Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dididi30
27. dec 2008

ahojte

veru jarus uz ma poznac, jasne nakupy, sak tie zlavy 😲 a vsade total a uplne suprove veci 😉 aj do mcdonalda sme zasli, mnam to ja lubenkam a nie len ja, cela rodina 😀 😀 😀

inak drobec mi spinkal paradne, sice si cucne, ale ja si myslim,ze by som mohla vyskusat aj cajik, tak veru, mozno ho odnaucim od toho cuckania 😉
inak spinkal od 7 do 7 a potom mi ho tatinko zobral a ja som hajala do 9 no parada 😀 😀 ci pana, to som si oddychla, nechapandos 😀

kikus, skore uzdravenie malickemu
😉

adi aj ja perem, od vcera vecera a zase mam dve kopy, no neva idem na to, bo mam aj 30 podrbradnikov a z tych 2 ciste 😲 no a oblecko menim aj 3 krad denne co sa tak pri papke zaspiny, no katastrofa, lebo ja ho nechavam sameho papat 🙂

inak aj my si uzivame tatka, prave mi robi kafe latte 😝 😀

dididi30
27. dec 2008

no a my zaspavame pri malinkej lampe a to od septembra, ja som sa bala a uz sme to nechali tak 😉 😀 predtym sme spali po tme, pohodka 😉

alica147
27. dec 2008

didi aj moja dcera je zavislačka na mc donaldovi,ja ich naopak nemusím 😵

Jaruš ved ja by som aj Alicku brala ale už si nemožeme dovoliť aby som zase zostala doma a mama by sa mi už asi dve deti nechcela starať,čo by som sa jej ani nedivila 😀

dididi30
27. dec 2008

adi, my lubime mcdonald , okrem moje muza, on sa tam nevie najest 😀 😀

jarus, no ada o tom vie, ze pravidla nepovoluju mat v albume viac ako 2 ozdovbky a na pase nesmie byt fotka babatka, ale babatka s mamickou alebo mamicka, alebo rodinka 😉 mne tak deticky vymazali a tusim aj zuzkakrazu 😉 😀 😀 😀 😀 jaj som to ja mrcha cooooooo 😀 😀 😀 ale sak ty si mala foto baba aj predtym nie? tak asi im nevadis 😠 😀 😀 😀 😀 😀

kostri
27. dec 2008

gregus,a to ti prespi maly celu noc?? 😕 ... 😒 to len to moje zienatko a dado sa nevedia v noci docuckat? 😒 🙂 🙂 🙂

dididi30
27. dec 2008

jarka to gregus ci lucii, asi skor lucii nie 😀 😀 ci som gregus necitala? 🙄 😅 😀 😀 😀

jarka ja furt kuk na tu tvoju tortu, boze ja by som ju zozrala 😝
inak aj lucia mala zakusok v albume a tusim kedbyze ho nevymaze, tak ho tam ma furt...ja som dala stromcek a uz som ho tam nebala, jaj to je spravodlivost 😠 😖 😀 😀 😀 😀 😀

jaj galina, ty furt mas nejaky problem, facka ti 😲 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alica147
27. dec 2008

didi no ozdobky viem od teba ale foto v pase som nevedela šak viaceré tak maju 😕

kostri
27. dec 2008

gali ale ja som myslela ze andrejka uz nebude mat druhe babo 😉 ... 😢 .. 🙂 sak ma dve peknucke deturence 😉

dididi30
27. dec 2008

alica no sa hej, a mne napisala adminka ,ze v pravidlach je ze len dieta tam nemoze byt 😒 a ja ze preco, ked to maju viacere a je to o detoch a ona,ze je to pravidlo a ze ona nestiha vsetky vymazat a upomenut, nuz to len mna maju na muske a krazu 😀 😀 😀 😀 .....

dididi30
27. dec 2008

jarka ale ja myslim pas akoze pass ci ako sa to vala fotka co si si dala malicku tuna na stranku 😀 😀 😀 co na nu kuk 😀 😀 😀 😀

dididi30
27. dec 2008

a pocuj jarus, sak ty mas len jedno a my po dve co nukas nove baba?? ty si na rade 😀 😀 😀 😀 no vcul bud mudra 😀 😀 😀

dididi30
27. dec 2008

no jasne uz ma hovorate cez IP cooooooooooo 😠 😀 😀 😀 😀
kedze nepisete 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dididi30
27. dec 2008

jaj hovorate 😀 😀 😀 no ohovarate 😀 😀 😀 😀 😀

alica147
27. dec 2008

no toto didi to ako ťa napadla taká blbosť? 😠 no no no 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dididi30
27. dec 2008

no dobre sak robte co chcete, ja si idem vypit latte 😝

greguska
27. dec 2008

ahojte bambulky!

skoré uzdravenie všetkým choručkým 😉

jarka, ale kdeže by prespal celú noc, na to sú to iní machri 😉 Ale klop.klop, je to lepšie, už vstávame "len" 3-4 krát. Dúfam, že už častejšie nebude 😉

inak ja som včera začala užívať azaliu, tak dúfam, že nebudem mať problém 😒 adka, teba aj z inej bolela hlava ? lebo ja som mala predtým inú a bola v pohode, až na to pribratie zo začiatku 😒

gali, tak výpredaje fičia hovoríš ? ja sa chystám zajtra, príde mamina, s ňou sa mi najlepšie lieta po obchodoch 😉 dúfam, že maťko bude poslúchať, nech si to užijem 😀 (ale som ja sebec, ale len taký malinký 🙂 )

dididi30
27. dec 2008

adi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no chcela som vas vyprovokovat 😀 😀 😀 😀 😀 😀

a co nerobis ramecky haaaaaa 😀 😀 😀 nemas nejaku novu stranku, taku jednoduchsiu? 😀 😀 😀 😀

kostri
27. dec 2008

coby 😀 bola som si zjat jednotaka 😀 😀 a nepis na mna anglicky 😠 co ja vim,co odemna stes? 😀

a ja ked som neskaj otvorila notbuk,tak tam som mala vymazanu fotku 😕 a ze -zmen foto 😕 tak som dala vianocnu 😕 hanku 😀

dididi30
27. dec 2008

jarus, ale sak to sa tomu tak hovori 😀 😀 alebo link sa tomu hovori 😀 😀 😀 sak to je normalne 😀 😀
a to akeho jednotata? 😲 😀
jarus, hm tak ti ju vymazu zase, lebo dite tam nemoze byt, ja som ta len upozornila 😉 😉
ved mas aj spolocnu, smar a bude tam 🙂

greguska
27. dec 2008

jaj, a furt zabudnem, si sa pýtala na oblečko nočné, my najnovšie máme body s krátkym rukávkom a na tom klasické pyžamko, však už je nejaký chlap, normálne kabátik na gombičky a gaťky na gumičku, taký je chutný v tom 😉 a prikrývam ho dekou, alebo svojou perinou, keď už spí ráno pri mne 😉 a v izbe máme tak 21-22 stupňov, keď bolo menej bol studený.

dnes má maťko nejaký spací deň, doobeda zaspal v postielke keď som vysávala, a spal 1,5 hodiny, aj keď máme monitor dychu som ho chodila pozerať či žije 😀 a teraz spí v kočíku už hodinu, no nechápem... 🙂

kostri
27. dec 2008

gregus a ja ze prespite,ked pises,ze nevis kolko krat sa maly zobudil 😀 😀 😀
inak som ti chcela napisat-ty mas jaku peknu plet!!!ja samy pupanec 😠
gali a ty tiez,taku ziarivu 🙂 a mna nevyprovokujes 😀

kostri
27. dec 2008

aj my mame monitor a tiez som ju kontrolovala 😀 teda ked tam este spavala 🙄 😀

gali a jak sa tam ta fotka meni? 😅 pssst,nepovec ostatnym,ze som sa ta to pytala 😅 budu sa mi smiat 😢 😀 😀 😀

greguska
27. dec 2008

jarka, to som tak myslela, že možno aj viackrát sa zobudí, ale ja nepočujem 😀
a ďakujem za kompliment, no keby si ma "naživo" videla, tak sa ma zľakneš alebo odpadneš 😀 síce pupáky už toľko nemávam, ale zato samá šupinka, jak na kaprovi a krk celý červený od exzému, a to ani nehovorím, že už 2 týždne mám obidva kútiky zapálené a neviem ich vyliečiť ☹

dididi30
27. dec 2008

a my na noc body a pyzamko komplet 😉 inak aj mala mava pyzamko s nohavicami, ja nocnu kosielku, za mladi otcove tricka a po vydaju muzove tricka a po porode nocne kosielky, muz len tricka 😉 a sem tam aj trenky 😀 😀 😀

gregus, aj nas je dnes nejaky dobrucky, neviem ci to nemam zapisat 😀 😀 😀

jarka, ja a ziariva plet? 😀 😀 😀 no zatim je ale neviem do kedy 😉 inak sa rada namalujem, ale namalovana na fotkach som malokedy 😉 aj makeup si davam, kazdy den 😉 kvalinty aby som nebola ako maska 😀 😀 ale sak ja som aj ak 😀 😀 😀
jarka sa mne o to nejde ta vyprovokovat 😉

alica147
27. dec 2008

mam tu segru potom si vás prečítam pa pa zatial

dididi30
27. dec 2008

gregus, kup si v lekarni bielo oranzovy krem na plet, neviem aka znacka ale je to vytaminovy a garantujem ti ,ze supiny nebudes mat, ja si ho davam na noc, bo je dost mastny 😉 stoji okolo 150sk, ale oplati sa 😉 a hlavne nehovor,ze je pre teba, ale pre babku, bo to je vraj pre starsie, o mne si mysleli,ze mam 20 😠 😀 😀 😀

dididi30
27. dec 2008

jaj ja mam take nervy, len sa tu rozpisujem a tu nikoho 😠

dididi30
27. dec 2008

idem si upratat vysusene veci, tak zatim cafte a pekne piste, nech mam co citat 😉 😀

greguska
27. dec 2008

gali, aj ja uvažujem, že si dám do denníčka poznámku, že dnes maťko výnimočne spal 😀
a dík za typ na krém, ja mám všelijaké možné, najlepšie mi však robí nivea silk comfort, ale už mi došla a čakám zajtra na druhého ježiška, že mi donesie 😀
náš tato spáva len v tielku 😀 a keď je veeeeľka kosa tak si dá aj trenky, túto zimu ešte nemal 😀 😀

kostri
27. dec 2008

jaj ti kuty to je hnusoba 😒 a jak to stipe 😒 fuj..no tak mate dobry fotak 😀 to je tez kompliment? 😀 a ty jak dobre spavas,ked nepocujes,ci sa zobudi 😀 alebo je matko taky tichucky? 😉

no hanka neska trhla rekord v spani!len tri krat polhodku 😕 som zvedava co bude v noci 😕

a posledne dni si ju navecer pride zobrat viol,bavka sa s nou,rozprava jej a spieva a hanka zaspi.. 😕 a mne je to normalne luto,ze jej zaspala a nie mne 😢 pritom som ju doteraz vzdy ja uspavala,cez den aj v noci..no aj tak mi je to luto 😢 ..mi sibe asi 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre