Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

kikaamajko
17. jan 2009

Zuzka - krazu pekné odrážadlo, skúsim pozrieť na MMB či dáke nenájdem lebo ktovie či s tým bude chodiť, aby to neboli vyhodené peniaze. 😒 Ale aspoň sa s tým aj zahrá, ved sú tam všelijaké hračky no nie?
Gali dneska upratuje, čo? Alebo už poupratovala a teraz varí zase 6 chodov. 😀 Normálne ju obdivujem. Tolko energie pri 2 deťoch. No šikovná je. 😉
Maťka aspoň vedeli všetci že ste tam ked sa tam šíril Maťkov smrd. Alebo upodozrievali jeden druhého. 😀 😀 😀
Jasné že sa bojím že sa prekoprcne, ale on tak chodí kolom dokola,alebo sa drží jednou rukou a len vtedy spadne ked sa pustí a vykročí sám. Nemá žiadneho strachu v sebe. Ale to ho už zachytím. 😉

alica147
17. jan 2009

ahojte devulky 😵 idem počítať čo ste popísali 😀

kikaamajko
17. jan 2009

Andrejka ahoooj, ako sa máte s Miruškom?
Jarka to dosť toho teda Hanička spapá, my papáme iba obed, a večer kašu. A kojíme sa o 7,9, 12, 16.A v noci ale 3 krát.

kostri
17. jan 2009

leni 🙂 sak to tak jak my 🙂 zas ona toho moc naraz nezje,neboj 🙂 ..len namiesto kojenia o deviatej ma jablcko
andrejka avojki 🙂

greguska
17. jan 2009

my sa kojíme ráno keď vstaneme, potom 1-2x kým ide spinkať. potom má obedík, a každé 2 hodiny mliečko. dnes sme ale zmenili režim, teda zavádzame ovocie. doobeda mal jabĺčko - bio, ale sladké, bo je od našich zo záhradky 😉 ale aj tak mu nechutilo, tak som tu dala teraz na olovrant do toho aj banánik a zlupol to celé 😀 tak uvidíme, ako sa nám to pomení.
na obed sme mali polievočku - klasika, mrkva, zemiak, por, kur. masko.

a dnes ho musím pochváliť, aj keď to zase určite zakríknem 😀 dnes spinkal cez deň podľa knižky, t.j. doobeda 1,5 hodiny a poobede tiež, vstával o 17.00, takže rátam že kolo 20.30 pôjdeme do hajan. a uvidíme, či si prečítal aj kapitolu o tom, že v noci sa nepapá 😀 😀

ale okrem toho spinkania je mrzutý, tak idem za ním...

alica147
17. jan 2009

čavte papulky 😵
Leni my sá máme dobre a hlavne cez víkend 😵 ale musím aj podobiehať čo nestíham cez týžden,je to dosť náročné bo cez týžden som len s malým ked prídem domov tak teraz tak dokladnejšie poupratvať,poprať navariť ešte že Miruško doobeda spal dve hodky tak som fungovala 😀
zúbok máme stále jeden a nenatierame dasenká ničím

spomínali ste tu aj jogurty ja som sám ešte nedávala ale kupila som detsku výživu s jogurtom tak to sme už papali

zuzpolka
17. jan 2009

ahojte 🙂
my sme mali super noc, Viki hajala celuuuuuuuuuu noc, o 6 rano papala mliečko potom som ju dala k nam do postele a hajali sme ešte do pol 9 😀

a dnes sa zasa vycikala aj vykakala do šerblika 😕 😀 šikulka moja 😅

neviem už kto sa to pytal na to čislo botičiek,,,no my nosime už čislo 18 😕 😅 😉

zuzpolka
17. jan 2009

a kde ste všetky? uspavate detičky?
dididi a ty ešte upratuješ? 😀
juuuj ja mam takuuuuuu kopu žehlenia ale nechce sa mi vobec 😝

kostri
17. jan 2009

my topanocky este nenosime 😕
zuz jaka noc,ty vole!! 😒 zaaaavist ma obziera 😀 😀 😀

mati ved matko este nevie citat 😀 co nevies 😀 ?

andrejka vidis,totok som sa ta chcela opytat,mirusko spinka pekne cez den v postielke?do kelu to nase strasidielko nie a nie 😖 len v tom kocari aj to len vonku

zuzpolka
17. jan 2009

😲 😲 😲
nikde nikto???

zuzpolka
17. jan 2009

jeeeeeej kostri ahoj 😅
nenosite topanočky? 😅 ved aj na čo že? no my nosime už davno 😀 😀 😀
ved nech jej na nožky zima neni 😵

alica147
17. jan 2009

My nosíme tenisky ked ideme autom tak do autosedačky 😀

Jarka hej v postielke,niekedy pekne zaspí,len ho uložím na bok zakryjem a spí,nieky scucne pol flašky čaju kým zaspí 😀
aj večer zaspí v postielke a ja si ho potom v noci prekladám k nám do postele bo sa mi ale voooooooobec nechce stávať z postele na kojenie 😵

alica147
17. jan 2009

no a neviem či nám náhodou nejde druhý zub lebo sa každu chvilku budí s plačom teraz ako zaspal 😒

zuzpolka
17. jan 2009

A chvalim Marianka a Haničku ako krasne stoja 😀 😀 😀 😉

kostri
17. jan 2009

no hanka ani papucky neznesie na nozke 🙂 furt si ich chytka a potom sa jeduje a ked jej ich dam dole uz je dobre 🙂
tak som jej kupila poriadne teple ponozky 😀 sestore 😀 idem kuki viki 😀 ha,ze kukiviki 😀 😀 😀

kostri
17. jan 2009

haha elis 🙂 ty si taka leniva jak ja 😀 tiez si ju necham v posteli,ked sa prva krat zobudi 😀 😀 😀
no my nosime overal ked ideme von a tam jej topanocky netreba a v nutri tiez este nie 😕
zuz dakujem za pochvlu 😀 sak ma to stalo namahy 😀

kostri
17. jan 2009

bozinko 😕 😕 ved vikinka uz neni babatko 😕 uz je velka slecna 🙂 🙂 🙂

alica147
17. jan 2009

Jaruš šak inak ti poviím, že ked zaspávam a nemám malého pri sebe tak nomálne mi tak chýba že aj ten priestor ktorý mam si neviem užiť,tak niekedy ked idem cez týžden skor spať tak si ho vezmem hned a tak zaspávam natlačená na malom a uplne šťastná 😀 😵

kostri
17. jan 2009

no nehnevajte sa na mna ale ja si idem dat huspeninu 🙂

ali no aj nam ked robia garazdu zuby tak hanka v noci viac placka aj zo spanku tak poplackava 😢

alica147
17. jan 2009

no ja som robila tatovi desiatu na zajtra do roboty tak som ida cestúú zjedla pol stačatelového koláča 😀 😀 😀 😀 tfuuj hanba mi 😀 😀 😀

alica147
17. jan 2009

zuzi viki je krááááááááááááásna na tej fotke č.6 😀 😵 😵 😵

alica147
17. jan 2009

a jarka má krááááááásny učes a tiež velku slečnu čo už vie stáť jak Majuško a Thomasko 😵 😵 😵 😵 😵

krazu
17. jan 2009

kostri 😀 😀 😀 jaaaj robis chute, mnam huspeninu mam rada a nejedla som ju zopar rokov 😕

inak nas dado tiez nevie spat cez den doma, rano ho uspim na fitke na rukach 😠 😠 (v kociku sa nam uz nedarilo ho uspat) a spi 30 min. a dost a niekedy len 5 min.
tiez musime s nim chodit von

krazu
17. jan 2009

zuzpolka, pekne fotecky 😵 😵

kostri
17. jan 2009

jeej 😀 dakujem andrejka za pochvalu 😀 😀 😀 😅

inak ty si ceeeelkom jak ja 😀 hadam ani mala tak neste aby som bola na nej natisknuta,len ja to stem 😀 tak sa lepime 😀

a co je to stacatelovy kolac? 😕

ja som si po huspenine dala puserlu 😀 no dobre 🙄 dve 🙄

kostri
17. jan 2009

doobre doobre,no tri som si dala 🙄 vymakli ste ma 🙄 🙄 😀 😀 😀

krazu
17. jan 2009

co je to puserla 😕

alica147
17. jan 2009

stracciatellový 😀 😀 😀 😀 čítaj stračatelový 😀

a čo je puserla 😕 😀 😀 😀

kostri
17. jan 2009

ty nevjes co je to puserla?? 😕 😀 😀 😀 ale hybaj volade 😀 sak z bielkov take dzindziky a pozliepane s kakavovym kremom 🙂

v skutocnosti som ich zjedla styri 😅 no proste kolko ich tam bolo tolko som zozrala 🙄

no ja som tiez dost dlhy cas uspavala na rukach,dufam ze sa nam to uz nevrati!

baby lucim sa dobru nocku,muzik sa uz uklada spat a ja este k nemu hups na chvilku do posteli 🙂

papa

dididi30
17. jan 2009

caute a uz tu ani nieste 😲 ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre