka mi vravela,že odfoť ju,tiež mi vyliezla na stoličku ale mne sa nechcelo 😅
@traktor to je krásne 😵 😵 😵 Fakt bude frajer 🙂

@lucianna1312 ahoj 🙂 Som ťa nestihla 😒

ale za to sedenie pri PC...
aj my to tak máme,že mm sa hnevá,že je málo doma a aj to ,keď je doma,tak ja si sadám k PC,ale som mu vravela,že keď je preč,tak sem nechodím...ale pššššt,to on nevie,že chodím 😀
Ale aj tak majú tí chlapi pravdu,aj malá je viac uplakaná,keď idem k počítaču(1.-chce byť aj ona na ňom 😀 2.- keď jej to nedovolím,tak sa chce ísť so mnou hrať 3.- nechať ju bez dozoru je životu nebezpečné.Už vylezie všade a dokonca si skladá hračky a veci na seba,aby dočiahla.)
No to som chcela-že pri Patrikovi sme ešte nemali net a pri počítači som bola minimum ☹

ani3012
2. nov 2010

pre upresnenie: ten smutný smajlík nie je preto,že som bola pri pc minimum 😀 ,ale že teraz som tu viac a to na úkor malej-či chcem alebo nie.večer ,keď spí, je to o inom,ale to zase pozerám TV,alebo si chcem čítať knihu,alebo upratujem ...veď to poznáte .
A včera som pozerala Ducha 😵 😵 😵 -zase 😀

ani3012
2. nov 2010

@lucim a pre teba : Ak mi nedáš číslo účtu,tak ťa napíšem na čiernu listinu 😠 😉
Si poslala tovar a len tak ? Som vravela,že na dobierku a ak teda nie,tak mi to prosím daj,aby som mohla Maťkovi aspoň nejaké to "pánboh-zaplať" poslať 😉
A schválne to píšem sem a nie do IP,aby všetci videli,aká si 😵 zlatá ! ďakujeme ešte raz za čiapočku,malá sa každému v tej čiapke páči 🙂

lucim
2. nov 2010

@ani3012 sak daj foto evicky v ciapocke 😵 a potom mozno napisem tie ciselka 😀

ani3012
2. nov 2010

@lucim by som aj dala,ale ešte som ju neodfotila. 😅 Ale určite ,prisahám ,čestné pionierske,že budeš prvá,čo sa bude na tú fotku pozerať 😉

lucia32
2. nov 2010

helou 🙂 pionierky 🙂

lucia32
2. nov 2010

Dvojdudloška 🙂

ani3012
2. nov 2010

@lucia32 to je akože to,čo sa odúčate ? 😀

lucim
2. nov 2010

cmuk cmuk cmuuuuuk 🙂
dnes tu bolo plodno, idem sa tym skusit prekusat ...
ale najskor pochvalim ani a seba - mysme take sikulkyyyyyyyyyyyy, tak velasme dnes zvladliiiiiiiiiiiiiiiii , tap tap tap. 🙂 takze mame ospravedlnenku od konika ...a keby sme aj my pisali,tak by sa to nedalo uz vobec docitavat, tolke strany. 😀
ja som dnes dala do poriadku tie kociky a fusaky a nanozniky a deky, prestahovala som nabytok v spalni, aby mal matko viac miesta na svoje veci, (zajtra pokracujem s tym vypratanym... ) a este som aj skratila a zavesila nove zavesy do tej izby a mmedzi tym sme stihli byt von , aj u susedy 😵

lucim
2. nov 2010

@lucia32 hehehhe dobreeee, dupla dudla 😀

lucia32
2. nov 2010

@ani3012 tomu sa hovorí absťák 😀
@lucim no šikulky ste veru...ja som akurát urobila obed, oprala 2 zaclony, našila gumu do nových riflí , zašila si dierku na tričku 😀

lucim
2. nov 2010

inak, odkedy mi matko vytrhava klavesy, tak mi obcas koktaju a obcas nejdu , tak sorry 😒

ani3012
2. nov 2010

Lucky moje,idem ja off,ešte som nevyložila nákup z tašiek 😀 mám tam síce len sklíčka a konzervy-nemusí byť v chlade,ale už som aj hladná,tak ahooooj !

p.s. nie že necháte sviečku na noc zapálenú ,aby ste sa nechytili 😉

lucia32
2. nov 2010

@ani3012 papááá, aj unás už sa hajá, len Miňoš kuká futbal, idem aj ja?

lucia32
2. nov 2010

Tak idem...brú nôcku...ráno ideme na kožné, tak držte palec, nech nás tých vyražtičiek okolo pusky zbavia 😉

lucim
2. nov 2010

kym sa vratim z wecka, tak tu je tma ... tak dobru nocku srdeeenka 😵

vinka
2. nov 2010

Ahojte baby.Prídem pokukať a tu nikoho. 😀 😀

lucim
2. nov 2010

@vinka ja sa tu este chvilku motam, ale uz drzim v ruke hacik 😉 ako sa dari?

zmurkaz
2. nov 2010

Čaute baby - tak moja herečka ešte nespí 😠 ..dnes nebola vonku - a naobed spala 2 hodiny (samozrejme s prsom v puse 🙄 a keď som jej ho brala tak strašne vyvádzala....) ...a večer p 20:15 zaspala asi na 2 min ale vrzli dvere a ona je až doteraz hore a akosi sa nechystá 🙄 🙄 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre