Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
27. aug 2009

trak...fešák a šikulko matejko 😉

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inneska
27. aug 2009

vdaka mon...ako sa vám darí?? 🙂

reilyy
27. aug 2009

monr, nemas tam cervene miesto po vpichu?ako ta to boli? ako chrbtica alebo koza alebo ako?

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
reilyy
27. aug 2009

😒 neviem co ta tam moze boliet....ihla sla cez kozu, tuk a vazivo medzi stavcami, neni tam vela veci co by nohli boliet 😕 este som sa s tym nestretla, neviem co by som ti na to odporucila ☹

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzzii
27. aug 2009

Ahojte babule,

tak vidim, ze tu to veselo fici dalej... teda ja vas obdivujem ako to stihate, ja mam stale s tym mojim drobcekom co na praci... sem-tam stiham citat, ale vzdy ked zacnem pisat tak sa Oliverko zobudi a vyzaduje si pozornost 🙂..

a ako sa vam dari?

zuzzii
27. aug 2009

no ja vzdy ked pridem tak je to tu prazdne 🙂

inneska
27. aug 2009

ahoj zuzi 😉

zuzzii
27. aug 2009

jej ahoj Ineska 🙂 no ako sa vam s Erickom dari?

inneska
27. aug 2009

nám sa darí super 😎 erik poslúcha, vôbec neplače, cez deň je väčšinou hore a v noci sa budí len na papanie 🙂 je to pokladík....a vám ako? 🙂

inneska
27. aug 2009

sme vychystaní na návštevu do práce pozrieť, tak čakám na kolegynku...ide aj ona so synčekom 5 mesačným 🙂 ideme sa pochváliť a ukázať 🙂

zuzzii
27. aug 2009

juj tak to je super 🙂 .. je to uz velky chlapina 🙂 ... nam tiez v pohodke.. Oliverko sice niekedy mrnka, lebo mame problemy s prdikmi a niekedy nechce hned zaspinkat, ale inak sa da. Ma take 3-4 hodinove intervaly spanku, ale v noci vacsinou po krmeni hned zaspi... Pozerala som tvoj albumik ze uz si bola vonku aj s klokankou.. aj ja som chcela ale bojim sa ze mi v nej dlho nevydrzi

inneska
27. aug 2009

zuzi..ja som práveže bola prekvapená, že mi v nej vydržal prvý krát cez spať 4 hodinky v kuse..a to bol prekladaný z vajíčka do nej, z nej do vajíčka, nosili sme ho po vonku 🙂 tak ja som bola spokojná..len keby bol do nej väčší...bol v nej ako obesenček 😀

zuzzii
27. aug 2009

😀 tak to je super... ono ten spanok robi velmi vela.. ked babatko pekne spi aj maminka je spokojna... ja uz som si zvykla ale po navrate z nemocnice to bol tyzden dost horor 😅 ... my pouzivame ked dojdu uspavacie metody taku hojdacku (mam foto aj v albume) a ta je supis, ta ho vzdy uspi 🙂 lebo uz ma vyse 5kg a nosit ho je teda zaberak 😀

inneska
27. aug 2009

lehátečko mám aj ja, ale len sem tam ho uspí 🙂 a určito, ked je mamina spokojná, tak je aj dieťatko a naopak 🙂 a my už máme hádam aj 6,5kg...pred 2 týždňami bolo rovných 6kg 🙂

zuzzii
27. aug 2009

tak drobec sa zobudil idem krmiť 🙂 pekny dnik... snad sa zastavim castejsie, musim si to lepsie zorganizovat

inneska
27. aug 2009

a som rada, že sa vám darí a ste ok..inak je oliverko zlatunký, taký na spapanie 😉

inneska
27. aug 2009

tak oliverkovi dobrú chuť a majte sa krásne a budeme radi, ked sa ukážeš aj častejšie 😉 papa

lucim
27. aug 2009

ahoj zuzziiiiiiiiiiiiiiiiiii, uz si mi chybala, aj som sa chystala ti pisat IPcku 🙂
19.9. v sobotu sa vidime, mame v blave stretko Pod dubom o 15tej.

inn to je skoda, ze ti to nevychadza, ale nespominala si, ze vam na dvore stoja 4 auticka?

rei ty potvorka, si ma inspirovala, dala argument, ze aj my predsa len kupime novu pracku. aku mas?

inneska
27. aug 2009

lu..z toho len 2 pojazdné 😀 😀 a kedy je to stretko? sobota či nedela?? 😅

inneska
27. aug 2009

bo asi v sobotu ho tam bude musieť zaviezť 😒 a nedela by sa možno dala poriešiť 🙂 uvidíme 😉

lucim
27. aug 2009

je to sobota.

inak, cakam , ze mi pride pre maleho hrazdicka, ale naco hrazda, lezi na gauci pod oknom, kuka von a na kvetiny, happy little boy 😀

inneska
27. aug 2009

no škoda, sobota ☹

oki, idem, je tu kolegynka, paaaaaaaaa 🙂

lucim
27. aug 2009

paaaa

KOCIKOVE STRETKO 19.9. sobota 15:00, Pod dubom ******************************************
volala som do restiky pod dubom .... na terasu nemaju ziadnu rezervacku, je to volne, ak by sme to chceli bookovat tak 30€, salonik maju obsadeny svadbou. a smial sa mi, ze som optimistka, ze bude vtedy este teplo. 😝 salonik maju volny o vikend skor.
************************************************************************************

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre