Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dididi30
17. mar 2009

caute nezbednice, no vidim,ze casu mame menej a menej na konika, tie nase deturence nam daju zabrat co?

ja zas kaslem, skor by som povedala,ze ma trapi astma, sakra, to je ten cas, jesen a jar to ma zabija 😝
thomasko je ok, dufam,ze vydrzi byt ok, lebo tatinko sa citi byt chory, takze nic moc 😖

tak zatim caute, kym sa tu zhrniete, joj dnes mi ide ordinacia 😵

dididi30
17. mar 2009

katka, ak mas cas latkove plienky su super a si myslim,ze sa dieta nauci aj skor pytat na wc 😉
teda mne sa pacia, ale nepouzivame ich, nemam cas, to by som tu ani nekuk, ako lucia, ta uz ani cas nema, co tolko sije 😅 😉

alica147
17. mar 2009

ahojte 😵
no teda didi ako píšeš 😀 vidím že nielen pracujúce nestíhajú 😀

zuzpolka
17. mar 2009

ahojte 🙂

fakt tušim nikto nestiha 😕 😀

ja som dala malu o piatej trošku hajať, lebo sa jej chcelo a myslela som že bude tak max pol hodinku...no a ona ešte spi 😲 😲 😲 no a neviem čo teraz 😒 budiť som ju nechcela 😖

alica147
17. mar 2009

😀 😀 😀 zuzi no možno zalomila na noc Mirko spí od šiestej už uložený na noc 😀

zuzpolka
17. mar 2009

to fakt??? 😨 😀
noo to že neni okupkana nevadi, len nema ani pyžamko na sebe a nepapala a ešte k tomu je na našej posteli 😀 neviem čo s nou spravim 😀 😝 šak bude vstavať o štvrtej rano ked tak skoro spi 😕 🙄

alica147
17. mar 2009

😀 😀 no ,my máme taký režim stále 😝 okolo 18-19h ide malý spať a o šiestej- niekedy o pol šiestej je hore on je ranné vtáčatko šak sa aj o piatej ráno narodil 😀

zuzpolka
17. mar 2009

alicka 😀
ved aj Viki sa tak okolo pol siedmej kupe a o siedmej spinka už 😅 no ale o piatej? 😲 🙄 juuj keby sa aspon napapala 🤐

alica147
17. mar 2009

neboj sa ona sa zobudí ked bude hladná 😀

dididi30
17. mar 2009

ja som maleho ukladala na 6 ale teraz chodi na 7 a vstava o 7, celkom fajn 😉
inak este nespi, tu je o hodku menej ako u vas.....no snazim sa ho davat co najneskor 😉

dora01
17. mar 2009

🙂 ahojte,

alica147
17. mar 2009

no aj ja sa snažím udržať ho aspon do siedmej hore ale nie vždy sa mi to podarí a ked vidím že melie z posledného tak ja ho zbytočne hore udržujem ved on vie najlepšie kedy mu treba spať 🙂

dora01
17. mar 2009

muz kupe maleho, tak mam chvilku cas 🙂

dora01
17. mar 2009

my pojdeme asi o 9tej spat, nas vstava o 6tej 😠 😀 😀 😀

zuzpolka
17. mar 2009

ja to tiež chcem posunuť aspon na osmu 😖 ale až ked nebude tak skoro tma 🙂

alica147
17. mar 2009

Radi ahoj 😀

zuzpolka
17. mar 2009

a alicka, no to dufam, že sa zobudi 😀

dora01
17. mar 2009

alica, ja ho davam spat ked ma to uz total nebavi, v poslednom case nejavi ziadne znamky unavy 😀

alica147
17. mar 2009

ved posunú čas a hned máme o hodinu viac 😝

dora01
17. mar 2009

hej posunu cas, lacko pojde spat o 10tej a my si umyjeme zuby a pojdeme s nim 😒

dididi30
17. mar 2009

alic tak tak, lenze on akosik spava poobede dost dlho a preto vydrzi 😉
inak ja mu furt daco z pusy vyberam 😠 teraz som mu vybrala kusok z chipsov, tamca si na nich pochucovala a pravdepodobne mu hodila kusok do pusy 😖
a to sa nebavim o vselijakych kuskoch, on je ako vysavac 🙄 😅

zuzpolka
17. mar 2009

no ozaj, ved aj čas sa bude meniť 😅 😝

dididi30
17. mar 2009

radka a cez den spite dobre?

zuzka a ty sa co stazujes 😠 😀 😀 😀 😉

alica147
17. mar 2009

no ja som na jednej strane rada že večer spí, jednak pri Kike som to nepoznala tá chodila o 22-23spať 😠 to bola hruza, jednak mám večer volný ale zas sa mi zdá že som s ním potom málo ked o tretej prídem z roboty a o šiestej sa pýta spať. tak potom pri nom aj hodinu ležím nech si ho trošku užijem 😵

alica147
17. mar 2009

didi 😀 😀 😀 😀 😀 že chipsy 😀 😀

dora01
17. mar 2009

dobre spi cez den, raz 2 hodiny a raz pol hodinu, no padam ideme utierat 🙂

zuzpolka
17. mar 2009

dididi ja??? 😅 ja sa nesťažujem 😀

dididi30
17. mar 2009

alicl jasne treba si ho uzit 😵
no ale ked si s nim cely den a nejde ti spat ani cez den a ani vecer tak to je zabijak 😒
no chvala bohu moje deti aspon v noci spia a dost skoro 😉
ale mna naviac zabijalo to, ked tamca od roka ani 5 minut cez den nespavala a ja nic len furt daco vymyslat, ako ju zabavit a vecer som bola hotova, ale za to zaspala o 8 a dokazala spat aj do obeda 😅 to aj teraz tak robi 😉

alica147
17. mar 2009

ja som cez víkend drhla byt bez rukavíc a už mám exém na ruke tak idem si namočiť do hypermangánu a idem kuk ordináciu a panelák 🙂

alica147
17. mar 2009

ordinácia ide až 20.30 😕 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre