Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

kostri
26. jan 2009

gali ok uz nebudem reagovat..

zazi ved neva sak ja viem ze mas toho kopu,tiez som ti tava mohla napisat ip 😒 😉
s tym spanim to aj mna prekvapilo 😕 no mozno nam to dlho nevydrzi,sak u deti sa to meni jedna radost 😉

jaj neska sme museli vratit monitor dychu 😔 tak teraz sa musim zdrzat aby som hanku nechodila kazdu chvilku pozerat 😔 hadam je ok..
idem si radsej lahnut 😉 nech ju pocujem 😉

tak uz naozaj dobru

dakujem setkym za rady
uzdravte sa deticky cary mary fuk 😉

krazu
26. jan 2009

ja sa tiez lucim
bru noc 🙂

zuzpolka
26. jan 2009

tak krupična kaša sa nekonala,,, nemame granko 😝
ale za to som teraz zjedla pol balika sladkych kukuričnych chrumiek 😠 😠 😠

no idem si urobit repikovy čajik a vymočit moj bolavy palec 😠 😠 😠 😝
je tu vobec ešte niekto? alebo už všetky hajate? 😕

erika26
26. jan 2009

tak dobrú noc, ja vás ešte počítam dozadu čo ste popísali 🙂

alica147
26. jan 2009

zuzi ahoj, ty sa ešte furt s tým prstom trápiš? 😕

erika26
26. jan 2009

zuzpolka a nemáš rada kašu so škoricou ja to milujem, alebo si si mohla dať kakao

alica147
26. jan 2009

škoricový cukor je mnam 😀

emmillya
26. jan 2009

kuk 😉 ja som este tu ...
erika tak aj ty uz zarezavas ? tak sa ten klub fakt rozsiruje ci co 😀
kostri -ja ze uz hajkas 😀 aj ja som sa bala ked sa mi mala otacala na brusko lebo si ten svoj nostek gombickovy nacapila rovno na vankus a monitor sme nemali 😝 tak som monitorovala ja 😀 ale uz ma to preslo, neboj Hanulka bude OK 😉
krazu -dobru nocku
zuzpolka -to si dobra ja spracem aj nesolene ,nesladene ... co k tomu dodat?! 😝

zuzpolka
26. jan 2009

alicka, hej stale sa s tym trapim ☹ keby som aspon šlapky mohla nosit 😠

erika, zo škoricou som neskušala 😕 a kakao nemam 😝

zuzpolka
26. jan 2009

emilly, ved tie chrumky su mnamka aj take čiste 😅

alica147
26. jan 2009

zuzi tak raz vyskúšaj, kup si ten hotový škoricový cukor a mnaaaaaaaaaaaaam

zuzpolka
26. jan 2009

no skusim to 😉 škoda že som nevedela skor 😖

erika26
26. jan 2009

baby dám vám na večer jeden môj usmevný víkendový príbeh: dohodla som sa v sobotu s kamoškou že pôjdeme kočíkovať, ale kedže býva ďaleko autom nás tam viezol manžel. Malá sa ako inak v aute pokakala, tak volám tej kamoške, že ideme sa k nim najprv prebaliť a potom pôjdeme von. Tak som k nej došla a ona že však nech ju prebalím v obývačke na sedačke, že v spálni spí muž. Tak som rozbalila malú a dívam s že aké suché hovienko a v tom mi malá kopla do plienky a to suché už nebolo také suché ale rozplesknuté po zemi. Tak a teraz čo, rýchlo utierať podlahu alebo chytať dieťa čo s snažilo pretočiť sa na brucho. Som tam len tak chvíľu kukala a potom som jednou rukou držala malú a druhou rýchlo utierala zem. Potom mi došlo že malá nemá plienku pod zadkom tak si vravím, že ak sa ešte pociká tak to bude dokonalé. Ale našťastie som jej stihla dať plienku. No hrúúúza. Ešteže to kamoška nevidela, som sa jej priznala až potom vonku 😉 😉 😉

zuzpolka
26. jan 2009

erika 😀 😀 😀
no čo stava sa 😝

ok, baby idem aj ja už 🙂 tak dobruuuu nocku 😉

alica147
26. jan 2009

hej vtipné 😀 😀 😀 😀

dobru nocku ja sa tiež lučim, inak moj malý sa poslednu dobu do pol noci zobudí aj päť krát musí si cucnuť a spí dalej 😕

erika26
26. jan 2009

aj ja idem tak dobrú

emmillya
26. jan 2009

adi dobru nocku 😉
erika 😀 no bolo to ltt /len tak tak/ 😉

emmillya
26. jan 2009

dobru nocku... 🙂

wien
26. jan 2009

vy ste toho popísali 🙂

my sme teraz navečer museli o jedno znižovať postieľku, lebo sa po tom marek strašne váľal a dvíhal sa na kolienka 🙄 mangel u toho dobre nervačil, zle sa mu to robilo, no des. tak bol aj malý vystresovaný, lebo som musela pomáhať a drobec musel byť na zemi. chudátenko moje. aj vyplakával a spať išiel až pred deviatou - o hodinu neskôr ako zvyčajne. o pol 10 bol už hore, no neviem, či bude táto noc dobrá...

kikaamajko + alica - majkovi skoré vyzdravenie, aj mirkovi. marek ešte nejako neteplotoval, zato sopliská mal neustále a raz tak fest - asi 2-3 týždne sme odsávali vysávačovou odsávačkou. to chytal hysáky, len som sa mu s tým priblížila k nosu. ešteže bývame na dome a nie v paneláku, zopár razy sme aj o tretej ráno odsávali, aby mohol dýchať. dávala som vtedy na radiátor aj slanú vodu na zvlhčenie vzduchu.

dudri - ja mäso varím zvlášť - napríklad dnes jedno prsíčko ( kuracie 😉 ), potom som všetko pomixovala aj s troškou vody a natlačila také pomixované do takého toho umelohmotného oného na ľadové kocky. uvarím zeleninku a do toho pridám jednu kocku mäska a spolu premixujem.
ja mixovať musím. minule som dávala hami pohárik - nejaká zeleninka a mäso, boli tam kúsky zeleniny a marek to ani všetko nepojedol, čo ho z toho napínalo. aj som to skúšala pomixovať, ale neskoro, už tam toho bolo málo, tak sa to moc nedalo a aj tak bol už znechutený a už nechcel. a to normálne popapá v pohode 250 ml a ešte sa mu dakedy aj máli a popije mliečko 😝

didi - my máme zajtra ryžu + petržlen + mrkvu + kur. mäsko - to sme mali aj dnes, urobila som dvojitú dávku, tak zajtra variť nemusím, len to ohrejem. je to také lepivé s tou ryžou, ale chutilo mu to.

ribizek - to máš teda ťažké, keď to je s takým revom. mne práve len pofňukával, vrtel sa a fučal, som tomu rada. keby to bolo s revom, neviem, neviem, či to vydržím. ale viem, že jedna tu na MK nechala ten prvý krát v noc vyrevovať myslím 5 hodín 😲 na to by som teda nemala 😲 😲 😲

wien
26. jan 2009

zazi - kurník, tá tvoja segra celkom ako ty 😲 😲 😲 potom až tak nečudo, že sa lili s damiankom tak podobajú 😀 a krásna torta, fakticky. aj ja chcem 😅

wien
26. jan 2009

tak som všetko počítala a pokomentovala. na dnes všetko vybavené, idem spať aj ja 😝

dudri
27. jan 2009

Ahojte baby 🙂
mile mamicky, dakujeme za poradu 🙂

Katka ma dnes narodeniny 7.mes.

dnes bude obed Katka- zemiak+mrkvu+petrzlen+karfiol+brokolicu+cukinu+MM 😉

ja asi sojove maso so zeleninou

dididi30
27. jan 2009

dobre ranko

chystame sa do skoly..
thomasko bol celu noc na cici, asi bol hladny 😕 inak ja nechapem on v noci cica a cez den toho tolko poje a nevidno to, no pali mu kvalitne 😀

katka...katuske vsetko naj k 7 mesiackom a aj dalsim oslavavenocm ak su 😵 cmuk 🙂
inak ja nevarim osobitne masko a zemiaky, ja vsetko dokopy, ved aj tak sa to mixne 😉
ale ak chces zamrazit tak oddelene a zemiak dovarit vzdy cerstvy....inak uz si skusala masko zamrazit? nasla som ta v teme pre prikmy tak sa pytam 😉

zuzpolka
27. jan 2009

ahojte 🙂

všetko najlepšie oslavencom prajeme, hlavne vela zdravička 😉

my sme mali dobru noc, mala spala bez prestavky do 7 rana 😕 😅

wien, ja tiež musim uplne vymixovat, inak malu napina 😖 som zvedava do kedy 😨

pekny den všetkym 😉

dudri
27. jan 2009

dakujeme 🙂 😉

doma mame mrazene kralic. masko, moja babka poricovala , inak som neskusila... 😎 .

čím postruhaš jablko? sklnene alebo nerezove struhadlo?

dnes pojdem kupit morcasie maso, vopred nakrajat male kusky a dame do mrazaku 😉

erika26
27. jan 2009

ahojte, dudri blahoželáme k 7. mesiačikom, my sme presne o mesiac starší 🙂

dudri
27. jan 2009

mozno poobede alebo vecer zastavim tu 😉

dididi-gali. pijes zeleny caj, treba pit vody- vela tekutim 😉

prajeme vam pekny den

zaza_na
27. jan 2009

kukipuki 😉 kto tu prisiel s tym slovom? normalne sa na mna nalepilo a nemozem sa ho zbavit. sa mi paci 😀
no, vc 😀 ra vecer som drzo zdrhla 😅 mangel isiel za pocitac a ja k telke; potom sa ku mne pridal, ale ani sm enedopozerali, lebo Lili sa zacala nejako ozyvat, tak sme radsej len vsetko povypinali a potichu zalahli, nech ju nezobudime 😝
alica, ja trubka. vsak viem, ze chodis do roboty a aj ze maminka ti chodi strazi maleho. som si to len nedala v tej chvili takto dokopy 🙄 tak dufam, ze to nedostane od vas. inak, ked moja maminka bola pomahat segrenke, ked sa narodil damianko, vsetci doma mali nejaku crevnu sarapatu, ale maminka to aj tak nedostala 😲 myslim, ze tam byva aj nejaka inkubacna doba, kedy je virus este prenosny na druheho a potom uz nie... tak sa mi cosi mari 😕
krazu, dikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 konecne aspon jeden clovek, co povie, ze sa Lili podoba na mna 😝 ale koniec-koncov je to jedno na koho sa podoba... ale potesi to 😵
vsak uz si niektori mysleli, ze sme so segrou dvojicky 😅
erika, sme sa zase minuli 😀 blahozelame k 8 mesiacikom a Katuske k 7 mesiacikom 😵

zaza_na
27. jan 2009

hej, a predsa som vas tu zastihla 😀

erika26
27. jan 2009

zazi včera to bolo o chlp, o minutku sme sa minuli ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre