Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dididi30
8. dec 2008

dora, pijem vedelu kavu 😀 😀 😀 😀 poslem recept? 😀 😀 😀

dora01
8. dec 2008

posli

dora01
8. dec 2008

vedelu?

dididi30
8. dec 2008

eee jedna k.lyzicka nesca a 2 lyzicky caro, zatiat do poly vodou a ostatok doliat mlieckom 😝 😝 😀 😀 podavame vo velkej saaaaaaalke 😀 😀 😀

hehe alica a kostri utiekli 😝 😝 😝 😀

dora01
8. dec 2008

co je caro?

dididi30
8. dec 2008

dora , to fakr nevies 😲 😀 😀 😀 😀 😀 vitaminovy napoj, nieco aco nesca ale bez cofeinu 😉 , alebo si zomna utahujes 😀 😀 😀

dora01
8. dec 2008

neviem

dora01
8. dec 2008

vies, ja ked kavu tak s kofeinom 😉

pondelok
8. dec 2008

ahojte maminy, tak my sme mali rusny vikend, v piatok sme boli v meste na mikulasa, v sobotu sme boli este na jednom mikulasy, ale bolo to v kaviarni, a vcera sme boli u prababicky v Piestanoch, a dnes sme vstavali o 8,30 a ako sa nemozem vymotat, este som v pyzame sa mi akosi nic nechce 😀
baby ozaj nasej Michelle uz vidim zubky tak hadam do tyzdna vyjdu uplne, to preto tie noci 😀
u nas krasne svieti slniecko tak pojdeme na obed von a vy co mate v plane?

dora01
8. dec 2008

inak didi, ake je tvoje krstne meno, ja som radka 😉 😀

dora01
8. dec 2008

ahoj pondelok, ani mne sa nic nechce, som ako mechom prastena, ked maly vstane dam papat a idem do hrackarstva a knihkupectva dokupit este dake darcekt-mam 3 netere a 2och synovcov 😀

dora01
8. dec 2008

darcekt-darceky

pondelok
8. dec 2008

no ja mam 3 synovcov a 2 netere, a nastastie pre nich uz darceky mam, este nemame svokrovcov vybavenych, a kamosky - tym len nejakde blbosti 😀
a ake knihy mas vytipovane?

dora01
8. dec 2008

ja chcem malej neterke kupit taku puyyle knixku, ma 2 roky, ona furt dake puzzle sklada 🙂

dora01
8. dec 2008

puyyle- puzzle

dora01
8. dec 2008

kixku-knizku 🙂

dididi30
8. dec 2008

dora ja som galina🙂

darceky, mam pre deti, aj nieco pre tatinka, no dalej neviem ..

emmillya
8. dec 2008

Ahojte dievcata, vidim ze sa tu zacinaju vyskytovat nejake predsavzatia ze bez sladkosti a tak.. 😀 no po Mikulasovi - klobuk dole... 😉
Inak mi uz mame prvy zubok, druhy sa trepoce von a nie a nie sa ukazat... 😖
Vecer hotove soky . Sonicka v spacom vaku na brusku v postielke . To by nebolo nic ale ona si neotoci na brusku hlavicku nabok tak som sa trocha zlakla... Odkedy sa zacala prevalovat neviem co robit. Furt sa budi a trocha sa aj bojim aby sa mi neudusila ked spinka tak na brusku... 😢

dora01
8. dec 2008

my sme sa nastastie v nasej rodine dohodli, ze darceky uz len pre deti, takze svojich rodicov, svokrovcov , surodencov, svagrov a svagrine nemusime riesit 🙂

dididi30
8. dec 2008

ahoj milka, pocuj, preco si nedas foto a aj foto dcerky? radi by sme vas videli 😵
inak ja som mala mamku sonu, mam segru sonu a jej dcera je sonka 😵
emili ja ked som bola malinka spavala som casto na brusku a tu som 😉 len davaj na nu pozor 😉

dididi30
8. dec 2008

dora aj my to tak mavame, ale aspon malickost kazdemu, to potesi 🙂

dora01
8. dec 2008

zabudla som napisat, dnes sme rano chytali moc do skumavky, trvalo to asi hodinu, raz som to nestihla, ale lacko to stihol- ocikat ma 😀 ale na druhy krat sme to zvladli, sice uz mal paradne nervy, stale sa chcel pretacat na brusko 😀

dora01
8. dec 2008

didid, vsak jasne, rodicom kupim daku drobnost 😀

dididi30
8. dec 2008

syncek zahajal tak mame vegetik, muz ide az na nocnu, tak som tak trocha freeeee 😀 😀 😵

alica ty necitaj, ale aj pis!!!🙂

dora01
8. dec 2008

emili, presne tak ako pise didi, ked jej ta poloha vyhovuje... nas sa pretoci a zobudi ho to 😀

dididi30
8. dec 2008

dora fuha, no to musela byt fuska.....a naco vam bol ten moc?

dora01
8. dec 2008

jaj, ten moj syn vzdy dlho spi, ked dakde chcem ist, inokedy nie 😠 😀 😀 😀

dora01
8. dec 2008

myslim, ze preventivne, ked dieta ma pol roka sa mu berie moc

dora01
8. dec 2008

teda na Sk neviem ako v anglicku

emmillya
8. dec 2008

Didi, tak si to dam ako dnesnu ulohu kedze leje a vonku nepojdeme a skusim najst nejaku photo kde sme obidve ... 😉
No pri vybere mena sme vahali, Soniciek je vela , pacila sa mi aj Laura ale tych je v nasom okoli tiez hojne,... mala som aj ine rezervy ale mangelovi sa moc nepacili ...zacinal stracat prehlad hihi 😀
Inak co sa tyka darcekov tak to u nas vyzera biedne - ziadne napady...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre