Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

nina41
1. dec 2009

Dobre ranko 😵
Oslavencom prajeme všetko najlepšie 😵 😵 😵

lucia32
1. dec 2009

Dobré ráničko...aj my prajeme oslávencom všetko naj, špeci východniarkovi Mišulkovi 😀
Máme doma maroda, syn kašle...aj malá Naty začala včera chrchlať ako starý chlap...ale akoby jej niečo stálo v krku, vždy si odkašlovala, ale až tak hrdelne ...no podarená bola 😀 , tak jej máme kúpiť sirupček a dávať jej, ked sa už u nás množia bacily 😝

zmurkaz
1. dec 2009

Dobré ránko 😉

Oslávencom 3 x huráááá 😉

Naša slnečnica opäť ponocovala - dala rekord 3 a pol hodky hore - nijakovsky nechcela zaspať - tak opäť zvíťazil overal a kočík ... našťastie jej stačila naša obývačka a potom šup do postele (zbežne bolo 23:40 😀 😀 😀 )

Dnes nám prší, ale to ma neodradí ísť minúť peňážky - čo mi prišli zo zrušenej poistky 😀 😀 😀 - a budú Vianoce ša la la laaa 😀 😀 😀 😀

No a včera som skoro mrcha nemoc chytila - mi Jurko prišiel zo škôlky a referoval: "Maminka - keď sme spievali, tak som videl takú čiarku - tam kde stála pani učiteľka a okolo tej čiarky boli hviezdičky" 😕 😕 😕 😨 Tak mu dali napiť vody, vyzliekli sveter, a dali ležať ... sa mu to upravilo našťastie... Tak som z toho celá preč ☹

Správa podaná - ideme sa vychystať a odchádzame 😉

Budem ale nakuki - kým neodídeme

brinzulka
1. dec 2009

dobre ranko...

vsetkym vsetko naj naj...

nasa svokra zabudla na maleho Andreja vcera 😖 napadol jej len nas tata-priniesla vinko a nakazala ho aj otvorit....
maly dostal CD uspavanky-malo to taky ucinok...ze od 22hej hodinu a pol vykecaval 😀 do uspavaniek...

dakujeme za gratulky a tiez gratulujeme babulkam, co vcera oslavovali narodky...

a prajeme vela zdravia

jej...a otvorili sme prve policko z kalendara-o 23dni budu Vianoce 😵

zmurkaz
1. dec 2009

Lucka - sa vyzdravte ☹ 😉

lucia32
1. dec 2009

zmurki ahoj...no akčné si to mala so Zuzi, len čo je pravda...a Jurášovi čo to? No našťastie, že to prešlo a je oukej...

nina41
1. dec 2009

Naš Riško vtal teraz od večera,vnoci sa dvakrat napil 😵som zvedava ,kolko pospi cez den,,

inneska
1. dec 2009

dobré ránko 🙂

musím ísť tento týždeň k dr s kolenom(mojím)..mama má poobednú, tak postráži erika...bolí ma už od tehu, som myslela, že to prejde, ale ee...ani ho nezohnem, aby som si ponožku navliekla 😒 chcela som dnes, ale ešte fúka, tak to nechám asi na zajtra..

a gratulkujeme všetučkým 😵 😵 😵

luci...bacily heš heš, rýchlo sa povyliečujte 😉

brin..na, tak baba nech sa hanbí, zabudnúť na vnúčika 😠

zmurka...jáj, aj ja chcem nakupovaaať 😀 hm, že by som aj ja zrušila poistku 😀 😀

zmurkaz
1. dec 2009

Zmena plánu - leje strašidelne - si to nenechám pokaziť - odkladám nakupovanie 😢 - ale doma neprší - a Mimibazar to istí 😀 😀 😀 😀

malá je mrzutko - tak sa odmlčím 😉

samayka
1. dec 2009

ahojte babulky

všetkým oslávencom - dnešným aj včerajším prajeme všetko naj naj naj

žmurky - máte to perné teda...

luci - rýchlo vyžente bacilov 🙂 tfuj tfuj nech ste zdravučkí

inka - joooj to tvoje kolienko stále neposlúcha? spomínam si že si písala v tehu že ťa bolí... brrr.. rýchlo nech ti ho vyliečia 🙂

my sme v pohodke.. malá hajá 😅 😅
dnes bola super noc.. len 4x sme boli hore, ale okolo 5,3 - 6 sa budila s plačom. zobrala som ju do náručia a ticho. položila som a plač.. neviem čo jej bolo... ale možno kakanica, lebo keď sme o siedmej vstali a začala kopkať nohami táááák naložila...

dnes mám čierny deň - príde svokruša... vrrrr... až sa mi chlpy ježia keď si na ňu spomeniem...

lusia_99
1. dec 2009

ahojky babulky dakujeme za gratulky a speci vychodniarke Lucke 😉
Lucka je na to troska lepsie aspon uz neteplotuje a dari sa jej vykasliavat tak dufam ze to skoro vyleží (teda vylezi podla moznosti ona v posteli ee ležat) 😀
hej a dnes rano som vstala a po dlllllllllllllllllllllllllhom čase cici naliate a pretvrde som prilozila Miškovi a on jednu pocucka a druhu nechcel no normalne mi z nej tieklo do desiatej kym znova vyhladol 🙄 ale sa tešim ze mam dost mliecka 😵
aj my gratulujeme spoluoslavencom 🙂
a in rychlo vylieč koleno jak obehneš obchoďaky na Vianoce???? 😀

lucia32
1. dec 2009

Zmurki, inka ďakujeme, syn je happy...škola eee...pubertiak 😀
Len dúfam, že to Natýsek nechytí, asi ju budem od zajtra dávať k mame...
Ninka...tak to závidím, naša nočná mora straší už od 6 😅
Brin...no toto, tak si ju mala na to upozorniť, no ale asi škoda reči...

lucia32
1. dec 2009

symy, lusia ahojte...
Samayka...urob šalát a rezne a povedz svokruši, že malú si už nakrmila 😝 😀
U nás neleje, vonku teplo...
Inka...fúkam kolienko, ja mám už skúsenosti...mm koleno, syn koleno 😝 😀

zmurkaz
1. dec 2009

malá zaspatá , idem robiť adventný veniec... síce neskoro ale predsa 😅 ...potom dám foto 😉 ...aby ste sa aj vy zasmiali 😀 😀 😀

zmurkaz
1. dec 2009

Samy - alebo urob kapustovú polievku 😀 😀 😀 - že malá už jedla 😀 😀 😀 -a povedala že je to dobré nech si dá aj ona 😀 😀 😀 😀

brinzulka
1. dec 2009

lusia-tesime sa, ze mas milk...
zmurky-nakolko nemam kde natrhat ceciny...musi stacit advent z obchodu, len vymienam sviecky

nina41
1. dec 2009

Luci len maly to ma teraz 😝 rozhadzane,každe rano vstavame o 6., 😝
Riško ma stale sopliky,
Inka a mala si uraz?

lucim
1. dec 2009

dobry den 🙂
oslavencekom velke vlhke cmuky od matyska 🙂

samy, neboj, bude dobre, ja pre zmenu odporucam stolovat svokre zakazdym umele mlieko. chcete kavu? mlieko... nieco na obed? mlieko .... date si zakusok? mlieko .....
mozno jej dobyje, ze kazdemu co je vhodne pre jeho vek. 😝

chorobky od vas hes hes hes , inn kolienko posluchaj. 😕

my cakame na pekarnicku a kukam, ktory chlebik si upecieme. mozno skocim kupit chlebovu muku. 🙂

inneska
1. dec 2009

zmury..aj u nás prší 😝 ja som práve bola vytiahnuť zo skrine minuloročné výtvory a idem ich vystaviť 😀

samy..hej, už v tehu to začalo a stále trvá 🙄 a zavolaj svokre, že máte prasaciu chrípku 😝 nech nechodí 😀

lusi...je dobre, že lucke je lepšie 😉 a na vianočné nákupy môžem mať aj nohu v sadre...ja obieham net stránky 😉

nina...začalo bolieť ešte v tehu, po pôrode na chvílu prestalo a pred mesiacom začalo zase a nechce prestať...tak nech sa mi na neho pozrú..ale pripisujem to aj nadváha, nosím 25kg naviac ako som mala pred prvým tehu 😒

lucia32
1. dec 2009

lucimka ahoj...na prvý pokus by možno bola lepšia zmes na pečenie chleba...aby ťa tvoj hokus pokus neodradil 😀
Tie chleby z pekárničky sú také määkké, nadýchané..ako páperové, môj M im nevie prísť na chuť, aj ked ich je...vraj sa veľmi drobia...no sú to také poschoďáky 😀 ...momentálne experimentujem a hľadám niečo hutnejšie a viac obchodové...ani zdaleka ten chlieb nevyzerá ako v reklame od Mouli...exu 😝 😀

inneska
1. dec 2009

luci...tak porad čo sním, ked už máš skúsenosti 😝 či najlepšie vymeniť 😝

lucka...a moc neskáč, nech si nožku nezlomíš 😉 😀

lucia32
1. dec 2009

inn...jj môžu aj traktory padať, ked máme net... 😀

lucia32
1. dec 2009

inn...fúkať, hladkať, bozkávať...najlepšie od manžela 😀

lucim
1. dec 2009

inn lu to popisala najlepsie, krajsiu radu by som ti na kolienko nedala ani ja. 😉
a nejake to mazadlo tiez nezaskodi. 🙂

lu idem podla tej stranky na dame.cz , aj podla postupu pre blbych a zaciatocnkov. len sa zamyslam, ze na mojej muke nie je ziadne oznacenie T ... ci pojdem kupit chlebovu muku http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=2494

riusik
1. dec 2009

lucim: na hladkej special darmo hladas nejake T, to tam nie je. to musi byt obycajna hladka polosvetla a na tej je T650. no a potom odporucaju celozrnnu atd.

ako pise lucka, drobia sa. preto je dobre dat ocot - jablkovy, hroznovy. drobi sa poto menej. tak jednu PL

riusik
1. dec 2009

ahojte inak 😵

lucim
1. dec 2009

ahoj riusik ... takze s tej special ani nemam piect?

lusia_99
1. dec 2009

ahoj riusik 😉
moj Misúlko cucka uz viac nez hodku a to inak pol hodinka presne na minutku zeby to bolo tym sviatkom??? 😀
a ja chleba peciem za 1,13 e v obchode 😀

riusik
1. dec 2009

lucka: mozes, ja som piekla, aspon budes vidiet rozdiel potom, mozno sa ti bude viac pacit taky. ja som takyto ani este nerobila, hned som skusala so zemiakom. asi by som mohla skusit aj bez... a vcera som robila olivovy. celkom fajn chut, iba tam siel rozmarin podla receptu a aj ked som dala o polovicu menej, dost ho tam citit...

riusik
1. dec 2009

lusia: 😵 a vsetko naj prajeme 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre