Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

kostri
6. dec 2008

didi,sak ja som ti uzaj letela hodit z tej zabijacky 😀 😀 😀 uz to dotazilo? 😀 to mas odomna mikulasa 😀 😀 😀
som ti cera pisala,ze ty budes mat prva stromek ozdobeny a tez si mi neodpisala 😝 😀 ale zato sa na teba nejedujem 😀 ja teba cmuk 😀 😀 😀

greguska
6. dec 2008

to prerezávanie je velmi individuálne, u každého inak.

didi, však uvidíme, či niečo vyryje do tej postielky, ale musí si nájsť inú tyčku, bo na tej vrchnej je ešte taký priesvitný plast. asi na to výrobca myslel 😀

inak to bude dnes zaujímavé, malý plače, ale tak lútostivo, akoby ho niečo bolelo ☹ ako zistím, čo ho nebolí hrdlo ? totiž tá chorá kolegyna z roboty včera volala, že musela ísť k lekárovi a dal jej ATB, bo má zapálené hrdlo. no a bola s malým v kontakte tak sa obávam ☹

alica147
6. dec 2008

ideme von pa pa zatím 😎

kostri
6. dec 2008

adrejka suuuuup 😀 😀 dobru chut 😀 😀 😀
greguska a neprejavuje sa to az tri dni od vtedy ako sa nakazis?ja som to vzdy tak vedela ze tri dni je inkubacna doba 😕

kostri
6. dec 2008

didi kasles na mna?? 😠 no pekne 😠 😀 😀 😀
ci napchavas sa zabijackou?? 😀 😀 😀

krazu
6. dec 2008

ahojte 😉
tak dnes je ako krasne a ja som umyvala vcera okna ked prsalo 😠

nam ide tiez zubky dakosika velmi dlho, nie a nie sa prerezat a kopce v ustockach take velke

dididi30
6. dec 2008

no baby , ja som ozdobila v dolnych izbach okna a aj som vymenila cacky co mam na televizore za cacky vianocne 😵
no este mi treba v hornych izbach nejake ozdoby do okien......urobila som z retazi stromcek a kupila take hotove latkove stromceky, co som tiez capla na okno ,vyzera to suprovo, sme s tamarkou skakali od radosti 😵 😵

inak tu uz maju ludia normalne vyzdobene stromceky a okna, takze niesme az tak popredu 😀 😀

gregus, 😀 😀 😀

greguska
6. dec 2008

kostri, ono to aj vychádza s tými počtami. my sme ju v stredu odlifrovali domov, nech sa lieči. a dnes je sobota 😒 ale teplotu zatiaľ nemá...

didi,
tak šikulky ste 😉 . mne sa to velmi lúbi, keď má niekto pekne vyzdobené, ale ja na to nemám cit, či ako sa to povie. ked som aj niečo skúšala, čo sa mi ľúbilo, dopadlo to tak, že som bola nervavá, pretože to nevyzeralo podla mojich predstáv 😝

a my už máme stromček, v robote, tam máme taký už ozdobený a tati chcel vidieť ako sa bude maťko tváriť. veru sa mu lúbi, len musíme do tmy čakať, aby bolo svetielka lepšie vidieť. 😀

kostri
6. dec 2008

no gregus,tak to ozaj vychadza 😒 ale neboj,mozno to nic take neni,len malinky nema svoju chvilku 😢 alebo ozaj zubok boli..teda nie zubok 😀 ale to ako sa prerezava
hanka tak lutostivo place,ked s nou narabam a ona chce spat 😅 tak nekedy spusti taky plac..normalne slzicky jej idu a pusinku dole vykrivenu a tak mrkoce dolnou perou 😀 moje malinke

dididi30
6. dec 2008

greguska, ale ty si ako ja 😀 , len co ja viem, ja ked nieco idem robit, tak ja len kukam kade tade, co a ako stelujem, len aby to bolo podla mojich predstav, no a podari sa 😉 ani sama sebe neverim 😀
tak som zvedava ako bude thomasko reagovat na svetielka, ale urcite z nich oci nespusti🙂

a kedy mate v plane staviat stromcek vy??

gregus, pocuj, moze to byt aj hrdielkom, vraj ked deticky boli hrdielko, tak vela slintaju , placu a nechcu papat, ale to moze byt aj pri zubkoch 😒

krazu
6. dec 2008

ja tiez musim vytiahnut dake vianocke ozdoby, hadam zajtra a stromcek mi staviame vzdy az 23-ho vecer 🙂

dadaga
6. dec 2008

ahojte..jeee mame nove... parada.. uz bolo na case...

my mame novu teplotu po ockovani.. tak riesime ciiipky a cajik a pestujeme.. snad to uz nepotrva dllho?

alica147
6. dec 2008

kukuk 😀 kde ste kto? 😝 vyjedáte maškrty od mikuláša,čo? 😀 😀 😀

dididi30
6. dec 2008

buuuuuuuuu 😀 😀 😀 hele holky tady naaaaanaa 😀 co delate? 😀 😀 😀

alica , fuj, nenapchavaj sa tolko 😀 😀 😀 😀 😀

dididi30
6. dec 2008

kostri uz som sa odrazila, kde si 😀 😀 😀 tlacis hurky? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a neze si ma vsimnes 😠 😠 😠 😠 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

greguska
6. dec 2008

ahojte mamicky,
už toľko neupratujte 😉

maťko ešte chvílu plakal, ale v robote hral frajera a aj teraz doma je už kľudný, síce má hlas akoby celú noc spieval, ale už to snád prechádza. idem ho ešte prezliecť do pyžamka a možno by už aj spinkať išiel 😉

alica147
6. dec 2008

greguška no mne moje plány z dnešného upratovania vyšli tak z jednej tretiny 😝 😀 😀
kostri dík za hurku 😀 😀 😀 ani z nej nepriberiem 😉

lucia31
6. dec 2008

boze, kde som to? 🙂
ze druha strana, parada, ale ja som chcela byt na prvej 😠 😀
ahojte, idem pridat fotocky 🙂

greguska
6. dec 2008

no maťko je v postielke, hľadá tyčku, ktorú by išiel ohrýzať. ale pochybujem, že tam vydrží, určite zachvíľu príde prsko znova na rad 😉

dadi, my sme mali tiež teplotu, na druhý deň po očkovaní a na tretí ešte takú mierne zvýšenú. nech vám to rýchlo prejde 😉

alicka, však po troške, netreba to preháňať 😉 ja som tiež dnes skončila s tým jedným oknom.

dididi30
6. dec 2008

no konecne niekto 😀

hehe ja som teraz vylestila moje hrnce a su ako nove 😵 vyzdoba hotova a stromcek nerobia, nejako sa im nechce 😅

luci 😀 😀 veru tak to robi thomasko 😀 😀 😀 , pekne fotecky, aj mamulka aj tamulka 😀 😀 😵 😉

dididi30
6. dec 2008

inak boli sme v meste a vyskusali sme tu vyzivku heinz, karfiolovo, brokolicova syrovu a celu ju zmastil, teda asi my budeme obedovat v obchodakoch 😀 😀 😀

my uz hajame, jak fajne 😀

tak sme si s muzikom spravili kapucinko a dali zdravu tycinku z ovsennych vlociek poliatu cokoladkou, mnam 😀 😀

dididi30
6. dec 2008

lucia a este toto, janko je cela mamina 😉 🙂 , takze mala asi cely tatko 😀 tak ste si to podelili ako my 😵

lucia31
6. dec 2008

heinz, take tu asi nemaju...
didi, dik 🙂 ona na tom valci vydrzi len chvilu, potom sa jej zacnu ruky posuvat a musim ju zachytit, inak by prisla o tie svoje zubadla 😀
ja som dne spiekla cili valceky, take kakaove macane v bielej cokolade, mnam, to chilly v nich chuti zaujimavo..

dididi30
6. dec 2008

luci, fakt nemaju? je to tusim irska vyroba 😀 😀 ale je tiez bio a je celkom fajn, tak budem striedat 😉

thomasko je rad na valci, tatino ho chyti za nozky a gula ho na nom a on je cely happy a este sa popri tom zahra s inymi hrackami
🙂
fiha , inak aj tu anglicania davaju do kolacikovi chilli a je to celkom fajn, da to dobru chut najma ked je v cokoladke 🙂

lucia31
6. dec 2008

didi, aj ja ju tak valam na valci, drzim za nozky a ona ruckami chyta hracky, co su pre valcom🙂..alebo ju na ten valec obkrocmo posadim a jazdime hijo, heta 🙂
no, chutia skvelo, Janko namacal do bielej cokoladky a hned aj jedol, mnam..a su raz, dva....ono to chili v tych kolacikoch zvyrazni chut toho kakaa, no, dobrota...a hlavne urobene raz, dva..hosim foto toho zbytku🙂

dididi30
6. dec 2008

luci, fiha fajne vyzeraju mnam, pridem na cafe 😀
janko sikovnik, nasa tamca je tiez rada v kuchyni
😵

boze sak my s malim valec, puzzle, vselicko, a potom to iste dookola, hruza, v stolice vydrzi tiez len chvilu, ale ked si robim ranajky je to super, lebo sa zabavi a dobre ma vidi a kedze je ta stolicka nizka, tak si ho vsade prenasam 😀 😀

lucia31
6. dec 2008

janicko je naozaj pomocnik, najradsej robi so vsetkym, co vydava nejaky zvuk, cize mixovanie, slahanie je jeho 🙂
sranda, aj ja volam Tamarku Tamca 🙂 alebo Tami, Tara, Tamka, toto meno ma neskutocne vela variacii 😀 ..dobre som sa inspirovala 🙂

lucia31
6. dec 2008

jeeej, aky mame duet 🙂

dadaga
6. dec 2008

gregus sak dneska na vecer to uz bolo lepsie.. a uz ani nema teplotu.. teraz vecer....

dididi30
6. dec 2008

luci presne 😀 a ked robim nejake cesto koniec 😀 😀 😀

luci jasne, tamarka sa da vselijako komolit 😀 😀
som rada,ze sa ti to meno pacilo tiez, teda aj paci 😵 inak ja som mala byt tamara, ale moja krsna nedovolila,lebo ona chcela mat tamarku, ale bohu zial mala len synov a tak moja dcerka bola prvorodene dievca v rodine a tak sme sa rozhodli pre tamarku, tot nasa hystoria 😀 😀

veru duet, vsetci nas len citaju 😀 😀 😀

ja kebyze mam tretie dieta, tiez bude na t, napr timea, a syn este neviem 😀 ale tiez na t celkom sa mi paci teo 😀 alebo theo 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre