Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

monr
30. dec 2009

ahojte babuľky
trošku vás zanedbávam, ale dobrovoľne priznám, že čítam júlovky od témy č.1, uf, ste boli riadne ukecané.

a gratulko všetkým dodatočne.

zmurkaz
30. dec 2009

Ahojte kočandy 😵 😵

...tak ja vás priebežne čítam, ale písať sa mi nedalo....
...GRATULKO všetkým oslávencom 😵 😵 😵 ...
... u nás snehu a vodyyyyy - to bude poladovica, jak sa patrí 😀 😀 😀 😨 ...

...a sa chcem pochváliť 😅 - naša Zuzanečka konečne včera zalomila pred 00:00 dokonca to bolo presne 23:00 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 - sa tešíííím - no len aby jej to zostalo 😉

monr
30. dec 2009

zmuri, gratulko

zmurkaz
30. dec 2009

ďakujem - no ešte uvidíme ako to dopadne dnes a zajtra ... ale mám silný pocit, že je to také divoké aj kvôli zúbkom - nemáme ešte ani jeden, ale sa mi zdá, že sa jej ťahajú oba spodné naraz 😉
A vy ako?

monr
30. dec 2009

nám už vykukli oba spodné, jeden 23. a druhý 26. už dlhšie presvitali, tiež bola nervná. ale už je lepšie. sa mi marí, že Kike vykuk oveľa neskôr.

monr
30. dec 2009

a ked jej vyskočia, bude trošku lepšie, držím palec, nech to spanie máte lepšie

zmurkaz
30. dec 2009

ďakujem - no je to trošku zaberák - chodiť denne spať po 00:00 a venovať sa ráno rodinke - ešte že mám mangelíka doma - ma nechá pospať s malou ..... 😉

No a s tými zúbkami - som si pri Jurkovi ani nevšimla že mu idú zúbky ... to len táto slnečnica vyvádza 😀 😀 😀 ☹

zmurkaz
30. dec 2009

No a Miška si to krásne naplánovala 😵 😵

monr
30. dec 2009

aspoň že máš toho mužíka doma, môj chodí do roboty, voľno nehrozí.
no neva, 😉

monr
30. dec 2009

Jurko pomáha?

monr
30. dec 2009

práve som krpaňu dala na zem na penové kocky, obžiera mi deku 😀

zmurkaz
30. dec 2009

no ako kedy - za malú by život dal, ale "ohluchol" keď si má upratať, sem tam štrajkuje, keď sa má vyzliekať .... ale najhoršie je, že začal špekulovať s večerným spaním - si musí ísť niekto k nemu ľahnúť inak je schopný ísť spať aj o 23:00 ☹ (ale kamoška má deti ako my a má rovnaký problém ... ta to pripisujeme tomu, že sa im narodili súrodenci... a časom to odznie 😉 )
Inak ráno je zlatý, keď ešte chodil muž do roboty - tak mi Jurko len potichu povedal že ide pozerať rozprávky a nechal ma spať - zlatúch môj 😵 😵

zmurkaz
30. dec 2009

😀 😀 😀 😀

A Miška ako?

Monr - prečítam si ale Slečna naložila do plienky a obžiera si prsty - musím ju dať do ludského stavu a uložiť spinkať - určite si prečítam 🙂

monr
30. dec 2009

to sme aj my mali s kikou, strašne žiarlila, a jedovitá zostala doteraz, upratovať sa jej nechce, ale spanie v pohode.
snáď ich to prejde. Keď to porovnám na seba, ja mám brata mladšieho o 7 a segru o 5 rokov, a priznám, že som s nimi začala vychádzať, až keď osm sa odsťahovala z domu, vždy ma štvalo, že musím na nich dávať pozor.
dúfam, že naše také nebudú.

monr
30. dec 2009

len si chod uhajať, 😉 ja ju nechám ešte trošku pojedovať na zemi, a potom to bude čakať aj mňa. a popritom som naložila práčku, musím zabaliť nejako pekne darček našim pôjdeme zaniesť.
ale som sa rozhodla, že dneska budem aj na koňovi, lebo to už fakt moc flákam. 😠

zuzinaaa
30. dec 2009

ahojte baby ako sa mate ja oničom muža mi zobrali do nemocnice takže sama s Miškou na novy rok taky zly a zaroven dobry bol rok 2009 ,ale nech už je aspon zdravotne lepšie mojim najbližšim okrem svokri chvala bohu sme boli v nemocnici všetci ja ,mama,svokor a teraz manžel som hotova s nervami na všetko som zrazu zostala sama aj nakupy aj pes aj malička nevadi musim to zvladnut nejak tak prajem keby som sa sem nahosou do zajtra nedostala vam a vašim babenkam ,len to naj v novom ročku cmuk 🙂

monr
30. dec 2009

zuzi, mužovi prajem skoré uzdravenie, neboj nejako to zvládnete a čoskoro príde domov, držím palce.

monr
30. dec 2009

a malej Miške gratulujem, má 5 mesiačikov. 🙂

monr
30. dec 2009

ešte prednedávnom som pri tebe predýchavala kontrakcie a už sú drobce aké veľké. 😀

zuzinaaa
30. dec 2009

cau Moni hej presne jak to letííí dakujeme za gratulejšn a s mm to je dost važné tak dufam ,že sa stoho dostane jak to zvladaš inač ? 😉

monr
30. dec 2009

uf, drž sa. My zvládame v pohode, to víš dve deti 😀 čím viac, tým jednoduchšie, mám taký pocit.
a tebe má kto pomôcť?

zuzinaaa
30. dec 2009

hej mam aj svokra ,len to je take ,že sa knim musim teperit ,ale naštastie mam auto 🙂 takže hovoríš čim viac tym lepšie uf ja si to nedokažem predstavit som stresmenka č1 a porod o tom nechcem ani počut trauma na celíí život . Ale už sa dáá 🙂)))))))

monr
30. dec 2009

na pôrod sa rýchlo zabúda, mňa už tiež len teší, že máme Mišinu doma.
no aspoň to auto, veľká pomoc. A keď trošku pomôžu, to je dobré, my tu nemáme nikoho, tak keď veľmi treba, tak inprovizácia. 😀
ozaj miška je na um?

zuzinaaa
30. dec 2009

som chcela napisat mama aj svokra som to napisala jak truba ! Aaby to niekto zle nepochopil trauma na celí život ,lae zaroven najkrjšie chvile v živote 😉

zuzinaaa
30. dec 2009

hej na um sme od začiatku boli velke problemy a to sa nedalo mne skoro mama zomrela tesne jak sa mala narodila tak ja som mala čo robit zo sebou aby som sa nezosypala takže tak ,ale chuti jej mame 8kg a 71cm a už aj papame všetko čo sa dá proste babizna jak sa patríí 🙂A vobec nemam žiadne vyčitky kvoli tomu proste som rada ,že sme to nejak zvladli tie zle chvilky a tak a vy ako kojite papkte už ?nejake kaše ovocničky ? A inač chutne maš tie babiky obidve 🙂

monr
30. dec 2009

zuzi, hlavne že je malá ok, je jedno či na mm alebo na um. a je z nej už riadna baba.
naša je stále na mm, sem-tam kašičku, ale len minimum, a večer jednu fľašu um, to odkedy sme došli z pôrodnice.
a ďakujem.
no snáď vás už všetky choroby budú obchádzať.

monr
30. dec 2009

čertíča vymýšľa, ach jó.

monr
30. dec 2009

babue, idem uspať dítko, potom zas kuk.

lucia32
30. dec 2009

Zuzinka, monika ahojte...krásne ste si poklabosili 🙂
Zuzinka...Miške Anke všetko najlepšie k 5. mesiačikom a manžovi držím päste nech sa z nemocnice čo najskôr dostane 😉

monr
30. dec 2009

ahoj lu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre