Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
12. dec 2009

alebo aj 10.1.2010 😅

ani3012
12. dec 2009

no kukla som fotečky a strašne sa tesším,že vás poznám,lebo ja som na tváre blb 😅

babyzuzana
12. dec 2009

no chronologicky by to malo byt 3.3.2010, takze uz mame datum oki? 😉

ani3012
12. dec 2009

streda? Mne je teda jedno,ja som doma na RD 😀

susy
12. dec 2009

babyyyyy,keby som vedela,že je stretko, tak sa pridám. mohli ste poslať aspon IP ☹

ani3012
12. dec 2009

susy a ty si nevedela? Sme písali aj tabuľku.Ja som teda neišla,lebo Evka soplí a mňa začalo bolieť v krku.Určite to prejde aj bez liekov,ale načo to šíriť ďalej,nie?
A ďalšie stretko vyhlásila babyzuzana na 3.3.2010
A v Košiciach bude tiež,tuším v apríli? 😕

majkas
12. dec 2009

ahojte,

aj my sa tesime ze sme vas znova videli 🙂 Tami nakoniec zaspala v kociku vonku ale asi len na 20 min, doma bola mrzutko jak sa patri, tak sme ju sikovno okupkali dali jest a nech si spinka v postielke... no aha, mami zabudni teraz sa na truc budem hrat a salit 🙂 tak sme zaspali az o pol 8 po hodine akoze uspavania

a dokedy ste vlastne boli? a tie fotky co ste si "vymenili" dietky su super, skoda ze sme tam uz neboli ☹ 🙂

ani3012
12. dec 2009

malému som zožrala po dve kinderka a dve kinder čokoládky(200 gramov) a je mi na 😝
Idem OFF. Príjemný večer a poslúchajte ! 😉

majkas
12. dec 2009

a este vsetko najlepsie oslavencekom, babyzuz ste sa nepochvalili ze dneska oslavujete 🙂 ci len mne to uslo? 😅

alexarisko
12. dec 2009

zenyyyyyyyyy kokos, dovarila som, mala vresti jak na vsi, no haluz proste

babyzuzana
12. dec 2009

chvalili, chvalili a darceky nikde 😒 😒 😀 😝
alex ty sa nezdas, ja som v tescu nakupila a Radim prave dovaril - panenka s grilovanymi sampionmi a ciabatta k tomu, mnaam!

jennna
12. dec 2009

ani..ajja som to dnes prehnala....krowky, milu....v reštike slíže s makom...a kakaové rezy a marsku... 😝

inak to nebýva bežne....ale že sa potom sťažujem , že?

FOTKY zo stretka super...v dobrom závidím...

teraz ma napadlo...mm sa ma včera pýtal, či by som nechcela ísť žiť do BA...a ja mu na to, ved ja tam nikoho nemám, iba Janka Koleníka, že či by ma s ním púšťal na kávu.... 😀 😀 😀 ....ale baby...potom ma napadlo....ved ja tam mám vás!!!! 😅 😅 😅

babyzuzana
12. dec 2009

jennnka tak pod!!!! ja som tiez tak odisla doslovo zo dna na den 😉

majkas
12. dec 2009

idem reaxovat k telke
papa a dobru nocku vsetkym 😉

lucim
12. dec 2009

haloooooooooooooooooo 🙂

bershka
12. dec 2009

ahoj lucimka... ako sa mi mate? juuj, teba som 100 rokov nevidela

samayka
12. dec 2009

haloooo

nám stretávky prospievajúúúú - my už hajámeeeeee... booože baby máte na našu sýkorku výborný vplyv 🙂))))

riusik
12. dec 2009

halo halo
samy: tak to nas tesi 🙂

lucim
12. dec 2009

bershi tu si ma nasla? musim aj do tej nasej temy zase nakuknut, bo neviem, co nove. tu som furt. 🙂

samy no to je dobreeeeeee, keby vam stacila nasa pritomnost, ste vitane vzdyyyyyyyyyyyy 🙂 🙂 🙂
my sa radujeme s tatom na puzzlovi. som nakupila nejake 2 termogate a bodynka, sa tu matko predvadza v novom. 🙂
zuz super fotkyyyyyyyyyyyyy, nase fotkyyyyyyyy,
ajoooj rius .
kocky, citili sme sa s vami velmi prijemne a celu cestu sme prespali.

a hlavne (prepacte , ostatne damy - trakyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy vitaj doma na konovi, vitaj z tej nemocky. 😵

samayka
12. dec 2009

jeeej traky už je domaa??? to mi ušlo...

idem ja na gaučík k drahéme...

cmuuuk

a ešte raz veeeelmi tešákujeme a zdravíme že sme sa videli.

foto bude zajtra

paaaaaaa

lucim
12. dec 2009

samy cmuuuk aj kocke eluske 🙂

traktor
12. dec 2009

som očula ze ma tu ktoška spomiiiiiiiiiiina 😀 😀 😀 😀 ahojte moje stadečko 😵 😵 😵 sa moooooooc tesim, normalne dnes sok.....ze aha pocitac... 😀 😀 😀 😀

lucim
12. dec 2009

sa ti ckalo, trakuska? 😀

traktor
12. dec 2009

a kraaaaaasne baculate deticky mate.....ked porovnam tie z minula, ako len naraaaastli.. 😵 😵 😵

riusik
12. dec 2009

trak: aj my sa velmi tesime, ze ste uz ok a pekne doma a za pc a mozes byt tu s nami 🙂

lucim: tak si este minala peniazky??

lucim
12. dec 2009

rius sak som vravela, zrazu sme nemali co nosit, tak sme boli doplnit. aj ciapocku s rukavickami - alebo s nasadkami na ruky na cucanie? 😝
traky a nie len narastli, vseeetky aj opekneli, osikovneli, este viac zroskosneli. 🙂

riusik
12. dec 2009

nasadky na cucanie 😀

P otvoril vinko, nakrajal syr a pustil filmik, tak sa s vami lucim, papa a dobru nvocku pokojnu 🙂

a ano, ano, aj ja sa vlemi tesim, ze som vas videla a deticky su na spapanie 😉

traktor
12. dec 2009

ale bolo vas tam nejak pomenej, ci sa mi to len zda? nepisali sa tu viacere?...

traktor
12. dec 2009

rius tak to je super....ja som dnes slamenna vdova...mm taha 24.....no sak aj tak by som mu dnes bola nverna s PC tak o nic neprisiel.... 😀 😀 😀 😀 😀 - tak si to uzite, papa 😉

lucim
12. dec 2009

bolo nas osem - predtym tusim 11.

rius uzi si pohodicku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre