Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dora01
10. jan 2009

ahojte!

my sme mali zabavne poobedie, mali sme AUTOnEHODU 😠 ☹ 😔 😢 😢 😢 😢 ,

dididi30
10. jan 2009

radka cooooooo jaj dufam,ze ste ok aj malicky 😕 inak ty si uz nejaku mala predtym ci nie, ci kto to pisal 😖

alic jaj 😀 😀 no daj pokoj, to uz budem stara 😅 😀 😀 😀 😀

a kde ide zuzka 😕 a komu bude nosit davidka 😲 😅

dora01
10. jan 2009

no hroza, isli sme z obchodu,a v takej tichej ulicke nas zostrelili blavaci, ja som odbocovala vlavo a v tom momente ma ta zenska zacala obiehat, mala som blinker, isla strasne rychlo, ni c sa nedalo robyt,narazili do domu auto maju na cucky my sme nastastie v pohode
musim ist maly place

dididi30
10. jan 2009

radka preboha........ 😲 aj maly tam bol, hej? a ten naraz vam nic nespravil?? 😕 ved to muselo byt hrozne a aj ked sa nic nestalo, ale staci nejaky naraz a moze byt aj horsie....jaj boze ☹

kostri
10. jan 2009

necitam,co si 😀 sak to by som nedokrvavila 😀
gali nahodu som zachytila aj to ze si mala so zaludkom problemy 😖 uz si ok?
nerozlucila som sa bo som nestihla.kamos dosol,zebral net a nebolo ho 😖

som si odbehla zebrat ryzovy nakyp 😉 a telefonuvala som s muzikom,je v nocnikovej 😒 ozaj,nocniky sa vam ako daria?ja nestiham 😒 zdy ma uz bud nalozene v plenke alebo prave pisa 😀 😀 😀
inak thomasko jak pekne stoji a jaky zlaty na serbli 🙂
ostatne fotky som este nestihla kuknut 😢

alica147
10. jan 2009

radka 😕 uf,no hlavne že ste ok

my na šerblík nechodíme ete z jediného dovodu, Miruška oziabali nôžky na zemi tak mu musím kupiť nejaký koberček pod šerblík 🙂

didi prosím ťa jaká stará 😠 😀 😀 😀

zuzka krazu ide do roboty a davidko opatrovatelke

dididi30
10. jan 2009

jarka aj moj muz je v praci ale za chvilu dojde, ale to ho uz nebude nik otravovat, bo maly spi 😠 😀 😀

jaj diky za pochvalu sak lozi jak partizan a uz aj stvornozkuje 😠 jaj sak mam na to nervy 😠 😎 😀 😀

hej uz mi je ok, troska drzim dietu a carujem 😀 😀 😀

a kto to ma nalozene v plienke alebo pisa? 😀

dididi30
10. jan 2009

jaj tak alic, boze ja by som nenechala deti nikomu, ja mam take divne predstavy, tak preto 🙄 😀 😀
no neni som stara, ale mam dost rokov 😀 😀 😀

kostri
10. jan 2009

jezizmaria!neznasam hentakych soferov 😠 😠 😠 to co je 😠 😠 😠 mna nasere uz aj bicyglista kery ide po nespravnej strane,lebo ste odbocit do tej ulicky nalavo a potom sa mu korman zacne trast,co nevi,kade sa ma uhnut 😠
chudatko malinke ☹ ☹ ☹ nalakali ste sa obidva co?? 😢 😢 😢

greguska
10. jan 2009

zuzka,
však ja by som ho tiež nedala, ale do osmej by nevydržal, lebo bol od tretej hore.
my to máme opačne ako vy, radšej ideme neskôr spať, aj neskôr vstávame. ale však každému inak je lepšie 😉

teraz spolu kukáme smotánku, teda maťko šuští z igelitkou a ja sa snažím niečo počuť 😉

radka,
pane bože, no hlavne že ste v poriadku, títo šalení blaváci jazdia jak blázni 😠 (aj my máme všetky autá s blaváckymi značkami, ale nie sme, ani ja ani muž)

gali,
tak thomasko takto vystrája ? no my to budeme mať to isté, takí malí vymyselníci tú títo naši junáci 😀

krazu
10. jan 2009

alica, no este rozmyslam ako to spravim, zistila som ze mam 18 dni starej dovolenky, som si myslela ze nebudem mat ziadnu lebo som cele tehu bola na PN a tak neviem ci si ju mam vybrat od 1.2. a nastupit do prace az v marci, alebo si ju brat priebezne tak dva tri krat do tyzdna.

dadina budem rano vozit opatrovatelke. nastastie ma kocik, tak nebudem musiet kazde rano saskovat s nasim a skladat ho do auta a potom rozkladat u nej a poobede zasa, dufam ze malemu nebude vadit insi kocik

alica147
10. jan 2009

jaruš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jáááj šak si mi tu chýýýýbala 😀

alica147
10. jan 2009

ja som si dovolenku vybrala v decembri a ešte im 6dní starej zostaloa tento rok 35dní jááj tak sa teším len dovolenku si furt budem brať 😀

no ja mám aspon to dobré že nemusím malého budiť a nikam ho voziť,mama chodí každe rano k nám a ked je doma tato tak chodí neskor a potom ide aj skor domov;tato si ešte zatial celkom sám na celý den netrufa hoci sa vie o malého dobre postarať

dadaga
10. jan 2009

ahojte baby... naohodou mi ide net..teda snad este chvilku...

dori snad ste teda v poriadku.. nastastie.. take nemam rada nehody a tak...

no a aj my sa pridavame do rodiny zubatych..mame tiez uz jeden zubok...
a krokujeme o dusu snad bude aj chodit uz...xixi krasne mu to ide a stale sa berie chodit.. moc ho to na kolenach nebavi..

didi zase mozes o mne povedat,ze sova...xixi tak sa tu mavajte krasne.. a snad sa mi podari spojaznit net podla mojej predstavy lebo mi to uz dost lezie na nervy ked napisem pripsevok a nejde mi to ...

greguska
10. jan 2009

inak aj my uvažujeme o opatrovateľke, bo naša zamestnankyňa - pravá ruka, je už dôchodkyňa, už jej zdravie odchádza, takže chce už v marci naozaj byť doma na dôchodku.
ale neviem, či niekoho zoženieme, bo by sme to tak chceli, nech chodí ona k nám do roboty a tam bola s maťkom 3-4 hodiny. ak by chcela mohla by potom aj s inou robotou pomôcť. my sme vždy niečím špeciálni, tak som zvedavá, ako to dopadne. zatiaľ to nebudeme znásiľňovať, uvidíme ako bude....

krazu
10. jan 2009

greguska 😀 😀 jaj ja by som si tak niekedy rano dlhsie pospalaaaaa 😀 😀

dora este ze sa vam nic nestalo,
ja som isla naposledy s malym z mesta a muz ostal v meste a prekladal mi maleho dopredu, ked som prisla domov tak som zistila ze vajicko vobec nebolo priputane, pas bol prevleceny ale nebol zastrceny, muz si myslel ze som ho zastrcila ja a ja som si myslela ze on

gali, opatrovatelka je kamaratkyna mama a poznam ju od strednej co je dlho cca 15 rokov a keby nieco tak ked zavola za 10 min. dobehnem z prace, ale aj tak sa bojim ci maly nebude plakat

dididi30
10. jan 2009

gregus jaj daj pokoj s junakmi, sak sa uz teraz bojim, sak to ma este len 7 mesiackov a co bude potom, sak telicko sama modrina, co bude taky dobrucky, v uvodzovkach 😀

alic, tak to mas dobre....ja by som maleho nechala jedine marosovi alebo svokre, este aj svagrinej bo viem,ze by sa mi o deti postarali na sto precent, ako oko v hlave....veru maros sa este lesi postrara ako ja, az na to jedenie, on by im daval len to co lubi, taka zelenina mu nic nehovori 😠 😀 😀

alica147
10. jan 2009

zuzi nebude uvidíš,jediný kto bude plakať budeš ty a to nie že by som ťa chcela plašiť ale tebe bude smutno za malým ☹

dididi30
10. jan 2009

zuzka jaj ak to je potom dobre 😉 no preto by si mala uz od teraz k nej chodit nech si zvyka 😉 jaj ale aj tak ta dnesna doba, bozenko tie deticky si musia zvykat na kadeco a kadekoho ☹

kostri
10. jan 2009

gali,sak hanka kadi a pisa 😀
gregus aj my sme neska aj vcera boli tak ze hanka od tretej nespala,lebo doobeda sme brouzdali na aute a pospala si len pol hodku a potom sa jej to cele nejako posunulo 😖 tak som sa ju snazila udrzat hore,bo zaspat nevedela 😖 ale dobre ked matko si pospi,ja by som tiez brala,keby neskorsie sla spat a aj neskorsie vstavala,lebo teraz v zime je to o nervy,ked je este tma a ona uz chce byt hore 😖 no co uz,sak sa raz vyspime 😀

andrejka 😀 sak to tuto na dedine su taky cyklisti 😠 to ta vi normalne vyvest z rovnovahy 😠 😀 😀 😀

krazu
10. jan 2009

no my sme sa rozpravali ze by chodila k nam, ale to by sme po nu museli chodit a keby bol muz v praci tak by som aj tak musela ist po nu s dadinom, tak sme sa dohodli ze bude maly u nej

alica147
10. jan 2009

no ved jasne jak sa dá a ved čo chviíla 😖 dufam, bude jar a už to bude veselšie mne táto zima neskutočne leze na nervy 😠

Jarka 😀 to máte dobrých cyklistov že trase sa mu kormán 😀 😀 😀

greguska
10. jan 2009

zuzi, však keď si dôverujete a malý je zvyknutý, je to v podstate jedno kde budú. my ju chceme určite k nám do roboty, nech ich máme obidvoch na dohľad, aj opatrovateľku aj malého. vy máte výhodu, že sa dlho poznáte, my žiaľ nikoho takého nemáme 😒

zuzi, jarka, no dlhšie ako dlhšie si ráno pospíme.... 😀 ale už nevstávame za tmy, tak sa teším.

dididi30
10. jan 2009

jarka, jaj 😅
sak aj ja by som prijala keby nas spaval neskorsie, ale on aj ked by isiel neskorsie, tak by vstal ako vstava, on je ako hodinky 😒 🙂
no ale u nas je problem to lozenie a otacanie sa, inak by hajal pekne, on sa automaticky pretaca a hned lozi, tako taky mravcek 😀 a tiez je z toho nervozny, ale co ma robit, ked to taky vek ze len ist a ist a nevie kam 😀

zuzka, dobre robis, budes mat doma poriadok 🙂

krazu
10. jan 2009

didi, ved my uz k nej chodime, naposledy sa uz aj spolu jasili a maly sa rehnil , predtym ked som tam prisla vzdy na zaciatku plakal a ku koncu bol uz ok

kostri, aj ja si vravim ved raz sa musime konecne vyspat, nemoze takto spavat do patnastich 😀 😀

dididi30
10. jan 2009

gregus my vstaneme o piatej rano ale este tahame do pol osmej a cez vikedn do pol deviatej 🙂

dadaga
10. jan 2009

iha aj nevidtelna sova je so mna?

dididi30
10. jan 2009

no ale baby co mate len jedno, vy dho spavat nebudete poriadne, bo potom druhe a tretie 😀 😀

ja to mam uz za sebou, ze alic 😀 😀 😀 😀

alica147
10. jan 2009

Maťka 😠 ty ma nečitaš? 😠 😀 😀 😀 😀 😀 som sa pýtala na vaše okná lebo my už sme na toom rovnako 😝

kostri
10. jan 2009

galina!ty ma necitas 😠 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre