Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

greguska
17. feb 2009

už si skúšala dať tamarke ten skin cap krém ? možno by je to pomohlo.
no a presne viem, o čom hovoríš, jedna masť zaberie, ale len na chvíľu a potom zase hybaj ďalšiu skúšať, je to na nervy. no treba dúfať, že jej to v puberte prejde 😵

lenockach
17. feb 2009

ahoj kocky!
no my sme sa od štvrtej nad ránom stale budili a mrncali az do 8 ale zase potiahla este do desiatej tak sme to trosku dospali.
dididi sak lepsie helmicku ako sa stale strachovat ze sa niekam riadne prasti. to je dobry napad.
no a chodenie? my este na chodenie moc niesme. nema este take silne nozicky, ale ja ju nenahanam. ked bude na to pripravena tak zacne. ved ona aj neskôr ako vase deturence sa zacala otacat aj sedkat, ale zato je uz taka vrtka. Ona ma trosku viac sadielka a tak sa jej ta ritka tazko dviha. ved 9,3 kg je 9,3 kg. Ale neva nam to chodenie vyjde akurat ked bude vonku fajne.

lenockach
17. feb 2009

no vonku je ako v rozpravke. prave ked sa dnes chystame do mesta ku kadernicke tak takto nakyda.

dididi30
17. feb 2009

mati, neskusala, to su homeo?? chcem sa zamerat na nejake homeo, vidis aj som za zabudla na to opytat lekara, hlava derava 😖

lenocka fuha veru to je zataz tolko kileckov, ale sak dockaj ked sa rozbehne moze sa stat,ze aj k roku bude mat tolko kileckov 😉 my sme titntika my mame 7,5 kileciek, snad 😀 staci na moje ruky a nevyzera chudo, len kosti ma take lahucke 🙂

inak my mame ani nie slnecno ale teplucko 13 stupnov 😀

lenockach
17. feb 2009

jezis tak to ti tych 13 stupnov zavidim. ja neznasam zimu ja som taky letny typ.

lenockach
17. feb 2009

je sa asi budem na zimu sťahovať do teplych krajin

wien
17. feb 2009

ahojte. vymákla som vás tu? 😕 😉
akurát som vypla hrniec s tou kapustou. konečne. včera som to za 10 minút napchala do 9 pohárov a potom som ešte pol hodiny umývala ten veľký hrniec, kde to bolo a poháre som zatvárala 😝 tak som išla spať až okolo pol 12 a o 12 som ešte čumela do stropu 😝
a o pol 7 budíček 😒však normálka. krpec sa mi nejako posunul a chce už jesť v noci okolo 3-4 a nie až medzi 5 a 6 ako predtým 😢 možno to je tými soplami. aj som ho prebaliť musela, lebo bol tááááký strašne začuraný, až no. však takú prečuranú plienku mával len ako novorodeniatku. musí mu tam na tajňáka v noci ešte niekto čurať, inak to nevidím 😕
a po papaní samo zase skúšal koľko vydrží stáť 😖 no, tak štvrť hodiny tam vystával jamu a pokúšal svoj osud. nedala som sa, tvárila som sa, že spím 😉
a teraz pri predpoludňajšom spánku si stál v postieľke až 35 minút! 😲 stále si niečo brblal a výskal, po spaní ani pamiatky. ale pokiaľ nereval, tak som ho tam nechala, tak sa napokon našťastie uložil. aj tatino nám spí po nočnej. aj ja som chcela, ale varím drobcovi papu, tak ak to stihnem, tak až potom 🙄
helmičku tu tuším weroni spomínala, nie? ona ju myslím pre esterku má.

wien
17. feb 2009

didi, v ktorejsi mame a ja bola taká príloha o homeo. tak tu píšu, že na začervenanie, vyrážky na tvári, zmiernenie tvorby šupín a liečenie zápalov je Rubisan masť.aj nejaké homeoo proti alergii tu sú. že by som vyskúšala?a ešte jedna masť - Halicar - tá je na ekzémy, alergické vyrážky a podráždenia kože. je to od firmy Heel. aj niečo na prečistenie organizmu a tak. len by ma zaujímalo, čo to všetko stojí.

wien
17. feb 2009

že vymákla 😠 zas som prišla neskoro. idem dočítať tú tému, čo tu včera alica dala a asi skúsim konečne schrupnúť. sa stavím, že zatvorím oči a marek bude do 5 minút hore ☹

dididi30
17. feb 2009

lenocka, no ale minuly tyzden sme mali pod nulou, -7vecer, a cez den minus alebo 1-2stupne, anglicania hotovi 😅

wien, kapustu si zavarala kyslu, ci aku?
moja svokra davala do kamenaku, tak kapustu,ze papriky nou naplnila a este vselijaku zeleninu ako karfiol brokolicu a papricky, co dum dal, jaj to bolo dobreeee a este aj mladu kukuricku taku mini, podstivo nakradnutu 😀 jaj uz sa to nemoze co? 😅
ano helmicku ma esterka, ja som ju chcela davnejsie, ale som si myslela,ze je to blblost ale som si to rozmyslela 😀 bojim sa o thomaska a my budeme mat trocha inu ako ma esterka 😉 ale hadam tiez ucinna 🙂
no a uz sme sa o nej bavili davnejsie, tusim ju este ani weroni nemala, nieto tu hodil link, len neviem kto, ci weroni ci lucia....

dididi30
17. feb 2009

a ozaj co dnes varite??
ja robim nad parou brokolicu, mrkvu, petrzlen, por, este varim extra zemiaky v supke a potom to dam zapiect so syrom, tak si pochutime vsetci 😵

dora01
17. feb 2009

ahojte

pridala som par foto

my sa mame na prd, tak radsej nebudem pisat, niekto by tu mozno zo mna dostal depku.

papa

lenockach
17. feb 2009

no ja budem dnes robit cestovinovy salat s tuniakom a tofu. take rychle a dobre a malickej spenatik s vajickom

gabkazabka
17. feb 2009

Ahojte,
no nebola som tu pekne dlho,ale citavam vas stale.....
Pozerala som si fotky,krasnucke su tie nase deturence 😵
Didi,ja varim americke zemiaky....a to je vsetko,lebo sme na diete ☹ A Ninuske varim zemiacik so zltkom a morcacie masko,to bude mnamka 😝
Dori,ste chorucki? 😨

dididi30
17. feb 2009

ahoj radka, co sa stalo?? a na koho narazas s tou debkou?? ked myslis mna, ja debky nemavam, hej 😀

idem kuk foto

dididi30
17. feb 2009

lenocka mna tofu lubim 😵

gabika a vam co je?? my sme boli chori do teraz, vlastne sme stale 😒 inak aka dieta,ze americke zemiaky 😀

dididi30
17. feb 2009

lacko je chutnucky a ako spi 😅 😀

lenockach
17. feb 2009

dorka ako ste zavesili tu hapacku. Aj my chceme malej kupit. A coze sa stalo ze sa mate na prd, co ste chorucky?

gabkazabka
17. feb 2009

Didi,90 dnova

dididi30
17. feb 2009

jaj gabika chudnete?? ci len tak 😉

lenockach
17. feb 2009

no nasa mala ani chodit nemusi a hlavu si otrieska o zem aj tak. Vcera neviem co sa jej porobilo bola na zemi na brusku a sup celom o dlazku. No a pred chviľkou sa tak akosi otocila ze zase tresla.

gabkazabka
17. feb 2009

chudneme ☹ .ale ide to strasne pomaly

lenockach
17. feb 2009

asi mat doma koberec nie je az taka zla vec

gabkazabka
17. feb 2009

Didi,Thomasko aky zlatucky je,uplne sa podoba na teba 😵

wien
17. feb 2009

didi, áno kyslú. len som ju z toho kameného nahádzala do pohárov, aby som nemusela kontrolovať, či sa nekazí. kukuričky zaváram aj ja. samo, že nakradnuté 😅
ja dnes nevarím, máme od včera ryžu a kur.pečienky. len marekovi som ryžu+brokolicu+ruž.kel+petržlen+ kur. mäsko varila.
dora, a čo to ten lacko v tej plastovej krabici ukazuje, ha? 😀 nejako skoro začína s takými gestami, nie? 😀

dididi30
17. feb 2009

leni sak to este ani nechodia , ci bude potom , ja sa na to nemozem kukat, preto chcem tu helmu 😒

gabkazabka
17. feb 2009

Inac,ani my nemame koberce a Nina stale chce chodit po styroch,tak sa jej tak srandovne rozcapia nozicky a ona sa potom tak podarene zlosti.....lebo sa jej to smyka... 🙂

wien
17. feb 2009

gabka, ty kokso. ja by som asi nevydržala 90 dní na diéte 😲 ja mám problém jesť diétne aj deň 😨 našťastie sa kilečká na mne moc nedržia, klop, klop.

dididi30
17. feb 2009

leni my mame koberec, hm anglicania len koberce...ale aj tak 😖

gabika hej ?? cela ja?? jaj diky bo tatino furt,ze je cely tatko 🙄 😠 😀
idem kuk vase 🙂

gabkazabka
17. feb 2009

ja mam tu docinenie so zlodejkami...... 😀 mnaaaam,take kukuricky zboznujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre