Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

zuzpolka
1. máj 2009

wien, velmi mu to svedči teraz maličkemu 😵 fakt 😅 peknučky je 😉

dididi30
1. máj 2009

ahojte

no vien,ze si nahodila temu strihanie 😉 teda uplne inac vyzera malicky 🙂 ja uz tiez rozmyslam nad strihanim, lebo to ma kadejake, konce sa mu kucierkaju, ale zlaty je, len neviem ci mu to nevadi, lebo ofina pomali v ockach a furt je v uskach, ako keby ho tie vlasky svrbeli 😒
lenze vraj do roka sa strihat dieta nema, ani neviem preco 😠 tak pockame , mozno mu necham dlhe vlasy 😀 😅

zuzka, teda viki je sikulka, ja som to vedela, ja som ti ravela,ze ona bude skoro bezkat a pekne to oslavte , nech sa tych 10 mesiackov zapamata 🙂

zuzpolka
1. máj 2009

dididi dakujeme 🙂
ano viem že si to vravela hi hi 😅 no len aby sa niečoho nezlakla a neprestala si sama vykračovať 🤐

pridala som nejake foto a videjko bude za chvilu 😵 kto chce kuki 😀

dididi30
1. máj 2009

zuzka ja som foto videla, fesanda, uz kocik mozes vyhodit 😀 a ozaj sak ty uz aj pomaly trojkolku mozes zhanat 😀

zuzpolka
1. máj 2009

dididi,,, 😀 nooo zas tak ešte nebehame 😝 😀 ale aj to bude 😵 kočik si ešte užijem 😅

dididi30
1. máj 2009

zuz, no parada, teda viki uz ozaj chodi, sikula 😀 boze ved ona tam vyzera na rok 😀

zuzpolka
1. máj 2009

neviem kto tu minule dal ten dobry tip na sviečkovu,,, zajtra robim aj ja 😅 spravim pre nas a bude aj mala mať 😵 som zvedava 🙂
dnes som robila masko na hrašku a tarhonu a chutilo 😵

dididi30
1. máj 2009

my sme mali nove zemiacky so smotanou, plus rajcinku nakrajanu a syr 🙂 ja som mala mcdonald 😝 😀

zuzpolka
1. máj 2009

dididi 😠 zasa mekaaaaaaaaač??? 😀 aj ja chcem 😝
a ty už davaš v pohode rajčinky? 😕 už možem dať???
inak Thomasko je tušim viac a viac cela mamina 🙂

graziela
1. máj 2009

Zuzpolka,
nooo, tak na vasu Viki sa asi nikto nechyta 😉 Ale zasa nechcem krivdit dalsim sikovnym junovciatkam, ved pravda je, ze nie vsetky tu maju videjko, vsakze? 😉
Nas Jurko dnes vecer zaspal bez cicika...normalne to nechapem...nechcel vecer ani kasicku papat, zjedol asi tak polovicu, manzel krmil...no, potom sme odsavali sopliky, spreje a uz bol z toho cely taky zmoreny, ze ani cicik nepotreboval a hned aj zaspinkal...no, cicik vlastne odmietol, parkrat mi donho zahryzol a dost...inac, vsimla som si, ze vzdy robi taketo opletacky s cicikom, ked mam menzes...ja som to aj kdesi citala, ze pocas MS ma mliecko inu chut, inu kvalitu a pod., ze vela babätiek vtedy odmietaju cicik...
Ja som dnes mala opät vypekaci den...ostali mi banany, tak som urobila take nieco ako nanukove rezy, ale piskot som natrela dzemom, na to dala banany, potom plnku zo zl. klasu a cokopolevu...a vydaril sa celkom ok, najskor som sa bala, ze sa mi sekla plnka, ale je mnam...len neviem, kto ho teraz zje..cely plech...je dost sladky...nechcete prist niekto na navstevu? 😲

graziela
1. máj 2009

Zuzpolka, akoze si robila to mäsko na hrasku?
Ja som dnes robila taku akoby hrstkovu polievocku...dala som varit mrkvicku, potom miesane strukoviny s krupkami (kupene v sacku na hrst. pol.), zemiaciky, por, a nakoniec som dala mlieko so solamylom+trosku majoranky...Jurko spapal vsetko rychlosotu blesku a aj ja som si dala, dosolila som si a celkom chutilo...ostane aj na zajtra...

graziela
1. máj 2009

No, vy ste uz isli zasa hajat?

zuzpolka
1. máj 2009

grazi dakujeme 😵 😉
a je pravda že nie všetci maju videjka 😉

no masko na hrašku,,, udusila som masko morčacie v troche vody, potom som pridala hrašok z konzervy a zahustila mukou 😅
a bolo to masko zo štavičkou a hraškom a k tomu tarhonu som spravila 😵
Pre nas to robim tak že na cibule osmažim trošku masko osolene, okorenene, pridam trochu vody a dusim,,,a potom tiež hrašok a vodu s mukou zahustim 😉

dididi30
1. máj 2009

zuzka hej, cela mamina? no ja to furt vravim a muz hned ,ze to je cely tatko a prdlajs 😀 no jasne,ze ma nieco od tatka, ale o tom potom 😀 😉
no hej sak rajciny sa davaju do vyziv, sice varene, ale sak kulilincek mu neublizi a to fakt pre chut 🙂 take male dobky som mu davala, mozno 3 kusky? ja pomaly pridavam vsetko, citrusy vynechavam, plus jahody, coko a tak, ale ostatne hajde do pusy 😀 😉 jasne nesolim a necukrim, ale sak sem tam sa aj take hodi do pusky, ale to len kostovka 🙂
grazi, no ja neviem ja ked mam mendzes vobec sa malemu neuraci menej cicat, on cica furt a tusim viac ako predtym 🙄 fakt ja uz neviem ako to obmedzit, on ma uz taky rozum,ze az, sakra, nemozem mu to zatrhavat bo nenormalne place a zas nechcem aby na mna zavolali socialku,ze ho bijem ci co, lebo tu je to strasne prisne, huza 😒
tak musim vydrzat 🙂
juj a nanukove rezy, hod jeden 😀 😝
ozaj pytala si sa,ze kedy ma tamca 6 rockov, no tak bude mat v auguste25teho ona je posledna co oslavuje narodky v triete 😀 aj to cez prazdiny, takze ziadne party sa nekona, len pre nas 🙂
a bicykel hrdzavie v sope, totizto ona sa nechce vobec bicyklovat ani korculovat, nebavi ju to, cela mama 😀 🙄 , muz vravel,ze prestrieka na modro a snad ho znici thomasko 😀 😀

dudri
1. máj 2009

ahojte baby 😉
sme u rodicovi, predvcera sme cestovali, vcera odpojil net 😠

gratulujeme viki k 10.mes. a sikovna, pekne chodi

vtedy som nic nedala olovrant len kojit 😕 , zajtra podam biely jogurt Probio+ovsene vlocky... a este mame jahody

obed polievocku z mrkvy, brokolicy,zemiaku+kukur.krupicu
wien pisala svieckovu omacku

stale chodime vonku, furt spieva aaaaaaaaaaa

boli sme pozriet na dvore sliepky, Katka sa usmiala... mame 2 ml.zajaciky-nepozerali sme, lebo smrad 😝

este nemam mensez

zuzpolka
1. máj 2009

dididi ja mam 24 augusta 😕 😀 tiež som oslavovala cez prazdniny vždy 😖 🙂

dudri
1. máj 2009

mne sa nepodarilo vlozit do PC video

zuzpolka
1. máj 2009

dudri dakujeme 😵
hej, wien pisala za sviečkovu 😵 potom som si spomenula 😀

dididi30
1. máj 2009

durdi a ty davas jahodovy jogurt? 😕 ja som este nedavala, alergen tam je, ci to nevadi v jogurte? 😅
a ozaj ty ako vyvaras,ze polievocku z mrkvy, hm ja len druhe varim, polievky mame len v nedelu, mne to thomasko nedovoli, on by sa len na rukach pestoval 😒 🙂

dididi30
1. máj 2009

zuzka tak si na teba spomeniem , ked budeme oslavovat, xixi 😀

inak som tu dlho co? aj ja sa dudujem, ale idem hajat dobruuuuuu 🙂

dudri
1. máj 2009

didi , osupnut jahodu jadierka. len 1 jahoda. potlacit jahodu-na kasu do jogurta 😎
mne doktorka vravela mozem podat, ale postupne...
varim striedavo 2dni-zelennovu polievocku, 2dni masko
😉

dudri
1. máj 2009

sladky thomasko so sponkou

dudri
1. máj 2009

jarka, rada precitam tvoje prispevky ako so svokrou 😵 😎

dididi30
1. máj 2009

katka hej? a ja sa bojim vidis, tak snad v jogrute nevadi nie? 😉 ta jahoda myslim 🙂
thomasko vyzera ako dievcatko, ze 😀 mama si robi strandu 🙄 😅
bru bru nocku 🙂 😵

aida
1. máj 2009

zuzi to moje krsnatko je teda sikovne 😀 zachvilku bude behat za Vaness ako gula, 😀

zuzpolka
1. máj 2009

ja som tiež davala malej jahodu,,,,ale ani nechcela 😖 ani melon nechcela.... neviem ale nejak to ovocie vypluva,,,, 😔

zuzpolka
1. máj 2009

dididi dobruuuuu 😉

no Ada ty čo tu??? 😕 hi hi kukla si video??? 😀 no už sa možu nahanať baby 😅

dudri
1. máj 2009

nevadi, postupne pridavas ovocie... prvy krat

aida
1. máj 2009

som ta tu videla a pozrela som si videjko je super 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre