Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dididi30
8. dec 2008

radka 😀 😀 😀 pekne si nakupila 🙂 my mame kocky, vlacik, telefonik , take nieco co stlaca a to vydava zvuky 😀 no a este nejake oblecko...
malej zubnu kefku na baterky , barbiny , oblecko....
muz neviem co este....
hej no mozno tie zuby, ale aj nas pisti a zuby furt hraju skryvacku 😀

kostri
8. dec 2008

didi,som ti napisala,ze galinka a sa ti to nelubilo 😔 tak jako ta mam volat?milacik? 😀 😀 😀

kostri
8. dec 2008

milacik 🙂 tak ja uz tebe budem davat len takychto 🙂 ale ja tento 😀 davam ked sa veelmi tesim..ale ked ho nechces,nehaj tak 😖 🙂
a preco si myslis,ze sa ti vysmievam 😕
inak tvoj muz to nema s tebou tazke?co hovori? 😀 ee pardon 🙂 tohotok som stela dat 🙂

kostri
8. dec 2008

a ze mala papa?? 😕 ona sa normalne trase 😀 ako mirusko ked vidi lyzicku😀
este som chcela k oslavencovi matkovi,ze-aj my chceme mateja,podla mna je to nadherne meno!!! 😲

zaza_na
8. dec 2008

didiiiiiiiiiiiiii, ty si sa normalne rozhodla, ze ma ides tyrat 😒 ze vypredaje a akcie! 😲 😝
no neviem, ako to poriesim s tym darcekom pre manzela. nikto nema ziadne navrhy a rady... 😨

dididi30
8. dec 2008

zazi, ved co si si nekuk nejake lacne letenky do londyna a mohli ste ist na nakupy a jednym vrzom aj sebe aj malej aj celej rodine 😉 😵

kostri ale lubilo, staci gala, ale l s mekcenom 😀 😀 😀
hej ma tazke, ale zvykol si , neboj ani ja to nemam s nim lahke, najma ked mu varim jest 😠 😀 😀 😀 😀 😀 ale lubime sa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 😀

nie milacik nie, prosim 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a pri lyzicke sa trasie aj thomasko a najma ked je plna a smeruje do pusinky 😀 😀 alebo ked zuje korku chlebika, ci kukuricne chrumky, potom hodim foto 😀

kikaamajko
8. dec 2008

To ešte viacerý dneska oslavujú? Tak potom všetkým gratulujeme k polrôčiku.
Didi sme boli na policajnom výsluchu som sa cítila ako debil. Sme si u jedného takzvného podnikatela ešte vo februári objednali gater, dali zálohu 90 000,- a ešte v máji nič, len nás klamal a klamal a ja som stratila nervi a poslala som mu SMS že nech donesie pílu lebo ho pôjde manžel navštíviť a to nedopadne dobre 😀 😀 😀
A on s tým utekal na políciu. ☹ Podal oznámenie a za týždeň ho odvolal. 😠
A pílu sme aj tak od neho vymohli až v júly.
Ja sa dneska chcastám variť malému kuracinku, mrkvičku, petržlen a miesto zemiačiku dám pšeno na zahustenie, lebo ked rozmrazím dačo kde je zemiak malý to už nechce. 😉

alica147
8. dec 2008

čaffte 😀 bola som na rodičku 😠
zazi skus mimibazar ja večer pokukám ked bude malý spať a preluskam stredné školy 😠 😝 😖

dididi30
8. dec 2008

alica co sa deje 😀 bude fasung? 😲 😀

zaza_na
8. dec 2008

did, to by sa nam asi predrazilo a skomplikovalo. a nexcem este s malou cestovat take dialky 😅
ale raz sa tam urcite vyberieme pozriet znamych 😉
alica, dik. uz som kukla, ale tam nic nemaju. daco este snad vymyslim...

dididi30
8. dec 2008

zazi, no thomasko ci chcel ci nechcel uz ma tie dialky za sebou, 3krat 😉 a este budu dalsie a uz len autom 😎

a to vazne je problematicke zohnat zupan za dobru cenu 😲

alica147
8. dec 2008

fasung už bol 😀 😀 😀 😀
maly spal dnes 2 x 45min. 🙄 😖 takže už buva

zaza_na
8. dec 2008

didi, my sa nacestujeme az-az. ale zase nie az take dialky 😅
no vies, ja som dostala od neho minule vianoce zupan a kupoval ho v John Lewis a je taky hruby, bavlneny. tak by som mu xcela nieco podobne, ale nenasla som zatial 😕 😨

alica147
8. dec 2008

halooooooooooo 😀 😀

krazu
8. dec 2008

no my uz spinkame, nad nami deti tancuju asi odzemok taky buchot z tade ide, stastie ze oni spavaju tam kde my mame obyvacku

didi ano zmiesala som spenat so zemiakom

dora, aj ja chcem malemu kupit tie somarinky co sa ukladaju na seba 😀 😀

zuzpolka
8. dec 2008

ahojte 😀
tak dnes sme sa dlho nezdržali v tej herni,,,,, 😖 Viki mala teplotku a asi 10 krat kakala ☹ ☹ ☹ na noc dostala čipku do ritky 😝
chudatko moje 😕 ☹ teraz som ju bola skontrolovat lebo sa nejak mrvi v postielke a už sa mi nezda že by mala horučku tak snad zajtra bude ok 😅

alica147
8. dec 2008

krazu my sme mali predtým takých susedov,ich syn si guličku stále gulal po plávačke,ja som bola z neho šedivá,tak sme sa rozhodli kupiť byt na samom vrchu a máme tu klud jak v rodinnom dome 😀
zuz Vikinke idu zubky?

dididi30
8. dec 2008

hello ☹ ja som zase nachladena a najviac ma stve,ze malemu olizujem cumlik a bude aj on chorucky ☹ mna porazi, ja som kazdy mesiac chora a podla anglickych lekarov som ok a este to vsetko skonci herpesom 😖 mna drbne 😝 magori 😠

alica, jaj nebi ju moc, bozenko ja sa bojim uz teraz za nasu tamcku, lebo ona je ako chlapec 😠 😀

aj my uz hajame, konecne 😵 ale sak on dobre spi, 3 krat denne, no nie dlho ale staci 😵

alica tebe je malo 45 minut? boze bud rada, sak keby ti nespal vobec, tak neviem co by si robila 😒

zazi, tak skus zajst do blavy do shoppingov mozno najdes nejaku dobru znacku, tam to nieje daleko 😉

alica147
8. dec 2008

no didi mne to nevadí že je hore ale myslím si že jemu je to málo,šak také maličké deti maju spať aspon 2-3hod doobeda a to isté poobede 😖 😀 😀 😀 😀

alica147
8. dec 2008

a neboj ja ju nebijem,som ju raz v živote vybuchnátovala,staru kofu ked som bola tehotná a vytočila ma do nepríčetnosti 😠 😀 😀 😀

zuzpolka
8. dec 2008

alica, no asi z toho to ma ja neviem,,,,,len mi je to divne lebo obidva dole jej už trčia von tak neviem.... 😖
myslela som že teplota a hnačky su ked sa zubky prerezavaju 😕 😒

alica147
8. dec 2008

no ved jej možu isť horné jednotky teraz možu ist rad radom 😝

krazu
8. dec 2008

alica, my sme predtym byvali na samom vrchu a v lete sme tam mali 30 stupnov, joj kolkokrat som sedela pred otvorenym mraziakom 😀 😝 , ale mas pravdu bol tam klud

zuzpolka
8. dec 2008

no prave že hore nič nevidim 😝 😖 ved uvidime 😉

dididi30
8. dec 2008

alica hm moja dcera nespala od pol roka, teda tak pol hodky za cely den, ale od roka vobec!!! a vobec jej to nechybalo a nebola unavena, tak ako teraz, proste hyper 😉 tak ja take ,ze malo by spat tolko a tolko nechapem, pretoze ja som to nezazila a uz ani nezazijem, takze si nemyslim,ze tie 2-3 hodky su nutne 😉 😀 😀

alica147
8. dec 2008

mne teplo nevadí ja som teplomilná a ked všetci odpadávaju z horučav ja sa citim najlepšie 😀 😝

dididi30
8. dec 2008

zuzka my praveze mame vrchne zubky od zaciatku naliate, takze som zvedava kedy co a ako sa to vyvinie, teda ak sa to vyvinie aspon do roka 😅 myslim zubky 😉 😀

dididi30
8. dec 2008

alieca ani mne nevadi teplo, momentalne sedim pri riadiatore 😀 ale zas ked sa pohnem mimo neho tak mrznem 😕 😅

dididi30
8. dec 2008

no alica to som dala tvojmu menu 😀 😀 😀

alica147
8. dec 2008

😀 😀 😀 v poho,ja tiež a v noci musím mať pod paplonom deku a vtedy mi je ok 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre