Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dora01
9. dec 2008

ja som zatial kupovala iba hipp- 125g 28sk, 190g 49sk. mne sa na hami nepacilo, ze ked si precitas zlozenie tak tam daju aj vselico ine, okrem toho co je na obale, napr por, cesnak...

graziela
9. dec 2008

Ved ja toho mojho gyndosa aj beriem s rezervou, no stve ma stale pristup takych doktorov ako je on...dufam len, ze nebudem musiet k nemu chodievat castejsie ako raz za rok...1xrocne, to hadam nejako prezijem...
A inac, ja som si citala to zlozenie tych HAMI, ked som ich kupovala...porik som ja davala malemu tiez do polievocky, ale cesnak, na to si budeme musiet pockat...

kikaamajko
9. dec 2008

Kde ste všetky, čo nakupujete? 😉
Nám prišiel dneska ešte Mikuláš poštou od Kikinho otca tak sme si dali čokoládky. Ak Kikuške už je celkom dobre, tentoraz má tú angínu dáku ľahšiu 🙂
Dneska som sa pokúšala spraviť koláž ale taká pekná ako má Alica nie je, musím ešte popracovať. 😉

kostri
9. dec 2008

hojte evrybady 😀
jako?mako? 😀
my neska otras noc 😝 teda mavame ich strasne,ale tato bola otrasna 😠
rano cvicenie,potom sme isli do mesta svokre kupit sporhelt do noveho domu a ja som behla do dmky s rodnym listom malej 😉 hned som tam kupila aj tie plenky baby love,zdaju sa mi byt dobre.uvidime co hankina ritusa povie 😀
dudri ahoj 🙂 my sme to mali tiez tazke s kojenim na zaciatku.hanka plakala dva mesiace v kuse ☹ ale nie od hladu,lebo potom som uz mlieka mala dost.bolievalo ju brusko,bola nespokojna ☹
ja som si dala na zabijacke kapustnicu 😅 najprv som chodila okolo nej,chodila..ovoniavala..a potom som zdrapila lyzicku a tak som sa natlacila ze az 😀 ale len vyvar a maso 😀 malej nic nebolo.ale svokra na vianoce kapustnicu nevari 😢
ale zajtra mame sosovicovu-to budem jest prvy krat od porodu a krumplove sulance 🙂 mnaaaam
adrejka avooojki 😀
gala s makcenom 🙂 odpovedz na vcerajsie otazky 😠 😀 ty si mi dnes nejaku zadala? 😅 😀

kostri
9. dec 2008

grazi teda fakt ohromny ten tvoj doktorenko 😠 nechces zmenit? 😠
a to akoze teraz naozaj nemozes mat deti uz?a co ti robili pri tom cisarskom? 😕 ako to myslel? 😲

alica147
9. dec 2008

evrybady už je tady 😀 😀 😀 😀 ajoj kostri aj všetci,mne doterz neišov koooon 😝
kika to je fajn že je malej lepšie a didi vy ste ako na tom?
idem kuk tie koláže 🙂

alica147
9. dec 2008

hm,kika kde je koláž? 😠 😀 😀 rýchlo hod do albumíku

pondelok
9. dec 2008

ahojky, blbol mi konik, i vam?
my sme boli od 10 do 14 v meste, potom sme sli na pizzu, nakupila som nejake darceky, a Michellka teraz este buva, tak ja este periem o sto sest, a vy co ste robenkali?

kostri
9. dec 2008

mne tez neisol konik 😕 ahoj elis 😀

alica147
9. dec 2008

pondelok ahoj,ani mne nešiel koník 😀 tak som podujala narobiť palacinky ako dezert 😀 😀 😉

pondelok
9. dec 2008

wau tie lubim, ale ja ich nerobim, lebo muz ich nemusi, tak mi ich vzdy segra napecie 😀

pondelok
9. dec 2008

graziela ja som kedysi mala vnutromaternicove teliesko - Dana, ak chces viac info radati napisem do IP ja som snim bola velmi spokojna, lebo HA mi nerobila dobre,vzdy som mala zle pecenove testy, a stymto telieskombolo fakt vsetksuper, tak zatim, pipa mi pracka

dora01
9. dec 2008

ani mne nesol konik 😀

dora01
9. dec 2008

ja uz tu kvitnem z toho nasho oslavenca, mame upistane popoludnie, zurivu hryze prsty a pisti, som zvedava kedy bude mat prvy zub, dufam , ze nie o pol roka...

greguska
9. dec 2008

ahojte,
aj mne to tu haprovalo, aj ked sme doma len chvílku, ale mama hned na kona chcela ísť 😉

gratulujeme lackovi, nech dobre oslávi 😀

grazi,
ja som včera kupovala tiež v lekárni, ale len zeleninkové, neviem, či sú tie maskové drahšie, ale hami brokolicova - 23,40, hipp špenát so zemiačkami 29,90 - obidve 125 g. Tiež sa mi to zdá dosť drahé, len náš chrústik aj túto malú má tak na 3-4 razy, takže zatiaľ to takto riešime.

dnes sme mali spomínanú hipku špenát so zemiačkom, chutilo, spapal asi tretinu flaštičky. som zvedavá na tú kakanicu z toho, bo dnes zase celú včerajšiu mrkvu som našla v plienke 😀

alicka,
mnam, že palacinky. asi si idem aj ja urobiť. len malého by som musela dať do koča, pochybujem že by vydržal. tak si dám najskôr horalku, a ak náhodou ešte zdriemne, budú aj paloše 😉

sorry komu som narobili chúťky 😀

greguska
9. dec 2008

lacko macko aký šikovníček, ja nemôžem matejka nechať len tak na zemi, bez nejakej makkej podložky, bo on také otočky hádže, že si aj cez hrubú deku občas udrie hlavu. a musím ho vždy posúvať nech je v strede 😉

kikaamajko
9. dec 2008

alicka už som ju tam dala ale je dáka mr ☹ ňavá

alica147
9. dec 2008

júúúúúj už vidím, neva ani moje hned neboli také čeče,ked chceš cez ip ti napíšem čo a ako 😉

dora01
9. dec 2008

greguska, sak aj nas hadze otocky, ale uz mu to ide celkom dobre, tak neboj hlava mu na koberci neduni 😀

dora01
9. dec 2008

ja mam furt stres, ze si kdesi vylame krk, uz ho ani na prebalovaku neprebalujem, on hned sup na brucho a lezie z prebalovaka dole, no to budu ine stresy ked zacne chodit 😒

kostri
9. dec 2008

lacko vincujeme 😀
greguska pekne papkate 😉 a nasej sa volak vyhadzuje ritka odkedy prikrkujeme 😒 ma ju furt cervenu,mozem natierat barscim aj vetrat,nist nepomaha 😒

dididi30
9. dec 2008

caute 😀 😀 😀 vidim,ze doma nemate co robit, hehe, tak sa pytam, kto este nema kolaze? 😀 😀 😀 😀

kostricka ahoj, peciem vanilkove rozky a linecke mnamky 😀 😝 dojdi na cafe, dam ti okostovat 😀 😉

greguska
9. dec 2008

dori,
my máme všade parkety 😒 Ale on aj na tých penových puzzle ked sa prudko zvrtne, tak si buchne hlavu a začne plakať 😒 a s tým prebalovákom to máme podobné, ja ho tam síce ešte prebalujem, ale netuším do kedy. my máme z jednej strany stenu skrine, tak tam má nejaké obrázky a hračky zavesené, tak tým ho nachvílu zabavím, ale ked má "svoju" náladičku, tak zapnúť plienku je doslova umenie. tiež sa teším na lozenie, o chodení ani nehovorím....

kostri,
náš má tiež červenú rituľku, niekedy viac, niekedy menej. po tej včerajšej nakládke mal dokonca aj na vajkách také biele vyrážtičky, ale za pár hodín mu to zmizlo. snažím sa ho nechať čím dlšie rozbaleného, jasné, že teraz v zime je to horšie, ale však nech otužuje trochu. aj teraz bol pol hodku s holou rituľkou, ale ponožky mu dávam 🙂

malý zaspal, idem niečo zjesť, palacinky sa dnes nekonajú, nechce sa mi.... 😝

krazu
9. dec 2008

caffte 🙂

didi ja nemam kolaz 😀 😀

idem si Vas precitat, ani neviem koko ste toho popisali, rano som bola s malym u dr. v noci mal uplne zapchaty nostek a vraj to ma zo zubov, ze to nie je z choroby tak fajn, som rada ze je zdravy. No a vratili sme sa domov az teraz, boli sme u mojej sestri 😵

a este dnes uz mame 6 mesiacikov, aj Lackovi prajeme vsetko naj... a este neviem komu 😕
no idem citat

greguska
9. dec 2008

didi,
my sme doteraz nemali, ale už som tam dve šupla 😀

mnam, mnam, aj my si prosííííííme 😉

pondelok
9. dec 2008

didi juj vanilkove rozky, ale robite chutky 😀
no my nemame kolaze a veru ani neviem kedy ich spravime 😀

greguska
9. dec 2008

davidko, gratulácie posielame, aj vy poriadne oslávte, a soplíky fuj, nech rýchlo idú preč 😉

dididi30
9. dec 2008

jarka anglina ti ide nenormalne ,ze pis ako pocujes 😀 😀 😀 cmuk 😉

a na co ti mam odpovedat 😲 😀
sak ja som, ako taka bodka,za velkym textom,ze akoze amen 😅 myslim ,ze ked nieco napises, tak ja moje meno ten rozhovor ukonci 😉 😀 😀 😀 😀 😀

kikaamajko
9. dec 2008

Gratulujeme aj Davidkovi k polrôčiku. 😉

dididi30
9. dec 2008

fuha krazu a takto sme na davidka zabudli 😔 no neva, posielame boztek, cmuk 😀

tak ze aspon niesom sama, ktora nema kolaze 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre