Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

emmillya
27. jan 2009

gali to fakt??? Sonicka by mi uz asi hlavu odhryzla taka by bola nervozna keby aspon trocha nezdriemla 😀

kostri
27. jan 2009

no fuj ze so spenatom 😒 😀 najprv vyskusam mukove,no ale ryzova muka?taku mame aj na slovensku? 😅

dididi30
27. jan 2009

jarka ale sak to pre maleho a nie pre nas 😅 ale mne spenat nevadi 😝 😀 😀 😀

emili, no ja mam take deti, doijaju sa svetlom 😀 😀 😀

dididi30
27. jan 2009

a ryzova muka je utcite na sk, ja som s nou zahustovala malej papku 😉

kostri
27. jan 2009

ha 😀 ze dobijaju svetlom 😀

😕 ja mam kamosku co sa dobija svojou vlastnou energiou 😕 no perpetum mobile 😀 😝

tak budem volade kuki tu muku

co robi pejlolo? 😀

dididi30
27. jan 2009

pejlolo mi spi na rukach a cica cicu 😀 komecne zaspal...... pocitam po hodky 😎 😒

dididi30
27. jan 2009

a hanulka co robi, hra sa s valcekom 😀 😵 😉

dididi30
27. jan 2009

ci kuk rybicky 😵

kostri
27. jan 2009

no a ty mu pchas jogurt 😀 😀 😀 sak on stel mlecko 😉

dididi30
27. jan 2009

hm, hej ale naj by bolo keby z cici siel jogurt 😀 cica je dudel, co aj tecie 😀

kostri
27. jan 2009

aj hanka ma taky dudel co tecie ,v noci😉
vcilkaj spi venku v kociku,potom bude mat mlecko ked sa zobudi a potom pojdeme pozret tatu,robi u susedov klobasky 😀 ale ne z hortenzie 😀 😀 😀 tato svina nemala meno 😀

dididi30
27. jan 2009

jarka 😀 😀 😀
aaaaaaa nove foto 😉 snad tam pobudne 😀 😉 a sak hadam aj daju ochutnat klobasky, mnam...
cmuki puki idem z netu 😉

alica147
27. jan 2009

ááááááááá čaute 😀 Jaruš zase provokuje s foto 😀 😀 😀 idem si počítať čo ste popísali

dididi30
27. jan 2009

alic cau, ja som odisla, ale som tu este 😀 ...hm a uz aj idem, musim na zatra nachystat papiere, idem vybavovat aby som ostala doma, jaj mam z toho nervu 🙄

kikaamajko
27. jan 2009

Čaute žienky,
Gratulujeme dievčatkám k 7 a 8 mesiačikom. 😀
Jarka naše svine mali všetky meno. Kleopatra, Hortenzia a Kubo. Hortenzia sa dožila najvyššieho veku. Akurát drahý tlačí klobásku. 😀 😀 Veru hybaj k susedom nech sa ti niečo ujde.
Gali to čo máš akého duracelka 🙂 To nie je dieťa ale ničiteľ. 🙂 Skúsim aj ja tie rezance.
Andrejka ako Mirko?
My sme boli dneska u dokiny, malý má že zapálené hrdlo aj celé ústa. Mu ide ešte 5 zubov naraz chúda malé, už je dehydrovaný z tej 5 dňovej horúčky. Dala nám aj ATB, kvapky na kašeľ aj do nosa, vitamíny. Ale povedala že ak do večera mu nevystúoi horúčka nad 38 tak mu ešte nemám dávať ATB, ked už tak dlho bojuje.
A môj Majko dneska poubede konečne 36,8 🙂 🙂 🙂 🙂 Tak sa vytešujem , uvidíme čo v noci.

alica147
27. jan 2009

wien vdaka, my zatial sme tiež len pri soplíkoch tak dufam a modlím s sa nech to tak zostane

Katke všetko naj a tuším aj Majkovi dnes 😵

alica147
27. jan 2009

jaj ináč ja som jaká truba ja mam dnes 26teho 😀 😀 😀

alica147
27. jan 2009

Leni dík za opýtanie, zatial klop klop je to len pri soplíkoch

alica147
27. jan 2009

aj Veronike všetko, aká krásavica je na foto aj s Hankou 😵

dididi30
27. jan 2009

lenka, ale ved to je mile,ze zieratka maju mena 😀 klobaska uz zjedena? 😀
jaj ja nemam len jedneho nicitela, ja mam dvoch aj tamca je taka, ta nespi cez den od roka, vobec ani tuk, jedine v aute, ked ideme na dlhe trate 😉 🙄 😀

a baby vyskusajte tie rezance, maly mi zjedol cely via poharik a bolo mu malo 😅
ja som dala susenu slivku, marhulu, broskynu a jabko to som nechala z vecera do rana vo vode, vodu som pred varenim na druhy den scedila, smarila do cistej vody, ,ktoru som nechala do varu potom so pridala rezance(naj len krupicove ale ja som dala pol ryzovej a krupicovej muky plus voda) ked boli rezance hotove, rozmixovala som to a nezabudnite dat kusticek klasickeho masla, jaj to bolo fajne, straaaaasne mnam 😵
lenka vyskusaj 🙂

kostri
27. jan 2009

jezisko gali,grinty mi tecu 😲 😀 😀 😀

leni,chudatko majusko 😖 pat zubkov naraz???a jako to dokina zistila?sak ja uz hanke pomaly nebudem moct ani prst pichnut do pusy 😒 😀 nedovoli mi 😉

ze kubo 😀

andrejka kuk 😉 ako ste spinkali?

dididi30
27. jan 2009

leni jaj 5 zubov, zato ta choroba, bozenko chuta, hm vidis ako to je 😀 , teda zubky vam idu medzi poslednymi a predbehnete tych co im isli ako prvym 😀 😀 😀 😀
jaj nam potom pojdu asi vsetky naraz 😲 😕 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dididi30
27. jan 2009

jaj jarka cau, teraz neviem ci zatrujes ci fakt ti tecu gebriny 😀 😀 😀 a ja ze co tak namokro pises 😅 😉

kikaamajko
27. jan 2009

Jáj Gali, zuby ale do toho to očkovanie to ho dorazilo chudáka. A ešte sme všetci aj my nachadnutý. Doktorka mu zabudla pozrieť do pusky pred očkovaním , inak by ho určite nezaočkovala. 😒
Jarka a býk sa volá bonifác. To nám tak s Kikou šibe. Vieš jak to zistila tie zuby, lebo má pod dasnami už biele a totál červené dasienka. Veru Gali, aj Vám určite tak pôjdu. No ale možno sa to ešte zastaví, ktovie.Určite ten recept vyskúšam a ešte domáce masielko, mňam .Ked ja sa bojím dávať to sušené ovocie lebo vždy je tam krajina pôvodu CHIle. Vy to kde kupujete?
Andrejka tak nech to tak zostane len pri tých soplíkoch. 😉
Inak malý celkom dobre spal, len my sme spali do pol 2 v obývačke aby sme ho nerušili. Lebo vždy jak ideme spať ho zobudíme . tak som ho o 22 nakojila a že pôjdeme spať, ked začne plačkať. A on nič potvora, inokedy furt. Ale však chválabohu.

kikaamajko
27. jan 2009

Jáj Veronika a katka sú aké zlaté. A Veronika v tej sukničke 😉 Aj Hanička má nové fotky, peknučká je 🙂 Asi po mamke.

kostri
27. jan 2009

jej leni 🙂 ze pekna po mamke 😉 dakujem 😀 a jake pekne mena ste vymysleli statku😉 dam vam ulohu:budeme mat zajaca,samicku-vymyslite jej meno? 😎 dik 🙂

gali naozaj mi grinty tekli,sak to jaka mnamka 😉

kostri
27. jan 2009

😕 😕 😕 😕 de ste??co som vas stratila?? 😕 😕 😕 ☹

kostri
27. jan 2009

leni inak aj ja si niekedy myslim,ze hanku v noci rusim 😔 ale nemam de spat 😒 ja spim v jednej izbe s hankou,vedla v izbe muz-chrape jak pilinak 😖 a vedla v izbe svokra a ta chrape jak dva pilinaky 😖 no a vac izieb nemame,len kuchynu 🙄 😀

a ako sa ma teraz majusko?uz spinka?snad uz je ta horucka fuc 🙂 tak to moje vcerajsie carymaryfuk deticky vyzdravte pomohlo 😉

lucia31
27. jan 2009

ahojte 🙂
didi, co dobre si to varila? 🙂 mnam....vyskusam, a tie rezance si mixovala, moja Tamka ma rada take vcelu, ryzove, tak ich suka do seba, ze az 😀
kostri, aj moj muz pili vo vedlajsej izbe, to by sme sa nevyspali, som ho vyhodila zo spalne uz davno 😝 🙂

alica147
27. jan 2009

já ja chcem vymyslieť meno 😀 😀 😀 😀 už som aj vymyslela bude to Berta, ok? 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre