Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

zuzpolka
5. feb 2009

jupiiiiiiiiii pizza je tu!!! 😀
tak zatial pa pa

emmillya
5. feb 2009

ahojky 🙂
kostri no ty fakt citas vsetko 😀 to som si ani ja nevsimla ze som to takto napisala 😀 😝 jasne ze to pred tehu, pred porodom som mala 72 😝 😉 to bolo tak ze som vygrcala 7 kg za prve 3 mes. tak potom mi az tak vela nenabehlo 😝
no k tomu papaniu -som jej dala domacu vyzivu co robili nasi -taku fajnu, ocukrovanu ze sa nebude tak kyslo tvarit 😔 no ste to mali vidiet -ako keby cuckala citron triasla sa celym telickom 😀 tak som jej tam blajzla sunarky keksy -nepomohlo 😝 tak som to spratala ja a punktum 😀

emmillya
5. feb 2009

zuzi -dobru chut - i ja chcem pizzu 🙄 ale aj dat zo seba tie kila prec -takze dovi dopo co sa pizze tyka 😝

gali -mne spi sonicka na brusku uz celu noc, len ked sa zobudi na mliecko tak je otocena na chrbatiku 😉 a vies co? ovela lepsie spinka tak mozno aj tebe thomasko pospi lepsie na brusku 😉 🙂

kostri
5. feb 2009

aj ja mam taky odskoceny pupek 😖 nevyzjera to bohvie ako..najlepsie je to ked lezim 😀 😀 😀 na bruchu 😀 😀 😀

emily vobec si neberem priklad ze svehlovej,to je radna kotuha 😀 ja som miernejsej povahy 😵
leni dakujem za uznanie 🙂 a ze medailu 😀
neska jak som bola v robote,viol buzerovala radka tak ako mna 😝 a veru jej povedal ze:to takto aj jarku buzerujes,ked som tu neni??sak ta za chvilu pojde na psychiatriu z teba!!! 😲 😲 😀 😉 potom mi hovoril,jak ho vytacala a ja reku,sak to ja mam na dennom poriadku 😅 co uz,andrejka,cakaj ma,dojdem ta navstivit do roboty a mozno sa aj zdrzim 😀 😀 😀

dididi30
5. feb 2009

emili, noo kto vie, lebo on spi vselijako cicu si neodpusti a ked mu nechcem dat cicu, tak take nervy supusti...je to za jedno....aj tamca spavala na brusku a aj ja ked som bola mala 😉

jarka a co si bola v robote? len tak?
hm kebyze moj muz tak povie svojej mame, tak to by bola velka urazka, ale svoj nazor si povie 😉

dididi30
5. feb 2009

jarka ani neviem ci ma vyznam ti teraz odpisovat, sak neviem na ktoru stanu teraz odpovedas 😀 😀 😀

idem na inu temu 🙂

emmillya
5. feb 2009

gali vidis, uz vcera sa tu niekto pytal uz neviem kto sice ale aj mna to zaujima ci ten sliz dobre perie, lebo ze vraj nie, tak rad ... 😉

alica147
5. feb 2009

ahojte babulky
ja mám dnes total depku tak vám tu ani nejdem kaziť vzduch 😝

emmillya
5. feb 2009

adi ahoooj, co sa stalo? 😕 😕 urcite nekazis vzduch 😉

alica147
5. feb 2009

ahoj, zdá sa mi že na mamu to je niekedy moc s malým tak dufam že je to len prechodné a neskončíme v jasliach, som z toho uplne rozhádzaná 😢

emmillya
5. feb 2009

adi kuk IP 😉

dididi30
5. feb 2009

emili a to ,ze vraj nie dobre perie sliz, ti kto povedal??
no ono nema to tie vybielovacie ucinky, cize bez chemikalii prirodne pre deti 😉 na skvrny je dobre zlcove mydlo...
ja periem v slyze, to iste ako drahy ariel, zas neperem moc spinave veci, jedine co je spinave to po thomaskovi a tamce a to hned namocim tak v poho to vyperie 🙂

alic, no tak to tvojej mamine verim, ved ma svoje roky, uz na take babky je to vela...a ked nebude riesenie, v jasliach mu bude dobre, bude medzi detmi, neboj sa....ja viem,ze som tvrdla, ale vies, ze je to tak....aspon to vyrieste tak,ze napr doobeda bude s maminou a poobede v jasliach alebo opacne ak sa to da 😉
alebo v robote su vybav menej hodin

dididi30
5. feb 2009

tvrdla..tvrda 😉

emmillya
5. feb 2009

gali nie nikto nevravel ze perie zle? ale len som sa pytala ze ci dobre perie? a odpoved uz viem 😉

dididi30
5. feb 2009

emili jaj 😅 moze byt, neboj je to super ak budes mat skvrny tak si das to zlcove mydlo na skvnu a nechas odstat..ti poviem ani ariel mi nikdy dobre nevypral, tak takato alternativa je fajn 🙂
ja som ala jedno mydlo to som postruhala a 1/4 sody bycarbony, ja som mala kilove balenie 😉

alica147
5. feb 2009

no ved ked nebudeme mať na výber tak mi iné nezostane, ja si skrátený čas vybaviť nemôžem nakoľto to čo robím by som za 4hodiny nestihla ani keby som sa pos..la

adi dík

dididi30
5. feb 2009

jaj a ked chces mat jemne pradlo, teda este jemnejsie tak mozes davat aj trocha octu, len teraz neviem co to je na ochranu pracky ci pradla 😅
ja pouzivam detsku avivaz, mne to vonia 😵

alic si ok? 😖

dididi30
5. feb 2009

alic uz aj ja som smutna, pisem ti ip 😢 ☹

dididi30
5. feb 2009

a vies co alic nepisem ti, potom ked ti bude lepsie 😉 🙄

kostri
5. feb 2009

nestiham,nestiham 😝 😖

leni dik za fotecku sviniek 😉 muz ich chvali velice,vraj sa mu lubi ze maju dlhe chvosty 😕 😅 slepky pofotim v lete ked pojde hanka vajca zbirat 😀

katka,ja davam hanke jablcko kazdy den 😉 a pekne to mas vymyslene s tou svokrou,ze sa nestretnete 😀 😉

alica147
5. feb 2009

a ved je mi hrozne, furt revem ale dufam že to bude ok a že to prejde...

dididi30
5. feb 2009

alic , neboj dobre bude...ale viem, ten pocit,ze maly bude medzi cudzimi ☹ a co tak opatrovatelku na doma?

emmillya
5. feb 2009

adi kuk 😉 -no no no uz nijake plakanie , dnes uz mas do zasoby naplakane ,takze dnes uz staci hej? 😉 🙂

gali -no namotavam sa na ten sliz , ked splasim vedro s vrchnakom ma budes instruovat lebo vidim ze ty uz fajne na tom ficis ako lucka 😉

dididi30
5. feb 2009

emili, lucka je moja krvna skupina 😀 😀 😉

alic ☹ jaj neviem uz ako ti mam pomoct, je to tazke 😔

alica147
5. feb 2009

no ved uvidíme,dufam že sa z toho všetci vyspíme a bude dobre a nebudeme musieť riešiť jasle ale pre istotu si u aj tak mapujem situáciu okolo jaslí v nitre ☹

dididi30
5. feb 2009

alic neboj ide vikend a mozno si tvoja mamina oddychne a bude to lepsie 😉

kostri
5. feb 2009

gali kludne odpovedaj ja precitam 😉 len nejako nestiham,no chodim do roboty,len na doobedie,aj to nie kazdy den,len ked je radko doma
oni aj s bratom sa tak s mamou rozpravaju..mne by moja mama dala za ucho uz len keby som jej povedala:co si pipi? 😔 😕 no my sme tak vychovane..ako si vychovala ona svoje deti,je jej vec.violina.ku mne si to radko nemoze dovolit!bo hned ako troska zvysi ton tak ho upozornim ze nono 😉

emmillya
5. feb 2009

gali a tie vlozky a plienky si tiez sila? ci len tu jednu intimku? 🙂

alica147
5. feb 2009

ale zas aby ste si nemysleli tak som vás poctivo prečítala ked Miruško zaspal aj Lankine sviňuchy som kukula aj som si zapamätala že nemám držať delenu stravu kým kojím asi sa na to chudnutie nateraz fak vyprdnem

dididi30
5. feb 2009

jarka takze uz aj ty pracujes, tak parada 😉 dobre si to poriesila ked je radko doma 😉
jarus, no vies kazdy si vychovava inac
ja si tiez mojmu otcovi poviem, ale zas kebyze mamina zije tak aj ja dostanem poza usi, jaj a nie len raz 😉 😀
tak tak treba prevychovat chlapa 😉 😀
muz je slusny, on tak kulturne vsetko 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre