Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

zuzpolka
24. mar 2009

ahaaaa alicka super, diky 😅 😉

no hej krazu, take už ano čo alicka link dala....ale tie čo mame fotku boli v kauflande to asi neee 😀 😝

dididi30
24. mar 2009

alic, tie okuliare su super, len ci to dieta znesie na nose 😒

ja som za kvalitne okuliare aj pre dospelych, ale su drahe ako .. 😠

dididi30
24. mar 2009

jarus ja zas mam ten problem,ze cez rifle mi vytlaca,,pneumatiku,,vyzera to hrozne, ale volako to nejde zhodit 😖

dididi30
24. mar 2009

no a uz tu nikto nieje

alica147
24. mar 2009

😀 😀 😀 😀 😀 umelé prso 😀 😀 😀

ja malému tie okuliare asi objednám ked budeme v lete chodiť von mali by mať očká chránené

jaruš nepozeraj si ten album uplne mám z toho úzkosť jak hovado ☹ 😢

kostri
24. mar 2009

idem uz deturence,bo muz uz chrape na peknej posteli 😒 idem aplikovat stuple do usi 🙄 dobru nocku 😵

dididi30
24. mar 2009

no inak ja som tu kuk aj horsi album 🤐

alica147
24. mar 2009

a čo furt s tým máte e tu nik nie je šak furt sme tu 😀 😀 😀 😀

dididi30
24. mar 2009

jarus bru nocku aj ja idem, cize dobru nocku 😵

zuzpolka
24. mar 2009

joj,,, neopovažte sa hodiť link na ten album ☹ 😔 ja by som si to hned musela kuknuť a nechcem to radšej kukat 😢

alica147
24. mar 2009

jaruš dobru

didi fakt? radšej nehovor ani, ja viem že by sme nemali pred takými vecami zatvárať oči ale to je to najhoršie v živote čo sa môže stať 😢

zuzpolka
24. mar 2009

baby dobruuu nocku tym čo idete do hajan 😉

krazu
24. mar 2009

kostri, dado uz fici na UM 🙂

didi, kvalitne okuliare sa daju zohnat aj za celkom rozumnu cenu, take polaroidky nevyndu draho, dost zalezi na znacke

alica147
24. mar 2009

dobru odchádzajucim 😀

krazu a ako v robote, už ste zabehnutí? ok?

krazu
24. mar 2009

alica, ano uz sme zabehnuti, dnes som sa cely den v praci snazila tvarit ze robim 😀 😀 😀

alica147
24. mar 2009

😀 😀 aha 😀 😀 😀

zuzpolka
24. mar 2009

krazu, šak aj snaha sa cení 😀
lučim sa aj ja baby, idem kuk panelačik 😅
dobru nocku, pa pa

krazu
24. mar 2009

no inak je to hrozne ked sa clovek nudi a nema co robit 😀 😀 😀, aj ked by chcel

ozaj a vy s maminou ako, uz sa to polepsilo?

lola11
24. mar 2009

maly akurat mrnkal - dostal prso a uz zase buva - didi ja som asi tiez kukla aj ten horsi... 😖

alica147
24. mar 2009

jasne už ok, klop klop za to ja v robote sa nemám ani kedy tváriť musím stíhať, psychiatrie praskaju vo švíkoch 😖

krazu
24. mar 2009

aspon ti rychlo ujde den, ani neviem a uz prchas domov

lola11
24. mar 2009

alic ty si sestricka?

krazu
24. mar 2009

ups nevies 😀

alica147
24. mar 2009

loli hej 😀

alica147
24. mar 2009

krazu no to je pravda to je na tom super že mi rýchlo ide čas tak potom tak netrpím že som neni s malým 😖

lola11
24. mar 2009

a uz veselo pracujes, co? Tazko sa ti odchadza od maleho pravda? Ale co clovek narobi...

alica147
24. mar 2009

velmi velmi ťažko ale žial nemám na výber, máme hypotéku na byt a z materskej by sme nevyžili ani keby sme celý mesiac nejedli 😖

alica147
24. mar 2009

tvoj malý má také okále jak môj 😀

lola11
24. mar 2009

to je jasne, vsak preco inac by si musela ist do prace, ze? Nemyslim, ze je vela takych mam co idu rychlo do roboty lebo im decka lezu na nervy - ale poznam aj taku 😒 😒

krazu
24. mar 2009

lola, to si neviem ani predstavit, ja by som rada ostala s malym cele tri roky keby sa dalo 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre