Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

alica147
2. jan 2009

ja z času na čas jem delenú stravu,robím si jeden den v týždni iba na vode a naj žihlavovu kuru čajovu a ešte občas pijem jablčný ocot ale to všetko som robila ešte pred tehu

alica147
2. jan 2009

inak jeden den v týždne na vode sa dá uplne v poho vydržať a myslím že to je také celkom dostupne každemu

alica147
2. jan 2009

a najlepšie očisty je vraj dobre robiť pri ubudajucom mesiaci ja aj tomu verím na mna má mesiac velký vplyv

kikaamajko
2. jan 2009

Gali, napríklad očista taká malá je že raz do týždňa piješ iba zeleninové šťavy a zelený čaj, ale ked máš také problémy mala bysi jesť veľa vlákniny. tá viaže škodliviny a upravuje trávenie

alica147
2. jan 2009

didi a určite ti to pomože aj na choroby bo v črevách máš imunitný system
my ked začíname byť chorí tak vždy rýchlo nasadíme nejaké acidká a podobne a pomáha to

alica147
2. jan 2009

inak velmi by ti pomohla aj delená strava a tu možeš aj pri kojení aj ja sa na nu chystám asi v pondelok začnem

alica147
2. jan 2009

a ako píše lenka viac vláknin,ovocie len doobeda a na lačno a viac zeleniny ovsenné vločky to ti povymetá črevá

alica147
2. jan 2009

gali kam si sa vyparila? 😕

dididi30
2. jan 2009

baby ja akoze nemam zapchy ani ma neprehana, pekne idem na vecko, len som mala ten helikbakter a mam obdobia, kedy sa to vracia, ja som zaludkar, aj moja mama bola aj otec je....aj surodenci....ale vraj to je z vonka, to ma v sebe kazdy clovek, proste u niekoho sa to prejavi a u niekoho nie a treba sa o to starat, lezne ja som taka koza no, doprajem si...
volakedy som bola ina, teraz zerem vsetko co mna nejzozere.......
nikdy som nejedla surovu cibulu , slaninu, klobau, to vsetko som zacala jest u svokry a tak to dopadlo, moj zaludok je uz 8 rokov co som vydata a som mimo mojeho zdraveho stravovania
a tiez som nepila vobec, rano trocha malinovky a netrebalo mi vobec pit, teraz tomu tiez moc nedam, a nieje to dobre,
sak preto moj vysoky tlak, choroby, astma......uz mi je to jasne a treba s tym nieco robit
takze ja zacinam od zitra tvrdy rezim, tesim sa

dididi30
2. jan 2009

jaj baby a toto som chcela, videli ste tie usadeniny co z nich vysli?? ☹ boze sak to ani vlaknina nic nam nepomoze, to je u nas to musi ist nejako inac von

kuk ste aj ten preplach criev?,ze vraj to neboli, ze vraj je to prijemne a cez konecnik 😲 no tak to silne pochybujem 🙄

to vonkajsie prostredie nas naviac zabija, lebo sa mozeme strazit ako chceme, tomuto sa nubranime, ako sa vravi na nieco umriet musime 🤐

a este ste citali o tych baciloch v nas, o tych parazitoch? 😝 tak ja si uz namyslam,ze ich tam mam miliardy, no im tam musi byt dobre 😀 😀 😕 🙄

dididi30
2. jan 2009

a kikus mas pravdu, ani neviem to obsahuje, radsej to neobjednam.....zacnem sa o svoje vnutro viac starat 😉

alic kuk 😀

alica147
2. jan 2009

didi tekutiny su zaklad a pi aj tie actimely alebo nejaké probiotiká tým si dodáš tie správne bakterie

dididi30
2. jan 2009

alic my tu mame actimely,ale len tie v tych malickych flastickach......teda mozno su tu ale ja neviem ktore su to, to by som musela vyskusat stovky 😒
akurat sa obliekam idem si kupit tabletky na vlakninu, nech sa mi napravy ta vrevna mikroflora a aj ten zazvor a od zajtra varim len zdravo, ci sa to nasim paci ci nie 😀 😀 😀
no aspon ranajky budu zdrave, ovsenne kase , povinne 😀 a malej dam do krupice kusok vlociek aby to nezbadala 😉

mmona
2. jan 2009

didi dobra je aj activia. Aspom mne pomaha.

kikaamajko
2. jan 2009

Gali, inak melta obsahuje presne tie isté bifidogénne baktérie. Možnože aj caro, musela by si pozrieť zloženie, či je to to isté ako melta, lebo tá obsahuje aj koreň čakanky.

dididi30
2. jan 2009

kikus, ja mam len caro, ale tu su vselijake kravinky , dnes kuknem a vezmem aj slovnik pre istotu 😀 😎

zuzpolka
2. jan 2009

ahojte 🙂
dididi tak sa priznavam 😀 super že si hodila ten link aspon si to kuk aj ostatne baby 😉

no len som sem prišla a už musim utekat, mala sa zobudila 😅
tak pekny den všetkym 🙂

kikaamajko
2. jan 2009

Gali akurát som po dlhom čase pozerala vaše fotečky a sú nádherné, všetci ste tam krásny. A tamarka aká je slečna už. Náš Majko tiež tak rád stojí ako thomasko.

emmillya
2. jan 2009

ahojte 🙂

gali aj ja som kuk na ten odkaz co si tu nechala, no teda co to v sebe pestujeme 😝

adi - juj ty od zajtra v praci, drzim palce nech je to dobry start a nech to dobre zvladate ty aj mirusko 😉 🙂

alica147
2. jan 2009

adi 😀 dík idem až v pondelok to som len preto písala že posledný volný pracovný den,už ma čaká len klasika víkend 😝 bléééééééééééé

emmillya
2. jan 2009

no som trubka, ved zajtra sobota 😀 😝

alica147
2. jan 2009

no vidíš ženám na materskej je hej,ani nevedia aký je den,to my pracujúce... 😀 😀 😀 😀 😀

emmillya
2. jan 2009

vsak ja do toho velmi rychlo skocim ked nastupim do prace 😝 🙂 😝

alica147
2. jan 2009

ved hej,tak si to ešte užívaj,kým nemusíš vedieť aký je den 😉

alica147
2. jan 2009

no jak je tu rušno!!!baby šak sa neprekrikujte 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dora01
2. jan 2009

caf alica! este si tu? 😀

dora01
2. jan 2009

baby co robite? mne je cely den zle, nachytala som dakeho virusa u svokry, pravdepodobne od svagra a netere, mali crevne problemy, ja proste niektorych ludi nepochopim, su chori a trepu sa po navstevach 😎

dora01
2. jan 2009

lacko zase pod stromcekom, obtrhava co dociahne, posledna kolkcia mu tam visi, neviem co bude trhat zajtra, mozno ihlicie 😀

dora01
2. jan 2009

jaj tohto 😎 som nechcela dat ale tohto 😠

greguska
2. jan 2009

ahojte!

včera sme sa sem nejako nedostali, malý zaspal až po deviatej a mamička ho nasledovala 😉 dnes to bude asi podobne, totiž za celý deň spal 45 minút, tak o piatej po ceste v kočári zalomil a spí doteraz, aj tu chrumkám čipsy a on spí 😒 ale snáď sa už zobudí, lebo pôjdeme spať o polnoci 😅

gali, a kto to ešte 😕 takéto máte problémy ? joj, dúfam, že už vám je lepšie. ono tie sviatky všeobecne sú zabiják aj pre zdravých... 😖 ja som tiež bola pažravá, aj som si hovorila, nejedz toľko čokolády, lebo zase chytíš nejakú svrbľavku, no ale som sa neudržala a samozrejme svrbenie prišlo 😠

ja som tiež pila acidko každý deň, teraz som sa nejako pokazila ale chystám sa vrátiť k starému dobrému zvyku, naozaj mi vtedy aj lepšie trávilo.

radka,
takže malý ošklbáva stromček ? 😀 ten náš je zase zaťažený na papiere, aj dnes v robote mi po dvoch chmatol, som musela žehliť potom 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre