Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

zuzpolka
6. máj 2009

ahojte 🙂

wooooow dalšia tehulka 😕 😀 super, gratulujem michell 😅

ako sa dnes mate? 🙂 ja mam hnusnu migrenu 😠 ☹ včera som dostala kramy, tak asi z toho 🙄
Viki teraz spinka, tak to využijem a trocha si zdriemnem aj ja 🙂

choručkym skore uzdravenie 😉

kikaamajko
6. máj 2009

Michell gratulujeme 😀 😀 😀 😀 Tak nech ste zdravý, a všetko dobre dopadne, a nech ti detičky robia radosť 🙂

ribizek
6. máj 2009

No vidíte, už sme tri. 😀

flori
6. máj 2009

ahojte 🙂

dudri
manducu mame uz asi 3.tyzden,mala je kazdu chvilku v nej,ved teraz ju ustrazit je nad moje sily,najma ked sa ucime s juliou do skoly,dam ju do nej,pozera do zositov,pocuva,alebo ked vybehneme von,to v manduve vydrzi dlhsie ako vo vnutri v byte
mame tu bordovu,co je bezne v predaji
moj muz,ked videl manducu nazivo,tak povedal,ze za toto tolko penazi??no v tom stave vybalenia z vaku to vyzera nevabne,ale nosi sa v tom naozaj dobre,mala som aj nosic chicco,ale to nosenie v nom katastrofa,a zo zdrav.hladiska to ani nepisem
ale po pravde satka sa mi nosi pohodlnejsie,je variabilnejsia,ochrani dieta pred vetrom a krasne sa v nej prituli
pri druhom dietatku ju urcite vyskusaj,je to diametralne iny pocit

gali
obcas chodim do temy nosenie deti a sem-tam nakuknem do t.alternativne mamy,tak tam chodi aj weroni,preto tie info

grazi
k tomu odstavovaniu,rebeka zacala pit menej mlieka,myslela som,ze mlieko uz nemam,ale po stlaceni doslova striekalo,urcite ho vypila malo,lebo bola hladna,tak ked sa to uz castejsie opakovalo,musela nastupit flaska s UM......a zacalo sa to tak,ze odmietala pit cez den,potom uz aj rano,o par dni vecer,asi tyzden pila este krasne v noci, no a potom doslova utalo,nic,ani noc,ocuclala,zahryzla a bola po kojeni
teraz odsavam,je to len take symbolicke mnozstvo,tak to ma len na zapitie alebo do kase

blahozelam tehu-maminkam /ribizek,michell/,nech je vsetko v poriadku a vela zdravicka

michell13
6. máj 2009

diki babulky, dufam ze bude vsetko ok
flori a tebe chce byt v tej manduche? mne jak zacala chodit Michelle tak ju vobec nedam do kocara, ale neviem ci by sa v tom nosila? mozes ju mat aj spredu aj zo zadu?

flori
6. máj 2009

michell
nosim aj,aj
ma chvilky ked v nej nechce byt,je napr. hladna,alebo ma chut objavovat,ale vonku pri chodzi je to v pohode,v nedelu sme boli na vylete a dedko ju v nej nosil asi 1 hod az zadriemala
ja som ju kupila prave kvoli vyletom a turistike na leto
ale vzdy ju/manducu/supnem aj do kocika,ked kocik prestane bavit,rebeku prelozim do nej
bola som ju pred kupou vyskusat priamo u predajcu u nas v tn za mostami

dora01
6. máj 2009

ahojte!

takze dalsia tehulka, michell gratulujeme 🙂

graziela,
mne tiez maly najskor len preferoval jedno prso a potom mi ho iba tak zuzylal, ked som vytiahla flasu, tiez sa isiel za nou potrhat, ja som toho mliecka uz nemala moc, varila som si salviovy caj, neodstriekavala som, ked ich stisnem, tak s=z nich este vystrekne, ale to sa strati samo....\

cerazette beriem aj ja, ale posledny mesiac mam furt dake spinenie,lebo uz som malo kojila a teraz uz nekojim, takze ak sa ti maly odstavuje, nebud potom z toho prekvapena, mne to uz lezie na nervy, ale co mam robit ked maly je bud chory a ked bol konecne zdravy a vytrepala som sa na gyndu, tak mali dovolenku, teraz je zas nasopleny, muz tiez beha po doktoroch, spravila sa mu taka velka hrca pod krkom, tak beha po doktoroch, zajtra ma ist na sono, lebo nikto nevie co to vlastne ma. ja sa bojim. 😢

leni, aj my sme mali otras noc, furt mu tam cosi chrchoce, kaslal, tak nemohol spat, zuby tiez naliate, ale kedy budu vonku to som strasne zvedava 😠 😀

dora01
6. máj 2009

lenui, kika je uz v puberte? jejha, nejak sa to stale posuva... neboj, ona sa hadam unormalni 🙂

dudri
6. máj 2009

gratulujeme dalsie tehu 🙂 ,
radsej pockam po 2rokoch, lebo chcem ju uzivat moju malu kazdu chvilu...aj kazdu sekundu...
moja rozkosna Katka

niekto odsavi mliecko -dojcenie, plakala som 😢 .,

boli sme sono oblicky, je O.K, len cakam vysledok moc ...
o polnoci sme nemohli spat, asi 1 a 1/2h, ked som ju kojila a spala...vlozila som do postielky a niekolko minut, zase hore zobudila, opakovalo asi 5x 😠
Tak sme spali spolu do rana 😵

dudri
6. máj 2009

ked som pri PC , katka spi, ja nieco papam 😎 aj vecer-krupicova kasa, neviem zbavit kasu 😝 milujem mnam
ale nejem denne, asi 4-5xtyzden

dudri
6. máj 2009

flori, ked budem mat druhe mimino tehu, hned objednam babysatku 😉 , aby som mohla precvicovat uviazat 😅
aj latkove plienky od 6mes-prve prikrmy. kvoli stolicii 😀

davno som prihlasila facebook, som zvedava co je to, ale nejde... v sobotu pridu k nam na navsteve kamaratka s rodinkou, mi ukaze ako...

dudri
6. máj 2009

flori, tiez moje rodicia nepochopia preco kupujem drahu manducu, existuje lacny nosic 😝 ...
dakujem za poradu aj vlastnu skusenost a poviem ich lacny nosic nanic

dudri
6. máj 2009

kuk nove fotky LATKOVE PLIENKY, ale postupne fotim, len som ju fotila chvilu .este nelatkujem, je chora, ked moc je v poriadku, potom supnem.ju ..stale cakam, a kazdy den otvaram skrinu a pozeram krasne ukladane plienky..., najviac sa mi paci BL Bamboo, teraz ponuka novu plienku este lepsiu 😠 😎 , hm...www.plienka.sk

dudri
6. máj 2009

hmmmmmmmmmmmmm 😕 nikto so mnou pisat
tak papa 😉

poobede pride navsteva...

jana3
6. máj 2009

Ahojte...
juj strasne dlho som tu nebola...
a pocuvam, ze tehulky jeeee, aj ja chcem🙂 mozno v lete;)
Mala este nechodi sama, ale popri nabytku a stvornozky sa dostane kamkolvek. Odstavovat sa zatial nechystame, aj ked cez den ju kojim uz len raz, maximalne dvakrat, vzdy pred spanim. Aj sa toho bojim, lebo mala mi nezaspi inak ako na prsniku:( Ale zatial to neriesim.
Majte sa pekne

greguska
6. máj 2009

ahojte mamičky a detičky!

my sme si dáko predĺžili ten predĺžený víkend, a až dnes sme sa vrátili z chalupy. bolo super, aj maťkovi sa ľúbilo, len ja sa už ani nikdy nenarovnám. celý čas sme behali po vonku, ja samozrejme v predklone 😝
ale čo ma teší, maťkovi sa tam dobre spinkalo, však čerstvý vzduch a zavreté okenice - čiže tma jak v rohu spravia svoje, tak sme pekne spinkávali aj do 8.30 😀 ale svoje cuckacie prestávky si neodpustil 😅

dodatočne gratulujeme všetkým oslávencom, aj gali k meninám, aj detičkám k pokrokom.... už sa nám to tu pomaly "rozbieha" 😉 maťko sa zatiaľ všade stavia, a behá okolo nábytku, pustiť sa ešte neodvážil. a stále si niečo "vyspevuje", aj keď mu nikto nerozumie 😉 a začal robiť brm, brm, teda to robí už dlhšie, ale teraz k tomu pridal aj palček, čiže si brnká po pere a robí brm, brm, zlatý je....

a tiež blahoželáme tehuľkám, nech je všetko v poriadku.....

čo sa kojenia týka, sa rehocem, ako tu tuším lenka zahlásila, že bude kojiť do puberty, tak u nás to presne tak vyzerá. keby nemusel iné papať, tak by len na prsku bol 😀

no už viac nenapíšem, bo malý je nervavý, ale snáď sa sem čoskoro zase dostanem, však sme mi na tej chalupe chýbali 😀

greguska
6. máj 2009

a ešte som založila III. pokračovanie, tak sa pomaly presuňme tam, aby nás nezrušili 😉

janocka
25. jún 2009

ahojte.... len pre info, ze napriek tomu, ze uz mate nad 10 tis. prispevkov, nemusite si vytvarat novu temu
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
moj prispevok z 12. jún 2009 o 15:10
(ak ste to uz nahodou citali, tak tuto spravu ignorujte, pisem to preto, ze mam pocit, ze to nikto necital).
dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre