Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
22. dec 2009

babulky - idem of ... púšťam sem Juráška - ide sa hrať 😉

jennna
22. dec 2009

zmurka....my sme na príkrmoch od 4mesiaca....a od pol roka sa teším, ako jej dám prvú chrumku a sunárkový keksík....nech si chrumká...
Dianke veľmi chutí papať vždy niečo nové...je oveľa spokojnejšia....a nemá z toho problémi...klop klop

zaba2707
22. dec 2009

jennik neviem v podstate to bolo posledny tyzden ... zo dna na den rapidne menej. A myslim si, ze je to tym, ze ked maly zacal odmietat prsnik, vtedy som sa psychicky nastavila ze musime bojovat aspon do 5. mesiaca. A teraz to tak v podstate aj vychdza. Ja som zastanca toho nazoru, ze kojenie je psychicka zalezitost. A naprie tomu, ze som si kazdym dnom ako bolo toho mlieka menej a menej poplakala, na druhej som rada ze styri mesiace bol plne kojeny a ptoom uz postupne nastupilo aj UM najskor len po jednej davke ... no a dnes sme pri tom ze cely den je na UM a ma len jednu davku MM. A myslim, ze aj to coskoro pominie. Ale fakt sa tesim na tie prikrmy my davame prvy presne 5.1. cez den prikrmy a vecer mame dat kasu. Takze tak. A dnes ma nenormalne potesilo. ze sa konecne sam posral ... a fakt. ze riadne tak dufam, ze sa to vsetko zlepsi 🙂

zaba2707
22. dec 2009

zmuri mozem to mat na kozach od vecera do rana a vylezie par kvapiek tak neviem. Podla mna vie dieta lepsie sať ako odsavacka.

jennna
22. dec 2009

jasom s príkrmami musela začať, lebo dianke bolo moje mliečko akoby málo a ja radšej príkrmi ako UM... dodnes sme ho nemuseli dávať... klop klop... tak sa bojím aby som neporiekla

zaba2707
22. dec 2009

jediny problem ktory nam UM urobilo je to rozhodenie srania. Snad je to uz na lepsej ceste snad nam ten Sunar sadne 🙂 a pokial ano tak uz fakt vydrzime dva tyzdne aaaaa tesim sa na fifove reakcie lebo jemu nechuti ani nic sladke ked mu nieco dame oliznut tak sa tvari ako by nam sibalo ze co je to za chut 😀

jennna
22. dec 2009

aj preto si myslím že s koštovkami treba začať v tom štvrtom mesiaci...nemusia to byť dávky jedla...len koštovky...aby bábätko objavilo chute..

jennna
22. dec 2009

keby ste teraz videli malú.... je v ohrádke resp.v prenosnej postieľke zasypaná hračkami a vidno iba ako hýbe rukami nohami a škrekot..... 😀

jennna
22. dec 2009

a chodí sem ešte rei???

zaba2707
22. dec 2009

nie rei nechodi resp. chodi iba citkat

zaba2707
22. dec 2009

taaaaaaaaaak nejak sme to s fifom dozehlili ... medzitym sme blbli a papali takze ozehlene a huraaa vyvesit dalsie pradlo z pracky 🙂

jennna
22. dec 2009

no mňa žehlenie a pranie tiež čaká, ked malá večer zaspí.. 😉

zaba2707
22. dec 2009

ja mam uz pozehlene a dve pracky musim vyvesit ... este posledna sa perie ale to je uz len draheho bunda 🙂 idem sa teraz napapat lebo maly zabuval a neviem na ako dlho 🙂

traktor
22. dec 2009

taaak , napecene, popratane...nieco uz pozrate 😀 😀 😀 , nozky vylozene a moze sa konovat 😀

traktor
22. dec 2009

ja matka kojim, ked je so mnou sam v izbe tak sa plne sustredi 😀 , ked je niekto, nieco pri nas tak pomaha plienka na hlavu , a vtedy je to ok..... 😉 no uvidime dokedy mu to vydrzi.....

josifek
22. dec 2009

Traky malá objevila že když pije a přestanetak se nadechne a foukne do prsa to zaprdí a ona se může počůrat smíchy . jo hold každá blbina dobrá 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak vím že prostě jíst už nebude 😀 😀 😀 😀 počkám až si dohraje vemu cecík a je vystaráno. po 10 minutách chce znovu pít 😀 😝

traktor
22. dec 2009

josi , ano uz nemame anjelikov ale malych certikov 😀 😀 😀 😀

zmurkaz
22. dec 2009

baby - a ako ste zistili že je vašim deťom málo vaše mliečko? Nepriberali? 😕 . Bo my aj zelenú kakandu máme, ale pokiaľ priberá okolo kila mesačne, tak to neriešim.... 😉

josi - to musí byť krásne ako sa vie Karamelka zabaviť 😀 😀 😀

traktor
22. dec 2009

pri ostatnych detoch som zbadala, ze aj po nakojeni su este hkladny, tak prisiel prikrm a bolo.....teraz zatial staci, ziadne protesty, tak neriesim....

josifek
22. dec 2009

Zmurky tak jak píše traky byla hladoš, mlíčka dost ale nestačilo, tak jíme všechno 😉

brinzulka
22. dec 2009

vsetko najsamlepsie oslavencom...hlavne vela zdravia a radosti...

inneska
22. dec 2009

helou...sme domaaa 🙂 doobeda som ešte upratovala, na obed vypadli von(celkom fajn počko, aj teraaz mám otvorený balkon a vetrám)darčeky dokúpené, babka vytešená, že sme tam zase boli...zatial erik spí v kočíku, ja som sa najedla..idem ešte povybalovať tašky, prezliecť sa a potom s vami pokecám..ak sa nezobudí erik a bude sa dožadovať pozornosti 🙂

a švagrinka dostane formu na tortu(ked už je tá cukrárka) a svokra krásny podnos na zákusky...a fertig, musí stačiť 🙂

jennka...jáj, ako by si o erikovi vravela, ked papá, tak sa nesmieme ani rozprávať, bo hned hlavu točí za tým, kto hovorí..tv musím vypnúť, úplny klud musí byť...inak nepapá...

brinzulka
22. dec 2009

kde mam foto ☹ 😢 ?

monr
22. dec 2009

ahojte, idem dočítkať

monr
22. dec 2009

oslávencom minulým, dnešným a budúcim prajem všetko najsamlepšie

monr
22. dec 2009

mišku dnes očkovali, presvitajú nám 2 zúbky, ale to otáčanie ani za svet. Z bruška keď má dobrú náladu, tak občas, naopak ani náhodou. 🙂

inneska
22. dec 2009

brin...a to čo si dovolili?? 😠 to im až teraz začalo vadiť?? huš...

mon..dúfam, že očko bude ok, zúbky budú možno darček pod stromček...a otáčanie...miška to dobehne, aj to bude možno vianočné prekvapenie 😉

brinzulka
22. dec 2009

pisla som adminke...lebo nerozumiem...je to moja foto...pouzivana rok...original mam... 😔 pozeram, ze kto tu novy ruzovy a to ja...nie som si vedoma toho, ze by som ja nieco spravila-akoze ju zmazala

beruska113
22. dec 2009

Ahojte,
som tu zase sto rokov nebola. Včera mal Lukáško 5 mesiacov a dostali sme darček vianočný od neho: zubček, tak mám malé zubadlo 😀 A prejm vám krásne Vianoce.

zuzinaaa
22. dec 2009

ahojte bambulky som tu dlho nebola mame sa s Miškou fajn pekne priberame rastieme mame 7800 71cm už mame za sebou obydve očkovania všetko naštastie prebehlo fajn bez komplikaci ! Už tyžden prikmujeme papali sme aj špenatik dost jej šmakuje a asi všetko okrem mrkvičky ta moc nie iba zo zemiakom 😉 Ja som momentalne trocha chora naštastie mam super rodinu a malu mi varuju nech to nedajbože nechiti na vianoce ! Tak keby som sa tu už nestihla ukazat vám všetkym želam pekne sviatky aj vašim mijašikom 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre