Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

josifek
25. sep 2009

A co ti Riusko jaké máte plány na víkend 😉

riusik
25. sep 2009

brin: prepac, ze sa miesam, do coho ma nic, ale nedalo mi......... 😎

riusik
25. sep 2009

my ideme do krkonos

josifek
25. sep 2009

to máte supr 😉 my jedem na chalupu je třeba spoustu práce před zimou udělat 😀 😀 😀 😀 a budeme zavařovat dýni 😝 😝 😝 😝 Mňamky to bude dobrota na zimu 😀

riusik
25. sep 2009

zeni sa P bratranec, byvat budeme tu:
http://www.penziony.cz/vrchlabi/smejkalova-bouda/
a niekde blizko obrad vonku
a chceme zostat aspon dva dni naviac, ak bude pekne, nejajy vyletik...

riusik
25. sep 2009

aj vy to mate super, josi. niekedy mi chyba ta praca okolo domu. ale inak som rada, ze byvam v panelaku, je to menej starosti...

riusik
25. sep 2009

teraz by som mala balit, len sa mi akosi nechce 😝 P isiel k lekarovi na odbery a potom este nieco musi vybavit v praci. ja mam medzitym vsetkych zbalit a co najskor frcime... som fakt zvedava, ako zvladneme taku dlhu cestu. je to takmer dvojnasobk, na co sme zvyknuti... ale sak nejak bude 🙂

josifek
25. sep 2009

Riusko vypadá to pěkně a určo si to užijete 😉 No já jsem moc ráda že máme chalupu, neboť bych asi sešílela doma tady v paneláku není co moc dělat. 🙂 A chybí mi moje práce ☹ a lidičky kolem mě, a tak si to s malou vynahrazujeme víkendami na chalupě 🙂 🙂 Snad se to zlepší až se malá rozhodne neprospat celý den i noc 😀 😀 vydrží mi vzhůru tak hodinu snad hodinu a půl jinak je to medvídek co se asi uložil k zimnímu spánku 😀

riusik
25. sep 2009

josi: mame podobne spiace princezne... teda ta moja uz vie by hore podvecer aj dlhsie, ale tiez toho naspi az az 🙂 len tu nechcem provokovat maminky nespiacich deti 😎

riusik
25. sep 2009

ako daleko mate tu chalupu? my chodime k nasim na dom do piestan, asi 90km alebo na dom do rajeckych teplic, 200km

josifek
25. sep 2009

NO hold Riusko pohodářky ty naše dcerky 😀

riusik
25. sep 2009

josi: no, to teda hej. ale uz si vie aj tak riadne zarevkat

josifek
25. sep 2009

Jůůůů teď vstal synátor 😀 😀 😀 Mají dneska volno a v pondělí je svátek, a už se muchluje s Karamelkou 😀 😀 😀 😀 to je smíchu to je smíchu 😀

riusik
25. sep 2009

ten moj syn nema este odhad, ked sa "muchluje" on s alexandrou musim davat velky pozor... on by ju rozmackal celou laskou...

no nic, idem chystat veci na cestu, este vas mrknem, o com budete klabosit, zatial pekny dnik prajem vsetkym 🙂

josifek
25. sep 2009

Riusko pohodové Balení a pěkný pobyt u nás v Krkonoších 😉

riusik
25. sep 2009

dekuji 😉

lucia32
25. sep 2009

tak my sme dnes boli ráno u mudry, lebo Naty robila po UM nenormálny cirkus, včera večer sme prebdeli len na mm, na čajíčku a uvarila som jej ryžový odvar...noc sme v šťastí prežili, až ráno o pol 6 robila kravál, ale neviem či z boleniabrucha či z hladu, či čo? Dala som jej večer aj čapík Viburcol a je fakt, že bola kľudnejšia. Dnes ráno nás scucli z krvi, teda Nataly a máme počkať na výsledky, zatiaľ nám dala Bebu HA, vraj je oveľa lepšia a na Nutrilon už mala pár zlých odoziev, tým detičkám čo robil zle, vraj Beba pomohla, tak som zvedavko...
Práve máme za sebou prvú dávku
🙂

lucia32
25. sep 2009

tu čo nové? idem čiti-čiti 😀

zmurkaz
25. sep 2009

Ahojte - tak my máme za sebou druhý večer bez revu 😵 😵 😵 😵 😵
A aj môj synáčik sa vie mojkošovať so Zuzankou - dnes si ju zobral pod paplón a že - mám ju u seba v bunkri 🙂))

leniccka
25. sep 2009

hojte baby... mam taky problem
vcera som dostala mrchy, prve po porode a od vcera mi nechce piskotka cicku, lebo v nich nic nie je 🙄 odsavala som uz dvakrat a vytiahla som z oboch "az" 20ml ☹ 😠 v noci kym mica spala, tak sa mi naplnila prava cicka ale lavacka je stale splasnuta a vyzera ako ovisnute psie ucho (predstavte si kokrspaniela, nie dobermana)
ked ju dam na lavu tak vresti ako keby som ju tahala z koze a cez den sa pravacka plni malo a pomaly ☹

leniccka
25. sep 2009

no a otazka znie co teraz???? mam sa pre istotu zasobit dakym nutrilonom??

traktor
25. sep 2009

😉

lucia32
25. sep 2009

tak už sme sa pohrajkali,pomojkali, ostrihali nechty, bo sa škrabla na čele ako dorka 😀 , momentálne spíme na ručke, idem ju preložiť tak držte palec 😉

traktor
25. sep 2009

prikladat, odsavat, prikladat odsavat....davaj s toho prsa kde je viac mliecko, druhy si stale / cim castejsie tym lepsie/ odsavaj, potom uz aj prikladaj lauriku, ono ked mas mrchy tam dietatku mliecko chuti inac...ona si zvykne, nevzdavaj to, vela piono sa to podda

traktor
25. sep 2009

pst sme potichucky aby sa ti to podarilo luci 😉

lucia32
25. sep 2009

leni...u nás tiež pomaly psie uši 😝 , u nás Nutrilon katastrofa, nesadol jej, máme teraz bebu, vraj nutrilon nie je až tak super, aj doky vravela, že viacerým nesedí...a mrchy menia chuť mlieka, tak preto nechce...

traktor
25. sep 2009

nedavaj UM bude to potom este horsie, moze jej zachutit

leniccka
25. sep 2009

diki traki, budem to skusat, dufam ze nebude stale pri tom vrestat ako keby som ju vrazdila ☹ trosku mam este odsate v chladnicke, na dnes to bude zelezna zasoba...

lucia32
25. sep 2009

už leží v postielke, som zvedavá, či to bude obvyklých 10 minút 😝

leniccka
25. sep 2009

hmm to mi tusim uz aj kamoska spominala ze sa jej syn mrvi na cicke ked ma mrchy, teraz som si na to spomenula... som zvedava ako to dopadne, budem informovat...
ja tiez nechcem este davat Um, aspon nech toho pol roka na cicke vydrzi 😒 ale som z toho smutna, ani von sme dnes nesli co som z toho tak mimo... 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre