Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

zuzpolka
16. dec 2008

inak kostri ...v teme BABATKA je aj tema čo zo svokrou 😀 ja si to čitam pravidelne 😅 😀
a mam vela spoločneho s tym čo si tam baby pišu 😖 😒

kikaamajko
16. dec 2008

Andrejka nič si z toho nerob ja tiež každého buzerujem ked má malého na rukách. Ja som na to alergická, nikomu ho nechcem dať a ked ssa inak nedá tak iba striehnem ako sup, Ivanka Švehlová je proti mne slabý odvar. 😀 😀 😀

pondelok
16. dec 2008

dobre babulky dik za rady tak este pockame, idem balit darceky lebo ich mam plnuuu detsku a v piatok k nam pride spat mama, tak aby mala kde pa zatim

alica147
16. dec 2008

zuzi v tej teme by sme sa asi všetky uživili 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alica147
16. dec 2008

no ved ani tak strašne mi nevadí ked ho pestuju(chvilku 😀 😀 😀 😀 )ale vadi mi ked ho ocmulujú 😠

zuzpolka
16. dec 2008

ali, to teda ano,,,, 😀 bohužial ☹

kikaamajko, ja to iste, už si pripadam že som šiši 😕 😝 ale asi to je normalne 😖 😀

zuzpolka
16. dec 2008

juuuuuuj alicka to cumlovanie 😠 😠 😠
vieš čo ma štvalo? ked jej išli dole zubky svokrovci jej furt pichali prsty do pusy a skušali 😠 😢

zaza_na
16. dec 2008

baby? tabulka? kukate? 😕 😝

zaza_na
16. dec 2008

zuzi, to by som aj ja nervacila 😠 to by mali zakazane 🙄

zuzpolka
16. dec 2008

zazi ja som kukla ved som aj napisala že suhlasim aj s tymi fotkami 😕 😀 a že supeeeeeeeeeer 😅

zuzpolka
16. dec 2008

zazi, ked ja som taka truuuuuuuuuba ja nemam odvahu nič povedat 😠 😠 😠

kostri
16. dec 2008

jaj a zabudla som
gali,mala papala vcera kupovany prikrm zemiak s morcacim masom 😕 od ukonceneho 4.mesiaca.dokopy nic z toho nezjedla ale isto je to uskodilo,prvy krat jedla maso 😢 a ked som jej vecer isla davat kvapky sabsimplex s lyzickou,uplne sa branila,aby som jej nic do pusinky nedavala 😕 az zatinala zuby 😀 aj na prsko aj na cajik..
andrejka ahojcek 🙂 tak som to uhadla,ze mirusko to zvladol! 😉

zaza_na
16. dec 2008

ja mam u svokrovcov hovorcu manzela. nastastie sa zhodujeme, tak on ich upozorni, ked sa nam daco nepaci 😀
hej zuzi, viem, ze ty si kuk. citala som. diki 😉 cakam na komentareod ostatnych, nech mam viac nazorov a potom sa mnozem do toho pustit 😝

zuzpolka
16. dec 2008

zazi, moj muž si taketo veci nevšima, on sa nad tym vobec nepozastavuje 😔 😖

alica147
16. dec 2008

zazi tabulka super,ja nemožem moc hovoriť do toho či tie fotky vymazať bo moje su tam neni ale určite by tam radšej mohli byť detičky ako bruška 😀

zaza_na
16. dec 2008

alica, dik 😉 ale vsak keby ste chceli bruska, pridali by sme aj vase. ale myslim si, ze kazdy sa bude uz radsej divat na deticky ako brucha 😀
alica, zlaty smejko je ten vas Mirko. ja stale pokukujem po tych tvojich kolazach. 😝 ako sa ti podarilo dat niektore fotky do rohu mensie a ostatne vacsie?

zaza_na
16. dec 2008

inak alica, ja ked si upravim fotku napr. na sepiu, tak mi to v tom programe ostane take a pvodnu tam uz nevidim, aj ked v albume ju mam. tak neviem preco 😕

emmillya
16. dec 2008

alica, zaza_na kolaze su fakt velmi pekne, ste velmi sikovne... 🙂

alica147
16. dec 2008

emiily dik 😉
zazi to ešte presne neviem 😀 😀 nejako sa mi to tam urobí 😀pošlem ti ip 😉

dididi30
16. dec 2008

zazi aj ty mas pekne kolaze, pomaly dobehnes aj alicu 😀 😉

zazi tabulka je tak ako ma byt 😉 no a miesto tych brusiek, budu dobre nase deturence od pol roka, teda ak to mas tak v plane 😉
to by bolo nacase nejaku cacanu fotecku urobit, musim thomaska nejako vycackat , urobit copiky, dat pekne satocky a cvak 😀 😀 😀 😀
ale nie kupim mu oblek 😲 😀 😀 😀 😀 😀 😀

adi, kika dik za rady 🙂 uz som mu to natrela harmancekom a striekla mliecko a thomasko sa jedoval a pusu otvaral,ze ci neviem trafit do pusinky 😠 😀 😀 😀

zaza_na
16. dec 2008

emmillya, jeeej, ani som si nevsimla, ze mame dalsiu novu junovku 😉
robili sme si spolocnu tabulku, tak ak xces, pridame aj teba do nej 🙂

alica, diki. tak uz sa tesim. budem zase skusat, ked budem mat cas. dakujem za pochvalu. alica, uz ti dycham na krk 😀 ale kym ta co i len dobehnem, to este veeela casu ubehne 😀

didi, veru, saticky navlec a sponku do vlasov 😝

alica147
16. dec 2008

zazi didi 😀 😀 😀 😀 😀

kostri
16. dec 2008

gali 😀 😀 😀 inak ja malej sreknem preventivne do ocka,ked sa odtiahne,padne mi klobucik a mliecko striekaaa,kade tade 😀 😀 😀 mala cela od mliecka 😀

zuz inak perfis mailiky 😀 som sa narehlila 😀 😀 😀
uz mlcim o svokre 🤐 bo toto tema o babatkach 🤐 😀

zazi tabulka ok,fotku tam ja nemam ani jednu 😔 a ani neviem ako ti ju poslat 😅 dam do albumu svojho a ty si ju odtial prehodis? 😕 ja sa v pc vobec nevyznam 😅

alica147
16. dec 2008

a ja mám kde mailíky????????????,, 😠 😀 😀

dididi30
16. dec 2008

zuzi alica 😀

juj adi jarus, dik za emailiky 😵 kedy ja dajaky poslem?? 😀 😝

jarka, sak aj ja nebojaj, ja nemam vobec klobuciky, tak si to vies predstavit, sedacka a tapacir na aute ostriekany, sak to nejde ani umyt 😲 😀 😀 😀 😀

hej veru a zuzpolka poslata aj mne, som sa nasmiala aj mala kuk 😀

zaza_na
16. dec 2008

kostri, hej. len daj do svojho albumu a ja to potom len skopcim 😉 ty mi potom posli len link na tu fotku do IP.
keby bola moc mala, dam vediet 🙂 moze byt? 😝

babenky, tak si dame miesto brusiek fotky babatiek, ked sa narodili?
a do druheho albumu potom fotecky, ked mali pol roka?

krazu
16. dec 2008

ahojte 🙂

zazana mam rovnaky nazor na jun-tabulku ako alica 🙂 😉

emmillya
16. dec 2008

zazana, vdaka rada sa pridam, poslem ti udaje do IP 😉

alica147
16. dec 2008

zazi jasne 🙂

alica147
16. dec 2008

dora kukuč som fotky to vážne takto lacko macko? 😕 😕 😕 no to je moj miruško teda peciválik 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre