Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zaba2707
14. nov 2009

neboj traky sfotime vsetko 🙂 a podame podrobne hlasenie

super baby 🙂

no nic bambule mlieko odsate ... mna moj T do postele nevola kedze nie je doma ale mna vola samotna postel 😀 takze sa s vami pekne rozlucim

emma
14. nov 2009

Som sa vybila, kým sme sa reštartovali a naštartovali...A môžem ísť spať. Idem zobudiť mm povestnou vetou:"Branko vsávaj, ideme spať 😀 😀 " Vždy má z toho ráno záchvat smiechu. Tak vám želám dobrú nôcku 😵

traktor
14. nov 2009

zaba ahoj a dobru noc....a pozdrav aspon tu postel... 😀 😀 😀

lucim
14. nov 2009

STRETKO DECEMBER 2009 - BA (ALEBO OKOLIE)
KDE? ................ DAJTE TYPY, PROSIM
Termin?

KTO?
zaba2707 ........ aaaanooooo
lucim ..............ano
riuska .............ano
samy
alex
babyzuz
zuzinaaa
majkas
susy
fibi
ani
..... pripiste sa .....

babyzuzana
14. nov 2009

no si robte srandu! 😅

traktor
14. nov 2009

emma dobru noc 😉

lucim
14. nov 2009

traky nakoho narazas? my si pestujeme michelinky naschval. 🙂 😵

a vobec, nema byt to stretko u ALEX DOMA? 😀

lucim
14. nov 2009

emma dobru nocku 🙂

traktor
14. nov 2009

no slniecka moje julove, junove ci augustove.....očička aj mne klipkaju/ a to nemam tik 😀 / .....tak idem aj ja spat, tak dobru nocku papa 😵 😵

lucim
14. nov 2009

traky sladke snicky 🙂

babyzuzana
14. nov 2009

traky uz davno sa ta chcem nieco spytat...
matko ma cervenu snurocku na ruke a aj ty - kabala? alebo?

babyzuzana
14. nov 2009

luci ty si pisala tej Alex? lebo ja eee.

zaba2707
14. nov 2009

tak som sa prisla uz fakt rozlucit, Filipka som si prehodila k sebe do postele, umyla som si chrup a huraaaaaa buvat

tak dobru nocku vam vsetkym cmuky cmuk pa

lucim
14. nov 2009

uups tu sms som jej nepisala, ale pisala som s nou na FB tento tyzden.

zabi aj tebee bruuuuuuuuuuu

kochanski
14. nov 2009

ahoj bambulky...je tu ještě někdo?

my jsme dneska uspali rekordně ve čtvrt na 8, ale ve 22,40 už byla zase hore no a do teď se jí po krmení snažil mm marně uspat houpáním v tašce...tak teď skončila sama v postýlce ať se chvíli zabaví a třeba i vytuhne 😅 . Dneska jsme pořídili na nákupech velkého ňuňacího plyšového pejska, tak taky pomalu najedeme na samouspávání 😉

rius; ještě že je malá v pořádku! Ale umím si představit, jak si z toho byla asi vystrašená
...a pekárna je fakt supr věc 🙂 . Teď sice chleba nepeču, protože to kynutý kvůli malý nemůžu (a zestárnout u nás takovej chleba bohužel nemá šanci, protože ho mm hnedka sežere 😀 ), ale občas v tom dělám něco sladkého a hlavně je to dokonalá věc na míchání těsta a hlavně toho kynutého třeba na vánočku, knedle a tak. Úžasně jemňoučké a hladké 😵

samy; super stan

traki; dobre si to vybavila s tou megerou 😉

jinak my jsme dneska měli pokrok. Blbla jsem s malou a zkoušela různé houpání s říkadly, jak jsme to dělaly v pátek na cvičení s miminkama a světe div se...ona se začala na celé kolo řehnit 😀 . Bylo to super a úplně nás to s mm dostalo. Ale ta cácorka, když jsme jí chtěli natočit, tak samozřejmě už ten krásný zvonivý smích nezopakovala a jen se usmívala do objektivu....jak když to dělá naschvál 😀

berušky dělají Vám taky robátka to, že by najednou začala brečet u lidí, u kterých třeba před tím byla v pohodě? Mě včera hlídala malou chvíli mamka a ta řvala jako jezinka a uklidnila se až když jsem přišla a dneska jsme na dvě hoďky jeli nakoupit s mm. Zuzi byla u tchýně na kterou je zvyklá, byla najedená, přebalená a jezdily v kočárku. Prý asi půl hoďky byla klidná a pak začala brečet a řvala dokud jsme nepřijeli. Jak jsem jí vzala do náručí, tak jako když utne 😅 😒 . Doufám, že jí nezačíná nějaké období fixace na mámu, protože to už se od ní opravdu nehnu ani na krok ☹

a jéje, už si stěžuje, že je tam sama 😀

kochanski
14. nov 2009

tak jsem konečně tu naší malou prdelku snad už opravdu po dvou hodinách uspala a jdu asi taky do hajan

papapa

riusik
15. nov 2009

krasne ranko prajeme 😉

lucka: vdaka za zapisanie do tabulky 🙂 a zatial som na nic neprisla, ale budem sa viac snazit, slubujem...

kochi: tak aj vam sa uz zuzanka nahlas smeje, to je krasne, vsak? tiez dokazem stravit vela casu pozorovanim malej ako sa smeje 😵
inak, si si ma pomylilia, bola to ani... ale to je jedno, hlavne, ze evicka je ok...

idem varit, pride navsteva k obedu... mal byt aj nejaky kolacik, ale nechcelo sa mi skor vstavat, tak urobim iba puding 😎 budem nakukat, co sa tu deje...

a ozaj, lucka, alex nas uz nema rada? davno tu nebola ☹

riusik
15. nov 2009

zabka: jasne, ze maju dost, ved ani nie v troch mesiacoch maju takmer dvojnasobok svojej porodnej vahy, a to sa vravi, ze by mali mat v polroku... 😵

voskovka
15. nov 2009

bre raničko....
pozdravim sa a idemchystať veci,chceme s davidkom kupať sado turčianskych,adamko pojde ku svokrovcom,tak chvilu vegetik....

zuzinaaa
15. nov 2009

ahojte baby potrbujem poradit miška sa mi zobudila s kašlom a soplom co ted ? odsala som jej a riadne vela mam ist s nou na pohotovost ,alebo počkam do zajtra obvodnej pediatričke horučky nema dakujem za odpoved

zaba2707
15. nov 2009

dobre ranko 🙂

ja som to velmi neriesila s tou vsahou len pre zaujimavost som chcela vediet 🙂

aaaaaaaaaa dnes rano v posteli sa nas Filipko prevratil prvy krat SAM z bruska na chrbaaaatik hihi

voskovka
15. nov 2009

inak ak by ste to dali cez vikend-prišli by sme na to stretko,lebo chceme isť na vianočne trhy....tak by som vas poproisla o normalny datum-cez tyžden určite nie,a posledny vikend pred vianocami isto nie,lebo budeme robiť stromček a take veci....

zaba2707
15. nov 2009

ahoj zuzinaaa nemusis letiet na pohotovost, treba jej castejsie odsavat, kasle z tych soplikov lebo ju drhnu, my mame sople uz vyse mesiaca asi 🙂 ak mas doma Vincentku tak po odsati jej prevlhci nosne dierky tycinkou navlhcenou tou Vincentkou, pripadne ak je to fakt mooc mooooc moooooc tych soplikov a mas doma kojenecky nasivin, mozes jej 3x do dna davat po jednej kvapke

zaba2707
15. nov 2009

jeeeeeeeej voski to by bolo perfisneeeeeeeeeeeeeee

zaba2707
15. nov 2009

datum sa zatial nedohodol takze to mozeme prisposobit

zuzinaaa
15. nov 2009

zabi dík si zlata

zaba2707
15. nov 2009

nie je zaco ... viem co to je aj dnes rano sme odsavali sopliky 😉

zuzinaaa
15. nov 2009

kedy je to stretko bude zas v auparku ?

zaba2707
15. nov 2009

este sa nevie presny datum a ani miesto ak o nejakom vies tak porad

voskovka
15. nov 2009

ok,myslite namna s tym datumom,idem chystať veci papa peknu nedelu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre