Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

vanilka32
15. feb 2009

ahojte dievcence, dlhsie som Vas necitala, akurat som si presla fotky a vzdy s udivom sledujem co VAse deticky uz vedia a my nie 😀 nasa Simonka je potvorka leniva, vsetko jej ide pomalsie, ale aspon cuvat uz zacala takze umyva podlahu za mna 😝

ani my stale zubky nemame, preto Simonka ani nechce piskoty, nema ich ako prehryzt, raz sa mi s nou zacala dusit, ulomila si taky kusok ale nevedela co s nim v pusinke, takze uz nic take nedavam.

a od marca sa chystame na plavanie do Alvy tesime sa velmi 🙂

michell13
15. feb 2009

ahojte kocky, tak my sme v piatok plesali, vcera prespali skoro cely den, dnes sme boli na obede u svokri a aj u nasich Michelle buva a jasa len tak motkam,
dakujem za info ohladne tej prace, asi budem chodit len cez vikendy tatinovi pomahat do obchodu, v sobotu s malou by bola moja mama a v nedelu manzel, no uvidime, potrrebujeme nejake peniazky, bo vsetko ide dole vodou 😠 vecer sa zastavim pa pa

alica147
15. feb 2009

ahojte 😵
boli sme dnes u sestry na návšteve a malýzaspal po ceste autom, tak teraz hajušá 😖 , hm neviem kedy večer zaspí

vanilka ahoj 🙂 ani my ešte žiadne velké pokroky, miesto lozenia sa plazíme a to je vsjo 🙂 ale mne to neva
zajtra ideme po dvoch mesiacoch na poradnu tak som strááááááááááááááááááášne zvedavá 😵

lenockach
15. feb 2009

dididi ja ti takeho chlapa zavidim. ten môj si nevie spravit ani prazenicu. niekedy by som bola rada keby mi niekto nieco uvaril ale môzem snivat. dúfam, ze uz ta ta hlava prestala boliet. Viem si predstavit co to musi byt. mna niekedy tak bolieva hlava ze mam hmlu pred ocami.

vanilka32
15. feb 2009

ahoj alica som rada ze sa k nam pridavas do klubu 😀

mne mala uz par dni spava krasne na balkone aj dve hodiny, takze namiesto mrznutia vegetim a ona krasne spinka.

moj muz vie uvarit tri jedla, neviem kde prisiel k tejto kombinacii: kuraci stroganov, granatiersky pochod a vyprazany syr vie krasne obalit a usmazit 😀

michell13
15. feb 2009

no Michelle este spi, tato nieco montuje, tak vas tu citam, no moj muz vie uvarit vsetko, sak ma z toho maturitu 😀 ja sa skôr ucim od neho, ale mame to rozdelene, co sa tyka varenia 😀 ale urcite mam dobru skolu od neho 😉 my mame poradnu za dva tyzdne, ako som pisala Michelle zacina stvornoskovat, sama sa posadi a zaicna sa staviat, cize ked sedi a je nieco na blizku coho sa moze chytit tak by sa chcela stavat, ale este nevie ako, a ked nahodou chvilu stoji, tak sa hybe do kolien a tancuje 😉

alica147
15. feb 2009

my sme to už tiež tak začali praktizovať že balkon 😀 ked nepotrebujem ísť do obchodu

dakujeme za pochvalu foto 😵 😵

Jaruška ajoj 😵

alica147
15. feb 2009

dudri jaká ty špionka 😀 😀 😀 😀 😀 hej chcem predať kočík a kupiť športový 😉

dididi30
15. feb 2009

ahojte,
lenka, uz sa volako prebojujem s tou mojou uz fakt otravnou chorobou ☹ 😉
a videla si tu fotku , na ktorej ma thomasko gumaky??? extra pre teba 😀 😉

lenocka, nevadi,ze tvoj nevie varit, mozno je sikovny napr v oprave aut 😉 😀
juj veru hlava je zabijak, no co my zeny, tazko s nami, furt nejaky problem,ale zas toho postihame ovela viac ako chlapi, vsak 😉

jaruska, ako ste oslavili narodky, na?? bolo vsetko co ma byt? 😀 a ozaj on je narodeny na valentina, hej? 😉
a co hanuska, uz nevracka,vsetko ok??

my nemame balkon ale spavame na mieste, kde parkuje nase auticko 😀 😉 a zas mne vobec nevadi,ked idem s malym vonku, totizto byvam takmer v meste a pochodim si po obchodoch, uz ma predavacky poznaju a aj furt volaco kupim, aspon drobnost 😀 😉

vanilka, hehe no aj tvoj muzik je sikovny 😉 moj muz vari vsetko a totalne pedantne a chutne, no nie nadarmo sa hovori,ze chlapi su naj kuchari 😉 🙂 aj sa hovori aky v kuchyni taky v posteli 😀 😉

vanilka32
15. feb 2009

didi tu ti musim oponovat 😀 muz toho v kuchyni moc nevykuzli ale v spalni ano 😀 😀

dididi30
15. feb 2009

vanilka, no zas som napisala,ze sa to hovori, zas to nemusi byt pravda , jasne 😀 😉
ja mam to aj to, takze co mi moze chybat?? noooooooo asi vyhrat lotto? 😀 😀 😀 😉

vanilka32
15. feb 2009

este mas aj sikovne a krasne deticky, takze lotto si uz vyhrala 😉

dididi30
15. feb 2009

vanilka, no tak napoly, lebo sme casto chori ☹ ale snad thomasko z toho vyrastie 😉 a ja ? no mna uz len do stareho zeleza 🙄 😀 😀

dididi30
15. feb 2009

vanilka, krasne fotecky, malicka je aka fajna, aj ju hryzies? 😀 😉

vanilka32
15. feb 2009

hehe mas pravdu didi, tie jej licenka sa veeelmi dobre hryzkaju ale jej sa to nepaci 😀 ideme uspavat, chudatko male dnes sa asi hodinu snazila na brusku dat nozky pod seba a dat sa na styri ale neslo jej to, az to vzdala. stale jej to nejde a tak velmi chce 😢

som citala ze viac deticiek je chorych, nas to obchadza tuk tuk na drevo!

mmona
15. feb 2009

ahoj dievčence už som tu davno nebola a vidim že ste toho napisali až až ani nestiham čitat 😅

dididi30
15. feb 2009

vanilka, no sak pockaj, bude ti rovno behat uvidis 😉
my hajame uz vyse hodky 😉
chvala bohu , asi ma malicka po vad dobru imunitu 😉 aj tamca je v poho, aspon ona 🙂

mmona ahoj 🙂

umyla som si vlasy, urobila peeling a teraz ma na tvary ryzovu masku, no snad pomoze 😅 😉

dobru nocku baby, idem oddychovat 🙂

zuzpolka
15. feb 2009

ahojky 🙂

našla som vas až na druhej strane 😲 čo to? 😕 😀

zazi, Lilianka aka fešandička 😅 😉

dnes som tu trocha neskoro,,, asi už všetky hajate 😖
My sme si dnes spravili maly vyletik 🙂 boli sme v ikea, v kike, Mc donalde, v hornbachu a nakoniec v kauflande 😅 😝 😝 😝

zuzpolka
15. feb 2009

nikde nikto 😖 tak pa pa 😀

greguska
16. feb 2009

dobré ránko,

cez víkend sme nestíhali koníka, maťko mal zase "svoje dni" ☹ a jasnačka, nevynechali sme ani robotu. včera aj dnes v noci bol 6x hore. túto noc som ho nechala aj poplakať, lebo sa zase zobudil po hodine po kojení. a viete čo urobil ? reval 15 minút, potom zaspal a za pol hodinu začal revať zase 😠 tak dostal cucnúť a samozrejme už bolo všetko v poriadku, cicík môj malý 😉

a že muži kuchári ? náš tato vie dobre variť, on sa s tým vždy tak vyhrajká, koreniny všelijaké používa a všetko je veľmi chutné. nevarí síce často, lebo nie je čas, ale keď, tak to vždy stojí za to.

no idem niečo zjesť, ak mi drobček dovolí 😉

ribizek
16. feb 2009

ahojte.

No greguška, u nás to bolo v noci podobne, len asi o jedno zobudenie menej. Cucanie ho ukľudní hneď, ale tiež mu nechcem dať každú hodinku. Potom mám pocit, že sa stále mrví, lebo má plné bruško. Som zvedavá, ako dlho budeme na tomto nočnom kojení. 🙂

Radi - som rada, že sa kniha páčila. Tiež mám rada také oddychové vtipné čítanie.

U nás tatino tiež moc v kuchyni nie je často, ale pred časom mi urobil taký zapekaný chleba vnútri s bryndzo, paprikou a tak a bola to mňamka. 🙂

michell13
16. feb 2009

ahojte
no my sme tuto noc mali hroznu, Michelle pekne zaspala o 20 a o 24h sa zobudila a plakala a plakala, dali sme aj gelik na zubky, potom sme ju zobrali k sebe do velkej postele a zaspala, ale budila sa casto ako sa dalo, tak som poriadne nevyspata, vstali sme o 7 a teraz uz opat buva, tak ja periem a upratujem, navarené mam, uz iba Michellke spravim spenat-vajicko a pohanku a poobede pojdeme von.
a vy co mate dnes v plane?

lenockach
16. feb 2009

ahojte baby!
no my sme uz mali druhu celkom fajn noc. mala bola hore len dvakrat aj to si len cucla otocila sa na druhu stranu a spala dalej, takze som sa ani nestihla moc zobudit. Musim zaklopat, aby nam to aspon chvilu vydrzalo. Predpokladam, ze zase do dalsich zubkov. No ja si idem dat bryndzove halusky ktore som si vcera robila. Mňam už sa teším.

michell13
16. feb 2009

ahojte, no michelle uz je hore, spravila som jej ten spenat a dnes nema na nic naladu, zacali jej tiect sople, tak super, je taka akasi uplakana, dufam ze to nebude nic vazne,
juj bryndzove halusky mozem aj ja, ja som mala na obed cinu, sak sa neda ist ani von, unas snezi aj prsi, tak neviem co mam spravit, a este ta michelle je tkomu nachladnuta, kycha a sopli dufam ze ju to prejde
a co dnes papali vase deticky?

lenockach
16. feb 2009

nasa miska dnes papkala kuracie masko so zeleninkou a cestovinkou
to pocasie je fakt otrasne uz sa tesim na slniecko to budem s miskou vonku stale

zuzpolka
16. feb 2009

ahojte 🙂

ja sa tiež hroooozne tešim ked bude teplo 😀 to budeme vonku celyyyyyy den 😅
teraz je hrozne počasie 😠 ale aj tak musime ist do mesta, potrebujem ist do lekarne 😖 zasa mam zlatu žilu 😠 😠 😠 tak nejaku mast na to 😔

lucia31
16. feb 2009

ahojte zienky 😉
nam tu na Liptove krasne snezi, Tamca spi na balkone, dava mi tak hodinku na oddych /dufam 😝 😉 /....
flakam to tu, lebo nestiham, zase som bola chora, nevedela som, ci ma bolia mandle z usi alebo usi z mandli, no hruza, nemohla som ani poriadne jest /co nie je na skodu 😉 /, kedze prehltat bolo utrpenie..ale uz je lepsie..deti klop, klop zdrave, no vacsinu dna som s nimi sama doma, tak zaberak...ked mam konecne vecer cas, tak som taka dead, ze nevladzem ani notebook otvorit 😝
ale vcera som si vas aspon precitala..didi, aj teba asi tiez stale daco prenasleduje, to bude uz asi tym nasim vekom 😀
dufam, ze ste zdravi a deticky posluchaju..Tamarka uz vsade lozi, nepaci sa jej byt ale nikde samej, tak mrnci a zlosti sa, ked nie som pri nej...ak varim, tak ju mam na chrbte a ona mi zatial taha vlasy alebo ma bije vareskou 🙂 ..zlate to dieta 🙂

greguska
16. feb 2009

mne sa dnes podarilo urobiť zapečené zemiaky, už som si aj dala, kým maťko spal, však to treba využíť 😉 no pospal hodinku, celkom dobrý výkon na neho. a papať bude dnes špenátikovú hipku so žĺtkom.

u nás tiež sneží, čo je nevídané na blavu, tuším že zavoláme tatimu nech pre nás príde, sa mi nechce s kočíkom trepať. sa ten sneh nalepí na kolieska a máme potom potopu doma 😉

želáme rýchle uzdravenie všetkým choručkým detičkám aj mamičkám 🙂

lenockach
16. feb 2009

no my sme dnes boli v mojej robote. Som sa bála, ze ked tam bude tolko ludi ci mala nebude upistana. A ona sa nechala kazdym nosit. Dokonca mi ju zobrali na obhliadku firmy a ja som v kancelarii pila kafco a ona sa vsade len jasila. Ona by tusim isla uz aj za ciganom. Este pred 2 mesiacmi sa na nu nemohol nikto cudzi ani len pozriet.
No a dnes poobede sme si spolu lahli a spali sme spolu 1 a pol hodku. Tak som normálne oddychnuta.
Lucia aj ta nasa musi mat doma stale niekoho pri sebe lebo inak reve. Vynimkou je ked ide v telke reklama. Tak vravis, ze ta ta tvoja babula pohana pri robote 😅

graziela
16. feb 2009

Ahojte,
ja sa len tak na minutku hlasim...my sme este stale nevyzdraveli ☹ Saska s Jurkom sa s tymi teplotami vystriedali, dokonca by som povedala, ze to malo u obidvoch rovnaky priebeh....rano aj vecer takmer uplne rovnake teploty...Saska ma uz len cca. 37°C, Jurko mal dnes tiez pod 37,5 °C, davam mu cipky od teploty...no ak by to trvalo este aj zajtra, budeme musiet ist k dokyne...Doteraz to bolo este ok, lebo moc nekaslal, ale uz ej opät zahlieneny a vodove sopliky mu tecu...rano som ho nasla celeho zasopleneho v postielke, co mu to vsetko v noci uschlo ☹ A rano a vecer ho davkujeme tymi sprejmi, no chudatko, si musi vytrpiet...a nasadila som ju aj od kaslu Sinupretove kvapky, tak uvidime, ci do zajtra zaberie...inac uz neviem, co mam robit...
Dora,
chuda mamina, ten pasovy opar som mala raz aj ja, dokonca mesiac pred otehotnenim, som mala riadne oslabenu inunitu, kazdy mesiac angina, al. bronchitida a samozrejme atb...ale ako som otehotnela, tak to chvalabohu vsetko preslo..od otehotnenia doteraz som bola mozno len 2x nachladnuta, chvalabohu, nic viac...no ale ten pasovy opar ma take nasledky, ze ten nerv, co je postihnuty, citi clovek aj po rokoch...je to hnusoba... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre