Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

beruska113
14. dec 2009

Jenna,
aj ja som tu vždy, keď tu nikoho niet.

Šeculko naj Luciám aj iným oslávencom.

Traky,
vitaj doma.

Baby som videla, že ste riečili papiere k MD. To mám nahlásiť aj zamestnancovi, že mi končí rodičovská a začína MD (alebo naopak, si to neviem zapamätať). Mne už skončila 5.12. a nič som nehlásila. Zase som niečo zmeškala? Ups. Ale na úrade som bola.

A ešte som strááááááááááááááááášne moc zvedavá, ako obliekate drobcov keď idete von. Ja som ho dala von v pančuchách, papučkách, body a kabátiku a samozrejme do fusaku a kryt na kočík, nie je sutdený keď ho vyberám, len neviem, či mu nemám dať aj tepláky na pančuchy. Už som z toho jeleň
😝 ☹ 🙂 😒 😅 😕

vendulacky
14. dec 2009

Ahoj miláčkové,

dcéra mi spí, tak honem honem napsat a pak sklidit domácnost..

Trochu jsem početla, fotky ze srazíku jsem supééér a video od elex je úplně nejvíc!! Škoda, že jste neměla každá nějaký proslov, bych se s vámi líp seznámila🙂
alex, samay, lucim, já už znám váš hlas!! Představovala jsem si jinak 😀 Je to zvláštní vás slyšet, představa už není představa, už jste prostě "konkrétní" 🙂

blani, neuvěříš, ale mě se o tobě dneska zdálo!!🙂 Jsem ře učila, jak dát kubíka do klokanky 😀 😀 😀 😀 😀 já vím, už mi naprosto přeskočilo🙂)

jenn, to je super, že diance takhle chutná, my jsme dneska daly první lžičku mrkvičky, chvěly se jí odporem až palce u nohou 😀 😀 Ale zobáček otevírala furt🙂)

Speciálně zdravím trakuš a matýska, vítejte doma, jsem ráda, že jste už ready!!! 😉

chodúr: 2
stará: 4
šmajda: 1

josifek
14. dec 2009

kuki holky snad vás trochu inspiruji ,naše malá na to kouká řehtá se a komunikuje s tím 😝 😀 😀 😀
http://www.hraveuceni.cz/

nejoblíbenější jsou říkadla 😝 a pak počítání a písničky 😝 😀 😀

blani2
14. dec 2009

Vendy 😀 😀 mě těší, že se ti vkrádám do snů. Hlavně že jsem tě v něm nestrašila..🙂 Jsem též zvědavá co my a mrkev, ale na to ještě čas. Jsem se jaksi zatvrdila, že do půl roku žádný příkrm...asi to ve mě vypěstovaly chytré tety z rodiny, které nám furt něco nutí...

Já samozřejmě též vítám Traky doma!!! A té recidivě??? Traky bohužel v tomto neporadím...jsem pouze přes ty kukadla

vendulacky
14. dec 2009

josi, super stránka!! Už je v oblíbených ;)

blani, no nemám tušáka, kde jsem tě tam našla, ale setkání s vámi bylo super🙂
já jsem taky nechtěla přikrmovat dřív jak v půl roce, ale že už jsem přidala k MM taky UM, tak jsem se rozhodla, dneska zcela spontánně, pro první lžičku. Zkusím jí dávat jen mrkvičku, v půl roce přidám ostatní..

josifek
14. dec 2009

Holky od středy je výhodná koupě plenek Huggies mega pack 3-4 vychází to u trojek na 2.35 kč za plenku a na 3.20 za plenku u čísla 4 😉 . teda 1 koupíš balík a druhý je zdarma ta 399 kč 😝

monr
14. dec 2009

ahojte

monr
14. dec 2009

chodúr: 2
stará: 5
šmajda: 1

tipujem domču, poznám ju, ešte ako deculo malé si ju pamätám. ale ako som dneska čítala na nete, je tam jediná baba, tak asi vypadne, lebo hlasujú hlavne pubertiačky, a na to tam majú chalanov.

monr
14. dec 2009

traky, dúfam, že sa jej to nevráti.

monr
14. dec 2009

oprava: traky, dúfam, že sa to Maťkovi nevráti.

blani2
14. dec 2009

Vendy 🙂 tak aspoň ve snu 🙂

Josi, bezva tip - ta stránka i ty Huggies, díky! 🙂

Já se, děvčátka, loučím, jedeme ke známým na předvánoční posezení. pá cmuk 🙂

monr
14. dec 2009

blani, pápá, a Kubík nech pekne oslavuje

josifek
14. dec 2009

papa 😉

adka12
autor
14. dec 2009

Ahojte babule, tak čo je tu nové? Nejak nestíham ani nakúkať.
Chcela by som sa vás opýtať, ako sa prejavuje, keď dieťatku idú zúbky?
Lebo mi slintáme, pcháme všetko do úst, od včera sa pridali soplíky, nespavosť, plačlivosť a asi aj bolesť, lebo ked som malej dala nurofen tak už pekne spinkala celú noc. Neviem, či je chorá, alebo idú zúbky ☹

pirinka
14. dec 2009

ahoooj 🙂
zmurki, traky...hlavně ať jsou dětičky brzy zdravé

jo a tu tubu na zdobení mám a kupovala jsem jí v kauflandu 😉

josi...kde má být ta akce na plenky?

tipuju:
chodúr: 2
stará: 5
šmajda: 2

naše malá měla dneska divokou noc . Od 8 do 1 se budila skoro po půl hoďce, tak jsem v jednu vyměkla a dala si jí k sobě do postele. Možná už se hlásí zoubky, že byla tak neklidná?!

zmurkaz
14. dec 2009

Ahóooj - som sem nakukla 😵

ahoj piri 😉 ... a ďakujeme

josi - kráááásne papá karamelka

a jedna miestnosť je už za mnou 😵 .... ešte ďalšie 4 ☹ ...tak idem - kým mi dietko spí 😉

josifek
14. dec 2009

Piri má být v tescu od 16.12
Zmurka děkujeme za pochvalu 😉

pirinka
14. dec 2009

josi...á tak to udělám nálet do tesca

josifek
14. dec 2009

piri i já pojedu koupit alespoň jeden +1 zadara 😀 do zásoby 😝

zmurkaz
14. dec 2009

http://www.choredieta.sk/ ....aha čo som našla, kým som večerala.... celkom sa mi zdá dobrá.... je tam aj jedálniček, príkrmy....

..a už ozaj idem robiť ☹ - sa mi vôôôôbeeec nesce! 🙄

ani3012
14. dec 2009

ale do kelu! Aká je šikovná! Eva stávaj,ideme cvičiť!!!!

A to čo papkala drobec?

josifek
14. dec 2009

Ani měla brambůrek s mrkvičkou a telecí masko 😀 😝 😝 😝 😝

ani3012
14. dec 2009

jej chutilo ako som pozerala 🙂
Ale Evička je strašne pozadu oproti vašim bábätkám a nech mi nikto nehovorí,že je skôr narodená a že musí doháňať.Veď ju porovnávam s deťmi o dva mesiace mladšími-tak ako sa mala narodiť.
Zajtra pridávam aj ja zemiačik k mrkve,tak som zvedavá,či jej bude viac chutiť

josifek
14. dec 2009

Ani tvoje Evička je šikula, myslím že všechno v pohodě dohnala a nikam nemusí spěchat 😉 A neporovnávej děti jsou každé samo o sobě osobnost 😉

josifek
14. dec 2009

jj Chutná ji všechno je to jedlíček 😝

ani3012
14. dec 2009

ale aj tak ma to štve. Otočila sa len raz aj to padla z gauča a od vtedy nič.Lenivec!
Ale posledná tvoja veta ma trochu ukľudnila.Len nech nám na neurológii nedajú Vojtovku.

josifek
14. dec 2009

Ani neboj nedají vždyť některé děti se jěště neotáčejí prostě jsou pohodlné a některé jako moje tryskomyš jsou zase hyperaktivní 😉

ani3012
14. dec 2009

hyperaktivitu mi nespomínaj.Stačí jeden doma 😀

josifek
14. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre