Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dudri
23. feb 2009

dididi, doktorka mne hovorila jogurt- ziva kultura od 8.mes

dididi30
23. feb 2009

zuzka joj ti hovorim, malicka bude za chvilu behat 🙂
thomasko stoji ale len ked sa zabudne, ked je oprety pri stole a hra sa s niecim a ako keby zabudne,ze sa ma drzat...joj uz cakam tyzden na tu helmu a furt nedosla, mam nervy 😠

katka, katuska, je sikovnicka tiez, ked tak vystraja v postielke 🙂

dididi30
23. feb 2009

zuzka a ty davas jahodovu hippku?? no to su alergeny, ja neviem ja by som pockala.....
ale pisem ti ip ok? 😀

michell13
23. feb 2009

didi a ktore su tie plnotucne, sak som uz z toho hotentot ☹

zuzpolka
23. feb 2009

ok tak čakam na IP 🙂

ale...ja davam všetky hippky čo su od 6 mesiaca....a to je už aj jahodova...a ešte hocijaka 😕

dudri
23. feb 2009

michelle, smotanovy vsade plnotucne

dididi30
23. feb 2009

mika, musi tam byt napisane smotanovy jogurt, zvacsa su ochutene, pred dospelych.....ale najdes aj cisty, no ja taku moznost nemam, ja len v hipkach 😒

dudri
23. feb 2009

ahoj mala sa zobudila 😉

alica147
23. feb 2009

na jogurte je napísané že plnotučný, my ešte nedávame žiadny

akurát mi volala mami že sa necíti furt dobre tak neviem neviem či si neplánovane neužijem dovolenku celý týžden aj sa teším aj nie lebo mi zostalo kopec nedorobenej roboty tak ma to štve 😖 no čo už Miruško sa bude tešiť 😵

zuzpolka
23. feb 2009

alic, robota počka 😉 😀

dididi30
23. feb 2009

alicka, uzi si domacnosti a sak mirko bude veru rad 😵
no a este aj my 🙂

michell13
23. feb 2009

no Michellka este spi,
dnes som spravila dobrý skutok, jedna mamička zhanala veci pre babatko, taksom jej poslala jeden veľky balík oblečenia, mali sme toho veľa, mala vsetko ani nevynosila, a druhe babo neviem kedy bude, tak nech sa aspon druhy potesia.
nasa stvornožkuje o sto sest a v postielke tiež stojí a kuká na nas do postele, ze kedy vstaneme 😀

alica147
23. feb 2009

dík didi 😉

teda miši 😵

michell13
23. feb 2009

babulky idem si navarit obed, bo som hladna ako vlk, pa zachvilu

graziela
23. feb 2009

Ahojte,
tak my uz mame konecne lepsie spravy 🙂 Dnes sme boli na kontrole u dr, a povedala, ze dychanie je uz uplne celkom ciste, takze len mame dobrat atb a vsetky ostatne lieky, postupne znizovat davky ventolinu a ked bude dobre, netreba ani chodit na kontrolu...Tak som rada...hoci Jurko mal este v noci teplotu 38, uz mu tak rapidne nestupa, dufam, ze to bude len a len lepsie 🙂
Wien,
inac som sa pytala na to UM na predpis...Mne povedali, ze predpisuju iba do pol roka a to aj tak len vylucne detickam, ktr nemozu byt z vaznych dovodov kojene, potom vraj UM predpisuje len gastroenteorolog...tak ja to nechapem...A svokra sa zasa pred casom pytala v lekarni, tak jej zasa povedali, ze sa da predpisat, ale iba HA pre deticky alergicke...Tak si vyber 😖
Alicka,
mojmu muzovi sa stalo tento rok v lete, v priebehu jedneho mesiaca, ze sa 2x zasekol vo vytahu, raz na 3/4 hod., druhy raz na 20 min...normalne sa uz dusoval, ze bude chodit pesi, lebo vzdy ked nastupoval, mal blbeho tusaka, ze zas sa to stane...ale nic z toho, na 5.posch. by sa komu chcelo pesi...
No a este aby som nezabudla,
Hanulke aj Michellke, a neviem este ci som niekoho zabudla, prajeme vsetko najlepsie k 8.mesiacikom !!!! 🙂 🙂 🙂 Nech robia maminkam len a len radost, pekne papkaju, spinkaju a hlaaavne nech su zdravucke 🙂 🙂 🙂

graziela
23. feb 2009

AAAAA, este som zabudla na Majulka, aj jemu samozrejme vsetko naj, naj, naj 🙂 🙂 🙂
My pouzivame plienky c.4 uz vyse mesiaca, mozno aj dvoch 😉
No, musim ist, lebo sa mi junacik moj zobudil, spinkal vyse 2 hodin, taky zlaty...este som ho aj pospiacky nakojila, lbo od dr. isiel ocko sam s Jurkom domov, ja som sa este zatavila v obchode a ked som prisla domov, tak uz hajuskal 🙂

alica147
23. feb 2009

grazi ahoj, tak to je super že už je Jurkovi lepšie 😵 😵 😵

Maťka tak pozdrav Romana 😀 že mu junovčiatka praju všetko naj a tuším budu s Maťkom spolu oslavovať, však?Maťko má zajtra meniny 🙂

kikaamajko
23. feb 2009

Ahojte všetci, 😀
Dakujeme za gratulácie, Majuško asi vie že má sviatok dneska spal prvý krát v živote do pol 8 🙂 Škoda že ja som o 6 vstávala 😀 😀 Ale aspoň nebol nervavý hned ráno, zlatý bol 🙂
Aj my gratulijeme Haničke a Mišelke, sme to včera dáko nestihli, posielame im božtek a zdravíčko hlavne.
Andrejka tak máš dovolenku aspoň budeš s Miruškom, no nie? To čo včera sa stalo Kike
😀 😀 Aspoň si nebude míňať kredit. Možno 😀 Aká si kočka na fotkách. A moja Kika chodí celý týždeň k tebe do práce na návštevy, a takto sa ani nestretnete. 🙂
Pozerala som vaše fotečky sú krásne, Hanuška aká gymnastka, dúfam Jarka že tú Violu podstivo odháňaš, nech nemá na Haničku výchovný vplyv 😀 😀 😀
Gali super že je vám lepšie, dúfam že sa v noci už trocha vyspíš. Závidím ti to teplo, ja už sa neviem dočkať. V noci sa mi snívalo že som už Majkovi tenisky kupovala 😀 Inak aj ja nemôžem Majkovi dať večer veľa jesť, potom zle spinká.
Zuzka mi by sme chceli ísť na rok k moru ak to financie dovolia, uvidíme koľko prasiat vychováme, a či budeme mať komu statok na krky zavesiť. Asi zavoláme Jarku s Radkom 😀 😀 😀 😀
Mareček má zase také pekné fotečky, mne sa strašne páčia jeho tmavé očká, aj moja Kika také mala.
Aj Vikinka s Vaneskou a Katka zo zrkadielkom sú zlaté.
To čo Katka mala prehodený deň a noc?
Michel dobrý skutok ozaj, si zlatá. Ja všetko Majkove predávam cez Babybazár a hned za to kupujem čo potrebuje. Mňa by to nebavilo skladovať.
Jáj a včera sme boliu na plavárni v Poprade, sme to zvládli, Majkovi sa celkom lúbilo, ani nie tá voda ale tý ľľudia všetci a to že bol holý 😀 😀 😀 😀 😀

kikaamajko
23. feb 2009

Jáj a Matejkovi všetko naj k zajtrajším meninám.
A Jurkovi nech to tak ide aj dalej, nech už je choroba fuč

krazu
23. feb 2009

ahojte 🙂

mariankovi prejeme vsetko naj 😵 😵

u nas snezi a snezi a snezi 😀 😀

didi, to co sa stalo s tvojim nickom, kto sa do teba navaza 😠 😕 ,
fajn ze vam je uz lepsie, aj vam grazi

kikaamajko a to maly nemusel mat na sebe tie plavecke plienky ked bol v bazene?

my mame zatial este plienky 3, zatial mu stacia, no mozno uz kupim dalsie 4, uz by ich aj mohol ma uz 9 kg

kikaamajko
23. feb 2009

Zuzka krazu mal tie plienky samozrejme, ale inak bol holý mal len župaan mimo bazéna, to sa mu páčilo, lebo teraz ked niekde sme vždy je taký naobliekaný. A konečne mohol ľudí pozorovať, ved u nás asi skôr srnku zbadá ako človeka 😀 😀 😀 😀
My už máme 4 dávno, na pamperskách 4+ lebo 4 nám dáko nesedia, furt ich preciká.

zuzpolka
23. feb 2009

grazi, tak chvalabohu, že je už Jurko ok 🙂

kikaamajko , ty si tušim poctivo všetko prečitala 😀 aj fotky pokukala 😅 tak dakujeme za pochvalu 😉
aj za odpoved k tomu moru 😉 😀

baby hrozne ako mi Viki cez den zle spi 😖 😠 do obeda dnes spinkala hodku a po obede asi 20min. 😒
a to sa jej tak chcelo spať a nie a nie zaspať 😠 keby sa aspon raz za den poriadne vyspala ☹

no ideme sa ešte pohrať kym sa pojde kupkať 🙂
zatial pa pa

michell13
23. feb 2009

ahojte kocky a dakujeme za gratulacie, Michelle spala doobeda skoro 4 hodiny a potom spala od 15.45 do 17, spravila som americké zemiaciky s drezingom, Michellka sa hra s tatinom, a ja konecne oddychujem 😀
my sme kupkali vcera tak dnes nebudeme 😀 a sneží nám a sneží...

dididi30
23. feb 2009

baby nezasnezilo vas? 😀
sakra to je sila s tym snehom, my tu tak krasne a teploooooo 😎 😀

lenka, no ty mas prehlad 😀 ale si frajerka, zhrnies vsetko do jedneho prispevnku a je to 😀
a ako svinky? dari sa im? nestihas co?

zuzka ani mi dobre nespime ale ani v noci, budi sa s placom.....dnes som vyskusala homeo, tak som zvedava...

miska, zavidim, v dobrom 😉 tolko spat a este aj v noci , bud rada 😉

michell13
23. feb 2009

didi no len tie večere byvaju s placom, nechce a nechce spat, tolko sa kruti a prehadzuje, stavia sa na nohy, hlavu si udiera, juuj, ale ked zaspi tak spi az do rana

krazu
23. feb 2009

michell aj my chceme tak spinkat ako vy 😅 , to mas ozaj super ze ti takto pekne spinka

michell13
23. feb 2009

diki kocky, no najdlhšie spava aj tak vonku, len dnes sme neboli, tak som bola prekvapena, ze spala skoro styri hodky doobeda doma, zajtra ideme do poradne a chcem ist aj von, no dufam ze niekde nezapadneme snehoom

alica147
23. feb 2009

Leni ajoj,dakujem 😵 tak to ma fakt mrzí lebo s Kikuškou by som určite rada stretla,škoda 😖 je u babky na prázdninách?

zuzi nám sa tiež dosť pokazilo spanie, včera dokonca Mirko spal iba raz 😖

idem hodiť foto mojich bubeníkov 🤐 🤐 🤐

michell13
23. feb 2009

Babulky mate niekto skusenosti alebo mozno aj ma niekto zvas kocik Stokke xplory?

krazu
23. feb 2009

alica, zlaty su bubenici 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre