Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

alica147
27. dec 2008

dudri aj my Katuške gratulujeme 😉

emmilly my máme sedačku čo je do 13kg myslím takže to zatial neriešim

dididi30
27. dec 2008

jaj luci a k tomu cigancu, no poviem ti,ze ked som bola v nitre v meste, tak jedna ciganka normalne takeho okol 3 rokov na boku a on si cicu cuckal 😕 nehanbila sa, takto si chodila 😅 no co priroda je priroda a chuti mu, no nech si da 😀 😀 😀 😀

alica147
27. dec 2008

didi aj ja tak budem ešte v troch rokoch 😉

dididi30
27. dec 2008

alica ale nie v nitre v meste a za pochodu nie? 😀 😀

durdi , katuska je kocka, aj vy ste kockovi 😉 😀 taka velka vyzera byt 😉

dudri
27. dec 2008

dakujeme
kukni nove fotky
moja kamaratka kojila do 5.rokoch 😖

dididi30
27. dec 2008

durdi videla som aj som pochvalila kuk hore 😉

durdi fiha, no a ma vsetky zuby ta tvoje kamaratka? 😀 sak to musela prist o vapnik nenormalne 😕 😉

dudri
27. dec 2008

dakujeme, sme u rodicov.byvame 2.izb.byt v rodinnom dome, dole aj babka a dedko.

prvy krat v zivote moje rodicia postavili umely stromček(jednoduchy)(z dovodu male miesto-predtym zivy velky

stromček-smrek alebo jedlicka v detskej izbe, teraz byvame v manzelskej posteli(novy postel od jula ako spalna-takze nemame miesto postavit stromcek)moje rodicia uspavaju v rozklad.gauči 😎 .

alica147
27. dec 2008

didi no šak to nie v meste a za pochodu 😀 😀 😀
idem pokukať fotesky

alica147
27. dec 2008

dudri krásne fotečky 😉

dididi30
27. dec 2008

durdi jaj tak tak to mas dobre, najma to,ze su to tvoji rodicia 😉

tak veru aj my mame maly, lebo sa nam nezmestil do obyvacky 😀

hehe tak ste vynali rodicov a vy na ich posteli 😀 😀 no sak bude nova 😉 🙂

dudri
27. dec 2008

kamaratka chcela odsavit kojenie, neda sa, dcerka zavisla na prsicko.Neda sa odnaučiť.
Aj znama z nasej ulici(5deti) este koji ,ma dcerku3,5roka.pracuje na polovic.uväzok-doktorka z vedec.fakluty a uteka domov a koji dcerku 😀 😀 😀
bola som v nemocke vysetrit sluchu Katke a kukla som dievca 12.roč, este cucla prst do usty-zlozvyk.jej mama ju objimala .

dudri
27. dec 2008

moje rodicia dlho spavaju v rozklad.gauci asi 15rokov.zvyk, nechcu spat v novom posteli,lebo nie je tam televizor v spalni.v obyvacke je televizor, zaspavaju pri TV 😀 😀 😀

alica147
27. dec 2008

dudri pri telke sa najlepšie zaspáva ja pri telke zaspím raz dva 😀 😀 😀

dididi30
27. dec 2008

durdi, fiha no pekne.......teda tak dlho by som nechcela kojit

jaj durdi to je veru riadny zlozvyk takto si cmulat palec, objimanie je v poho ale ja som v jej veku neznasala...🙂

dididi30
27. dec 2008

durdti jaj tak to je 😀 😀 inak aj my sme u svokry mali v izbe televizor a veru dobra vec to bola, dobre sa pri tom spalo 😀

alica147
27. dec 2008

lučim sa devulky dobru nocku pekne spinkajte 😵

dididi30
27. dec 2008

alica fiha, tak dobru noc 😕 si ma teda prekvapila, tak soro 😨 😀

no neva , aj ja pojdem dobru nocku 😉

alica147
27. dec 2008

😀 😀 😀 idem sa konečne raz vyspať 😉

dididi30
27. dec 2008

jaj ze soro 😀 😀 😀 skoro 😀

no dobre tak dobru nocku 😉 😀 😀

dudri
27. dec 2008

dobru noc 😉

dididi30
28. dec 2008

bre ranko, prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀

kostri
28. dec 2008

druhaaaaa 😀

kostri
28. dec 2008

no na tie autosedacky aj ja som sa chcela opytat 😕 bo mala uz volajako vytrca z toho vajca 😀
krazu,fakt,sak ja zabudla,ze dadino spaval pekne,no to mate oproti nam dobre,ze 4-5x!my tak kazdu hodku 😔 ma ma namiesto cumla 😔 ale skusam novu metodu,zatial celkom dobre to ide,no nebudem to tu pisat,bo som sa pochvalila,ked zacala dobre spavat a v tom momente sa to polojilo 😀

gali avojkiii,dobre ranecko 😀 co nove v anglii? 🙂 ides nakupovat? 🙂 a ten caj ked nemozes,tak si kup sirup,nepredavaju?ci to bude to iste? 😕 pocuj,moj muz robi z echinacei sirup,ja mu napestujem kvety,on ich da do 70%alkoholu a to popijame ked nas hrdlo boli 😕 to jak becherovka,neboj 😀 len trochu silnejsa 😀

kostri
28. dec 2008

emily,mojej sesternici maly sa povrackal z bananu,ked papal prvy krat a odvtedy ho nemoze papat,uz ma dva roky 😕

katke vsetko najlepsie 😀 nech ste zdravucki vsetci 🙂 a to spinkanie moze byt len soplikmi,neboj,ako gali pise,babo ked nieco boli,hlada cicik 😉 no nasa hanka hlada cicik aj ked neboli 😠 😀 ma silikonovy klobucik namiesto cumla 😠 😀 😀 😀

krazu
28. dec 2008

dobre ranko, vlastne uz je den 🙂

kostri aj my sme mali niektore noci kazdu hodinku hore, ale ako vysli tie nepodarene zuby tak sa to polepsilo, no a dnesna noc bola super,dadino bol hore o druhej , o stvrtej a o siestej sme vstavali

my mame tiez este vajicko, aj tak dadino este nevie sediet tak by nemal byt v tej velkej kde sa uz sedi, mozno o dake dva tri mesiace nieco poriesime s novou autosedackou. Inac v poslednom case ked dame maleho do auta spusti taky rev, no strasne. Vobec sa nechce vozit v aute. uz sme aj rozmyslali ze mu byva zle, ale on spusti rev a este nie je ani nastartovane.

krazu
28. dec 2008

aj my prajeme Katke vsetko naj, naj k polrocku 😵 😵

kostri
28. dec 2008

zasik sama 😒

gali,este som chcela,ze svagrina prestala kojit dceru po roku,naucila ju v noci na caj a potom do troch rokov sa mala kazdu hod.budila a vykrikovala z posteli:caj,caj,caaaaaj 😒 😀 😀 😀 no ty by si to isto zmakla lepsie 😉 tvoje deturence maju respekt 😉 ale nikdy nezabudnem,ze tamara si spravila skrysu so sladkostami 🙂 a nevedela si ju najst 😀 😀 😀 ..no len namargo toho,ze si chcela naucit thomaska na noc na caj,ale pochybujem ze by si sa vzdala toho cuckania 🙂

andrejka,varis obed? 😖 de si? ☹

setky vyvarate??u nas vari viol 😉

kostri
28. dec 2008

krazu,zabudla si prihlasit,ze:tretiaaaaa 😀 😀 😀 😀

krazu
28. dec 2008

aha, este to stiham, tretiaaaaa 😀 😀

krazu
28. dec 2008

dnes je vonku krasne, ale aj pekne mrzne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre