Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

zuzpolka
30. mar 2009
alica147
30. mar 2009

Maťka no tak to náš sa bojí a vždy sa tak rozplače že si poriadne možme vyfukať nošteky len v robote 😀 😀 😀

greguska
30. mar 2009

zuzi, idem na to 😉

alica147
30. mar 2009

no zuzi svetová je malá aj s havinom 😀 😀

Jaruš a hanulka sa ako má?a ty teraz nechodíš do roboty?

greguska
30. mar 2009

dobrá je vikinka, zachvíľu sa bude sama sprchovať 😉

greguska
30. mar 2009

adi 😀

kostri
30. mar 2009

ahojte zuzka,matka a andrejka 😀
mi pat minut nacitava stranku 😠 ma trtne 😕 😅
no sak ja som skoro zabudla-hanke sa prerezala dolna prava dvojka 😵 a ked sedi na serbli a dam jej hrazdicku,tak sa jej chyti a postavi sa 😵 ci to som uz pisala? 😕 🙄 😀
este sa stem opytat.hanka robi totok ze:da si ruky na usi a cochre si ich,alebo chyta sa za hlavu a kyve s nou,tak jej hovorim:jaj boze moja hlava derava 😀 ...neviete co to znamena? 😅
a asi sa mi zacala pytat na velku 😕 zacne byt taka nervozna,alebo aj vykrikuje 😀 dam ju na serbel,niekedy sa vykaka aniekedy nie 😕 ale napr neska,reku co je taka nepokojna 😕 ale nestelo sa mi tym zaoberat,som si citala letaky 😅 a viol bola v kostele 😅 tak som si lebedila 😅 a dojdem k hanke a ona uz kakala do plenky 🙄 tak mozno ma ohlasovala ze chce ist na serbel 😕 a ja som si ju nevsimala 😔 😅
ozaj,wien,to ozaj mozem davat mlieko?teda kravske? 😕

greguska
30. mar 2009

jooj, a musím sa vám priznať... dnes som akosi nemala čas sa najesť cez deň, som zjedla len raňajky a na obed jogurt. a keď som prišla domov z roboty, som ohriala parené buchty a zožrala som všetkých 6 😠 tomu sa povie životospráva 😠

zuzpolka
30. mar 2009

dakujeme 😵 😵 😵

alic a to mamaaaaaa pri plakani aj Viki robila a teraz už nejak mama nehovori 😖 čo to zabudla 😕 ☹ ???
jeeej ale je to taky krasny pocit ked sa tak maminkuje
😵

alica147
30. mar 2009

jaruš to aj mirko občas robí že kýva hlávkou z boka na bok 😀
no super že chodí už takto na šerblík ajmamina sa chystala vystihnuť Mirkovi že kedy len on nevím čo to má za mores kaká cez obed ked papá 😀 😀

a kravské mlieko nemôžes dávať 😕 to kde ste baby nabrali? mne doki hovorila že ak chcem malému dávať na noc krupicu tak jedine s umelým mliečkom

zuzpolka
30. mar 2009

greguska,,,,woooooooow že 6 😅 no čo šak to je dobrotka 😝

kostri 😀 no vidiš Hanka sa vypyta a ty nist 😀 no nabuduce budeš vedieť že ide kakušať 🙂 😉

greguska
30. mar 2009

jaruš. myslím, že pokiaľ hanička pri tom neplače, tak jej nič nie je, skrátka objavila nejaký nový pohyb, tak ju to baví a bude to robiť, kým ju to neprejde. a možno sa naozaj pýta na šerblík, však je šikovnučká
😉

aj maťko si občas čuchre ucho, neviem, či mu do neho nefúkam keď spíme k sebe pritúlení 😉

zuzi, to aj maťko má také ja tomu hovorím týždňovky. jeden týždeň vykrikuje mamama, ďalší bababa atď. tak neboj, aj viki sa vráti k maminkovaniu 😀

alica147
30. mar 2009

zuzi ja som to v prvom momente pochopila že hanka sa pýta a jarka nie 😀 😀 😀 😀 😀

alica147
30. mar 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 srandujem 😀

zuzpolka
30. mar 2009

jaaaaaaj a ešte k tomu mlieku,,,,,ja som počula aj čitala že ked sa začne už s jogurtami, može sa aj mlieko,,,,
ja som malej dnes dala do papy trochu ale prevarila som to 😒

alica147
30. mar 2009

my ešte ani jogurty nepapáme 🙂

zuzpolka
30. mar 2009

alic 😀 😀 😀 no neviem či sa kostri pyta 😀 😝

greguska
30. mar 2009

ja som zase čítala, že do vary sa už môže dať. čiže vždy prevariť 😒

zuzpolka
30. mar 2009

greguska, hej prevariť sa musi 😉 🙂
no napriklad tu šošovicovu minule som vyliala, bo som jej to s UM zahustila a bolo to sladke 😝 takže nabuduce dam normalne 🙂

greguska
30. mar 2009

a to som vlastne sa chcela spýtať, že čo papajú detičky cez deň. lebo ja mám pocit, že maťko je každú chvíľu hladný, tak furt čosi žuje. si zvykol na tie detské sušienky, ale nechcem aby to papal namiesto normálnej stravy.

my papáme cca takto, nočné kojenie nerátam, ráno mliečko, na desiatu ovocie, pri zaspávaní mliečko, potom obed - zeleninka, masko, poobede jogurt, kojenie, kaša, kojenie a medzitým tie sušienky.

lola11
30. mar 2009

alica no mame podobny problem - Kristian kaka vyhradne pri obede 😉 😉 ale aj rano, niekedy aj poobede - on si to rozdeli na viac casti 🙂 🙂 aby sa mama nenudila.

kostri
30. mar 2009

zuz aj hanka hovorila mama,teda kricala,ked ma nebolo 🙂 a teraz uz nie 😔 uz asi dva mesiace 😕
nechodim uz do roboty,sef nema pre mna robotu 😔
hanka je nastasie ok,myslim ze to vrackanie bolo len z toho ze to nestravila,som ju sprosto dala spat 😔
baby a blizi sa mi zaberak 😒 bo budeme aj my robit na dvore,ako wien,aj my budeme mat rozbombardovany dvor a hanka nebude moct vonku spavat,no budem ju ja muset naucit vo velice kratkom case spavat vnutri v postielke aj cez den 😖 ale ako? 😕
a inak,vcera spala len raz,hodinu apol.od tristvrte na jednu bola hore az do tristvrte na osem 😕 a vazne sa mi niekedy zda ze ked menej spi,tak je s nou vacsia sranda 😀 ked viac spi,tak je umrncana
a co sa to stalo lackovi?som to nejak prehliadla?vybil si zub?? ☹ ☹ ☹ malinky sikovnicek ☹ 🙂
a hanka ked si ju dam na kolena tvarou k sebe,tak ma pusinkuje na prska 😀 alebo hryze na pleco 😖 😀 ale zo vsetkeho najkrajsie je ze mi skloni hlavku na pleco a usmieva sa 😵 😵 😵
zuz video pozriem inokedy,ani tie minule som nekukala,ani matejkove ☹ o fotkach ani nehovorim ☹ strasne dlho mi to nacitava a aj tak uz musim ist spat ☹

alica147
30. mar 2009

jarka aj mirko posledné dva dni spal raz za den aj dnes mamine síce spal vyše dvoch hodín alebo iba raz cez obed 😕 a mne tak v sobotu tiež

loli čaves 😀

greguska
30. mar 2009

jaruš, tak budete chodiť na prechádzky, keď sa na dvore nebude dať spať. a robotu nech viol porobí 😝 😀
a dobrú noc 😉

zuzpolka
30. mar 2009

greguska my papame takto: rano mliečko, na desiatu ovocnu vyživku ( jogurt, alebo nestle puding)
pri zaspavani čajik, obed, 2 hod. po obede mliečko, neskor kašu alebo vyživku a na noc mliečko 🙂
a medzi tym tiež piškoty alebo rožtek do ruky ale z toho dokopy nič nezje 😒

dnes som jej napr. skusila natrieť syrom lučinou chlebik, pekne so ho nakrajala a všetko pohadzala na zem 😖

greguska
30. mar 2009

aj maťkovi sa stalo, že spal len raz za deň. teraz spáva 2x, dokopy dáke 2 hodiny 😉

a kaká kadejako, žiadne učenie sa nekoná 😉

lola11
30. mar 2009

pridavam sa do klubu - maly mi dnes spal na poobednej prechadzke 15 minut - takze to akoby ani nespal! Zeby bolo nieco vo vzduchu... 🙂 🙂

alica147
30. mar 2009

maťka my ráno kojenie, doobeda ovocie alebo výživa aj so sušienkami, obed a potom olovrant kojenie, niekedy ešte navečer kašička podla toho kedy ide Mirko spať ked ide o šietej tak ho len nakojím

alica147
30. mar 2009

aha no na chlebík som zabudla s tým ho krmim ked ja jem ked prídem z roboty tak to musí byť že musí papať so mnou alebo aj vonku v kočiku žuje chlebík 🙂

greguska
30. mar 2009

my ešte ráno spapáme aj rožtek, minule zjedol skoro polovicu, ale štýlom, že mama nakrájaj na malé kúsky, natri masielkom a strč mi to do pusy 😉
však on si na to nejako zvykol, že mu ja dávam do pusy, to asi nie je dobré, však ? ☹
tie keksy zje sám, ale rožtek mu väčšinou ja dávam ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre