Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dora01
29. jan 2009

graziela, asi nikto nic o tom nepocul, ked nebola reakcia na tvoju otazku 😉

povinne ockovanie bolo vzdy a podla mna aj bude zadara, zmena je len v tom, ze za pneumokoky sa uz nic nedoplaca, lebo ho zaradili medzi to povinne, tie ostatne extra ockovania sa platia ako predtym

kostri
29. jan 2009

flori,jaj vy stale tie atb ☹ no vy ste tiez furt chori ako galinini ☹ a co julia mala take kruhy pod ocami?lebo hanka mava,take olympijske..

lola fakt fotky jak z atelieru 😲

lola11
29. jan 2009

ale tie jedny fotky su z atelieru - od profika 😀

erika26
29. jan 2009

ahojte baby máme dobrú správu boli sme na neurologii, a teta neurologička povedala že je Veronika ok, všetko ako má byť a hlavne už nemusíme cvičiť 😉 😉 😀

erika26
29. jan 2009

lola pekné fotky, malý je zlatý, no ako vravíš ako z ateliéru 😀

lola11
29. jan 2009

dalkujem Erika, a gratulujem malej - take spravy potesia vzdy, ze?

erika26
29. jan 2009

no to ano, hlavne po 4 mesiacoch tvrdého cvičenia ☹

dididi30
29. jan 2009

helou klidanek, ved nestiham citat 😅 😀

jarusk hm sak viem ze ste chodili cvicit ale ja ze uz koniec, ze vsetko ok.....hm a kde mam tu ip 😠 😀 klamarka 😝 😀

flori, caf, hm tak ale ako tak citam tak si pri nom neostala, preco??
aj vam uz je lepsie, super🙂

lenka sak som napisala kolko to vide na sk, ci chces eura? 😅 ako pise flori, tak nejako 😉
tak som rada,ze vam je lepsie🙂

dufam,ze aj mirkovi a celej family je uz lepsie ako aj ostatnym chorim detickam 🙂

kostri
29. jan 2009

ahoj erika,ticho zavidime 😢 my este tri cvicenia so sestrickou,jedna kontrola u doktorky 😖
super ze ste ok!!!!to boli nervy co? 😔 my cvicime od druheho mesiaca 😒

flori a spokojna si bola s tym slizom?dobre opral?

dididi30
29. jan 2009

lenka sak ako tak aj teba citam, len aby ste aj vy nezacali skoro bezkat 😀 😉

erika26
29. jan 2009

kostri my od 3,5 mesiaca ale ešte v apríli kontrola, pre istotu, neboj čoskoro to máte za sebou držíme palce 😉

flori
29. jan 2009

kostri
nase mimi je uz skoro ok,nastastie chora doteraz velmi nebola,ani atb este nemala,chvalabohu

to ta starsia,Julia uz 3.atb od 20.1.,lebo nezaberali ziadne na jej kasel,tak lekarka skusala kazde 3 dni ine a dopadlo to super alergiou,no keby ste ju teraz videli,budete sa smiat aj vy,taka je flakata a najma na tvari
inak Julia nemala atb uz dobry rok a pol a teraz takto 😝

kruhy pod ocami mavam ja,ale strasne,,,nosila som dlho okuliare a ked som si dala kontakt. sosovky,tak to prve udrelo do oci

kostri,aj hanka je velmi sikovna,ked tak fajn vydrzi stat,nasa po mne pozera,ze co chcem,ze ved ma cas do leta a som vybavena 😀

kostri
29. jan 2009

gali neskoncilo to este ☹ chudatko,len ju prevlakame,tam s nou sestricka cvici asi dve minuty 😠 a ideme domov s revoooom ☹
erika u vas to ako prebiehalo?myslim s cvicenim na rehabilitacii?ci vy ste len doma cvicili?

dididi30
29. jan 2009

baby tak nastruhat jedno mydlo lanzu
zohnat zatvaraciu nadobu...ja mam vedro s vrchnakom 😉 ako mi radila lucia 🙂
sodu na pranie

mydlove vlocky trocha povarit aby sa rozpustili aby bol sliz hladky 😉 vsetko aj tu vodu vyliat do vedra pridat sodu, asi tak 300-500g, podla tvrdosti vody, robit to vo vani, lebo budete potrebovat teplu vodu na doplenie vody tak do 3/4 alebo do plna, ako chcete. vsetko miesat, miesat, pekne to zhustne a nechat do buduceho dna 😉
drzim palec nech sa vam to podari 🙂 a nech vsetko vyperie 😉
a dajte vediet 😀
lacne a hadam aj ucinne, slizik nas kazdodenny 😀 ....ozaj ako casto periete?? hm ja kazdy den 😠 😒 taha to elektriku ako bezne a este aj susim, to je zabijak 😲 😅

flori
29. jan 2009

didi
no idem robit novu varku toho slizu,ja som len tak na skusku trochu a teraz idem opat,len sa mi nechce do toho struhania mydla,ale to je do inej temy
chcem pri nom zostat,ja som za vsetky taketo vynalezy,ak dobre funguju

dididi30
29. jan 2009

jarusk jaj boze sak ja som nemohla byt pri malej ked jej davala lekarka injekciu, teraz som pri malom v poho 😎
ale to co s nou robia, ked tak place 😲
vies co , ja si myslim,ze nemaju robotu a tak trapia deti 😠

dididi30
29. jan 2009

flori ja som kupila uz nastruhane 😎 😀 no neboj na nema cas to struhat, ja nelubim ani zemiaky struhat, preto nerobime zemiakove placky 😅

dididi30
29. jan 2009

flori ,dobre si pamatam vladka? 🙂 😀
no kuk som tvoje fotecky julia je cely takto , teda ta puska urcite.....rebeka je cela ty 😀 😉
pekne fotecky, pekne dievky 😵

dididi30
29. jan 2009

hm a co je, zas pisem sama? ☹ 😖 😠 😝 😀

erika26
29. jan 2009

kostri my sme cvičili 3x denne doma a raz za dva týždne kontrola. My sme chodili na rehab. kde sme si celú rehabilitáciu platili sami trvala 30 minut a venovala sa jej 15-20 minút, 10 minút sme sa vyzliekali a obliekali. tá sestrička bola super, vždy sa ma pýtala na pokroky, vysvetlila mi, poradila. fakt som za tie peniaze dostala dosť info pre malú. Tá vaša je nejaká divná. inak malá neplakala vždy, ona sa s ňou pekne bavila keď moc plakala dala jej hračku aj keď niekedy to bez plaču nešlo

graziela
29. jan 2009

Takze ja som zistovala u sestricky nasej detskej o tom ockovani, zrejme islo o nejaku dezinformaciu v TV, prip. sa to tykalo len nejakej dealerskej spolocnosti, takze sa neplati ako doteraz. Zmena je len,. co sa tyka ock. pneumokokov, tie sa vraj maju doplacat, pretoze ta sprostredk. spolocnost si zrazu zmyslela, ze nebude nic preplacat, neviem presne, o aku spol. sa jedna, ale su aj ine, menej zname spol., ktr. ponukaju za doterajsiu cenu..asi zalezi od toho, s akou spol. ma dr. zmluvu....
Pred chvilockou sme sa vytesovali s manzelom, nas Jurko sa naucil dnes ukazat nam PA-PA, taky bol zlaty....
🙂 🙂 🙂

dididi30
29. jan 2009

erika tak aj vy ste sa trapili?? no hlavne,ze je to ok ,nech je malicka sikulka uz aj 🙂

grazi, no tak toto by mohli ockovat zadara, tu v anglicku je to bezne rutinne ockovanie 😉
ale aspon ze preplacaju 😉
jurko je sikulko 😉 thmasko zas kyvka s lavickou ked nieco nechce 🙂 a otvara a zatvara dlan ked nieco chce 😀

baby ja sa lucim idem sit 😉 😀

tak dobru nocku a bodaj by ste sa do ruzova vyhajali, cary mary asi nefuguje, co? 😀

alica147
29. jan 2009

ahojte 🙂

jaruš 😀 😀 😀 😀 😀

krazu 😀 😀 😀 😀 😀
ste ma pobavili 😀

my sme mali tiež otrasnu noc, Kika príšerne kašlala na celý barák, ked dokašlala začal pýtať jesť malý a ked všetci pospali začal zvoniť budík do roboty 😝 😝 😝 😝

alica147
29. jan 2009

grazi aj Mirko už dáva pa pa len si myslím že je to stále náhoda 🙂

kostri
29. jan 2009

grazi no sikovnicek je jurko 😉
hanka vie tak tak selijak,tapi tapi a taaaaka velka narastem 😀 ale ne tedy ked jej to hovorime ale barkedy 😀 😀 😀

flori,co som to poplietla? 😅

erika no my sme chodili najprv dva krat do tyzdna a doma cvicili tri krat denne,potom raz do tyzdna a doma cvicili styri krat denne 😝 na kontrolu raz za mesiac,nic sme neplatili,ale doktorka na prvej kontrole ani nezaregistrovala,ze mala doteraz cvicila hlavicku,ona jej skontrolovala nozicky,povedala ze este treba laser a poslala nas prec.sme ostali v nemom uzase,potom az sestricka sa jej isla opytat,preco nohy ked sme cvicili hlavicku a ona ze:jaaaaaj?!a tu som ani nepozerala!no ved nevadi asi je v poriadku,dajte jej laser na nohy 😠 😠 😠 najhorsie je ze ani nemozes nic povedat,bo hned sa ohanaju tym ze mozeme odmietnut cvicenie,ale ked malej v buducnosti na nieco pridu,comu sa tym cvicenim dalo predist,budeme trestne stihani za zanedbanie starostlivosti 😖 no tak hadam uz o tri tyzdne budeme mat potom 😖

idem aj ja do hajan
avojte babulky,spinkajte 😉

alica147
29. jan 2009

a čaute nové baby,lola krásne fotky

alica147
29. jan 2009

a dobru noc didi a jaruš 😀 😀

dadaga
29. jan 2009

erika no gratulujeme. my sme vtedy zacinali cvicit kedy vy... a my sme cvicili len mesiac... a aj to 2x denne inak sa to ani nedalo.... ale len mesiac a ako nas to nakoplo....parada.. teraz uz pomaly chodime.. jasne,ze s oporou ale sikovnik je..
a mate kasne fotecky....parada

alica147
29. jan 2009

dadi krásne fotky, Luki tiež aký šikovný 🙂 my teda ešte takto nechodíme 🙂

krazu
29. jan 2009

kostri, no ja som sa tiez cudovala s tym mojim spanim, vacsinou sa vzdy zobudim aj na maly vzlyk 😕 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre