Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

emmillya
19. dec 2008

zuzpolka neboj teplotky prejdu, aj my sme mali a uz nie su ... tfuj,tfuj aby som neuriekla.
No asi sa ti nasi drobci budu musiet troska pretrapit, ale bude dobre uvidis... 😉

emmillya
19. dec 2008

dori, ja take neriesim , tak to pustam jednym uchom dnu a druhym von... 🙂 no co jej nedam najest ci co?
😀

kikaamajko
19. dec 2008

Emilia to čo je za hovadinu že tlstá, náš má asi 8,5 kg a tlstý nie je akurát má to bruško ako správny chlap 😀 😀
Zuzka - Krazu ja som zistila že ked tam nemáš zemiak a zamrazíš tak to nie je také že husté a voda. A ešte sa tak robí brokolica a aj pšeno, tak tieti veci už nemrazím, malý to nechce.
Andrejka čo si pekné kúpila Mirovi?
Zuzi ako malá držíte sa bez teploty? A Didi? Bud lieta okolo chorých detí alebo ešte nakupuje, aj my sme dneska boli v meste, mám dosť kultúry, stačilo.
Dori neviem či ho nebolelo bruško v noci lebo mi dnes ani nechcel jesť som ho kojila o pol 11 a nechcel nič až teraz o pol piatej cicu. Dúfam že to v noci nebude doháňať. ☹

kikaamajko
19. dec 2008

Kde ste všetky zase tu budete až večer ked ja nemôžem. 😠

dididi30
19. dec 2008

caute, ja len na skok, ja mam tooooooooolko roboty 😖

lenka ahoj 😀 😀 😀 aj jaj 😀 😀 😀 😀
inak thomaskovi sa zapalilo aj druhe ocko, do pol noci hruza od pol noci spinkal do 8 rana 🙂 a bol uplne zlatucky , lenze poobede som isla po tamcu do skoly a nechala som mu maleho, bol s nim hodku bo sme s tamcou zasli aj do mcdonalda...no a taky bol zly pri nom,ze hruza.....no mama je mama 😉

dididi30
19. dec 2008

zazana, inak vsimla som si taky detail, ja mam uz 31 a tam mi ukazje 30 😅 no nic akoze by to nevadilo, lenze ja mam viac ☹ 😀 😀 😀
teda myslim na album junovky 😉 😀

ribizek
19. dec 2008

Zuzi - jaaj, ja viem, len som si myslela, že sa to pýtala Radka /dora/. Som čítala jej príspevok a akosi som to pomotala. 🙂 No, ide mi to dneska. Prepáčte baby. 😀

Ali - díky za info. Ja som minule dala zemiačik z druhého dňa, ale už nedám.

Emilly - to podľa mňa nie je veľa. My máme hádam už aj pomaly 8 a nemám pocit, že je tučný. Je dlhý, taký fajnový. A čo sú potom 9 kilové deti mladšie ako naše - superobri? Len nech sa jedinci do toho nemontujú. Deti začnú chodiť, budú mať viac pohybu a kilečká sa nebudú riešiť. 🙂

dididi30
19. dec 2008

krazu ci zuzka 😀 ja som zamrazovala, ale vyhodila som vsetko, totizto tak to vyzeralo ako si napisala, tak radsej certve 😉 , alebo skor hippku, ja som leniva mama 😝 😀 😀 😀

adi neodfuklo vas? ci nebodaj nezapadli ste v zaveji 😲 😀 😀 😀 😀 😀

kostri
19. dec 2008

kukipuki 😀 noaco gali 😀 sa tak zdravim 😀
my tiez otras noc dnes,mam pocit,ze celu noc preplakala 😢 rano pozeram do pusiny,ze aspon sest zubov 😕 a nikde nic 😀 len s tymi dvomi ma riadne dohryzla 😝 😀 😀 😀
inak uz treti den pizdori ujuka smokli.. 😒 no je taka jak to pocasie 😒
krazu hanka tiez len vonku v kocari,tam aj tri hodiny!!vnutri tak polhodku,neska vynimocne hodku,ale to zato,ze sme boli u mojej matky a ta nema ani balkon 🙄

lucia 😀 tak som sa nasmala ty koki 😀 😀 😀 hned som to dala do mailu a rozposielala 😀 😀 😀
inak u nas otrasne hnusne spatne pocasie 🙄 skoro ako v anglicku 😀
zuz,ked viki je taka zlatulinka 🙂 jak ju ta hnusoba moze tak kvarit 😢 take male babatenko 😢

a my mame 6,5kila 😀 😀 😀

gali kukipuki 😀

dididi30
19. dec 2008

jarka kukipuki do pc 😀
jejiko sak ty mas doma malu selmicku 😀 jaj cmuka jej 😉
by si sa cudovala uz daaaavno tu neboli hmly 🙂 😀

jaj baby co balite darceky?
ja upratane, handry potriedene, 2 plne mechy na vyhadzo 😲 skoda,ze niesom taka mudra a neviem nieco hodit na net bo mi je to luto len tak vyhodit, ale zas ma napadla taka vec, tu je vela charitativnych obchodikov tak to tam hodim, nech maju deturence radost 😵

krazu
19. dec 2008

hlasim, ze my uz spime 😉

no maly dnes vonku spinkal len hodku dvadsat, a domov sme isli s revom, bal sa asi plastenky.
a potom som ho dala na balkon - klasika pol hodka a dost

nam tiez kazdy vravi, ze aky je velky- mame 8 kg. a porovnavaju ho s inymi detmi, ze ten ma dva roky a ma 11 kg a tak... ale oni nerozmyslaju ze ked budeme behat tak sa to zastavi a bude sa to udrziavat na jednej vahe.
ja si z toho nic nerobim, dnes na sone tam bola sestricka z oddelenia s takym drobunkym miminkom, vraj malo 3 mesiace a mne sa zdalo ze nas Dado bol vacssi ked sa narodil. hlavne ze sme zdravy a chuti nam papat.

krazu
19. dec 2008

diky za rady, budem teda radsej varit vzdy cerstve, a ked budem leniva tak dame hippku 😵 😵

dididi30
19. dec 2008

krazu aj my spime, thomasko bol zly a od 12 obeda nespal 😲 teda 15 minut 😒 no mam hyper dite, teda dve aj tamca taka bola, ale aspon v noci spia 🙂

krazu, len aby si vedela, od pol roka sa menej a menej pribera, moze sa stat,ze drobec ti bude ako rocny vazit 9 kil 😉 ale to nemusi byt

tamca ma 5 rokov a 14 kilov, nieje podvyzivena, proste ma lahke kosti 😉 a je vela deti, co tak vazia v jej veku, no mozu mat plus 5 kil 😉 a viac, ale to su uz tuckovia 😲 😀

dididi30
19. dec 2008

no vidim,ze nik sa mi neozve, tak si idem pisat sama 😀

dididi30
19. dec 2008

ahoj didi, ako sa maju deticky? thomaskovi je lepsie a tamca je zdrava?

zuzpolka
19. dec 2008

ahojky 🙂
dididi, no len piš,piš ja čitam 😀 😀 😀

dididi30
19. dec 2008

jej ahoj moja, dakujem za opytanie, no aspon ty ma citas 😉 no neva, sak aj ja tak budem citat, len svoje favoritky a ty k nim urcite patris 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

thomasko ma zapalene aj druhe ocko(no opakujem sa ako papagaj, ale neva 😀 ) ale dnes bol zlaty, len tatinko to dokazil 😠 😀
tamca je uz ok 🙂

a vy ako, co robkate?

krazu
19. dec 2008

didi, ved ja to vzdy vravim, ze deti sa nedaju a ani nemaju porovnavat ani vaha, ani ich zrucnost. kazde babo je individualne

a najviac som sa bavila ked bola u nas kamaratka s o 4 mesiace starsou dcerov a dado pil mliecko. a vravi mi, ved dado vypije tolko mlieka ako jej dcera, hej ale ona uz bola davno na zelenine a ovoci a pila AR-kove mlieko, ktore je podstatne hustejsie ako obyc.UM, tym padom ho staci menej. A dado bol len na mliecku a aj davky mlieka sa vekom uz nezvysuju, ved to by potom rocne deti pili liter naraz??

dididi30
19. dec 2008

zuzka 😀 ahoj 😉

juj didi, vies co? babo mi hajka.....
ja pijem caricko, mnamky 🙂 no a papam bryndzu s opazenou cibulkou a roztek, pravy slovensky 😝 😀 no a platok oravskej slaninky, ale len platok 😀 no vies je zima a treba si doplnat tuky 😀 😀 😀

a ozaj darceky uz mas?

krazu
19. dec 2008

didi, neboj ocka sa rychlo vyliecia 😉

a ja ta citam 😎

zuzpolka
19. dec 2008

dididi, teraz neviem či sa rozpravaš s nami alebo s dididi 😲 😀

dididi30
19. dec 2008

krazu ja to tvrdim od zaciatku a to mam dve deti, nuz pravdou je ,ze su trosicka rozdielny, najma tam dole 😀

co sa tyka papania, mala nejedla a maly papa rad......ale nejde o to kolko ale ci chce, ci mu chuti 😉
ved aj ty si dospela a urcite vypijes tolko mliecka ako malicky a mas dost nie? no tak to ako keby si sa ty s drobatkom porovnavala 😀

krazu
19. dec 2008

didi, robis chute??
zuzpolka a vy ste uz fit?

dididi30
19. dec 2008

krazu, jaj to som chcela pocut 😀 😀 😀 😀 😀

zuzka ja aj aj , no ved ja s kazdym nie 😀 😀 😀

moja, tak co tie darceky mas? ja hej, ale nepobalene 😠 ale casu dost 😀
a uz si aj piekla nieco? 🙂

greguska
19. dec 2008

ahojte!

tak aký je dnes otrasný deň, tak sa aj cítim ☹ furt mám taký pocit akoby sa mi práve išla krútiť hlava, pár krát sa aj zatočila, to bude tlakom, ale ja som s tým nikdy problém nemala. a ešte k tomu sa mi taký exzém urobil po celom krku až na líca mi to lezie, červená som jak paprika a svrbí to, že by som omietku oškrabala najradšej 😠

maťko dnes klasika, 3x po pol hodinke spánku, ale aspoň sa snaží poslúchať a moc neplakať, zlatko moje, ale určite cíti, že nie som vo svojej koži. ani ho dnes nejdem kúpať, skrátka nevládzem, však jeden deň vydrží aj bez vane.teraz sa vykeciava s kolotočom, nech mu to len vydrží a potom spinkať 😉 no fasa, práve sa mu začalo čkať, t. j. do minúty bude plakať 😒

my máme do 7 kg, čiže patríme k tým najľahším, ale mne sa zdá akurát, líčka má guľaté po mame, aj jamky na rúčkach sa mu robia 😉

zuzka, ma zásadne nedávame mraziť zemiaky, nech sú v akomkoľvek jedle, lebo to vždy zgumenie. ja teda patrím tiež k tým lenivším a dávam hipky zatiaľ, ale aj preto, že aj tú malú hipku má na tri razy. a priznám, ani neviem poriadne variť, chcem sa učiť postupne, tak ako maťko bude papať, mama sa bude učiť variť 😅

didi, a z čoho má thomasko tie očká chytené ? nemá to z počasia, teda z vetra ? nech sa mu to rýchlo vylieči !

a ostatným choručkým samozrejme tiež prajeme nech to majú rýchlo za sebou 😉

dididi30
19. dec 2008

zuzkrazu, sak dojdi ponuknem ta 😀

zuzka veru a co oko teplotka bola? ☹

dididi30
19. dec 2008

mati , jarka aj my mame do 7 kil neviem ci uz viac, ale neverim, uz to ide pomalinky, ale nevadi, aj tak ma ruky bolia a oni to dobehnu 😎

mati veru neviem, z coho ,zeby prievan? nic mi na to nepovedali, no ja neviem ale uska ma vraj ok...rano ma uplne zlepene ocka, normalne hnis 😲 a cervene, chudiatko 😢

zuzpolka
19. dec 2008

krazu,už je lepšie (zatial) a dufam, že aj bude 🙂 teraz nema teplotku a počujem ako si spieva v postielke 😀 tak je asi dobre,,,,, 😀

no ja mam už aj pobalene darčeky 😅 konečneeeeeeeee 😝

dididi30
19. dec 2008

jaj gregus a co sa tyka toho varenia, teda ja uvarim hocico, ale neviem co ti co ja navarim bude dost vyvazene a toho sa bojim, hippka ma uistuje.....inak pri malej by ma ani nenapadlo davat vyzivy, ja som akosi bola proti tomu, zdalo sa m to umele a teraz mi to vobec nevadi 😲 asi to ide vekom 😀

krazu
19. dec 2008

dididi, co by som chodila, vsak posli 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre