Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dididi30
6. dec 2008

lucia a tak a tak.... 😀 😀 😅

dadaga
6. dec 2008

luci krasne foto.. zlatunka je.. a obaja vlastne...

dididi30
6. dec 2008

dadi, tak ako vam je lepsie ci hrosie? hadam lepsie 😵

a co dnes drobcek ako sa mal? co papal?

dadaga
6. dec 2008

didi lepsie rano mal 38.2 a potom na vecer uz len 37.5 a tak.. teraz vecer ani nebol uz horuci tak pohoda...spal sice malo tak po pol hodke.. ale vecer schrupol 2 h a vstaval o pol siedmej.. okupali napapali a isiel spat o osmej.. takze pohoda...
a papal dneska mal mat hovedziu polievocku, ale nestihlo sa masko uvarti tak mal zeleninku a ryzu... tak polievocku bude mat zajtra..
nam to lekarka kazala,ze aby mal viacej zeleza tak hovadzie ma papat... tak uvidime ci mu bude chutit?

dididi30
6. dec 2008

dadi, presne tak, aj my papame hovadzinku aspon 2 krad do tyzdna aj vajicko teda zltok je dobry, ale ten nechce, tak skusim zamiesat do nejakej papky a bude 😉
thomaskovi strasne chuti hovadzinka , vlastne on je maskovi
😅

dadaga
6. dec 2008

no frcim do postele...manzel ma vola musim posluchat...xixi dobruuuuu 😉

dididi30
6. dec 2008

dadi dobruuuuuuu 😀 😉

lucia31
6. dec 2008

dada, didi, ake podarene 🙂 ..tie vase prezyvky 🙂
dadi, tu teplotu mal z ockovania? ..a dik za pochvalenie 🙂 ja stale kukam na tie Lukasove kukadla 🙂 obrovskeeeeee 😀
my sme dnes mali hippku telaciu, dorobila som este k nej ryzu a popapala, ale ona popapa asi vsetko 😅

zuzpolka
6. dec 2008

ahojte 😀
dnes sme aj my boli pozriet mikulaša v meste 😅 ale len chvilu, lebo mala chcela hajat tak sme sa radšej prechadzali nech zaspi 🙂
aj vianočnu vyzdobku som robila,,,,manžel pekne poupratoval, ja som navarila a vyzdobila 😀 😀 😀

dnes sa nam stali zaujimave veci...Viki sa z lehatka dostala až na zem a spokojne ležala na bruchu pri lehatku 😀 neviem ako sa jej to podarilo....no a ešte ked som ju prebalovala tak som odbehla vedla do izby po plienku a ocikala si hlavu 😀 😀 😀 cele vlasy mala pokre 😀 😝

zuzpolka
6. dec 2008

pekne fotky ste pridali baby 😉

lucia31
6. dec 2008

zuzi 😀 ..to sa podari aj dievcatam? 😀 ocikat si hlavu? 🙂 teda, to nasa tami cika len tak decentne 🙂

zuzpolka
6. dec 2008

lucka,,,,neviem ako to dokazala 😀 ved nema pipika 😀 😲
asi mala hore nohy akurat 😝

dididi30
6. dec 2008

luci 😀
😀 😀 😀 tak to bol super prispevok k tomu cikanku 😀 😀 😀
zuzi veru ako sa to malickej podarilo 😀 😀 sak to ani nas s pipikom nedokaze 😀 😀 😀

luci vraj v telacej hippke je nieco nie dobre, ale uz neviem co 😕 ale mozno je to drist 😉 😎

zuzpolka
6. dec 2008

dididi,,,,,,ja netušim, jedine že by som to vyskušala na sebe ako sa jej to podarilo...he he 😝

dididi30
6. dec 2008

zuzpolka 😀 😀 aj to sa stava 😉

sak mi zo zradny, hadam sa nehnevas
😉

dididi30
6. dec 2008

jezinko to co som napisala, zrandy=srandy 😀

alica strajkujes aj s kostri? 😀 😀

zuzpolka
6. dec 2008

dididi, pochopila som že zo srandy ale najprv som si to 10x musela prečitat 😀 😀 😀 až potom mi to došlo 😕 😅

dididi30
6. dec 2008

zuzka som rada, ja ze si taka urazliva ako ja, no ale budem sa uz tomu vyhybat 😉

co ste dnes papali?

bozenko ja tu dnes svietim 😀

graziela
6. dec 2008

Ahojte, tak som vas nasla 🙂
Co mate nove? My dokopy nic moc, len kooooopec cokoladiek a sladkosticiek od Mikulasa 🙂 To bude teraz test mojej silnej (ci slabej?) vole...ja chcem schudnut, nie priberat, do kelu...a to su sviatky este len pred nami...no a veru, dnes som neodolala...ako poväcsina z vas som si aj ja dala cokoladku (3bitku), sice nie na ranajky, ale predsa...och joj...
My sme dnes mali na obedik polievocku zemiacik, mrkva, karfiol, zelena fazulka a maly vsetko sprasil, len taky rachot...ja normalne nechapem, aky je on jedak... on proste vsetko spapa, nad nicim neohrna nos...na take nieco akosi nie som zvyknuta, lebo dcerka je riadny vyberava...juj, ale som taka rada 🙂 🙂 🙂
Aj vy varite na 2 dni drobcom? Ja väcsinou ano, lebo by sa mi nechcelo kvoli takemu malemu mnozstvu varit kazdy den a ani sa to neoplati...A inac, nas uz spapa na obedik taku dobru 1-1,5 dcl porciu...super 🙂

dididi30
6. dec 2008

grazi ahoj, my mame to iste, tamarka vybera a thomasko vsetko papa od brokolice po masko 😉 tiez je pazravcek 😉

graziela
6. dec 2008

Vari ste uz posli spat vsetky? 😕

graziela
6. dec 2008

Cau Didi, no my sme mäsko este nepapali, skusim tak neskor, mozno koncom decembra, alebo okolo vianoc...ani zltok som malemu este nedavala, ale aj to bude coskoro...
No a tie nase dcery su asi velmi podobne, co sa jedenia tyka...sladkosti, to aaaano, ale normalne jedlo len s donutenim niekedy...tak nam to aspon ti nasi chlapi vynahradia...
Inac, mne sa velmi paci, ako sa nasa Saska sprava k Jurkovi a aky maju vztah...maly ju zboznuje a ona jeho tiez..je taka podarena, ked sa mu prihovara "ty jeden chlape maly" a mne hocikedy povie "maminka, pekny syncek sa ti narodil"... 🙂 🙂 🙂 Joj, vtedy som taka dojataaaaa 🙂

graziela
6. dec 2008

No, dnes je tu nejako mrtvo...muz mi aj zaspal na gauci vedla mna... som mu sadla za PC, lebo som potrebovala nieco dohodit na MMB a v telke nic pre neho zaujimave neslo, tak zalomil.. 😲 Pojdem uz aj ja pomalicky do postele...

zuzpolka
6. dec 2008

dididi, teraz som asi fakt bondina,,,ja som ta nepochopila 😀 😕
ved ja som sa neurazila....ani neviem za čo by som mala 😀 😀 😀

dididi30
6. dec 2008

hehe grazi, nasa tamarka vravi malemu,ze drobec 😀 alebo brasko 😀 tiez fakt krasny vzdtah , bodaj by im to vydrzalo, lebo on ju normalne zere 😵 😀 a ona neda na neho dopustit 😵

my uz davame masko, lebo on sa uz skor dokrmuje a nech ma zelezo 😉

ok tak ja idem, lebo staviame stromcek a musim asistovat 🙂

dobru nocku 😉

graziela
6. dec 2008

Inac, kupujete alebo predavate nieco aj vy cez mimibazar a podobne? ake mate skusenosti? Ja som si uz jeden balicek objednala, pyzamko-overalik na spanie,3 ks...no, nic moc, cena 275 aj s postovnym, no za tu cenu by som mozno aj nove kupila v tescu al. cherokee...

graziela
6. dec 2008

Dobru Didi, idem aj ja, tak zasa nabuduce...este raz dobru nocku 🙂

zuzpolka
6. dec 2008

grazi, ja nepredavam nič,,,ale kupovala som odtial malej bundu, overal,,,,a ešte šatky na svadbu 😀 a vešiačiky do skrine 😝

zuzpolka
6. dec 2008

tak teda idem aj ja ked všetky odchadzate ☹
dididi, teraz robite stromček? wooow aj ja chceeeeeeeeeeeem 😅

zuzpolka
6. dec 2008

tak teda dobru nocku všetkyyyyyyyyym 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre