Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

alica147
24. mar 2009

hm, tak to je smutné

krazu
24. mar 2009

no idem do hajan, pa

alica147
24. mar 2009

krazu pá

lola krásne fotečky si pridala 😵

lola11
24. mar 2009

hrozna tato doba, ze - uz sa neda byt pri detickach tak ako kedysi ☹ ja mam ale stasticko, ze pri malom ostanem ako dlho sa bude dat - buduci rok planujeme este surodenca - tak si pobudnem riadne doma 🙂 🙂

alica147
24. mar 2009

no ništ poberiem sa aj ja do sprchy a hajať dobru nocku všetkým 😵
ozaj dnes nikto neoslavoval?idem ete kuk

alica147
24. mar 2009

hm, tak asi nie 🙂 tak pa pa 😔

lola11
24. mar 2009

alic dik, dobru noc idem aj ja do hajan - ktovie aka bude noc, ze? pa, pa

wien
24. mar 2009

ahojte, ja len hádžem kontrolu, kým pôjem spať.
a môžete ešte viac závidieť, doobeda spal dokonca 3 hodky a to som ho musela milosťpána budiť 😲 a poobede som ho dala ešte raz spať a to pospal na prechádzke ešte asi 50 minút 😲 😲 😲 no som teraz ohromne zvedavá, kedy my budeme ráno vstávať 😅 tak dlho mi tuším nespal čo je na svete 😲 😲 😲
zajtra máme namierené k doki na kontrolu a zase kuknúť opatrovateľku.
didi, keď ťa z tej vody až tak naťahuje, že to tak dokončíš 😅 , tak by som tú kúru na tvojom mieste nerobila, hmmm? 😕

alic, to je len prečistenie vodou hneď zrána, to by ani pri kojení vadiť nemalo. veď pitie tekutín podporuje tvorbu mliečka, nie? ja som aspoň žiadne problémy nemala, keď som to 3 dni ráno tak pila.

krazu, aj davidko sa tak púšťa? marek sa hocikedy aj oprie o sedačku alebo tak a strúha machra 😀 a tiež občas len tak drží rovnováhu niekde úplne mimo, ale teda 30 sekúnd myslím nevydrží 😲

wien
24. mar 2009

samozrejme, že okuliare vikinke seknú 😎 😀 😀 pekné fotečky 😉

wien
24. mar 2009

nooo, kostri a ty si ako vedela, že ma hneď napadne, že myslíš umelé prso, ha? 😀 😀 😀 no zas som sa musela vyhihňávať, keď som si to predstavila 🙄 😀 takto na noc ma rozrušiť, zas nezaspím 😠
😀 😀 😀
a dobrú noc teda. kurník, zas meškám a tvrdnem tu jak prilepená. to že ste dnes toho nejako viac popísali 😅
papa 😉

lucia31
24. mar 2009

ahojte zienky🙂
kto ma umele prso?🙂
alica, u nas s tymi peniazmi podobne 😒 , hypoteka plus ine splatky, tak neviem, ci nepojdem od septembra do prace....ved mne ked nabehne na ucet ten rodicovska almuzna, tak mi aj hned rychlostou blesku zmizne, co mam trvale prikazy a to si este musim vzdy previest z manzelovho uctu nejaku sumu, aby bolo z coho...no, bieda...takze ak to bude neunosne, tak pojdem pekne do prace, nastastie som ucka 😝 😉 , tak o druhej maw. pol tretej budem vacsinou doma...
joj, krasne su tie nase detuchy 🙂 , neviem sa vynadivat na fotocky...
my sme ok,len na mna zase nieco priliezlo, nejaky bacil, ktory ma skriabe v krku a stekli v nose, ale nejako to hadam rozchodim...
no a Tamca uz konecne vravi MAMA 🙂 dopracovala sa k tomu od MNAM MNAM ..a strasne krici, sa jej to zapacilo, tak po nas pokrikuje, ked ju nahodou nechame samu v izbe...a normalne aj Janka chudaka taha, sklbe, bije, ked ma nieco v ruke, co prave ona chce...no, echt baba, musim ju nejako krotit, lebo nas nielen poje, ale aj sikanuje 😝 😀

lola11
25. mar 2009

jej luci ty si sikulka - aj ja viem obstojne sit, ale nemozem sa dokopat k vlastnej tvorbe 😒 😒 Inac som hore od pol 6 co u nas neni zvykom - dufam, ze ani nebude ☹ ☹ Pekne ranko prajem mamulam aj deturencom.

greguska
25. mar 2009

ahojte !

tak my sme včera predsa boli na nákupoch, trochu som sa vyvenčila 😉
som si myslela, že maťko tam zaspí, bo mu to tak vychádzalo, ale ten keď videl všetky tie výklady, svetielka, trblietky, tak bol vo vytŕžení 😀 boli sme aj na kávičku, teda tato mal a maťko mu zjedol ten keksík, čo k nej dávajú 😉 takže nakoniec vydržal nespať 5,5 hodiny 😲

dnes má zase nejaké papacie ráno, ale však chvalabohu, že mu chutí. aby ste mali predstavu, tak za 3 hodiny stihol zjesť, polovicu graham. rožteka s masielkom, 2x sa kojil a ešte spráskal celý menší via pohárik jabĺčka s banánom 😀 to asi dobieha včerajšok....

inak my sa tiež neľúbime s podbradníkom, tak sme občas uslintaný až po pupok.... 😀

a včera sa maťko prvýkrát sám postavil 😀 to mávame večer také seansy pri TV, on si s nami sedká na sedačke, a furt sa tam vrtí a musím ho postaviť, aby mohol stenu packať a včera sa mu to podarilo samému 😉

a som sa chcela spýtať, aký prášok používate teraz na pranie? keď už detičky papkajú, tak sa aj zakydkajú.... ja mám teda ešte lovelu, akosi ju nemôžem domíňať, ale s tou sa to nevyperie 😒

no tak už zase kričí, zas len pol hoďka, už aby sa zmenil ten čas a nastane zmena režimu 😠

greguska
25. mar 2009

a všetko dobré dnešným oslávencom a tiež mariánkovi k meninám 😉

my ideme do práce, tak sa možno stavíme večer, pekný deň všetkým 😉

lola11
25. mar 2009

ja uz periem s persilom - tiez nemozem minut lovelu, ale nastastie som kupila uz len to najmensie balenie. Persil ale ten sensitive - este som neskusala prat bodynka a pyzamka, ale ostatne veci v poho.

zuzpolka
25. mar 2009

ahojte... 🙂

tak poradnu mame za sebou, Viki sa troška bala dokiny tak si pomrnčala 🙂 Važi 8 740 g 😵

greguska, ja periem s persilom tekutym, ale čo ma Viki bodynka na doma su aj tak špinave 😕 😠 ona papa jak prasiatko 😀 a nejak to nejde vyprať 😠 teda nie všetko ale nejake flaky občas ostanu aj tak 😒

Viki teraz spinka zasa som ju dlho musela uspavať... neviem čo je s nou asi sa boji že jej niečo utečie ked bude hajať 😀
no ked sa zobudi ideme sa kupať, moc sa mi nechce , ale sa aj tešim 😝 😀 aspon skusime nove koleso 😀

a ešte som chcela , lucka... Tamarka bude tiež bitkarka? 😨 asi aj Viki, lebo ked sedela na vlačiku, tak prišla k nej sestrina mala o pol roka staršia od Viki a ona ju začala normalne biť , kričať a potom ju chmatla za vlasy 😕 🙄
chudatko Vanesska sa aj rozplakala ☹ sila ako sa taky krpci už vedia rozčuliť 😕 😅

zuzpolka
25. mar 2009

aaaa ešte všetko najlepšie dnešnej oslavenkyne Peťke a Mariankovi samozrejme k meninkam,,,, 😅 😉
vela, vela zdravička 😉

dididi30
25. mar 2009

ahojte

v prvom rade gratulujem mariankovi a mojmu muzovi k meninkam 😵 vsetko naj 🙂

wien, veru nebudem, sak som aj chora, tak nebodem si drazdit zaludok, ked tak zle znasam 😉

gregus ja periem v arieli, od zaciatku, najpr sme mali tien jemnejsi a teraz v pohode, pouzivam klasicky na biele a color na farebne 😉 no a ked su bodinka spinave nastriekam ich pred pranim vanishom, ale aj na to zabudnem, tak smola.....no sem tam pouzivam sliz, mam oho dost malo 😉

luci, jaj sak thomasko bije tamcu furt 😀 a aj tatka, kazde rano preventivne 😀

thomasko sa boji pustat, jedine,ze pri stati sa zabudne a stoji a dost dlho 😲 , inak tu pobehuje s tym hrackarskym tlacitkom, pekne s nim soferuje 😉 , len za on doslova lieta, on nechodka v klude 🙂

flori
25. mar 2009

ahojte 😉

tak mame po dalsom slnecnom ale chladnom dni,brr

gratulujeme Majkovi 🙂 a tiez blahozelam mojmu braskovi

dnes sa Rebeke podarilo zhodit mi ranajky,dala som tanier na konferenc.stolik,a kym som si umyla ruky,tak sa slecinka postavila a stiahla tanier na seba,pocula som buchot,okamzite som dobehla,mala sedela na zemi a natrety chlieb na nej aj s tanierom,stacilo len zahryznut 😀

a noc sme mali veselu,od cca 3tej do takej pol 5 Rebeka tlieskala a obojrucne na mna vykyvovala,spat ani nahodou,no mne do smiechu teda nebolo,ale nase deti sa chcu asi aj v noci zabavat,aspon poniektore 😀

periem v tide sensitive,a tiez mam vzdy zarobeny sliz na pranie,pripada mi taky jemnejsi

zuzpolka
25. mar 2009

ahojky 🙂

No my už hajame,,teda dufam 😀 ešte pred chvilou sa nejak mrvila a stavala v postielke 😠 ale už je tam nejake ticho 😅

boli sme sa kupať, bolo superne, skoro nikoho tam nebolo tak to sa mi lubilo 😅

mužík prave spravil večeru, pstruha zo zeleninkou 😝 tak idem papať 😅
a dnes mi došli nalepky na stenu čo som objednala tak by som chcela nalepiť,,,ale ešte sa kuk na vas 😉 🙂

greguska
25. mar 2009

ahojte,

zuzi, ja ti vždy "závidím", keď už vikinka spinká, to my sa akurát dostávame do švungu 😉

teraz sa ideme kupkať a uvidíme, kedy aj k nám príde sníček 😉

dnes tu bola prvýkrát susedka, čo býva oproti, už mi to bolo trápne, bo vždy nás odchytí na chodbe a vypytuje sa ako sa máme a tak, však je zlatá, to my sme takí anonymní, tak som ju zavolala na kávu. tak doniesla dokonca aj hračku a podkolienky pre malého, musela mať doma nachystané 😀 aspoň s malým pobehala a ušetrila mi na hodinku kríže 😉

no idem, bo nám už vodička chladne....

alica147
25. mar 2009

ahojte

všetko najlepšie Mariankom Lenkiným aj Didinemu Mariánkovi 😀

flori
25. mar 2009

greguska
my tiez teraz skaceme do vane a kedy zaspi??snad do 21 to bude

lucia31
25. mar 2009

ahojte 🙂
joj, zase som akasi chora, tak mi z nadchy slzia oci, ze ani nevidim, co pisam...
ja periem v slize a na skvrny zlcove mydlo, ja super...namydlit, nechat postat a potom dat prat a parada...
joj, ta moja tamca je ukricana, vkuse po nas pokrikuje, plazi sa po celom byte a najradsej ma kupelnu 😉 asi jej prisijem na teplaky a tricko take prachovky, nech zaroven aj postiera dlazku 😉

lucia31
25. mar 2009

pisam =pisem 😝 🙂 🙂

greguska
25. mar 2009

flori,
chodíme spávať okolo tej 21. teraz som ho už uložila, sa snažím mu to trochen posunúť, keď sa bude čas meniť, nech nejdeme tak neskoro. ale počujem, že tam ešte šantí v tej postielke, tak uvidíme....

luci,
skoré uzdravenie prajeme, snáď to nie je nič vážne.

dididi30
25. mar 2009

bry vecer 🙂

alic , dik 😵 😉 😀
flori, aj ja blahozelam tvojmu braskovi 😉

luci, no niesi sama, ja sa dusim uz 2 tyzdne 😝 skore uzdravenie 😉
my mame koberce(no anglicania 😒 😒 ) a este ked u nas otvorite dvere z vonka hned ste v kuchyni s obyvackou, akoze ziadna chodba, magori 😀 tak thomasko mava aj napriek moju neustalemu vysavaniu, take spinave pancuchy,ze az, proste sa to neda udrzat ciste a cistit tiez nie, to by sme zaplesniveli 😝 a dobre je to tak jak je.

inak baby, moze byt,ze som taka chorlava, bo kojim a neveriem ziadne vitaminy??

dididi30
25. mar 2009

no luci, ake pekne hracky a vak si usila, no teda, vyzera to krasne 🙂 a ze nestihas 😀 😀

alica147
25. mar 2009

Luci skvelé hračky 😵

didi je to možné,kup si nejaké calibrum mami

zuzpolka
25. mar 2009

taaaak už su nalepky nalepene 😀 tešim sa 🙂 išlo to celkom dobre, som sa bala že muž bude pindať ale v pohode 😀 😵

dididi, ja si myslim že hej,,,ved vitaminky treba 😒 a tym že kojiš ti ich asi maly berie z tela, či nie? 😲 ja neviem kedže nekojim ale možno to tak nejak je 😝

baby čo vam idu deti tak neskoro hajať,,,kolko spinkaju cez den??? lebo VIki malo, preto je ona už tak skoro ospala 😒

idem dať sprchu ale ešte sa vratim 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre