Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dudri
28. feb 2009

uz spinkala...

alica147
1. mar 2009

ahojte hviezdičky 😵
sa hlásim po troch dňoch migrény 😝 bléééééééé
ako sa máte?
Hanulka a Dadulko su choručkí?tak nech sa rýchlo uzdravia
nám zubky ešte nevyšlo, ale aspon Mirovi už zabrali atb tak je už ok, ide už zajtra do roboty a žial aj ja už 😝
ale aj Zuzka a Adka tak budem na vás myslieť ☹

a ešte dodatočne všekto naj oslávencom 😉

zuzpolka
1. mar 2009

ahojte 🙂

jeeej alicka, no veru si sa dlho neukazala... migrenu velmi dobre poznam 😠 teraz som už dlho nemala klop klop klop 😀 ale mne aspon tabletka zaberie, tebe asi nie ked pišeš že 3 dni 😕 no moja mamina to tak mava tiež 😖 ☹

a čo dnes budete robiť? ja čakam kym sa mala zobudi, napapame sa a ideme nakupovať 😀
obed mame zo včera, Viki tiež takže parada 😅 😝

a gratulujem mojej Vikinke k 8 mesiačikom 😀 😀 😀 😀 😀

michell13
1. mar 2009

ahojte mamicky i deticky, akosi nestiham, vcera sme upratovali garsonku, lebo davame ju do prenajmu, Michellka bola u babky ai segra tam bola s detmi tak sa mala vysatnila, skoro ani za mnou nechcela ist ked sme prisli pre nu 😉 no my sme v piatok mali totalne otrasnu noc, na odporučanie dokiho som malej vyskusala dat sunar, a co cert nechcel tak ju zapieklo ze sa v piatok vnoci zobudila o 23,30 a do 5 rano sme mali co robit, v kuse plakala nevedela sa ulozit, tak som jej aj trubicku dala, aj sirupček, potom nejako zaspala, rano si dala lmliecko, ale uz tu nasu humanu, co aj papava, a by ste neverili co spravila do plienky, cela bola s prepacenim zasrata az po usi, hovienko mala totalne zelene, no chudatko moje male, tak som ten sunarisko hned aj vyhodila, a uz je nastastie dobre. Takze ostavame pri nasej zlatej humane. Dnes ideme svokre na obed, potom nasim, do mesta na prechadzku a vecer na nakup,
vsetkym oslavencom gratulujeme a posielame pusinky, pa pa vecer

alica147
1. mar 2009

Vikinke všetko naj cmuk cmuk od Miruška 😵

krazu
1. mar 2009

ahojte 🙂

vikinke prajeme vsetko naj.... uz sa vsetky deticky prehuply cez 8 mesiac 😵 😵 😵 leti to strasne

david uz od noci nema teplotu, tak sa vytesujem ze sa mu polepsilo, teraz spinka na balkone, kedze doma je to velky problem aby spinkal

alica, fnuk ano uz zajtra nastupujem 😖 😖

michell a to preco ti doktor kazal zmenit mlieko? ja tiez davam humanu HA a som spokojna- aj ked vela toho nevypije, no mozno uz zacne asi som uz dokojila, v pravom prsniku uz nemam ziadne mliecko a v druhom tak na dva krat v noci a rano mu uz nestaci, ale aj tak som spokojna ze sme vydrzali takto dlho 🙂 🙂

kostri a vy ako? hanka sa ma uz lepsie?
grazi, aj vy, saska ako?

dudri
1. mar 2009

ahojte
zuzkapolka vikinke gratulujeme k narodeninam 8.mes 😉 kukla som tvoje fotky nevyzera 8.mes, ale 1 1/2.rocne slecna

obed-svieckova omacka- najlepsie mnam
Katka-spenatik

rano sme vstavali o pol deviatej...mala desiatu jablko+banan+piskoty-slatinske detske piskoty-vynikajuce piskoty
manzel s Katkou boli vonku hodinu, az doteraz spi na balkone cca 2hod... este som nezvyknuta...katka dlho buva 😉 aspon nieco porobim 😉
tak sa majte pekny dnicek 😉

michell13
1. mar 2009

krazu on povedal ze ten sunar nie je taky kysly ako ostatné umelo mlieka, lebo Michelle mala jeden cas, taky zvlaštny zapach z ust, a povedal ze to je UM, ze aby som vyskusala sunar, ze ten je sladší. Ale ja som tiez veľmi spokojna s humanou, ani jej druhe mliečko uz nedam,
no my sme mali byt o 12,30 na obed u svokry a nasa slečna este spí 😀 tak cakame kedy sa nasa šípkova ruženka zobudí
uz chcem ist von, slniečko svieti...no ale budit ju nebudem 😉

kikaamajko
1. mar 2009

Ahojte, dlaho sme tu neboli. V piatok prišla Kika z prázdnin aj s mojou mamou tak sme ju boli čakať do Spišskej na vlak a včera Majko bol taký mrzutý a v noci už horúčka. Takže aj my sa hlásime ku chorím aj ked mu zatiaľ nič iné nie je. Uvidíme ako sa to vivinie. Dneska mal síce celý deň 38 ale bol oveľa kludnejší ako včera. Akurát že som sa celý týždeň tešila že sa pôjdeme dneska kúpať a zase tvrdnem doma.
A mama si zase malého neužila lebo chcel byť iba pri ne. Naposledy ked tu bola na vianoce tak tiež bol chorý ☹ Zákon schválnosti. Tak sa pekne uzdravte všetci.
A ešte blahoželáme Katuške aj Vikinke.

graziela
1. mar 2009

Ahojte,
Krazu, tak konecne je malemu lepsie...A Hanuske ako?
Ja som chcela ist dnes povodne s malym vonku, ale nemohla som, lebo Saska teploty stale dost vysoke a manzel ma pohotovost, takze keby nieco, musel by utekat na vyjazd a Sasku som nechcela nechat samu doma...uz raz sa nam to stalo, ze som isla s malym vonku, manzel bol doma, ale musel ist, tak chudatko, taaak plackala, ked som prisla...este som jej aj cestou rychlo volala na ockov mobil, lebo tak sme sa dohodli, ze jej ho necha doma...sice som prisla do 10 minut, ale tak som si to potom vycitala ☹
Neviem, ci som pisala, ale dnes rano musel ist manzel so SAskou na pohotovost, lebo rano uz mala 39,9...ale asi som to uz pisala, uz neviem a nechce sa mi vracat spät....
Jurko sa teraz krasne hrajka v ohradke, Saska lezala skoro cely den vo svojej izbicke, tak sme ju teraz navecer prestahovali do obyvky na gauc, tak tu lezi prikryta dekou aj paplonom...sme sa s muzom cely den striedali pri nej a citali jej rozpravky...A tatino tu uz skoro zaspava tiez na gauci... 😲
O chvilu pojdem robit Jurkovi kasicku...pozeram dvd Editu Sipeky, co mi manzel napalil, tak sa tesim, ze si po dlhsom case zacvicim podla nej...su tam dobre cviky, no neviem, asi vela toho nezvladnem...
Krazu,
moja, takze aj ty uz nastupujes do prace, na cely den? A ake mas povolanie? Zelam ti, aby ste to dobre zvladli zajtra 🙂
A co to, uz aj Majko ma opät teploty? Bozenku, to je hrozne, ako sa to na vsetkych v posl. dobe vali...Je tu vobec este nejake junovciatko, ktr. doteraz nebolo ani raz chore? Ak ano, tak silno drzim palceky, nech to tak ide dalej, a taktie vsetkym choruckym, nch vyzdraveju....
A este prajem vsetkym oslavencom vsetko naj... 🙂

krazu
1. mar 2009

maly uz spinka, pripravila som mu obed na zajtra a uz som tu 🙂
skoro nikdo nepise, takze som vas rychlo precitala 😕

grazi idem na 8 hodin, pracujem v kancelarii, mame pohyblivu pracovnu dobu, v praci musim byt od 8:00 do 14:00, takze mozem odist niekedy skorej domov a ked bude muz doma tak si nadrobim, a este si uplatnim prestavku 30 min. na kojenie

riadne tu sarapati chripka 😒

chudiatko saska, to mala uz riadnu teplotu

zuzpolka
1. mar 2009

ahojte 🙂
my už hodinku hajkame 🙂
Na nakupoch nič moc...ale niečo sme len predsa pokupili 😅 cestou domov bola zastavka v Mc Donalde 😀 Dididi čitaš??? 😀 😀 😀 aj ty si určite zas bola 😠 😀

a dakujeme všetkym za gratulacie 😅

no a choručkym rychle uzdravenie prajeme...
grazi, aj tvojej Saske, chudatko ☹ taku vysoku horučku 😕 😖

a baby zajtra vela štasia v praci 😉

zuzpolka
1. mar 2009

nikto? 😲
ach jaj,,,, 😖
idem do sprchy a potom kuk s mangelom dvd 🙂
tak dobru nocku 😉

kostri
1. mar 2009

ahojte
tak ja len podavam hlasenie,ze noc sme mali strasnu,hanku stale budili sopliky a kasel,preplakala takmer celu noc ☹ den nebol o nic lepsi,ocka cervene,sopliky tiekli,kasel,plac ☹ do toho som sa pohadala s violu 😖 teda ani nie tak pohadala,jak som ja na nu nakricala 😒 😅 uz mam plne zuby tej buzeracie 🙄
teplotu,nemame,zajtra ideme k dokimu 😔
prajeme skore uzdravenie vsetkym!
grazi teraz len jurko vyzdravel a zas saska 😲 no to je teda pech 😖 nech ju to skoro prejde a nech vam uz choroby daju pokoj!
katuska teda neha maminu jak dlho vyhajat 🙂 hanka minule isla o hodinu neskor spat,o deviatej 😅 ale vstala tak jak keby isla o osmej 🙄 cize o pol siedmej sme uz v kuchyni varili caj 😀
krazu,nech ti to zajtra dobre dopadne! 😉 ja uz nechodim do roboty,nateraz sef nema pre mna robotu,mozno neskor,aj mi to teraz vyhovuje,ked je hanka chora 😒

tak ahojte vsetci,posluchajte sa 😉 dobru nocku vam prajem 😉

a vikinke vsetko naj nasemu najmladsiemu najvacsiemu junovciatko-julovciatku 🙂 😉

greguska
2. mar 2009

ahojte!
my sme včera boli v robote, tak som nestihla sem prísť.

dodatočne gratulujeme vikinke, veru, nevyzerá na svoj vek 😀

zuzka, aďka, nech vám ten štart v práci dobre dopadne, nech ste aj vy aj detičky spokojné 😉

a choručkým skoré uzdravenie, bože, to je hrozné, keď sú detičky choré.... ☹

maťko včera zaspal 21.30 a od 6.45 je hore, takže mrzutko poriadny ☹ ešte dáku hodinku nech vydrží a pôjdeme spinkať.

greguska
2. mar 2009

a eliške blahoželáme tiež ! 😉

michell13
2. mar 2009

ahojte vsetko pekne oslavencom
Michelle vcera zaspala 20,30 a klasika o 7 hore, tak sme sa hrali a teraz uz opat buva, cakam mamu a pride na prazdniny k nam i 7 rocna neter, tak pojdeme poobede von este s jednou maminkou do materského centra. No my sme vcera davali postielku uplne najnizsie, lebo ten nas huncut, vymysla a vymysla. Ona vobec uz nechce sediet, a to nehovorim co robi ked ju idem dat do stolicky, ze papat, a do kocara sa jej tiez sto krat nechce, ona by najradsej uz behala, no do choditka ju nechcem davat, ale chystam sa kupit pre nu to dorazadlo, nemate s tym nietkora skusenost? diki pa pa zatim

dididi30
2. mar 2009

ahojte

hehe vcera som tu nebola, xixi, nechcelo sa mi 😕 😅

vikuske a elise vseko naj 😵

baby thomasko mi vcera vecer hajal 8 hodin v kuse!!bez kojenia, ja som nechapala 😅 ja viem, ze niektorym uz deticky prespia celu noc, ale toto je zazrak, takze pisem pre tie, co im deticky v noci na cici spia 😉
no a dnes v noci papal ,,len,,2x prada 🙂 no snad sa polepsime, len este zuby nikde, tak uvidime,ci sa to potom nepokazi 😒 no a vsimla, som si, ze ked sa koji cez den v noci nepotrebuje, boze ale on toho zje, on spapa celu vyzivku a este vytaha obe cici 😕no ale neviem kde sa to uklada 😅

miska, odrazadlo mame viacere, staci kuk albumiky 😀

chorym detickam uz konecne uzdravenie 😒
grazi, no my mame to iste tamca donesie a uz sa to vlecie v celej rodinke, strasne, strasne..tamcu to prejde za 3 dni, muza za 5 a my s thomaskom trpime tyzdne ☹ zatim sme v poho, klop klop 🤐

michell13
2. mar 2009

didi no take nieco podobne ako mate vy stou cervenou ruckou, take odrazadlo sa mi paci, ale ty si asi kupovala u vas, ze?
u nas som pezerala Chicco a Fisher preise, ale neviem neviem, cchico ma vôbec neoslovilo, no musim este pokukat, aj sa stym maly uci chodit? pomaha mu to pri vyvoji?

simona55
2. mar 2009

aja sa popisim s mojim malym betarom vcera sme mali 8 mesiacov.

dididi30
2. mar 2009

miska ano tu v anglicku v mathercare 😉 skus kuk v blave, alebo cez net v slovenskom mathercare,..
hej pomaha mu a krasne sa s nim zahra,stlaca vselijake farebne tlacika a pekne mu to vselijako hra 😉 uz pri nom ani necupi, rovno stoji a tlaci oproti muru 😀 este ho nepustam sameho, lebo on ide hlava nehlava 🙂
jasne pomaha, teda nam urcite 😉 a hlavne nenici chrbticku 🙂

simonka juj gratulujem, fiha 4 deticky 🙂 a ani k nam nechodis, preco? 😉

zuzpolka
2. mar 2009

ahojte 🙂

dakujeme ešte ostatnym za gratulacie 😉 😅

simona,
aj vy včera 8 mesiačikov??? aj my 😕 😀 tak gratulujeme, vela zdravička maličkemu 😉

michell, my to mame tiež to odražadlo,,,,,ale mala sa boji tak isť že sa toho drži 😖 za ruky ide tak rychlo že nestiham, dokonca už aj za jednu ruku ked ma v tej druhej hračku 😅 ale s tym odražadlom nič 😕 možno neskor 🙂

a včera nam zasa visela dolu hlavou z choditka 😲 strašne už vymyšla....načahovala sa za hračkou 🤐
len tak tak sme ju zachytili 😠 opica jedna 😀

dnes mame oslavencov???
😕 idem kuk

zuzpolka
2. mar 2009

a maaaaaaame Elišku 🙂 tak želame všetko naj.naj.naj 😀

simona55
2. mar 2009

a ja prajem vam takisto vela zdravia stastia a radosti.

michell13
2. mar 2009

diki didi, kuknem navecer, mala sa zobudila hra sa s neterou, este periem, najeme sa pojdeme von,
a vy co mate dnes v plane?

kostri
2. mar 2009

sevuste 😉
aj my blahozelame eliske k deviatim mesiacom 😕 😀 smaria jak to leti 🙄 za chvilu budeme mat rocne ratolesti a grilparty na dvore 😀 juch 😀
gali,dakujem ti,potesila si ma ,ze raz mi hanka prespi celu noc 😉 a jakoto ze ten tvoj papkac tak drichmal? 😨 no nech mu to len vydrzi 😉 len ci si ty spala 😀 ci ti cuckanie nechybalo 😅

tak sme boli neska u dokiho,sestricka nas zobrala hned,mozno ju aj mrzelo,ze nas piatok poslala prec 😨 ale zas tam bolo kopu deti 😒 hrozne tieto choroby.ale uz sa nam zjarnieva 🙂 z anglicka k nam prudi teply golfsky prud 😀
doki popocuval hanku,dychanie ma ciste,ale dostala pamycon do nosteka a trifed na vykasliavanie.spali sme lepsie ako zo soboty na nedelu,bola tri krat hore ale cucla si a spinkala dalej do tristvrte na sedem.aj sa dnes iste lepsie citi,lebo sa aj sama zahra,nemrnka a vydrzala nespat skoro 4hodiny 😲 ked bola chora tak spala tri krat za den,vydrzala byt hore max dve hodiny.aj jej dnes chuti jest,sob aj ned sme sa len kojili,dnes zjedla naobed cely chlebik aj s korkou a vypila k tomu 50ml caju🙂

a ako sa ma saska a davidko?
a thomasko je zase chory,ci nie?

no a berta sa iste za chvilu okoti,ci jak sa to pri zajacoch hovori 😅 bo uz ma natrhanu srst 😀

greguska
2. mar 2009

gali, waw, že 8 hodín vkuse, to musíme tiež congratulation 😉 nech mu to len vydrží, aby si sa aj ty v noci vyspala 😉
a my s haničkou, davidkom, mariankom a ostatnými z klubu budeme ďalej čakať, kedy sa to podarí aj nám 😀

aj davidkovi blahoželáme k výmesačiu 😉

zuzi, tak vikinka takto vymýšľa, beťár malý 😀 ale musí byť strašne zlatá 😉

jarka, tak fajn, že je vám lepšie, len tak rýchlo ďalej, nech ste úplne fit 😉 a s tou bertou si mi pripomenula časy, keď sme aj my mali zajačkov, tiež sme každý deň chodili pozerať, či "to" už prišlo. a keď sa už malé narodili, zas sme chodili pozerať, že koľko ich je. ale mama zajačica nikdy nechcela ukázať 😀

kikaamajko
2. mar 2009

Ahojte, Eliške a Davidkovi všetko naj, hlavne nech sú zdravý 😉
A Sašenke nech jej klesne rýchlo teplota a nech sú už s Jurkom zdravý. Aj Haničke posiela Majko božtek aby sa uzdravila. My máme stále horúčku a nič iné ☹ Už zase. Stále má 38,3. Pred 3 týždňami tiež tak 2 dni horúčka 39 a potom ako keby uťal. Ani zuby ani choroba. Už ste to mali daktorá? Ja neviem čo si mám o tom myslieť.
Aj mne sa odrážadlá páčia ale už nebudem kupovať, ved o chvílu budú chodiť sami. Včera sa Majko zabudol chytiť ked stál pri skrini a pár sekúnd stál sám 🙂 Som kukala jak puk.
Gali 8 hodín 😲 😲 😲 Mne raz prespal Majko 6 to som svitila na neho s mobilom či žije.
A Berte želáme nech má veľa zdravých zajačikov

graziela
2. mar 2009

Ahojte,
vitam nove junovciatka 🙂
Didi,
tak gratulujeme k 8-hodinovemu spinkaniu,to je naozaj uspech 🙂 Ja zvyknem vecer Jurka nechat v posteli, ked zaspi okolo tej osmej a ked idem ja spat tak okolo 23h, tak ho este raz nakojim (on pospiacky) a potom spinka do rana do tej siestej a posl. dni spime este tak do 9hod.. 😉 A ja mam potom vycitky, ze nestiham 😲
Saske je uz chvalabohu lepsie, dakujeme za opytanie, drzi sa jej teplota tesne nad 37, v piatok ideme na kontrlu k a nasej dr.
No a dnes som bola konecne po 2 tyzdnoch s Jurkom vonku na prechadzke, juuuuj, parada...a celkom prijemne bolo, ani nefuka, ani nesnezi, nad nulou...len sneh je roztopeny a vsade clapkanica, toto moc nemam rada na zime...Dnes som bola v meste dokonca 2x, doobeda som bola sama, lebo som chcela skocit do sekaca, ale nic moc som nekupila, no a potom poobede...A bola som aj v lekarni, dokupila som si kalibrum mami a prirodny vapnik, nasivin do nosa a kasicky Hippky mali nejake v akcii, tak som kupila 4...no a len taky fukot 20eur ☹ Drahota ...
Ja tiez nebudem uz kupovat odrazadlo, hoci Jurko sa este stale len gulka po zemi, ale uz sa udrzi na nozkach aj dlhsie, musime len trenovat...Saska mi zacala uplne sama a bez strachu chodit ako 1,2 rocna, tak si myslim, ze to je uplne v pohode...
Kostri,
esteze sme nemuseli v cakarni s Hanuskou dlho cakat a ze nemusite brat atb...hoci pamykon su vlastne tiez atb kvapky, ale to nie je az take zle...A priprav sa na to, ze po tych kvapkach bude mat Hanka poriadne smradlave kakusky 😀 Aj Wien to tusim spominala,ze vzdy vedela, kedy sa maly pokakal, a poviem ti, teraz ked su väcsi je to este duplovane väcsi smradik 😉 No ale hlavne nech ste skoro fit ako rybicky 🙂
No, dnes ste sa trosku prekonali v pisani...a Didi, co sa stalo, ze sa vcera nechcelo pisat?

michell13
2. mar 2009

ahojte kocky, my sme boli vonku, Michelle sa vybuvala spala skoro 4 hodky, teraz sa hra so svojou sestrenicou, vecer pride i dedko, tak som trosku este upratovala 😀
zatial sme zdravi, tak vecer pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre