Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

greguska
8. jan 2009

joj, emily, takéto trápenie.... snáď to soničku rýchlo prejde. inak aj moja sesternica mala takého starosti keď synátorovi zuby išli, ale ževraj to len pri prvých štyroch, potom už bolo v pohode.

emmillya
8. jan 2009

greguska -tak dufam ze to budu len zubky a len pri prvych styroch ked to bude od zubkov a toto nas caka pri kazdom tak sonicku normalne lutujem ☹ keby ste videli tie smutne ocka a moju bezmocnost- no hrozny pocit.
ked jej teplota klesla tak len vystierala rucky a hladkala ma po tvari moja
zajtra este davam vyter na rotavirusy tak dufam ze sa to nepotvrdi... teda len ak este bude hnacka a bude z coho vziat ster

alica147
8. jan 2009

idem buvať,dobru nocku 😔

greguska
8. jan 2009

emily, nech to všetko dobre dopadne 😉

adi, dobrú....

ja idem ešte čo to z účtovníctva poštudovať 😝

dididi30
8. jan 2009

gregus, vy ste teda kakaci 😀 😀
ja uz nedavam na nocnik mame cas 😉 ,

emili, joj moja len davaj na malicku pozor a hlavne nech je to len od zubkov, nech to nieje nic zle 🤐

baby dobru nocku 😀 😀

greguska
8. jan 2009

no už mám dosť, oči jak angorák 😒

dobrú nocku, nech sa dobre spinká a nech sme všetci do rána fit 😀

krazu
9. jan 2009

dobre ranko 🙂

emillya rychlo sa uzdravte, nech je to len od tych zubkov, aj nas dadino ked mal teploty tak som si aj porevala, tak mi ho bolo luto

alica nic si z tej babizne nerob, mala si jej povedat ze tebe nik nedal byt zadarmo ako dakedy oni dostavali od statu, a ked stavali dom mali nenavratne pozicky. ze ty si si ho musela kupit. ci by ona mala teraz miliony na byt, jaaaj tapa jedna 🙄 🙄 ma vedia riadne rozculit takyto ludia, co mudeme s detmi doma a budeme spavat pod mostom ?, to by sa im pacilo viac ? ozaj nevedia pochopit ze keby sa dalo tak kazda z nas ostane doma cele tri roky

krazu
9. jan 2009

maly doteraz " pral " v kupelke 😀 😀 no zacalo zmykat tak to sa mu uz nepacilo, bojko jeden maly 😀

krazu
9. jan 2009

my tu mame -18 st. a to sme na tretom poschodi,urcite je aj viac, dufam ze to poobede klesne aby sme mohli ist von, kedze maly chce spinkat cez den len vonku 😎

kikaamajko
9. jan 2009

Dobré ránečko,
Davidkovi všetko najlepšie a nech tam nezmrzne 😀 Aj ostatným oslávencom ked dajaký sú 😉
Aj u nás je taká kosa,ale už svieti slniečko.Ráno musím dvere do maštalne vypáčovať s pilníkom lebo vždy primrznú 🙂
Andrejka no normálne keby tu tá koza sprostá bola tak by som jej za teba vrazila. P...a jedna stará, hnusná, čo sa nestará o seby ale do druhých rýpe.Jaj mojko zlaté nič si z nej nerob a netráp sa proste to tak musí byť, potrebujete peniaze. Dnes je iná doba, a človek môže byť rád že robí.
Soničke prajeme nech sa jej rýchlo polepší, a nech to je len od zúbkov. My ešte stále nič.
Ja som tu mala doteraz brata z Anglicka, včera odišiel.
No idem dačo spapať kým malý spinká. Už zase kojíme 3 razy za noc, dneska ma v noci o 11 špehoval. To je taká maska, strašne svietil mesiac a on zdvihol hlavu a pozeral na mňa s postielky ale 10 min. 😀 Potom som položila mu ruku na chrbátik a zaspal. 🙂

krazu
9. jan 2009

jaaaj, kika dakujeme, ja som aj zabudla 🙂 🙂

dnes ma 7 mes. aj lacko tak gratulujeme a dodatocne gratulujeme aj vcerajsim oslavencom 😵 😵 😵

didi ak mas natoceneho maleho ako stvornozkuje, tak sa zaregistruj na azet.sk a tam vo videoalbumoch si pridaj video ( velkost do 100 MB) a potom sem hod len link a my si to pozrieme 🙂 , ja tam mam videjka maleho a mailom poslem starkovcom a kamosom len link a pozru si to 😉 😉

a s tym nocnikom si preco prestala, ma sa radsej zacat neskor? ja davam maleho na nocnik si posedkat rano pred obliekanim a vecer pred kupanim, tak na daku minutku

greguska
9. jan 2009

ránečko 😉

gratulujeme dávidkovi aj lackovi mackovi 😉

maťko je dnes nejaký nervavý, žeby zuby 😕 za posledné 2 hodiny 4x cuckal, teraz zaspal.

ja mám dnes nervy, stále máme nejako vlhko v byte, zase som utierala všetky okná od vody, parkety v spálni už začínajú "kvitnúť", steny pod oknom vyzerajú akoby ich niekto očúral, čo sa tak v noci zarosia okná, že to až na zem steká, a to máme na parapete uteráky. aj odvlhčovač v každej izbe 😠
ja viem, že je to aj tým, že vešiam prádlo tu v byte, ale tie okná sa rosia aj keď týždeň neperieme ☹ Áno, aj to sa občas u nás stane 😉

zuzka - krazu, tak hoď aj sem link, nech aj my kukneme 😉
my nočník ešte zatiaľ ani nemáme, ale už sa po nejakom obzriem, ale myslím, že ešte máme čas.

leni, my sme sa dnes kojili 5x 😝 ale však, čo by som pre drobčeka neurobila...

dora01
9. jan 2009

ahojte!

alica, nic si z toho nerob, musis to nejak rozdychat, mna by sa to tiez dotklo, ja by som brucela jak zelva. mna tiez vychovaval otec so sestrou, lebo mama musela ist tiez do roboty po pol roku a bolo to za sociku, myslim prave vtedy bolo uple normal, dat dieta do jasli po pol roku, lebo materska bola kratka. neboj sa alica, fakt ako baby pisu, lepsie ako byvat dakde pod mostom 😉

leni, hej bude spln, sa tesim co bude moj muz zase vystrajat, rozmyslala som ze dame na okna a dvere dake bezpecnostne poistky, ale nie koli lackovi, ale koli nemu, sa bojim, ze raz nieco vyvedie, vypadne z okna alebo co. 🙄

krazu, aj vam vsetko naj

emily, skore uzdravenie, uz sa tesim ked nam pojdu zuby, vy to budete mat vsetky za sebou a my sa sammi trapit 😀

greguska, aj nam sa rosia, cim vacsia kosa tym viac rosia, a sem tam kvapka, ale nie je to nic strasne zatial. mame plastove, ale ktovie co su to zac, vymienaliich predchadzajuci majitelia

greguska, aj nas furt iba cici, ale ja ich mam ako susene slivky, alebo ako usi kokrspaniela 😀 😀 😀

krazu
9. jan 2009

dora, dakujeme

tu je to video

http://videoalbumy.azet.sk/moje-pokroky-v-jeden...

no ja som chlapov vyslala von, uz je vonku len -10 st. a na slniecku urcite bude teplejsie, idem varit dietny 😀 vyprazany syr s hranolkami a domacou tatarkou

krazu
9. jan 2009

greguska maly ma v rodnom liste david s kratkym a 🙂 , nechceli sme dávida, mne to znie ako dáviť.... 😀 😀 😀

no idem varit

dora01
9. jan 2009

krazu,zlaty je maly 😀 , ten smiech taky podobny ako lacko 😀

a ako pekne sedka, nas sa vrti, visi zo stolicky, pozera kachlicky a pomedzi to otvara usta 😀

greguska
9. jan 2009

maťko sa zobudil, spinkal vyše hodiny, to musím niekde napísať 😉

radka, však aj my máme plastové, kvalitné, dokonca aj s tými prieduchmi, ale kvapkáme o dušu 😒

zuzka, pekné videjko, tuším sa obaja snažia 😉 a sorry, už budeme davidka oslovovať jeho pravým menom 😉

dobrú chuť k obedu, my budeme mať dnes to isté - zdravé, ale až v robote, keď sa tam dotrepeme 🙂

krazu
9. jan 2009

dora, mne vravela svokra ze moj muz ked bol maly a jedol tak ho chovali traja, jeden ho drzal, druhy choval a treti klepal po stole vareskou aby sa pozeral rovno 😀 😀 😀

no uvidime dokedy bude dado pekne papat 😉

greguska
9. jan 2009

som dnes čítala článok v januárovom dieťati, na str. 42, tá mamička je kamarátka mojej mamy z roboty, mne o nej aj hovorila, že aké majú trápenie, ale nechcela mi všetko hovoriť, aby som sa nestresovala, ale poviem vám, keď som to teraz čítala, plakala som. je to hrozné, keď je dieťatko choré a najhoršie je, keď mu nikto nevie pomôcť 😢 želám jej teda aspoň takto, nech sú silní - celá rodina.

a aj všetkým našim detičkám pevné zdravíčko, aj ostatným členom našich domácností 😉

my ideme papať, bo mi tu maťko už prsty začína ohrýzať 😉

greguska
9. jan 2009

no už sme aj dopapali, celkom fajn zjedol, aj keď na vašich papkáčov sa nechytáme 😉 a maťko dnes zistil, že je oveľa zaujímavejšie pľuť počas papania ako keď pľuje len tak so slinkami v rámci hry 😀 však som už čakala, kedy ho to napadne robiť pri papaní 😀

no ideme sa obliekať a hajde do roboty 😉

dididi30
9. jan 2009

ahojte

lackovi a davidkovi vsetko naj 🙂 bozenko, sak minule ste mali pol rocka 😀 😵

greguska ty si ako nasa mamicka, ty aj deticka aj dospelym vinsujes zdravicka, zlata si 🙂 😉

jaj som volaka hladna, dnes pojdem na mcdonalda, no sak raz za tyzden mozem nie 😀 😉

thomasko je dnes zlatunky, zatim 🙂

pekny dnik 😵

dudri
9. jan 2009

ahojte

gratulujeme oslavencami
nechce sa mi verit uz mate 7mes.babo 🙂 velmi rychlo uteka.cas...

alica, poznam ake zeny kritizuju-zavidia-ohovaraju... mam dost,som zvykla,som nepocujuca...vela ludi myslia,ze som taka blba,nemozna,hluchonema atd... ked viem nieco robit, niektore zavidia, radsej nepocujem a nevsimam nikoho . najma ludi z nizsich vrstvy-nemaju maturity...

napr.moderatorka Aneta Parickova-Docekalova nastupila do prace po MD asi 4.mes...kazde potrebuju peniaze.

aj ja mam hypoteku, preto radsej chodim u rodicov,moj muz pracuje v BA, a vecer chodi u mamy najest, aby sme nemuseli dost utracali peniaze...

vcera katka bola dlho hore do 21.45

dudri
9. jan 2009

greguska, aj si citala januarovy Dieta. dvojnasobna radost vo svete ticha str.40, pozname ich...obe dlho cakali miminko, Karin podstupila laparoskopiu-uprava vajicenikov.
este druha mamicka pise Modry konik - nedoslychava, ma starsiu dceru 3roky...

kikaamajko
9. jan 2009

Jáj aj mi gratulujeme ešte aj Lackovi, lozičovi 😀 😀 😀
No aj my sme dneska mali vyprážaný szr, ale domáci, asi dneska dáka syrová epidémia.
Ja malého krmim v chodítku a aj to v polke papania meníme izbu aby mal načo nové pozerať.Tiež neobsedí.
Zuzi pekné video. 🙂
Gali veru dnes je deň nezdravej stravy 😀 😀 😀
Maťka aj my máme pleseň, hlavne v kúpelke, a sem tam niekde v izbe v rohu 😝

dora01
9. jan 2009

didi. aj nas je dnes dobry, som stihla aj navarit popri nom, dedel v stolicke.

baby. davate malym dake ine tekutiny okrem svojho mliecka, lebo nas par krat upil z caju, az som bola prekvapena, no teraz sa po par dnoch zasekol a nechce nic, ani trochuneodpije, som skusala 3 druhy cajov, cistu vodu, vsetky mozne flasky a dudle a nist 😒

a zabudla som napisat, vcera som si dala to kari a maly v pohode 😀

dora01
9. jan 2009

zachvilku ideme von, kupim si asi to januarove dieta 😀

dora01
9. jan 2009

jaaaaj frcite na syre, vsak je piatok, treba sa postit 😀 😀 😀 😀 😀

dudri
9. jan 2009

pojdeme vonku...
didi preco chodis McDonalds???? ved jes zdrave jedlo, lepsie doma varit... 😀 nechcem Ta kritizovat...

dora presne ako mame problem s katkou o tekutine...len podam lyzicke vodicku 😠 co mam robit postupne sa naucit... nevadi este kojis,,,to je v poriadku, dufam maly je v poriadku so stolicou-nema zapchu.
vacsinou zacnu dobre pit deti az okolo roka. 😅

dididi30
9. jan 2009

lenka, no ale sak raz za tyzden nevadi si dat nezdravu stravu nie 😀

durdi dala som si hovadzi hamburger so slaninkou syrom salatom tatarkou, mnaaaaaaaam a velku porciu hranoliek a take omacky k tomu 😝 😝 😀 😀 a vecer uz nepapam 😀 mozno 😉

radka, hm ja sa nepostim ja som mala masko 😀 😝

baby dnes rano maly vstal a skoro sok, on vyliezol hore na celo postele 😕 skoro som odpadla 😅 tam si stal a skackal, este dobre, ze mame to celo take vysok, len probem je, ze to celo ma mriezky a on sa vyplazi ako v postielke a uz je hore 😖 ale neva sikovny je 😀 tak za chvilu behame a zuby nikde 😀 😀

inak my vodicku pijeme v poho davam mu do sosacika, vodicku ma radsej ako nejaky cajik, co som rada 😵 este sa aj kojime 😉
no a dnes zmastil mrvu so zemiackom, moj pazrosko a na veceru mu robim ryzu s uvarenym jabkom, hm som zvedava ci bude dobre spat 🙄 bo celu noc na cice, nejako ju ma ako cumlik 😠 sak muz sa smial 😀 😎 😀 😀

dora01
9. jan 2009

uz sme spat, este spinka v kociku 😀

vsak ja viem, ze staci aj moje mlieko, ale ja mam uz dako malo mlieka/ cici ovisnute, dakedy v noci boli na prasknutie a teraz nist, posledne dni kaka take tuhe hovienka 😕 uz som mu dala vcera slivkovu hippku, ale zatial ziaden efekt, preto to skusam s tou flasou, jemu sa ta lasa paci, ale na hranie, strcim do pusy a on si ju vytiahne stlaci cumel a setko je mokre. Zajtra pojdem skusit kupit ten hrhec so sosakom 🙂

didi, aku mate znazku toho sosacika? aj cistu som mu davala, nechce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre