Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zrnik1
29. júl 2010

a

lucim
29. júl 2010

nemam, dobry postup a nic dalsie ma nenapada

lucim
29. júl 2010

@zrnik1 a co? 🙂

babyzuzana
29. júl 2010

Dakujem 😉

to si tu zase hrkutame len my dve? kde su zase vsetky baby?

zrnik1
29. júl 2010

@lucim a sup do postele 🙂

lucim
29. júl 2010

zaspali na klavesniciach?
mna boli hlava, cakam kym zaberie ibac a nie som schopna ist nachystat flasky s mliekom ..... 😖

zrnik1
29. júl 2010

musim si album urobit, zajtra...ked stihnem

lucim
29. júl 2010

@zrnik1 😀 aj to bude. 😀

zrnik1
29. júl 2010

preco tam nemam foto, ale take vysmiate dievca?

lucim
29. júl 2010

@zrnik1 asi nezodpovedalo pravidlam

vendulacky
29. júl 2010

tak pro dnešek končím se žehlením, boha, to si musím vždycky nechat 3 koše najednou?? To be continued...
Naše emča je taky vzteklina, když na to přijde, ale dneska byla sluníčko vysmáté, se jí strašně líbí chodit, dává do toho celý svý já🙂
babyzuz, chudinka dave, je to opruz pro dospělýho, natož pro takový děťátko..
zrnik, ano ano, album, chtěla bych vidět prďolku, jak nám povyrost ;)
lu, musím jít taky nachystat flašku...kdy už začne spát celou noc?? Ted se budí okolo 5 už nepřetržitě několik měsíců..a vy už se nekojíte?
Tu mám otevřenou plzničku plechovku, hmmmm, to je dobrůtka 😀

babyzuzana
29. júl 2010

lucim ake flasky s mliekom?!?!?!?!?! August sa blizi!!!!!!!!!!!!!

babyzuzana
29. júl 2010

ja odkedy nekojim (10 mesiacov som kojila) tak v noci nedavam flasku ale budime sa stale vkuse, ale staci dakedy dat dudel, dakedy pohladkat, dakedy to trva minutu znovu uspatie, dakedy 10 a tiez si kladiem otazku kedy sa uz nauci spat? 😉

babyzuzana
29. júl 2010

ozik je tu uz niekto kto caka druhe babo???

babyzuzana
29. júl 2010

tretie, stvrte...

babyzuzana
29. júl 2010

pardon, zabudla som na traky, piate...

vendulacky
29. júl 2010

vím o lenicce, že čeká druhý a o kuchy..jinak netuším...

Holky, mějte se, flašky připravený, tak jdu do hajan, než mě to buntošidlo vzbudí

Brou noc, muask

babyzuzana
29. júl 2010

tak tusim lenicka ona bola ta, co velmi chcela hned druhe, tak pozeram, ze im to vyslo 😉
dobru dobru

brusinka.pusinka
30. júl 2010

krásný den 😉



30.7.
@zuzinaaa Michaela Anna
Miška sa narodila presne na termín s váhou 3560 gramov a dlhá bola 52 cm
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/zuzinaaa/

Meniny oslavujú :
SR:Libuša, Abdon, Ingemar, Ingeborga, Ľubuša, Rowen
ČR:Bořivoj, Borislava, Bořislava, Robena, Vilmar

Do baru se vriti rozzureny kovboj a na cely lokal zarve:
"Ktery prasivy kojot mi natrel kone na zeleno!!!". Z rohu se
zvedne obrovska, dva metry tricet vysoka obluda, samej kolt, a
v klidu rekne: "Ja, proc se ptás?", a on na to: " No, ja jen,
kdy ta barva
uschne..."

Chlap přijde k doktorovi:
"Pane doktore, já mám hrozně krátkej penis, můžete
mi s tím něco udělat?"
"No nevím, jedině snad přioperovat chobot z mláděte slona."
Tak udělají. Za měsíc přijde chlap na kontrolu a doktor se ptá:
"Tak co? Jak to funguje?"
"Ale funguje to dobře, akorát když jdu po louce, tak jak je dlouhej,
tak škubá trávu a cpe mě ji do prdelemalé

Mišce přejeme jen vše růžové do života 😵 😵 😵

anavi85
30. júl 2010

vsetko naj oslavenkyni 😀

maminky, chcela som sa opytat ci davate drobcekom uz aj kravske mliecko /nemyslim jogurty, ale normalne pit/... U nas v rodine sa pije mlieko vo velkom, no a Adkovi sme dali ochutnat a ked vidi ako niekto pije, tak hned robi cirkus, ze aj on chce, normalne vypil 250ml, to sme mu dali na skusku, lebo stale pije to svoje "umele materske"...som sa o tom bavila s tatinom a tetou a hovorili, ze ja som ho pila uz od 3/4 roka v pohode...tak som chcela vediet, ci aj vy davate, alebo ci mate dajake skusenosti, ze by vznikli dajake problemy...dakujem

lucim
30. júl 2010

dobre ranko zlaticka.
miske vsetko naaaaaaaj 🙂
anavi troska mlieka na okostovanie neuskodi, pokial sa u neho neprejavia nejake alergicke reakcie, ale urcite by som ho nenahradila za umele mlieko. kravske okrem ineho ovela viac zatazuje oblicky a nema napr. dostatok zeleza, oproti umelemu. do varenie po roku sa sa uz kravske moze kludne pouzivat.

my ideme do tesca, tu pssi a prsi a prsi, co budeme doma, uz teraz matko poriadne lumpaci .... idem,e pozriet, ci nahodou aj v senici nemaju tie gumacky a prsiplaste. 🙂

traktor
30. júl 2010

@zuzinaaa miske vsetko najlepsie k 1 rôcku 😵
@lucim u nas krasne svieti slniecko, poslem aj vam 😉 ..prijemny nakup 😉
@anavi85 matko mlieko pije , krabickove trvanlive, neprevaram len zohrievam, nebola ziadna reakcia a davam,a kedze uz papame vsetko tak uz to neriesim..ale je to na kazdej mamine 😉

traktor
30. júl 2010

@babyzuzana 😀 😀 😀 piate nehrozi...my si uz len v tichucku pockame na vnucatka, plan uz mame splneny 😀 😀

zaba2707
30. júl 2010

ahojte bambulky malej Miske vsetko len to naj prajeme a posielame sladky CMUK

traky prosim ta ako zmenit na mimiaukciach mail neviem to tam nikde najst ☹

lucia32
30. júl 2010

Ránko...som včera musela off, dieťa si ma vyžadovalo 🙂
Krásne videjka koníkové, kravičkové...tie detičky sú šikuliatka....
Fotky zo stretka som skukla, no sme ÁAAAAčka 😀 , mne ako na potvoru odišiel foťak...asi si uvedomil, že ked nemá kábel, nemá už prečo žiť 😝 😅 😀
tak musíme kuknúť niečo nové, možno aj lepšie, akurát mm zalapal po dychu, ked videl tie ceny zrkadloviek 😀
Stretko bolo super, škoda, že som nemohla ostať dlhšie, teda mohla, len mm to ťažko znáša, samochodenie po meste 😝
Som rada, že som spoznala Jenn, Dianku a cestou preč som stretla battole so Charlotkou...teda ja " odvážna" som ju oslovila na chodníku 😀 , ešte šťastie, že som sa nesekla, to by bola " vostuda" 😀
Ako písala traky, bola to pohodovka, detičky staršie, my uvoľnenejšie 🙂 No paráda....

lucia32
30. júl 2010

Miške všetko naj k 1. rôčku

lucia32
30. júl 2010

@anavi85 my pijeme ešte umelé, ale obyčko už vyskúšala, ocko jej nasypal nesquik do obyčajného....ked vidí starších ako to tlačia musí aj ona..... 🙂 a pohodka nič jej nebolo...no ale bolo to len také oblizovanie...prevarené v omáčkach už papáva .... my akurát dopíjame Háčkové a prechádzame na normál umelé...mala som doma Hami, čo nám poslali a znáša ho dobre...síce som jej zatial primiešavala len po 1-2 odmerkách do flaše, ale bola v pohodke...tak mylím, že by nemal byť problém....obyčko kravské zatial nebudem dávať, aby to pre nu nebol skok, ale je to fakt na tebe...ani naša mudra s tým nemala problém, vravela mi, že ako chcem....ja budem dávať to umelé ešte možno 3 mesiace, možno pol roka a potom skúsim kravské z automatu 🙂

lucia32
30. júl 2010

žabka, traky ahojte 🙂

lucia32
30. júl 2010

Jáj a ďakujem za gratulky pre Bianku 🙂 , dnes sa ide piecť tortička 🙂

zmurkaz
30. júl 2010

Dobré ránko ....kočandy 😵 😵 😵 ...vyzerá to na 5 min koníkovania 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre