Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
16. feb 2011

som tu na čierno..Eva ešte nespí

majkas
16. feb 2011

a ja som tu na bielo, vsetci spia len ja buntosim 🙂

majkas
16. feb 2011

dakujem za rady, som sa s tetou nakoniec dohodla na osobnom odbere bundicky lebo robi v BA tak ze prinesie tenisky na vyskusanie. ale inac neviem preco aj mna nenapdalo ist pozriet na tie vypredaje tenisiek, mozno by som za tu cenu kupila aj nove....
idem este pozriet po nete ze za kolko predavaju nove

a brusi, luci, traky krasne veci ste pokupili - ako vzdy🙂

majkas
16. feb 2011

my budeme mat tuto bundicku http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9731826
teta mi ju dala za 10e, @traktor este raz dik za tu zazracnu vetu na dohadovanie ceny 😀 cmuk za nu 😵
a sa vytesujem, lebo ja som asi zatazena na zelenu a navyse je nepremokava

ani3012
16. feb 2011

@majkas ja som dnes kúpila túto..ale pssst,nech Lucka nevie,že to som od nej obkukala:

ani3012
16. feb 2011

@majkas akú vetu ? Aj ja chcem vedieť !!A pekná bundička 🙂 a vy už 98 nosíte ?

ani3012
16. feb 2011

@lucim @traktor krásne topánky,mne sa na Paťka lepšie kupovalo ako pre Evičku

ani3012
16. feb 2011

@brusinka.pusinka ty furt nakúpiš také pekné veci...aj lucia32...som iba ústa otvárala nad jej albumom 😵

majkas
16. feb 2011

@ani3012 velmi pekna bundicka. my mame jednu este z jesene co nam bola velka a je podsita flisom, tiez ruzovu. tak som hladala este taku tensiu.
a zazracna veta? Nedalo by sa dohodnut na cene? 🙂 ja pisem rovno na nizsej cene napr.... eur? 😀 a vacsinou mi odpisu ze hej, tiez sa divim ze jake je to lahke 🙂

majkas
16. feb 2011

@ani3012 a nosime 86 a 92 podla toho co. na tej zelenej nam asi budu dlhe rukavy ale ostatne by malo byt OK. zmine bundicky mame 92, tak beriem radsej 98 nech mame aj na jesen.
a inac jak pozeram tie rozmery tak mam pocit ze Tami je nejaky extra tucko alebo co, lebo sirka niektorych veci je nenormalne uzka... to je veta... ale dufam ze chapete 😀

majkas
16. feb 2011

idem uz spat, dobru nocku tym co este buntosia 😉 😵

ani3012
16. feb 2011

ja iba klikám myskou,aby sa m nezobudil 😀

lucia32
17. feb 2011

Ránko...

@ani3012 som ťa vymákla 😀 Ale tá bunda je fakt super, my už mame rezervačku na väčšiu na druhú zimu...
Prepáčte,že som včera zmizla...ale mm šiel na fucik a potom mi z " knižnice " volal, že mu je nejak blbo, nech za nim prifrčím...tak som netik vypla...
Baby krásne vecičky...mňa teraz traky nalakala na adidas veci, tak mi včera opäť švihlo a 2 teplakovky a botasky...sú objednané...

lucia32
17. feb 2011

@lucianna1312 ach to je nepríjemné...tak fúúú nech nebolí 🙂

traktor
17. feb 2011

@lucim super topanocky..aj bundicka 🙂
@ani3012 😀 😀 ..aj tak je to krasna bunda 😉

traktor
17. feb 2011

@majkas pekna bundicka aj farba je super 🙂 a tu vetu mam najradsej 😀 😉

traktor
17. feb 2011

toto nam dnes prislo 🙂 ..a tam co ma matko otvorenu pusu tak to si spieva 😀 ...on urcite nebude traktorista ale spevak 😀 😉

majkas
17. feb 2011

@traktor perfekna suprava 🙂 ty a brusinka a lucia32 mate nejake stastie na dobre veci...

majkas
17. feb 2011

hlasim ze bundicku uz mame doma, aj zopar ponoziek som od nej este vzala, take teniskove nizsie
a tenisky nie lebo sami nepacili nazivo ale mame fungel nove z adidasu http://www.adidas-mania.sk/originals/deti/topan...[G13220] za polovicu 🙂

lucia32
17. feb 2011

@majkas pekné tenisače...
@traktor no ako inak, náš model 😀
Tak ja som sa konečne dokopala a dorobila Naty čiapku a štucne, už precujem na šáliku a zrejme budú aj rukavičky 😉

majkas
17. feb 2011

@lucia32 perfetkne to vyzera, a cele je to hackovane? aj tie stucne? a tie stocene snurky su len kratke stlpiky na retiazke?

lucia32
17. feb 2011

@majkas hej je to hačkovane, cele... tie špiralky ja robím...retiazkove očka...kratke stlpiky, ukončiť a od špica na začiatku ešte raz kratke stlpiky...ale original máš tu.... http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=1744

majka3107
17. feb 2011

@traktor su nadherne topanocky ... 🙂

kristina1984
18. feb 2011

Krásne vecičky ste nakúpili deťúrencám...inak Ahojte maminky a detičky 😉
Nám prišla včera nová vestička 98 a normálne mu je malá na pupík a to som si myslela,že bude aj na jeseň.Musíme objednať inú čo u keď si Matej rád popapá. 🙂 🙂

lucia32
18. feb 2011

Pračlověk si prohlíží vysvědčení svého synka a hubuje ho: „To, že máš trojku z lovu, je celkem pochopitelné. Jsi ještě malý. Ale že jsi propadl z dějepisu, který má jen dvě stránky, to je hanba!”

Povídá holčička z nóbl rodiny: „Mami, co je to anděl?”
„To je takové děťátko, jako ty, jenže má křidýlka a může lítat.”
„Tak proč teda táta říkal mé slečně vychovatelce, že je anděl? Copak lítá?”
„Zatím ne, ale brzo poletí.”

„No vidíš, Honzíku, jaký velký hrad jsi postavil na pískovišti! Z tebe bude asi architekt, viď?”
„Kdeže architekt, hrobař! A neptejte se, co je v tom hradě!”

lucim
21. feb 2011

normalne, ze nestihame konovat? 😲 😒 😉
riesime zivot. 😵

ani3012
21. feb 2011

@lucim 😉

zrnik1
21. feb 2011

mi nieco hovor, ja som zabudla aj heslo na kona....ale nie na dlho..hned som si spomenula.

ani3012
22. feb 2011

@zrnik1 😀 to poteší 😀

Dobré ránko júlovky zo strany 2149 😉 !
@lucim @kristina1984 @majka3107 @majkas @traktor @lucia32 @zrnik1

traktor
22. feb 2011

@ani3012 dobre rano 🙂
@lucim 🙂
@zrnik1 ja sa preto neodhlasujem...bo amen tma....ake ja mam heslo? 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre