Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

alica147
11. jan 2009

dudri som si to stiahla budem študovať 😉

dudri
11. jan 2009

luci, kurz posunkova rec je draha

davno som ti chcela pisat . moja mama (56r) studuje na vysoku skolu-dialkovu- social.veci .rocnik a pracuje v polepsovni.ako social.pracovnicka

dudri
11. jan 2009

alica 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucia31
11. jan 2009
dudri
11. jan 2009

mozete sa zacinat od 6mes. babo vnima ako hovorenu rec

dudri
11. jan 2009

kukla som babysigns je trosku ine ako my nepocujuci . Robim po svojom

dididi30
11. jan 2009

luci 😀 😀 😀

dobru nocku 🙂

lucia31
11. jan 2009

dudri,citala som o tom tusim v casopise Dieta alebo mama a ja..urcite sa to s detickami da...my u nas v praci posunkujeme s nehovoriacimi detickami..

alica147
11. jan 2009

dobru 😉 aj ja sa pomaly lučim o trištvrte na šesť vstávam 😝 ☹ pa pa zajtra večer určite nakuknem,pekne sa tu majte a strašne vela nepíšte nech stihnem prečítať 😉

lucia31
11. jan 2009

dobru nocku a pekne, nicim nerusene snicky 🙂

dudri
11. jan 2009

dobru noc

greguska
12. jan 2009

dobré ránko,
my sme tu večer neboli, tiež mi nejako blbol koník, resp. celý net. takže keď bude chvíľu času kuknem foto, snáď sa aj nejaké doplním 😉

maťko dnes vstával skoro, to preto, že tati večer zahlásil, že musí byť o siedmej v robote, tak maťko začal ráno vyspevovať, aby ho zobudil 😀

kikaamajko
12. jan 2009

Dobré ránko, dneska sme už zaspali bez plaču, takže to malo zmysel nechať ho plakať. Tie naše detičky nás skúšajú.
Andrejke želáme príjemný pracovný týždeň 😉
Miauka my chceme chodiť už normálne na verejnú plaváreň do Popradu, už sa teším. My máme zase slniečko mínus 18. Krásny čas.
Jarka aj sme si s drahým včera poplakali, naliala som mu 4 fernety, už mu je lepšie. Býka chceme zabiť až na jeseň, to bude mať okolo 500-600 kg.To je slovenský červenostrakatý dobytok.
Gali thomaskovi všetko naj aj ostatným oslávencom 😀
Dudri ja som videla v telke dokument ako učili 8 mesač. deti posunkovú reč a deti sa to hned naučili a vedeli mame povedať napríklad že chcú vodu

wien
12. jan 2009

ahojte, to som zas ja, vtierka 😕 ja len že my znakujeme už od marekových 3 mesiacov. on teda ešte neznakuje, ale vždy sa teší, keď vidí známy znak. aj som sa chcela dudri spýtať, či také voľačo s katkou používajú už teraz. inak, ja som na základke mala spolužiačku, čo mala oboch rodičov nepočujúcich, len ona mala kupodivu sluch v poriadku.jediné, čo mi bolo na tom vždy divné bolo, že bola jedináčik 😀 znakovať sa učila myslím niekedy, keď bola na prvom stupni ZŠ.

dididi30
12. jan 2009

dobre ranko 😵

svojmu synkovi vsetko naj naj k 7 mesiackom a taktiez blahozelame lilianke, natalke, misenke 😵

lenka dakujemeeeeeeeeee 😵 😀 😀 😀
juj aj bycka idete zabit, boze a co potom budete mat? ci kupite nieco ine, ci uz radsej nie ☹ sak to bude aj nuda , nie? 😉

aj ja si myslim,ze pozunkova rec moze byt zabava, ved to je ako taky cudzi jazyk 😎

dididi30
12. jan 2009

wien a vy preco znakujete/? len tak, z nudy alebo treba 😉

a nevtieras sa, ved som ti pisala,ze sa hocikedy zastav 😉

wien
12. jan 2009

no hlavne preto, že chcem, aby vedel "porozprávať" už skorej, že niečo chce. vraj potom decká ani nemávajú také tie jedovité obdobia, keď vedia povedať, čo chcú. a páči sa mi možnosť pokecať si s malým aj skor, než sa naozaj naučí rozprávať.

dididi30
12. jan 2009

wien suhlasim, ale ja viem svojmu synovi porozumiet aj teraz, taktiez on mne 😉 ja tomu hovorim materinske puto 😉 🙂 ....a ani posunkovu rec neovladame 😉 myslim,ze on ma dost, ked sa mu kazdy den prihovara nejaka anglicanka 😅

wien
12. jan 2009

😲 to si dobrá. ja uhádnem niekedy až na x-tý raz, čo milostpán chce... však uvidím, do akej miery to pomôže a ako sa nám to bude páčiť a podľa skúseností použijem/nepoužijem aj u druhého mimina.

dididi30
12. jan 2009

wien,zeby prax 😉 ale sak preco nie, dobre mas, ak sa ti chce a mas cas, tak sa uckajte, niekedy sa to mozno zide, napr si najde taku pracu..

dudri
12. jan 2009

dobre rano 🙂

gratulujeme oslavencom

malo ju ukazujem, len kvakam-rozpravam sa s nou 🙂 Neponahlam sa

babo by malo vediet odpovedat posunk.rec okolo 8-9mes.

dudri
12. jan 2009

ja nieco ukazujem malej, Katka hned sa smiala, mysli robim ako šašo

Mame pre Vas zabavu

http://babystrology.com/baby-games/baby-sign-ra...

dudri
12. jan 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dididi30
12. jan 2009

durdi to je krasne a este v anglicne super 😵

dakujeme za gratulaciu 🙂

dudri
12. jan 2009

Moje rodicia aj brat nevedia ukazovat, mne staci pozeram odzerat co hovoria....zvykla som si... az dodnes , ja ako babo, moja mama len hovorila ... vravela nebolo problem.... ano didi pisala ....rozumieme mater.puto.

dudri
12. jan 2009

priznam ludia hovoria -nerozumiem . mne staci velka pusa. niektore myslia pomaly hovoria, tuto rec nechcem pomalu, hned stratim trpezlivost, staci velka pusa

dudri
12. jan 2009

mozno vecer zastavim, uvidim ako bude skoro spat Katka, teraz uz hore, idem kojit,tak sa maj pekny den

greguska
12. jan 2009

všetko dobré všetkým oslávencom, nech ste zdravučkí a nech vás mamičky poslúchajú 😀 😀

ja som si ešte trochu schrupla, už mi je lepšie. a objednala som sa na kontrolu na gynekológiu, idem vo štvrtok, už sa teším 😒

my sa tiež nijaké znaky neučíme. akurát maťko začal sám od seba robiť nie-nie, teda začne krútiť hlavičkou, alebo len-tak-tak, to krúti ručičkou, ale zatiaľ som nevybadala, že by tým chcel niečo povedať 😉

dudri
12. jan 2009

este ma napadne vygooglit babysigns youtube

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre