Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

lola11
21. apr 2009

jeej krazu ty mas nove golfky od moon, ze? Ako sa ti pozdavaju? Ja tiez po nich pokukujem - riadne ich vyskusaj a daj vediet ake su, oki?Diky, dobru noc vsetkym

dudri
21. apr 2009

krazu tvoj golfky pekne ale vyzera ako sportiak...
chcela by som klasiske, 4kolecka....

dora01
21. apr 2009

boze, ja som zaspala pri telke 😕 😀

pekne fotecky, aj miauka pridala eliskine 😵

vav ake golfky moderneee, my mame maxi cosi, ale take klaska 4 kolecka, su podedena, ale svoj ucel splnia tiez 😉

tak dobruuuu 🙂

greguska
22. apr 2009

ahojte!

drobček zaspal, tak to hneď využíjem 😀
ale idem si popri vás, aj obed urobiť, bo keď nie teraz, tak už zase nebudem do večera poriadne jesť 😝

katka,
aj my sme kupovali nedávno golfky, síce používané, ale som s nimi spokojná. dajú sa polohovať až do ľahu, kolieska sú trochu odpružené, takže to s malým veľmi netrasie, keď ideme po zámkovej dlažbe a strieška sa dá sklopiť úplne dopredu, keď fúka, alebo keď mu chcem urobiť tieň 😉 a dajú sa poskladať jednou rukou, ale to by som tam nemohla mať tisíc vecí v tej spodnej taške 😉

greguska
22. apr 2009

a som sa chcela ešte spýtať, či už ste si dávali zapísať detičky do pasu, resp. či neviete, kde sa to vybavuje, či ešte na polícii, alebo už na miestnom úrade, či kam to chceli presunúť 😅

a druhá otázka, trochu od veci - tie silikónové formy na pečenie treba tiež vymastiť a vymúčiť, alebo tam nič nedávať ? 😅 😕

dora01
22. apr 2009

CAUTE

greguska, ja tak podobne, varim a teraz idem stiahnut dake fotky do pocitaca, mozno dnes dake dam do albumu, ak mi to nas nervos dovoli 😀

maleho si das zapisat do pasu na policii, tam kde sa vybavuju pasy 😉

ozaj baby, idete s drobcami toto leto na dovolenku? My zatial mame vybavenu kunovsku priehradu, je to pri senici, okrem nas tam idu aj svokrovci a muzove sestry s detmi a este daka rodina, tak to bude super, lebo nam bude mat kto postrazit lacka... 🙂 v septembri chceme ist este do chorvatska, ale na blink a samy, niekde oklie makarskej, ale to uz bude asi s lackom inak akcne 😀

greguska
22. apr 2009

ahoj radka 😉

my na dovolenku nejdeme, aj keď ja by som veľmi rada, ale finančná situácia nedovolí a pravdu povediac si to ani neviem s tým malým šidlom predstaviť 😉 ale chceme chodiť aspoň na chalupu, tam je fajn, pre malého máme taký ten malý bazénik, tak sa vybláznime aj tam. a k moru asi až keď bude väčší 😉
ale také ročné detičky už bežne chodievajú na dovolenku k moru 😉

to s tými pasmi, však to som nevedela, či sa to ešte stále vybavuje na polícii, lebo boli také info, že to chcú presunúť...

zuzpolka
22. apr 2009

ahojte 🙂

greguska, my sme davali malu do pasu min. rok niekedy na jesen tušim a ešte to bolo na policii 😉 🙂 teraz neviem 😒 ani som nepočula o tom že niekde inde to ma byt 😕
a na tu druhu otazku ti neviem odpovedať, to som ešte nemala 😉

dora, tak večer už hadam budu fotky pridane 😅
my na dovolenku ideme 5 oktobra,,,, ale to už som vam písala 😀 ale tiež sme povodne chceli isť v lete do chorvatska len sme si to rozmysleli, bo tam by sme išli sami traja a do Egypta ideme 3 rodiny s detmi 😵

greguska
22. apr 2009

radka, zlatý je lacko, taký lapaj vyzerá..... 😀

zuzi, však my máme tú formu už pár rokov, len v nej ešte nikto nepiekol 😅

greguska
22. apr 2009

drobec je hore, tak sa lúčim 😉

pekný deň všetkým !

dora01
22. apr 2009

zuzi, uz som pridala

greguska, hej, aj tvoj je zlaty 😵 . veru lapaj je riadny, zacnemu iskrit v ockach a uz aj nieco vyparati 😀

gabkazabka
22. apr 2009

Ahojte,trosku sa k vam votiriem,vidim,ze rozoberate dovolenky a pasy.....My sme pred tyzdnom vybavovali pasy,lebo nam skoncili platnost a ideme v lete do Talianska.Vybavovali sme to na policii,treba vam len rodny list dietata.Zapisali nam dieta obom zadarmo....a pasy mali prist do 4 tyzdnov,v piatok sme dali ziadosti a v utorok uz prisla sms-ka,ze si po nich mame prist... 😵 😝 😕
Inac,pozeram vase fotecky-prekrasne su deturence a ake sikovne 😕 .Aj my rozmyslame nad kupou nejakych golfiek,len nemam v tom prehlad.Chceli by sme nieco mensie na dovolenku ale za rozumnu cenu....neviete poradit?
A este som chcela,ze cumim jak puk na vase videjka,kde drobci uz chodia 😕 😕 😕 .nasa Nina sa boji pustat,len za rucky chce chodit a trosku pochodi aj za jednu,ale potom si sadne na zem a sup ho na styri....ale zato je sikovna,vie vela ukazovat-ako robi havko,kravicka,macicka,aka je velka,kyvat a hovorit pa pa,mama,tata,dede...a perlicka je vyplazovanie jazyka-to robi rada a casto 😀 .A este je podarena,ked kyve hlavickou nene 😵

gabkazabka
22. apr 2009

A ozaj,Didi tu dlho nebola,neviete?este je na Slovensku,alebo uz v UK?No,asi tu nik nieje,tak prajem pekny zvysok dna.Snad savecer zastaviiim 😵

alica147
22. apr 2009

ahojte 🙂
prišla som Hanulke pogratulovať k 10mesiačikom, nech je zdravučká a dobručká a peknučká jak mamička 😀 😵 😵 Miruško posiela božtek cmuuuuuuk

zuzpolka
22. apr 2009

ahojte 🙂

baby chvalim fotky 😵 zlaty su vaši krpci 😅

aj my s Vikinkou gratulujeme Haničke 😵 vela zdravička hlavne 😉

gabkazabka,,, dididi je asi na SK ešte 😒 inak by sa určite ozvala si myslim 🙂
a do Talianska ako idete? autom či lietadlom?

nam malu zapisali hned na počkanie do pasov, ked sme chceli len to 😵 😉

zuzpolka
22. apr 2009

inak zas som pridala foto 😀 😝 boli sme v ZOO 😅

a kde ste všetky, kukate panelak? ja tiež 😀

greguska
22. apr 2009

ahojte!

drobček až teraz zalomil, jooj, a to sme už mali celkom dobre nacvičené zaspávanie okolo 20.00, a zase sa vrátil do starých koľají ☹ teraz má opäť to blbé obdobie, čo sa spánku týka, že jeden denný spánok mu je málo, a dva veľa 😒

ááá, dnes je haničky ? tak všetko dobré aj my prajeme, nech len pekne rastie a robí radosť !

zuzi,
pekné fotečky, tak vikinka sa už takto vzdeláva 😉

gabka,
tak to je veru šikulka, náš vie akurát brm, brm, a to tiež len keď sa mu chce 😀 o zvieratkách ešte nemá ani páru 😅

greguska
22. apr 2009

ááá, ešte sa pochválime, už konečne vyliezol ten 8. zubček 😀 si dal na čas poriadne, a vikinka ako ?

greguska
22. apr 2009

a gali tuším písala, že idú na týždeň, takže by už mali byť v UK, ale možno si predĺžili pobyt na slovači 😉
snáď sú v poriadku a čoskoro sa ozve...

zuzpolka
22. apr 2009

greguska, no hej vzdelava sa 😀 ale tak híkala na všetko 😅 pačilo sa jej 😵 na buduce pojdeme na dlhšie, je tam aj pieskovisko a hupačky tak nech sa pohra, dnes sme toho moc nestihli, lebo už zatvarali 😒 😝
wooooow tak už budete mať ten zsubok? 😅 no my ništ 😖 asi skor budu vzadu ako ten 8 😕

a dididi len na tyžden išli? 😲 a kde je potom??? 😲 😀

greguska
22. apr 2009

no jasnačka, pieskovisko a hojdačky, to už aj maťko ľúbi, chodievame takmer každý deň 😉

a tie zuby, maťko ma zase začal hrýzť do ramena, tak kukám, že čo nové, a zúbok normálne už vonku, má tak odhadom asi 3-4 dni 😀 a ja mám na ramene 2 fľaky, akoby cucflaky, čo ma tak pohrýzol beťár. a neviem ho to odnaučiť 😠

greguska
22. apr 2009

no idem to tu povypínať, bo zajtra máme perný deň, najskôr dôjde jedna známa matejka poobzerať, to hneď zrána, na obed sa chystáme zase na kontrolu obličiek, dúfam, že už naposledy, že to už bude mať v poriadku, a potom do roboty a ešte hádam do večera aj piesok stihneme 😉

tak dobrú noc!

a pre istotu takto popredku želáme všetko dobré našim júnovčiatkam k meninám, teda jurkovi a marekovi, nech sú zdravučkí a peknučkí 😉

zuzpolka
22. apr 2009

hi hi 😀
musi vyskušať zubky 🙂
no ja som zvedava kedy Vikinke vylezie ten zub 😒

nejako mi blbne konik, alebo cely internet neviem 😠 😠 😠

zuzpolka
22. apr 2009

aj ja idem , bo nemam na to nervy 😠 mi to načitava 10 min. 😠
tak dobruuu nocku a nech vam kontrola dobre dopadne a ozaj bude posledna 😉 🙂

wien
22. apr 2009

ahojte!

všetko naj hanke k 10 mesiacom 🙂 nemalo ešte nejaké dievčatko v rovnaký deň výmesačie? 😕
nechce sa mi to hľadať.

greguska, že 8 zub 😲 😲 😲 to mu vyliezajú po dvoch, či čo? 😲 😀
ja mám doma jednu silikónovú formu. treba ju vymazať olejom len prvý x a potom myslím nič. tuším sa ani nevysýpa. šak už ani neviem. ale ja mám takú formu ako na biskupský chlebík a spokojná som nebola. asi v tom neviem piecť. čosi som v tom piekla a okraje boli hotové a v strede to bolo surové 😝 odvtedy som to už nevytiahla 🙄

viki sa už tak páčilo v zoo? my sme ešte neboli, lebo môj mangel zahlásil, že z toho ešte nič nebude mať 😅

didi je už určite doma a len nás špehuje 😠 😀

idem ešte dač popísať a prchnem do postele. povinne som hore, lebo som nejako pozabudla marekovi na zajtra navariť obed 😅 papa.

zuzpolka
23. apr 2009

ahojte 🙂

wien, maš pravdu, ešte Michell včera mala 😲 tak dodatočne všetko najlepšie 😵

a dnes ma Marianko, tak mu želame tiež všetko naj. a vela zdravička 🙂 🙂 🙂

wien, ja som si tiež myslela že nebude Viki z tej ZOO nič mať, ale tak sa jej všetko pačilo a sledovala o dušu 😀
no aj keby nemala, nevadi ja rada chodim do ZOO 😀 aj ked sme nemali malu sme s mužom sem tam išli 😝 😅

a ozaj greguska,,, dnes som Viki kukla do pusy a tiež jej pojde ten 8 zub 😲 😀 tak predsa 😅 asi sa s Matkom dohodli 😀 😵

a čo dnes budete robiť? počasie o ničom tak my asi budeme doma 😒 počkam kym pride tato z roboty a pojdem asi žehliť 😝 mam toho dosť 😠

zuzpolka
23. apr 2009

hmmmm nikde nikoho 😒 ☹
pojdem obed navariť 🙂

ešte som chcela, baby chodite niektora na bicykel s deťmi??? 😕
dnes nam dovezu bicykle čo tato objednal 😅 som zvedava či sa bude malej pačiť 🙂 sedačka prišla včera 😅
jej ale bojim sa, šak som nesedela na tom ani nepamatam 😕 😕 😕 😝

dora01
23. apr 2009

ahojte

nam nejde voda, tak tu kusokod panelaku stoji poruchova sluzba, tak som zvedava kolko to bude trvat, vyzera, ze to tam idu rozobrat a rozkopat na cucky 😀 . doma mam len flasku dojceneckej vody. takze ja nevarim, lacko bude mat hippku 😝

zuzi, a ake bicykle ste objednali? lebo my tu zhaname daco v cyklo obchodoch v pezinku, ale stale sme sa nerozhodli, ci trekingovy , krosovy alebo horsky. myslim ze jarus pisala, ze malu vozi a sa jej to velmi paci 😉 Vsak neboj, bicyklovat sa neda zabudnut, teda dufam 😉 😀

dora01
23. apr 2009

vsetko najlepsie mariankovi, posielame boztek 😵

ste sa pytali na galinu, mne sa zda , ze pisala, ze idu az na 3 tyzdne, ale mozem sa mylit 😝

zuzi, super napad so zoo 🙂

dudri
23. apr 2009

ahoj mamicky 😉

Katka spinka a ja obedujem rizoto
Dakujem za poradu o golfky

Vcera sme cestovali, uz sme doma a okamzite sme spravili s manzelom postielku zabradlie ☹ a som nastavila babyalarm . Katka sa zobudila o 0.30h(som bola hore 😎)spala az do7h.

Dnes rano sme boli u lekarky-na kontrolu (minuly tyzden -pohotovost-vysoka teplota) pytala som moze jest jahody, moze ale postupne... a kukla som obchod s kocikmi...a golfky...maly vyber...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre